Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2007 o 10:18, oOreVenOo napisał:

No super a mógł byś podać linkusia do niego ? :-)


Proszę bardzo: www.mobmap.de

Trzeba zassać oddzielnie addona i bazę do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 10:44, oOreVenOo napisał:

Okey, addon chodzi ale jak go teraz włączyć podczas gry i go używać ? Sorry za tak durne pytania...


Ja sobie zrobiłem macro które włącza mi okienko.
Komenda to bodajże /mobmap show
Po wpisaniu /mobmap pojawi sie lista komend.

Do okienka można też przejść dzięki przycisku w oknie mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem już doszedłem do tego. Natomiast nie pokoi mnie fakt że przy używaniu tego addona łapie "diskonekty" i za bardzo nie wiem czemu, a teraz w dodatku jest World Down. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 11:12, oOreVenOo napisał:

Wiem już doszedłem do tego. Natomiast nie pokoi mnie fakt że przy używaniu tego addona łapie
"diskonekty" i za bardzo nie wiem czemu, a teraz w dodatku jest World Down. :/


Chodzi tutaj o to, że niektóre itemki (pewnie przeglądasz rzeczy z recept) są oznaczone jako "unsafe" i dopóki nie zobaczy się ich w grze to mogą spowodować podczas przeglądania właśnie disconnecta.

Kiedyś czegoś takiego nie było, ale wprowadzili razem z TBC chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie. Czy ,ktoś z szanownego grona wie czy trzeba mieć opłacone konto aby grac na trialu TBC?
czy można użyć samego triala i mieć 10 dni gratis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 11:12, oOreVenOo napisał:

Wiem już doszedłem do tego. Natomiast nie pokoi mnie fakt że przy używaniu tego addona łapie
"diskonekty" i za bardzo nie wiem czemu, a teraz w dodatku jest World Down. :/


Akurat tutaj chodzi o to, że jest przerwa techniczna. I coś znowu im sie jebie,bo teoretycznie od 11 powinno wszystko działać, ale co chwila są World Down`y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedle Atlas Loot od 1.2 wprowadzili taką zmianę :)
Jak grałem przed TBC to atlass loot również oznaczał takie przedmioty jako unsafe więc to prawdopodobnie ze od 1.2 się zaczeło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wlasnie zamowilem wowa , i gram obecnie na trialu , gram na serwie Eonar, , PvE , jako ze nie mam doswiadczenia z typami serwerow to czy mozecie podzielic sie opinnią , doswiadczeniem co do rodzai realmow , na ktorym gralo wam sie najlepiej , czy na pvp nie zabijano was co 2 kroki i nie mozna bylo zrobic misji itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 11:46, turtlesomaniak1 napisał:

Siema wlasnie zamowilem wowa , i gram obecnie na trialu , gram na serwie Eonar, , PvE , jako
ze nie mam doswiadczenia z typami serwerow to czy mozecie podzielic sie opinnią , doswiadczeniem
co do rodzai realmow , na ktorym gralo wam sie najlepiej , czy na pvp nie zabijano was co 2
kroki i nie mozna bylo zrobic misji itp

Są 4 rodzaje
PvE - dla mnie nuuuuuuda. Chodzisz i same q robisz tylko. Nic ciekawego
PvP - dla mnie najciekawsze. Czasami zdaża sie, że ktoś z wysokim lvl ciebie bije ale mnie to nag,minnie nie spotykało. Na początkowych lvl ( do 20 ) jest tak że jak ty nie zaatakujesz to i ciebie nie zaatakują ( terytoria na któeych robi się q
RPG - To samo co PvE tylko że jest wymagany klimat
RPGPvP - To samo co PvP i RPG - czyli nawalanka na całego z klimatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;]
Dla poczatkujacych polecam PvE czyli Normal, co do PvP to mozesz miec problemy jak nie trafisz na server z madrymi ludzmi jak gralem chwilke to bywalo ze ally latalo po noobkowych terenach startowych i sie wyzywalo dlatego nie polecam ;] Jak bys sie na noraml zdecydowal to daj znac bedziesz mial u mnie wsparcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskakuj na jakiś serwer PVP, granie na normal to jak gra w kajdankach, szkoda czasu jak nagle okaże się, że chcesz coś więcej niż tłuc stworki na polach a właśnie jakiś człowiek/gnom podkrada Ci stworki ;]
20lv bezpieczeństwa to wystarczająco dużo czasu aby wiedzieć jak przeżyć i nauczyć się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 11:19, Xard18 napisał:

Ponawiam swoje pytanie. Czy ,ktoś z szanownego grona wie czy trzeba mieć opłacone konto aby
grac na trialu TBC?
czy można użyć samego triala i mieć 10 dni gratis?

Tak i tak. Jak zresztą linkowałem post niebieskich w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie grac na pve , zreszta jezeli bedzie chcialo mi sie walczyc to zawsze mozna przeniesc postac (slyszalem ze niekiedy sa organizowane darmowe)
po 2 na pve tez mozna walczyc jest chyba komenda /pvp , dokaldnie nie wiem jak dziala , czy to po walce mozna zdeaktywowac ? czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:47, KaPe napisał:

> Ponawiam swoje pytanie. Czy ,ktoś z szanownego grona wie czy trzeba mieć opłacone konto
aby
> grac na trialu TBC?
> czy można użyć samego triala i mieć 10 dni gratis?
Tak i tak. Jak zresztą linkowałem post niebieskich w tej sprawie.

W sensie of kors, że "wie" i "trzeba" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podchodzisz do chłopka i PPM na jego obrazku a następnie wybierasz "Duel" - pojedynek. Jeżeli chodzi o transery to nigdy nie ma ich z serwerów PvE na PvP, ponieważ na PvE dużo łatwiej coś zdobyć, grać niż na PvP. Natomiast możesz przerzucić swoją postać z Normala na RPG non PvP i na odwrót ale nigdy nie ma i nie będzie transferów z PvE na PvE.

Właśnie mi skoczyła 1/3 24 lvlu, Boże jak to teraz leci powoli, założyłem sobie że dziennie nabijam 1 lvl i połowę następnego ale widzę że prędzej czy później stanie się to nie możliwe nie ma aż tyle czasu na grę a nolifem to ja nie jestem. Exp powinien być większy przynajmniej o 50% od tego co jest, ten grind jest tak *#(@)# męczący że głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ten grind jest tak *#(@)# męczący że głowa mała.

Rekordy lvlowania w WoWie (4 dni 20h do 60lvl) biją właśnie robiąc questy... :P Na wyższych lvlach grinding nie jest opłacalny. Co do disconnectów to może być wina unsafe item, chociaż wielu ma teraz dc w związku z serwerem, teraz padły całkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Argent Down 50 forsakenów organizowalo raid pierwszych levelów na Stormwind ale server wylaczyli :|
Mialo byc fajnie, pieknie wygladajaca masa smierdzacych umarlaków kryczacych na caly Azeroth : ''''For the Horde - Honor and Blood'''' Ktos krzyknol ''''For the Horde - Bitches and money'''' xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się