Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

to sie nie włącza odrazu po instalacji :) tam sie pojawia taka ikonka, i właczasz to. jest tam później również opcja, pozwalająca to wyłączyć. wiem, bo sam mam to ustawione ;) a raczej miałem, zanim mi sie komp zjechał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 06:40, Radzisz napisał:

stack living essence za 20 g czy za szztuke :P u mnie na servie 8 gold za sztuke, a za stack
80-100 ;))

Za sztuke

Wczoraj mieliśmy niezły problem ponieważ wypadł nam The Untamed Blade z Razegora i....ML przez pomyłke dał go innej osobie niż wygrałą licytaje w dodatku ta osoba nie ma zamiaru wogóle używa tego miecza xD Ticketa to GM''a już daliśmy czy istnieje możliwośc przetransferowanie przedmiotu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 09:54, XardasiK napisał:

Jakie są waszym zdaniem najlepsze profesje dla Rogue?
Jakiś koleś doradził mi, że Skinning i Leatherworking, a jeszcze inny, że Alchemy i Herbalism.
To ja już sam nie wiem ^^


Alchemy + Herbalism może być ciekawe, bo sam sobie robisz trucizny i healing potiony (bo rogue nie moze sam się leczyć), ale przyznajmy szczerze, można je też kupować. Natomiast np. taki enchanting jest strasznie opłacalnym zawodem, bo zawsze jest popyt różne kampenie czy jak to się tam nazywa. Zresztą dużo osób płaci enchanterom, żeby ci coś zrobili dla nich. Wiesz, kwestia wyboru. Ja przestałem zwracać na to uwagę, bo drugą postacią na zarabiam na alta i teraz mój rogue ma własnie Alchemy+Herbalism, bo po prostu tak mi się fajnie gra - pasuje mi to fabularnie do klasy postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. wow mi juz dziala (od kilku dni, wszlo zze zadzialalo 2 dni po patchu - i musiał paść item na który poluje od 2 miesięcy... a mnie nie było, ważne że działa).
co do czasu instalacji wowa - zależy od dysku i napędu... u mnie trwało około 30 minut, ale mój kumpel isntalował chyba z 50. troche to zajmuje, dlatego nikt nie lubi jak blizzard powie jak ma się błąd - przeinstaluj grę.
co do profesji dla rogue. zależy co lubisz... u mnie w gildii np. lider zrezygnował z herbalismu i poszedł na mining :P no cóż, chyba jeszcze 20-30 arcane crystali brakuje mu na thunderfury ;)

co do tego - Wczoraj mieliśmy niezły problem ponieważ wypadł nam The Untamed Blade z Razegora i....ML przez pomyłke dał go innej osobie niż wygrałą licytaje w dodatku ta osoba nie ma zamiaru wogóle używa tego miecza xD Ticketa to GM''a już daliśmy czy istnieje możliwośc przetransferowanie przedmiotu xD.

to jest jeszcze nic :P ale nam się zdarzyło coś podobnego na domo w mc. był z nami chłop (1 run do mc, a 60 lvl w grze mial 2 dni - 48 godzin spedzonych). stwierdził, że skoro jest master looter to on zajży sobie... lider rozdzielil po rollach i dkp kto co bierze, on na tej liscie nie byl. no i on zaczyna otwierac, wszyscy na tsie i na /y zaczeli krzyczec zeby zostawil, i chlop podwedzil to cos na benediction dla priestow (o dziwo, nam zadko pada ...). wzial i zaczal przepraszac ze niechcacy, mowil ze jestesmy tylko ludzmi itd :P lider gadal z gm, on tez. gm powiedzial, ze nic zrobic nie moze bo to nie wina master lootera... to wiec zaczelismy mowic ze ninja jest :P potem gdy ten koles gadal z liderem, zaczal gadac ze to tylko gra i bledy sie zdarzaja... i powiedzial do lidera "fuck off " i ignora dal :P oczywiscie gkick, a potem chodzil sie skarzyl iinym. jak priest moze miec staff of dominace, to mag benediction nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no to Radzisz niezłe przygody macie. Co do Master Lootera, jeśli to z jego winy item poszedł do złej osoby, GM przetransferuje przedmiot. Master Looter jest generalnie lekko zabugowany, czasem item idzie do innej osoby niż wybrana z listy. Co więcej - nie masz możliwości potwierdzenia że chcesz komuś przekazać BOP item, tak jak to jest przy zwykłym lootwaniu. No ale właśnie - przy zwykłym jest i dlatego GM nic nie może zrobić. My używamy zwykłego loota, w sensie na każdym raidzie jest ustawiony loot FFA. Ludzie sami podnoszą itemy i jeszcze przypadku zninjowania nie mieliśmy. Z tym że za to mieliśmy inny problem, z powodu zamieszania na stronie DKP - i item wygrała osoba która, gdyby nie zamieszanie, to by go przegrała. Potem próbowaliśmy się kontatkować z GMem, ale nie mógł niestety nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 09:54, XardasiK napisał:

Jakie są waszym zdaniem najlepsze profesje dla Rogue?
Jakiś koleś doradził mi, że Skinning i Leatherworking, a jeszcze inny, że Alchemy i Herbalism.
To ja już sam nie wiem ^^


Herbalism dla rogue jest przydatny bo mozna zbierac Fadeleaf na Blinding Powder (chociaz w njnowszym patchu juz jest latwiej dostepny). Na starszych serwerach herbalism przydaje sie zwlaszcza dlatego ze potionow uzywa sie sporo i zawsze znajdziesz zbyt.
Leatherworking jest fajny tylko jak masz naprawde dobre patterny (shifting Cloak, Stormshourd, Devilsaur) i jak bedziesz sporo farmowac przedmiotow na to zeby te patterny robic.
Ja mam skining i herbalism ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Herbalism i Alchemy - thx.

I jeszcze jedna prośba. Mógłby mi ktoś podać drzewko talentów (Rogue) ? Albo gdzie takie przykładowe drzewko znaleźć ? Mam 15 lvl i jeszcze nie rozdałem - nie chcę zepsuć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Engineering i Skinning dla huntera? myślę, że dobre połączenie :) Engin - ogłuszające bomby, sieci, strzelby itd. Skinn - hunterowi chyba najłatwiej zdobywać w tym skilla, bo najszybciej zabija Beasty, z których są skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej dodawaj do assasination, aż dojdziesz do talentu Cold Blood. Bardzo przydatny skill, używa go większość rogali. A co do reszty to jak już chcesz ;) Jeszcze może przyda sie Master of Deception... ale nie pamiętam, z którego to drzewa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się