Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

1 to te stery
2 Zrób defragmentacje dysku (Start=akcesoria=narzędzia systemowe= defragmentacja)
3 Czyściłeś kompa wewnątrz (wiatraki itd)? Czasem jak temperatura skoczy za bardzo płyta główna wiesza sie i nie można nic zrobić poza resem (wiem to dziwne ale dobre zabezpiecznie. Mi podczas grania w WoW piec grzeje sie do 40 stopni).
4. Dokładałeś pamięć? Jeśli tak to może kości sie nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam :P co do sterów - radziłbym przeczytać co nadole, jeżeli twoja karta znajduje sięna tej liście śmiało ściągaj ;)
Co do "Ten topic powoli się zamienia w FAQ dla noobów :P" hehe, przeliczcie posty delisa na jednej stronie :P tylko 6 :p kilka pod rzad, ale to wina braku e dytuj post....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reinstal wowa nic nie pomogl...:/;(ale chyba przez to mam takie lagi bo mi net zwolnil jak...1,5 miecha temu patcha przez blizzard downloader 500 mb sciagalo mi 30 min a teraz 8 h:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 11:37, kampen napisał:

Nie dobrze serwer the venture co nie dziala.Nie ma go


Czasem działa, ale tylko na 5 minut - potem znowu crash :/
Wczoraj ping mi dochodził do 7k. ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 12:43, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja mam zwykle ping w granicach od 60 do 150 to dobrze czy żle??

Wyjątkowo dobrze. Kiedy jeszcze grałem na Aerie Peak, też miałem podobny; teraz na BL tylko 180<xxx, nawet czasami do 12000 ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komp sie już nie zacina :P tzn. co jakiś czas chwilowa zawiecha gry (tego też wcześniej nie było)... ale jakoś to przeżyje (chyba) :D może zna ktoś sposób na pozbycie się takiego problemu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 12:43, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja mam zwykle ping w granicach od 60 do 150 to dobrze czy żle??

a jak moge swoj ping sprawdzic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 10:04, Delis napisał:

o właśnie, na stronce Nvidia znalazłem sterowniki... tylko czy to są najnowsze? bo zastanawiam
się czy je ściągać czy lepiej nie :P http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_91.47_pl.html


Na stronach producentow zą zawsze najnowsze sterowniki :) A co do zawieszania się gry, to przyczyn może być wiele, podałeś tak mało szczegółów, że praktycznie pozostaje nam wróżyć z fusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem że lepiej użyć wersji sterowniku niżysz niż najnowsze. Jak używałem najnowysz i w trakcie gry alt+tab po pewnym zasie prowadziło mnie to do zwiechy po zainstalowaniu starszych działa bez probelmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem przed chwilą, i ten sam problem mam z GW :| a wcześniej obie gry chodziły całkowicie płynnie :( plz, pomóżcie, bo nie mogę grać w żadną gre :(( może to wina zasilacza? bo ostatnio miałem zepsuty, i wujek mi dał jakiś gorszy :| ale wątpie, że o to chodzi... dysk skanowałem i żadnych wirusów nie ma...

@Sth ''Devilsih - ciekawe co miałem podać? zastanów sie chłopie... "kiedy zawiesza mi sie gra, nie mogę sie wtedy ruszyć" :P przecież nie będe podawał parametrów zawiechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:04, żyrafa napisał:

> Ja mam zwykle ping w granicach od 60 do 150 to dobrze czy żle??
a jak moge swoj ping sprawdzic ??


Na pasku w grze masz takie zielone cos z jak na to najedziesz masz napis latency:D To nie mniej nie więcej PING :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:35, Mas-karada napisał:

mam pytanie co trzeba zrobić żeby można było zobaczyć przedmiot gdy wpiszę jego nazwę w czacie

i jak można sprawdzić lvl gościa nie widząc go


Jeżeli jest z twojej strony (czyli np jeżeli grasz Hordą i on też jest hordą ) wpisujesz go do friends i pokazuje ci gdzie jest kolo i jaki ma lvl jak z allie niewiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:35, Mas-karada napisał:

mam pytanie co trzeba zrobić żeby można było zobaczyć przedmiot gdy wpiszę jego nazwę w czacie

i jak można sprawdzić lvl gościa nie widząc go



Sry za 2 post zapomniałem tego napisac:D Otwierasz okienko czata i najezdzasz na przedmiot wciskasz Shift i pac w enntera gotowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się