Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2007 o 21:51, Ninger napisał:

> zabójcy i kapłani - Nieumarli i tylko shamani, warlockowie i magowie psują tą regułę
> (chociaż pewnie i w tym mieli jakiś cel) :)
A d***. Dwóch Kapłanów to Trolle, Dwóch rogali też Trolle ;]


No dobra, przeoczyłem :) Co do paladynów - no tak, też racja. Ale i tak widać jak na dłoni, że warriorzy i hunterzy to byli chyba robieni specjalnie do tej gildii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 14:52, Krzysztof111177 napisał:

Heh widzę tu no live. ;P


Mylisz sie :) gram moze 3h dziennie w wow, BG itemy wyfarmilem premadami w wekendy, arene gram 2 razy w tyg po moze 2 godziny nawet mniej, te 2000gold wyfarmilem sobie niedawno aby koszt konta wzrosl i to w 3 dni :) akurat pvp teraz odkad tbc weszlo nie wymaga duzo czasu, o ile ma sie dobry premade i arena team :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 14:53, Bifur napisał:

Wie może ktoś ile ludzi potrzeba na raid questa Order Must Be Restored?


Powinno Ci pisać Suggested Players przy quescie. Ja to zrobiłem z czterema osobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 15:12, Vytrix napisał:

> Wie może ktoś ile ludzi potrzeba na raid questa Order Must Be Restored?

Powinno Ci pisać Suggested Players przy quescie. Ja to zrobiłem z czterema osobami :)


Kiedyś potrzeba było całego raidu żeby go ubić, a i to często nie wystarczało (bo ludzie rzadko potrafią zrozumieć, dlaczego zawsze ktoś musi dowodzić i dlaczego należy go słuchać...). Po za tym to jeden z questów ze starusieńkiego WoWa, a te questy chyba do dziś nie zostały zaktualizowane o dopisek "Suggested Players", który jest już z koleji standardem w questach z TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 15:30, Sth`Devilish napisał:

Aha i jeszcze taka ciekawostka http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=3818 - 7000 Euro
poszło się kochać, HAHAHA :D


Oj coś tu śmierdzi ;) Ale te 7000 Euro to nie jest mała sumka, więc może coś z tym zrobią? Przecież wielu ludzi sprzedaje konta, i nie jest zbanowanych... A w ogóle jest taki dopisek w regulaminie (czy umowie, czy czymś co trzeba przeczytać przed instalacją ;p)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 16:34, pitah napisał:

> Aha i jeszcze taka ciekawostka http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=3818 - 7000
Euro
> poszło się kochać, HAHAHA :D

Czytałem o tym kolesiu wcześniej, pierwszy na świecie player który twin bladesy skompletował...
Kto by nie chciał polatac z tymi mieczykami? :p

za 7k euro to chyba bym jednak nie chciał XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzeć, to tak naprawdę te bronie nie istnieją :P Ja bym na pewno nie zapłacił za taką postać. Swoją drogą takiego gracza pewnie ciągle by w mieście ktoś zagadywał widząc takie bronie i nie miałby chyba spokoju. Jak niedawno przeglądałem sobie armory jakiejś amerykańskiej gildii to jakiś rogue, który również nosił te bronie szybko je ukrył (chociaż kiedyś je nosił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli to nie był jakiś bogaty szejk z dalekiego wschodu, to teraz zapewne przeżywa życiowy dramat - 7000 Euro wyrzucone w błoto :) Toż to za takie pieniądze można sobie już w miarę dobry samochód kupić, jakiś ultra-szybki komputer, albo nawet wynająć sobie gdzieś mieszkanko :) Jeśli nie był bogatym człowiekiem, to na pewno był kretynem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś wykombinować jak zapisać sobie na dysku arty z http://www.blizzard.com/inblizz/fanart/ScreenShot.shtml ? Ostatnio coś zmienili na tej stronie i nie mam już takiej opcji w przeglądarce, a lubie sobie czasem jakiś ładny art walnąć na tapetę na pulpicie, nie mówiąc już o maniakalnym chomikowaniu wszelkich artów z Warcrafta i Starcrafta ;) Zna ktoś inny sposób niż kopiowanie i ręczne wycinanie obrazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:23, kowalov napisał:

W firefoxie klikasz prawym i wybierasz ''pokaz obrazek tla''. A pozniej prawy i zapisz obrazek
jako.


Dzięki, w Firefoxie działa jak należy :) Akurat korzystałem z Opery i nie przypuszczałem nawet, że w innej przeglądarce może taka możliwość być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:43, Sth`Devilish napisał:

> W firefoxie klikasz prawym i wybierasz ''pokaz obrazek tla''. A pozniej prawy i zapisz
obrazek
> jako.

Dzięki, w Firefoxie działa jak należy :) Akurat korzystałem z Opery i nie przypuszczałem nawet,
że w innej przeglądarce może taka możliwość być.

heh? jakto? ja też mam opere i się da- bierzesz prawoklik i wybierasz "zapisz jako..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FF 2.0 jest dużo lepszy od Opery i IEx.x. Zresztą to kwestia gustu ale nie tylko więc polecam Ci FireFoxa, nie zawodny i przede wszystkim prosty jak konstrukcja cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:19, Sth`Devilish napisał:

Za przeproszeniem, nie chrzań ;)


BTW jeśli traficie na stronę gdzie PPM nie będzie działał na obrazkach/zdjęciach (np. słynna w Polsce Fotka.pl xD) to pozostaje przycisk Print Screen, a potem "wklej" w programie do grafiki (najlepiej w Irfanwiev, dla masochisty może być Paint), jeśli przeszkadza nam tło (bo wkleiliśmy cały pulpit), to zaznaczymy obrazek i wycinamy, pozbawiamy się reszty i wklejamy z powrotem sam obrazek, możemy teraz zmienić jego wielkość (w Irfanview ctrl+r), co może jednak się odbić nieco na jakości.


@konto za 7tys.
Ten koleś to był night elf - dwumetrowym kijem bym tego nie tknął xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się