Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2006 o 21:56, axelPL napisał:

> > tak jesli server proxy omija Telię.
>
> jest 21:53 i się połaczyłem nie wiem czy to dzieki proxy czy dzieki temu że je dzis nas
wcześniej
> włączyli ale dzieki :)
>
> Pozdro
mozesz sprawdzic wyłączając Sockscapa ;P

A jak go włączyć bo nie kumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 21:57, Air napisał:

> > > tak jesli server proxy omija Telię.
> > > > > jest 21:53 i się połaczyłem nie wiem czy to dzieki proxy czy dzieki temu że je dzis
nas
> wcześniej
> > włączyli ale dzieki :)
> > > > > Pozdro
> mozesz sprawdzic wyłączając Sockscapa ;P
A jak go włączyć bo nie kumam :)

to jest normalny program do zassania z netu za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 21:56, axelPL napisał:

mozesz sprawdzic wyłączając Sockscapa ;P


Poszło i bez więc sprawdze jutro, ale dzięki wielkie i tak :)
Do zobaczenia w Wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest 22.00 i wydaje sie ze probleny zniknely :)

zapraszamy do sluchaia naszej audycji pt: COS SIE ZWALILO

jutro o tej samej porze w godzinach 17-22 ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 22:01, HoZar napisał:

jest 22.00 i wydaje sie ze probleny zniknely :)

zapraszamy do sluchaia naszej audycji pt: COS SIE ZWALILO

jutro o tej samej porze w godzinach 17-22 ;DD

no oczywiscie ze dziala i jest ok ping mam od 80 do 100 i jest si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie punkt 22:00 wszystko powróciło do normy 162 ms , nie lagujemy jest cany tylko że nie byłam na raidzie w ZG. troche lipa zapisywac sie na raidy i nie uczestniczyć w nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 01:03, LordToBee napisał:

Air niech ten kolega poda jakis inny email ktory nie bedzie odrzucal maila z onetu jako spamu


Daj posta na Forum:
www.skocz.pl/polishlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 13:41, Air napisał:

Witam

Jeden z naszych kolegów (nick Tenvariel) zgłsił sprawę do UOKiK (Urząd Ochrony Konkurencji
i Konsumentów) w Polsce. Aby Urząd cokolwiek zaczął robić potrzebuje informacji ile osób jest
(zostało) poszkodowanych.

W tym celu proszę przesyłąć na adres wowlatency@atlas.cz informacje

-z jakiego ISP korzystasz, jak objawia się problem połączenie, w jakich godzinach to się dzieje,
jak również , z jakiego miasta pochodzisz

Jeżeli zgłaszliście problem już do np. TPSA lub Blizzarda, napiszcie pokrótce kiedy to było
i jaką odpowiedź otrzymaliście.

PROSZĘ O NIE WYPISYWANIE WULGARYZMÓW I OBELG POD ADRESM BLIZZARDA I TPSA JAK RÓWNIEZ TELII

Kolega Tenvariel, wydrukuje wszystkie emaile i załączy to do dokumentów przekazywanych do UOKiK

Proszę Moderatora o przypięcie wątku na kilka dni, aby wszyscy mogli się zapoznać z jego treścią.

Blizzard już skasował topic na ich forum!!



Czołem. Tak, mam zamiar skierować sprawę do UOKiKu (dokladnie w Nie wieczorem wydrukuję wszystkie maile i przypnę do podnia ktore aktualnie pisze.

Nic nie obiecuje, ale wole sie kontaktowac z UOKiKiem niz nic nie robic.

Wczesniej kontaktowalem sie z ECK i tam juz jest zalozone zgloszenie, ale pierwsza instancja przed dobraniem sie do Telii i Bliza jest sprawdzenie naszego kraju.

Wybaczcie jesli Atlas.cz odrzuca wasze maile - zakladalem skrzynke z pracy a mamy tu zablokowane polskie serwisy mailowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Co do wynalazkow typu sockscap to podchodzil bym ostroznie. Jesli serwer, przez ktory bede sie tunelowal nalezy do zaufanej osoby w innym kraju to nie ma sprawy. Ale na waszym miejscu nie ryzykowalbym podlaczania sie przez takie dziwne urzadzenia. Znam sie na sieci, wiem, ze to jest proszenie sie o klopoty, umozliwiacie komus na wlasne zyczenie czytanie calej trasnmisji jaka idzie do serwerow, lacznie z logowaniem. W normalnych warunkach, zeby podlsuchac moja transmisje z serwerem, zlodziej musi sie wykazac nie lada sprytem, jesli siedzi w innym kraju. Tymczasem w ten sposob ulatwiamy cale zadanie. Co wiecej, nawet jesli osoba, ktora ma uczciwe zamiary, udostepnia ten serwer publicznie, to wiedza o tym jest powszechna. Z tego powodu nie sadze, zeby rozni "kombinatorzy" spod ciemnej gwiazdy nie probowlai sie juz na taki serwer wlamac po cichu i tak filtrowac co lata na laczu. POzniej jest juz tylko placz i zgrzytanie zebow jak nam postac ogola do cna. Co z tego, ze blizz nam zwroci haslo i postac, ale gola. Po roku gry najczesciej sie juz ma te kilka przynajmniej epikow, ktore sie kupilo za ciezkie dkp lub zloto, lub wychodzilo z gildia. Sockscap jest super, jelsi chcesz porozrabiac pod przykrywka, jest super, jelsi chcesz posciagac xxx a szef Ci lacze kontroluje. Ale do WoWa balbym sie. I nie wazne, ze zaraz bedzie chor, ludzi typu: ja stosuje i nic sie nie stalo - zaden argument. Pamietajcie, okazja czyni zlodzieja.
Pozdrawiam
Druid Pirx Judge Dies Irae @ Argent Dawn ###For The Horde###

P.S. Blagam, jesli ktos chce polemizowac i napisac pod tym wywodem zdanie typu "walsienaryj", to niech nie cytuje calego mojego posta, oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłam do TPSA i jakas lalunia uraczyła mnie bezsensowną paplaniną. Wydawało jej sie ze wog wie o czym mówi, jako rozwiązanie problemu stwierdziła że problem moge rozwiązac programowo "LOL" Więc zapytałam cóż to za cudowny program który mi poleca, jednak nie była biedna w stanie odpowiedziec. Zapytałam czy sprawdzala to wogóle i czy to jest sugestja rozwiazania problemu przez TPSA jednak biedna zaczeła od poczatku opowiadać to samo . Myśle ze uczyal sie długo tej formulki. Jak sądze "blondynka" , niestety nie pomogła mi ale spoko zaraz zadzwonie jeszcze raz a póxniej jeszcze raz i jeszcze ... polecam wam wszystkim zrobienie tego samego dzwońcie i pytajcie , telefon jest darmowy 800 102 102 w końcu coś będą musieli zrobić ...I belive

Podsumowując, wszyscy mają nas gdzieś... a ja mam dziś MC ... cry cry cry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 11:02, golden lady napisał:

Podsumowując, wszyscy mają nas gdzieś... a ja mam dziś MC ... cry cry cry


Mialas MC .... Bo jesli MC to sadze, ze zaczyna sie przed 22 napewno (prawdopodobnie ok 19-20). Wiec idz do wypozyczalni, jakis filmik na dvd fajny sobie znajdz. Do 22 masz napewno wolne :-)
No, przy dobrych wiatrach do 21:45 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 11:12, Lampiarz napisał:

> Podsumowując, wszyscy mają nas gdzieś... a ja mam dziś MC ... cry cry cry

Mialas MC .... Bo jesli MC to sadze, ze zaczyna sie przed 22 napewno (prawdopodobnie ok 19-20).
Wiec idz do wypozyczalni, jakis filmik na dvd fajny sobie znajdz. Do 22 masz napewno wolne
:-)
No, przy dobrych wiatrach do 21:45 :-)


buuuu nie pisz tak, ja mam zamiar tankować dzis w MC mój Helm of Might dziś poleci więc musze tam być :P
tak MC zaczyan sie o 19:00
jest cos bardzo dziwnego , bo zawsze w weekendy nie ma problemu z połaczeniem i lagami. Mam nadzieje że w ten weekend bedzie podobnie. cry cry cry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała reklamka :)
Zapraszam wszystkich chetnych pograc w milym towarzystwie do naszej Gildii o nazwie Claw Of The Eagle, gramy na serwerze PvP-RP o nazwie The Venture Co. Nasze forum to www.clawoftheeagle.fora.pl/ jesteśmy nastawieni na RP . kontakt w grze z Zofija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się