Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2010 o 08:34, Redjevel napisał:

Jeszcze do nicków... :) tak więc jaka szansa istnieje że posiadając nick "wykurwiacz"
zbanują mi konto ale chyba bardziej po prostu zmienią nick


ja pamietam ze mialem na serwerze kolesia "rozkurwiator" ktory mial alta " rozkurwiatorka" i gral długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 12:34, the_bishop napisał:

ja pamietam ze mialem na serwerze kolesia "rozkurwiator" ktory mial alta " rozkurwiatorka"
i gral długi czas


A zgłaszałeś ich? Bo ciężko, żeby ktokolwiek z Blizza reagował na wulgaryzmy w jakimś egzotycznym języku (a polski z pewnością do nich należy). W takich sytuacja musi pomóc społeczność rozumiejąca taki nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego addonu do toreb. Coś by wyświetlał wszystkie torby w jednym oknie i pozwalał na okładanie rzeczy w grupy.
Dotąd używałem ArkInventory - ale od jakiegoś czasu dostaję przez niego dziwne błędy gdy ktoś dostanie achievementa + część podziałów przestała poprawnie działać o-O''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 14:26, DemoBytom napisał:

Szukam jakiegoś dobrego addonu do toreb. Coś by wyświetlał wszystkie torby w jednym oknie
i pozwalał na okładanie rzeczy w grupy.
Dotąd używałem ArkInventory - ale od jakiegoś czasu dostaję przez niego dziwne błędy
gdy ktoś dostanie achievementa + część podziałów przestała poprawnie działać o-O''

bagnon czy jakoś tak, całkiem sprytny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 12:58, Kadaj napisał:

> ja pamietam ze mialem na serwerze kolesia "rozkurwiator" ktory mial alta " rozkurwiatorka"

> i gral długi czas

A zgłaszałeś ich? Bo ciężko, żeby ktokolwiek z Blizza reagował na wulgaryzmy w jakimś
egzotycznym języku (a polski z pewnością do nich należy). W takich sytuacja musi pomóc
społeczność rozumiejąca taki nick.


daj spokoj, nick jak nick calkiem fajny, moze gdyby byl to nick w stylu "jestes pedalem, twoja stara" to moze bym zgłosił, ale tego typu nick jak on miał nikogo nie obrażał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar niebawem zakupić sobie WoWa. Słyszałem, że na start ma się 30 dni darmowych. Czy tak jest zawsze, tzn. przy każdym zakupie, czy jest to po prostu osobna edycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 15:46, Sebuuu98 napisał:

Mam zamiar niebawem zakupić sobie WoWa. Słyszałem, że na start ma się 30 dni darmowych.
Czy tak jest zawsze, tzn. przy każdym zakupie, czy jest to po prostu osobna edycja?


30 dni dostajesz wliczone przy zakupie podstawki WoWa. Kolejne dni już musisz opłacać osobno. Dwa dodatki jakie się pojawiły nie zawierają w sobie darmowego czasu grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2010 o 15:54, Daimon_Frey napisał:

30 dni dostajesz wliczone przy zakupie podstawki WoWa. Kolejne dni już musisz opłacać
osobno. Dwa dodatki jakie się pojawiły nie zawierają w sobie darmowego czasu grania.


Rozumiem. Dzięki za pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 06:55, Kamell napisał:

To proste masz gold masz skillmourna u nas topowe gildie sprzedaja boosty LK hc wiec..
? Skillmorne moze miec kazdy...


Przy ogromnym szczęściu to jest przynajmniej 5 FULL runów ICC25 na zebranie Shadowfrostów (prawdopodobnie wszystko na heroic mode, bo na normalu shadowfrosty dropią z dwa razy mniejszą częstotliwością...), nie mówiąc o questach z infuzją, które do prostych też nie należą. Boost, nie boost, szczerze wątpie aby wzięli kogoś kto jest "no skilem" na wcale nie takie proste heroic mode''y... To już pomijając ile takie boosty kosztują i skąd ktoś bierze na to gold. No chyba, że "no skilem" jest dla was ktoś, kto nie ma gildii lub ktoś kto w gildii został olany "bo oficer/GM gra warriorem/DK/paladynem i ma pierwszeństwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już pomijając, że nie wiem po jaką cholerę gildia miałaby robić boost komus na najlepszą broń do DPS, chyba że wszyscy warriorzy/dk/paladyni już to mają tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 00:48, DemoBytom napisał:

"przecież każda gildia teraz ubija arthasa 25man, pfff"...

U nas w gildii są 4 shadow''s edge, nikt jeszcze nie zdobył shadowmourne >.>''

Jak to możliwe? Chyba, że dzielicie po równo shardy na kilka osób czy robicie jakieś rolle/bidowanie na nie przez osoby, które mogą je zdobyć. Jeśli tak to w takim tempie do Cataclysmu nikt go może nie zdobyć :P U mnie jedna osoba w gildii Shadowmourne już ma, bo po prostu wszystkie shardy szły do niego. Nie daje się po prostu legendary słabym lub mało aktywnym graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*gleba* Dostałem zaproszenie do bety.

Ktoś już gra? Warto w ogóle ściągać? Nigdy nie miałem do czynienia z betą czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 18:17, Kadaj napisał:

*gleba* Dostałem zaproszenie do bety.

Ktoś już gra? Warto w ogóle ściągać? Nigdy nie miałem do czynienia z betą czegokolwiek.

Mozesz mi oddac ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 17:46, Azvar napisał:

To już pomijając, że nie wiem po jaką cholerę gildia miałaby robić boost komus na najlepszą
broń do DPS, chyba że wszyscy warriorzy/dk/paladyni już to mają tam...

a taka ze bardzoooo duzo na tym zarabiaja uwierz mi , na boostach do 2k zarobilem wiecej niz grajac wczesniej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 18:17, Kadaj napisał:

*gleba* Dostałem zaproszenie do bety.

Ktoś już gra? Warto w ogóle ściągać? Nigdy nie miałem do czynienia z betą czegokolwiek.


upewnij sie ze to nie scam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 18:39, the_bishop napisał:

upewnij sie ze to nie scam!


Jeśli to scam, to bardzo wymyślny, bo mam opcję ściągnięcia bety w ustawieniach konta Bnet. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 19:03, Kadaj napisał:

> upewnij sie ze to nie scam!

Jeśli to scam, to bardzo wymyślny, bo mam opcję ściągnięcia bety w ustawieniach konta
Bnet. xP

Sprawdź czy połaczenie jest httpS, jeśli nie to fake, link może być do złudzenia identyczny do tych z blizzarda, wystarczy najechać myszką i pojawi nam się ten prawdziwy link, zawsze to jakieś zabezpieczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nareszcie doszedłem do zdania że Paladyn nie jest klasą dla mnie... Mam już 50 lvl i nie mam siły nim wbić 55 żeby nawet Death knighta zrobić... poprostu gra nim dla mnie jest męczarnią.
Metodą eliminacji zostały tylko takie klasy jak: druid,hunter,rogue,warlock i death knigth.
Druga sprawa to server... do tej pory grałen na nordrassil dlatego że grał tam mój kolega i dał mi w dodatku 1k golda ale teraz kiedy przestał grać zostało mi tylko to 1k golda. Więc zastanawiam się nad tymi dwiema rzeczami, jaką klase wybrać z tych ktore podałem i jaki server? Czy ten nordrassil dlatego ze mam niezłą sumke kasy(wg. mnie) czy może jakiś polski server np Burning Legion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wylevelowałem sobie palka i kupiłem Dual Specialization z zamiarem wypróbowania Protection (czyli tankowania), ale coś nie mogę się za to zabrać. Ktoś może z własnego doświadczenia napisać jak się tankuje palkiem, a przede wszystkim jakiego Seala się używa ? :) Obecnie tylko lvl 46, mam spore doświadczenie tankowania warriorem, więc bez elementarnych porad mi tu prosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się