Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 23:55, CH1CKEN napisał:

Hurra WoWowi stuknął już 7 milion!!! (graczy :P).
http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=3089


Szkoda, ze od dnia 22 Sierpnia 2006 roku, a oficjalnie od 27 (data końca ostatniego Pre-paida :) przestałem należeć do tego jakże zacnego grona : )
Jedno jest pewne: Wszystko, co ma swój początek, ma tez i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 23:09, mic02 napisał:

Przynajmniej latajacy mount Hordy moze konkurowac z Nether Drake''m...
http://www.youtube.com/watch?v=CIO3shT941A&NR Wciaz mam nadzieje ze nie bedzie tych glupich
kurczakow...

To nie jest Cockatrice, to wygląda nieco inaczej :D Ten filmik to tylko fake (podróbka). Niezła nawiasem mówiąc.

Tak na marginesie: jak myślicie? Jak będzie się mieć spawa z mountami BE paladynów? Wiadomo, że Draenei dostaną takie same konie, jak mają ludzie i krasnoludy, ale co z Elfami? Czy ich paladyn będzie mieć swojego unikalnego mounta, czy takiego jak reszta paladynów? Ewentualnie może nie mieć osobnego wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno dostanie coś innego. W umiejętnościach/czarach powyżej 60 lvl już widać że są umiejętności tylko dla alliance lub tylko dla hordy (Seal of Vengeance/Seal of Blood-paladin). Zapewne z mountem będzie coś podobnego. BTW: ciekawe co z shamańskim wilkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, czy to prawda, że każda rasa ma mieć innego flying mounta? Bo wiem napewno, że Nether Drake ma być dla każdego, tylko, że jego niby najtrudniej ze wszystkich zdobyć :)


@Czedwik ---> Możesz dać jakiegoś linka do filmiku z tym kurczakiem innym? Bo nie moge czegoś takiego znaleźć na video.google.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w Wow''a, lecz mam pytanie. Przeglądam sobie oficjalną stornę Wow''a, patrzę na ranking i widze najwyższe levele to 60. Nie ma wyższych leveli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 11:38, Wasizi napisał:

Nie gram w Wow''a, lecz mam pytanie. Przeglądam sobie oficjalną stornę Wow''a, patrzę na ranking
i widze najwyższe levele to 60. Nie ma wyższych leveli?


Rankingi zupełnie nie są związane z levelem, tylko dotyczą honoru. Jest to ranking osób udzielających się w PvP i wyświetla na topie krótko mówiąc - tych którzy przez bardzo długi czas najwięcej walczyli i wygrywali (czyli przede wszystkim mieli bardzo dużo wolnego czasu w ciągu ostatnich miechów). Oczywiście są to w większości postaci na poziomie 60, bo poniżej tego raczej niewielką range da się zdobyć (na tylnich stronach rankingu może się znaleźć parę osób). Co do poziomu - tak, maksymalny to 60, z tym że poziom to nie jest przedmiot żadnego rankingu, to się po prostu zdobywa i zostaje (nie da się w żaden sposób stracić poziomu). Czyli każdy go zdobędzie i dalej może zagłębić się w PvP lub PvE (lub oba). Tak naprawdę dopiero od 60 gra się zaczyna.

W dodatku będzie można podnieść postać do poziomu 70. Da to więcej możliwości, ale także bardziej skomplikowane zadania wymagające użycia nowych umiejętności (i większość gry będzie się odbywała na poziomie 70).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omd gram na bl aliance i zawsze w hordzie spotykałem dobrych ludzi ale ostatnio natknąłem sie na takiego nooba troll mage 60 lvl felling czy jakoś tak chodzi i zabija niskie lvl a jak walczy z 60 lvl to zawsze umiera nie ważne z kim. Największy noob na Burning Legion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak, niech sproboje ze mna na 50 lvl :P jezeli ktos malo gra, to napewno przegra. zeby taki twoj kolega z 60 wygral - przewaga 10 lvli, to duzo, musialby miec dobre eq i enchanty... na starych serverach zabic 50 lvl 60 lvl (full hp vs full) jest nie mozliwe praktycznie, np. mag t2 jednym ciosem zjedzie rogue na 50... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:51, Maxi33 napisał:


Fake 100%, wystarczy poczytać w komentarzach. Raz, że jest to stary model Blood Elfa (taki, jakiego można spotakć np. w Azsharze), dwa, żegracz znajduje się w sekretach DM, trzy, że ten nowy mount tak nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:21, kampen napisał:

Mam małe putanie otóż wiekszość ludzi mówi że gra zaczyna się dopiero ciekawa od 60 lvl dlaczego?


Kim grasz, jeśli można wiedzieć?? :)
Doszedłem moim rogue do 24 poziomu i teraz męczę warlocka (13 lvl human).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:18, CH1CKEN napisał:

Pewno dostanie coś innego. W umiejętnościach/czarach powyżej 60 lvl już widać że są umiejętności
tylko dla alliance lub tylko dla hordy (Seal of Vengeance/Seal of Blood-paladin). Zapewne z
mountem będzie coś podobnego. BTW: ciekawe co z shamańskim wilkiem :P

Tak samo z szamanami przymierza, mają oni mieć kilka swoich skilli. Poza tymi kilkoma skillami różnic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się