Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2008 o 17:07, Jeggred napisał:

@Gaweyen
Powiem tak... Testowałem 3 buildy. MM, Surv i BM bez exotic pets.
Mam 3 części T6, łuk z Archiego (link do armory w opisie). Nie pamiętam dokładnych liczb
ale... Jako MM robiłem 300 DPSu więcej niż jako Survival i 50 DPSu więcej niż jako BM
(bez exotic pets). Na Master Dummie 70lvl, self buffed.

To są buildy jakie testowałem:

BM: http://www.wowhead.com/?talent=ctbMzgxRVuMesZzLVb
Ostatniego talentu nie brałem z takie względu, że nie mógłbym wziąć Go for the Throat,
bez którego Exotic Pets i tak robią niższy DPS niż zwykłe pety. Dałem 1 punkt w Focused
Aim bo tyle brakuje mi do Hit Rating Cap
Do strzelania używałem tylko Steady Shot.

Surv: http://www.wowhead.com/?talent=cZzxmZe00i0fchxhA0ct
Do strzelania używałem Steady i Explosion Shot.

I wielki wygrany MM: http://www.wowhead.com/?talent=cZMeAbMNzMxog0Aox00b
Shot Rotation to: zaczynam z Serpent Sting, a potem Steady i Chimera Shot kiedy jest
gotowy. Jak dobrze robisz, nie musisz ponownie używać Serpent Sting.
A z Chimera Shot robię 4.5k+ crits.

Największym problemem BM spec jest brak punktów... Po prostu 10 dodatkowych punktów na
80lvlu to MUS.
I nadal mam dylemat... Nie wiem co daje więcej dpsu, 5/5 Mortal Shots czy 3/3 Careful
Aim + 2/5 Mortal Shots.

Czyli... na chwilę obecną MM wygrywa, potem BM, i na szarym końcu Surv. Chociaż nie ukrywam,
że nie jestem super imba huntardem i zawsze ktoś może zrobić lepszy build niż ja. I z
chęcią bym jakiś zobaczył.

Na 80levelu BM BM znowu być najlepszy z powodu dodatkowych punktów. MM na chwilę obecną
ma po prostu najlepszy dostęp do pierwszych bardzo mocnych talentów w swoim drzewku,
na które BM i Surv nie mają wystarczającej liczby talentów.


Dzięki za wyczerpującą wypowiedź, doceniam. :D

A tak BTW to masz zajebiaszczą postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde nalatałem się po tym banku zrobiłem wreszcie wszystko sobie a tu lol bo można tylko płacić kartą kredytową... żeby nie było możliwości wpłaty na konto czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, albo ja jestem głupi i czegoś nie rozumie, albo już nie wiem co. Czy za transfer mogę tylko płacić kartą kredytową? płatniczą już nie? jeżeli tylko kredytowa to przecież to nienormalne. O ile mi wiadomo, żeby posiadać kartę kredytową musimy mieć stały dochód i pracę. Jeżeli ktoś nie ma 18 lat lub studiuje to nie może posiadać takiej karty. Więc jak ma niby zapłacić za transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 19:40, żyrafa napisał:

Ludzie, albo ja jestem głupi i czegoś nie rozumie, albo już nie wiem co. Czy za transfer
mogę tylko płacić kartą kredytową? płatniczą już nie? jeżeli tylko kredytowa to przecież
to nienormalne. O ile mi wiadomo, żeby posiadać kartę kredytową musimy mieć stały dochód
i pracę. Jeżeli ktoś nie ma 18 lat lub studiuje to nie może posiadać takiej karty. Więc
jak ma niby zapłacić za transfer?

Studiuję, nie mam stałego dochodu, a jakoś mam kartę... Może to być dowolna karta, którą można płacić online. Tak, w wielu bankach jedyne takie to kredytowe z wymaganiem stałego dochodu. Ale nie wszystkie, wiele banków wydaje karty przeznaczone specjalnie do płatności online bez jakiś dziwnych wymagań. Moja eKarta mBanku np. taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 20:11, Corvin 0451 napisał:

Studiuję, nie mam stałego dochodu, a jakoś mam kartę... Może to być dowolna karta, którą
można płacić online. Tak, w wielu bankach jedyne takie to kredytowe z wymaganiem stałego
dochodu. Ale nie wszystkie, wiele banków wydaje karty przeznaczone specjalnie do płatności
online bez jakiś dziwnych wymagań. Moja eKarta mBanku np. taka jest.


ok dzięki za info, muszę jeszcze dokładnie posprawdzać. Chociaż zmyliło mnie to zdanie ,,You chose to pay by credit card for your character transfer. Please enter your card details below and accept the terms of payment'''' jak wybieram jakąkolwiek metodę płatności więc myślałem, że tylko i wyłącznie karta kredytowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też spadła wydajność WoWa po update?
na wolnych przestrzeniach wydajnośc spadła mi z 30-40 FPS do 11 FPS O_O
I to nawet jak ustawię zasieg wzroku na min i cienie na min.. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 20:49, DemoBytom napisał:

Czy wam też spadła wydajność WoWa po update?
na wolnych przestrzeniach wydajnośc spadła mi z 30-40 FPS do 11 FPS O_O
I to nawet jak ustawię zasieg wzroku na min i cienie na min.. o_O


Ten temat wraca jak bumerang, niczym te typu "czy wy także macie takie lagi po patchu?" czy "OMG Onyxia znowu zbugowana!" ;) Nie, nie ma żadnych różnic, widocznie albo któryś addon u ciebie świruje, albo zmieniłeś coś w ustawieniach... albo po prostu masz słabiutkiego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 17:38, Savelis napisał:

Jaki build byście zrobili dla rogala?? Jeśli można to pod pvp poprosze.


Może zrób tak: wpisz "rogue build wow" w google, albo "rogue builds" na http://www.wowwiki.com/ i poprzeglądaj to co tam znajdziesz. Jak będziesz mieć wątpliwości, zapostuj tutaj build, a my pomożemy tobie go ulepszyć i wytłumaczymy co i jak. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja moge moim dwarf hunterem używać np mace czy 2-recznych toporów? Bo widzialem nie ra jak hunterzy maja dwuręczne, ale ja nie moge. Mam specjalizacje, że cos tam dodaje mi do ataku mace, ale ja nie moge uzywać tego. Czy wie ktos co robić by uzywać np 2 recznych toporów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 23:19, Cieju09 napisał:

Czy ja moge moim dwarf hunterem używać np mace czy 2-recznych toporów? Bo widzialem nie
ra jak hunterzy maja dwuręczne, ale ja nie moge. Mam specjalizacje, że cos tam dodaje
mi do ataku mace, ale ja nie moge uzywać tego. Czy wie ktos co robić by uzywać np 2 recznych
toporów?


Hunter może używać:
- Swords- 1-ręczne i 2-ręczne
- Axes - jak wyżej
- Fists
- Polearms
- może się też nauczyć (na 20 levelu jak się nie mylę) Dual-Wild, i nosić 2x jednoręczne topory/miecze/fisty.
- Staffs
- Daggers
- no i łuki, kusze, strzelby

Nie gram Alli, więc nie powiem gdzie jakie bronie dokładnie, ale zasada jest taka, że w każdej stolicy uczysz się czegoś innego. Musisz się po prostu przejść po głównych miastach i pozaglądać do Weapon Masterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 23:12, Sth`Devilish napisał:

Ten temat wraca jak bumerang, niczym te typu "czy wy także macie takie lagi po patchu?" czy "OMG Onyxia znowu zbugowana!" ;) Nie, nie ma żadnych różnic, widocznie albo któryś addon u ciebie świruje, albo zmieniłeś coś w ustawieniach... albo po prostu masz słabiutkiego kompa.


Nie mam addonów żadnych. Komp dość mocny - procek Intel E(nie pamiętam numerka) 2x1.6GhZ, 2GB RAM, G-Force 8600 GTX 256MB, system Win XP..
we wtorek biegałem po teldrassil z 40 FPSami. Po updacie jak tam wróciłem - mam 11 FPS..
W ustawieniach ustawiłem wszystko co się dało na min.. I mam w porywach do 20 FPS..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 08:13, Michal256 napisał:

Angielskie odniesienie do credit card, nie oznacza naszej karty kredytowej, tylko jest
nieco szerszym pojęciem.


Właśnie też tak myślałem więc wczoraj w nocy spróbowałem wszystko przenieść. Blizz przez noc wszystko posprawdzał i dzisiaj rano mogłem przejść do ostatniego kroku. Znowu miałem podać kartę tylko teraz już wszystko kończyło się finish. Ale niestety wyskoczyło Payment rejected:/ Czyli prawdopodobnie moją kartą nie mogę płacić czy może być jakiś inny problem?

edit: teraz już nawet mam dwie te same postacie. Jedną na starym realmie, drugą pod dziwnym nickiem na nowym. No ale tak jak mówię wystarczyło by już tylko zapłacić, ale z tym jest problem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 01:10, DemoBytom napisał:

Nie mam addonów żadnych. Komp dość mocny - procek Intel E(nie pamiętam numerka) 2x1.6GhZ,
2GB RAM, G-Force 8600 GTX 256MB, system Win XP..
we wtorek biegałem po teldrassil z 40 FPSami. Po updacie jak tam wróciłem - mam 11 FPS..
W ustawieniach ustawiłem wszystko co się dało na min.. I mam w porywach do 20 FPS..


Spróbuj włączyć triple buffering na pierwszej stronie. Zwiększało to fpsy u mnie dwa razy.
Mnie za to wkurza to że nawet po minimalizacji WoW dalej zjada 100% czasu procesora, przed patchem tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są różnice, w mojej gildii też jest jedna (czy może 2) osoby, którym zaczęły pojawiać się artefakty graficzne, szczególnie w miastach, albo duży spadek fpsów nawet na minimalnych ustawieniach. Nie mówiąc o tym, że póki co silnik nie jest w pełni dopracowany, u mnie mam bodajże 20fpsów po ustawieniu wszystkiego na maksa (i to nie w mieście), a normalnie Crysis mi bardzo płynnie na średnich/wysokich detalach chodził. No i te zbugowane cienie, szczególnie to widać w Thousand Needles, gdzie widać je na ziemi (w całkowitej pustce), utworzone od miasteczka, które jest 30 metrów wyżej.

@Savelis - patch 3.02 jest od kilku dni, sam coś zbuduj, bo "oficjalnie" najlepszych buildów jeszcze nie ma. A raczej nikomu nie chce się ich specjalnie testować, bo 80lvl dopiero daje pełne możliwości (SL/SL Lock z Felguardem :D).


Swoją drogą nie mogę się doczekać nerfu exotic petów hunta, już mnie zaczynają wkurzać ludzie z Core Houndami/Devilsaurami skaczący po skrzynce mailowej w Orgri wywołując "trzęsienie ziemi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatność kartą przez internet to odrębna sprawa. Nie każda karta to obsługuje, to już jest rzecz zależna od banku. W mBanku masz dwie karty - jedną fizyczną, służącą do płatności w sklepach/pobierania pieniędzy z bankomaty, drugą wirtualną, którą możesz płacić w internecie. Ta druga karta to tylko plastik z numerem. Jako że do przeprowadzenia płatności internetowej potrzebny jest tylko numer karty, nałożone są na nią dodatkowe zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się