Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 11:43, DragonLord napisał:

Swoją drogą nie mogę się doczekać nerfu exotic petów hunta, już mnie zaczynają wkurzać
ludzie z Core Houndami/Devilsaurami skaczący po skrzynce mailowej w Orgri wywołując "trzęsienie
ziemi".


Jak na razie muszą dostać buffa, bo nie są wcale mocniejsze do zwykłych petów. Blizz chce, żeby różnica wynosiła jakieś 10%, a nie 3%.

Ale nie martw się. Wyłączą trzęsienie ziemi tych petów ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rogue robi na rajdach, do czego się może przydać?
Bo właśnie robię rogue''a z przeznaczeniem na rajdowanie i nie wiem jak Talenty rozmieścić :) Rzucicie jakimś buildem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 15:12, bartek_kawa napisał:

Co rogue robi na rajdach, do czego się może przydać?
Bo właśnie robię rogue''a z przeznaczeniem na rajdowanie i nie wiem jak Talenty rozmieścić
:) Rzucicie jakimś buildem?


Tja, w parę dni po patchu, który wywrócił cały balans do góry nogami, to ja ciebie mogę obrzucić taką ilością buildów, że nie wstaniesz :) Powiem ci tak: nie myśl teraz o buildach, bo raidowanie to ty najwcześniej zaczniesz za 2, jak nie 3 miesiące. Do tego czasu lepiej zastanów się nad buildem do szybkiego levelowania, a pod tym względem Rogue jest klasą bardzo elastyczną i każde drzewko się dobrze sprawia w levelowaniu/farmie/grindzie, to jedynie kwestia stylu gry. Ja np lubię levelować buildem stricte PvP, czyli Imp Envenom + Shadowstep :)

Co robi rogue na raidach? "Pew pew" i nic więcej :) IMHO rogue to jedna z najnudniejszych klas do raidowania, nic tylko naparzasz w klawiaturę jakbyś grał w jakiegoś taniego shootera na automacie do gier. Raz na Maghteridonie byłem rogalem i omal z nudów nie zasnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 10:13, Latniak napisał:

Spróbuj włączyć triple buffering na pierwszej stronie. Zwiększało to fpsy u mnie dwa razy.


No hmm.. Pomogło trochę.. da sie grać.. Wyłączyłem jeszcze cienie i ciągnę w 25 FPS..
Co i tak jest dziwne, bo wcześniej spokojnie 40 wyciągałem..

A przed chwilką sobie spokojnie grałem.. Wyszedłem na chwilkę.. wracam - login server down :(
fuck :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, na moim serwie odbył się właśnie raid na Exodar, do głównego bossa udało się właściwie dojść bez większych problemów, jednak Velen okazał się nieco za silny. Widać, że jest to zabawa raczej dla 80 leveli, praktycznie przez całą walkę miałem 90% missów, a jak coś weszło to zadało jakiś śmieszny dmg i tak może zjechaliśmy mu raptem 200k- 300k hp i padliśmy (allaje oczywiście się do tego przyczyniły co nieco ;p). Może i dało by rade to zrobić tylko raz, że z jakąś sensowną gildią, a nie randomem który wykonuje wszystko nieco chaotycznie, a dwa że bez addsów i allów ;) Na 80 lvl nie powinno być w sumie dużych problemów, gorzej będzie jednak z IF i SW, bo tam już tłocznie bywa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh mam pewien problem - na moim drugim kompie,ktory mam w domu nie moge zainstalowac patcha :/ Podczas instalacji wyskakuje mi taki nieciekawy error. Moze ktos bedzie wiedzial co sie dzieje :/? Robilem repair, ktory chcial koniecznie cofnac wowa do wersji 2.0.0 , takze spatchowalem go od nowa i dalej to samo :/

20081018183408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania.
Po 1 gdzie mam iść moim 19 lvl dwaf hunter, skończyłem misjie w telesmar (czy jakos tak) ale nie dostałem żadnej misji, po której zmieniam sobie "region".
Po 2 chodzi o misjie Call to Arms: Warsong Gulch. Otóż pogadałem tam z jednym npc który mnie przeniósł na pole walki, niestety alliance przegrali (nie wiem jak to jest możliwe, że 19 lvl ma 2000 hp i np zabił mnie samym petem) ale zdobyłem 80 pkt honoru. I teraz chce 2 raz wziąc udział, ale nie moge bo czekam w kolejce duuzo czasu i nic. Czy można jakos szybko wejsc na ten battleground?
Za odpowiedzi Dziękuje.
Aaa zapomniałem. Możecie mi cos powiedziec o dungeonach? Mam misjie ale nie wiem gdzie jest jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:19, sir Alfred napisał:

Czy jeśli zdecyduję się na "Cancel Subscription", to będę mógł założyć ponownie konto
na tych samych kluczach?


Raz użyty klucz zostaje na stałe powiązany z założonym przy jego pomocy kontem. Nie da rady założyć przy jego pomocy drugiego konta, bez względu na okoliczności. Jak inaczej sobie wyobrażasz egzekwowanie banów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 18:59, Cieju09 napisał:

Mam 2 pytania.
Po 1 gdzie mam iść moim 19 lvl dwaf hunter, skończyłem misjie w telesmar (czy jakos tak)
ale nie dostałem żadnej misji, po której zmieniam sobie "region".
Po 2 chodzi o misjie Call to Arms: Warsong Gulch. Otóż pogadałem tam z jednym npc który
mnie przeniósł na pole walki, niestety alliance przegrali (nie wiem jak to jest możliwe,
że 19 lvl ma 2000 hp i np zabił mnie samym petem) ale zdobyłem 80 pkt honoru. I teraz
chce 2 raz wziąc udział, ale nie moge bo czekam w kolejce duuzo czasu i nic. Czy można
jakos szybko wejsc na ten battleground?
Za odpowiedzi Dziękuje.
Aaa zapomniałem. Możecie mi cos powiedziec o dungeonach? Mam misjie ale nie wiem gdzie
jest jakiś.


Misje to wetlands i Menethil harbour.
Nie da sie wejsc szybciej na BG musisz czkeac dopoki bedzie wystarczajaca liczba graczy. Jak to mozliwe ze ktos ma 2000 hp? mozliwe. To twinki z najlepszym sprzetem i najlepszymi enchantami. Tak mozna naprawde masakrycznie ilosci HP wyciagnac tlyko to droooooogo kosztuje:).
Dungeony to instancje miejsca gdzie chodzi sie po zabawki postaci:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 18:59, Cieju09 napisał:

Po 1


Po 1.: http://www.wowhead.com/?zones#0+2+1

Dnia 18.10.2008 o 18:59, Cieju09 napisał:

Czy można
jakos szybko wejsc na ten battleground?


Można, ale na max levelu... Na niższych levelach mało kto robi battlegroundy, głównie tzw "twinki", czyli postaci w które ktoś władował tysiące golda na najdroższe enchanty i sprzęt normalnie niedostępny dla przeciętnego zjadacza chleba.

Dnia 18.10.2008 o 18:59, Cieju09 napisał:

Za odpowiedzi Dziękuje.
Aaa zapomniałem. Możecie mi cos powiedziec o dungeonach? Mam misjie ale nie wiem gdzie
jest jakiś.


http://www.worldofwarcraft.com/info/basics/dungeons.html

Nie wiesz gdzie są? Pytaj ludzi, albo ściągnij addon "Atlas", w którym zawarte są mapy z lokalizacjami wszystkich dungeonów. Nie będę się nad tym tematem rozwodzić, gdyż tylko na własnych doświadczeniach przekonasz się co to takiego :) Powiem tylko, że to jedna z najważniejszych części WoWa, to właśnie tam okazuje się jak dobrze znasz swoją klasę i jak idzie tobie współpraca z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:04, Sth`Devilish napisał:

> Czy jeśli zdecyduję się na "Cancel Subscription", to będę mógł założyć ponownie
konto
> na tych samych kluczach?

Raz użyty klucz zostaje na stałe powiązany z założonym przy jego pomocy kontem. Nie da
rady założyć przy jego pomocy drugiego konta, bez względu na okoliczności. Jak inaczej
sobie wyobrażasz egzekwowanie banów? :)


Niestety gra mnie trochę już nudzi, może ktoś chętny na kupno konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 18:06, Cat In A Bag napisał:

No, na moim serwie odbył się właśnie raid na Exodar, do głównego bossa udało się właściwie
dojść bez większych problemów, jednak Velen okazał się nieco za silny. Widać, że jest
to zabawa raczej dla 80 leveli, praktycznie przez całą walkę miałem 90% missów, a jak
coś weszło to zadało jakiś śmieszny dmg i tak może zjechaliśmy mu raptem 200k- 300k hp
i padliśmy (allaje oczywiście się do tego przyczyniły co nieco ;p). Może i dało by rade
to zrobić tylko raz, że z jakąś sensowną gildią, a nie randomem który wykonuje wszystko
nieco chaotycznie, a dwa że bez addsów i allów ;) Na 80 lvl nie powinno być w sumie dużych
problemów, gorzej będzie jednak z IF i SW, bo tam już tłocznie bywa xD

tja i może frytki do tego? ;>
i exodar to akurat taka stolica do której wchodząc tylnyki drzwiami lądujesz tuż przy szeryfie ;) jak tam nie dajecie rady to zapomnijcie o sw i if ;P mooooooże darnassus jak będziecie mieli szczęscie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, my na Stormscale zrobiliśmy 2 raidy na SW. Było ciekawie. :D Wrąbaliśmy się na chama przez głowną bramę i łubudu. Doszliśmy do króla, i wtedy wipe. Ale wrażenia niesamowite. Najlepsze jest to że teraz takie raidy będą częstsze, i to znacznie, zapewne będzie wielu chętnych na tego mounta w wotlku. Załączam screeny ;)

20081018211737

20081018211826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:31, SoieR napisał:

tja i może frytki do tego? ;>
i exodar to akurat taka stolica do której wchodząc tylnyki drzwiami lądujesz tuż przy
szeryfie ;) jak tam nie dajecie rady to zapomnijcie o sw i if ;P mooooooże darnassus
jak będziecie mieli szczęscie ;]


Wiesz, mocno śmiem wątpić, gdyż jest to zrobione po prostu pod 80 levele. Problemem nie jest to, że gość nas za szybko kładzie, lecz to że nie można go trafić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam questa Captives at Deatholme w lokacji Ghostland i nie wiem jak uzyżc Renzithen''s Restorative Draught (czyli tej mikstury) na tych których mam queście uratowac, próbowałem przenosis tą miksturę klikac kilka razy i nic :/ ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobic ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 00:44, Valentino S.A. napisał:

mam questa Captives at Deatholme w lokacji Ghostland i nie wiem jak uzyżc Renzithen''s
Restorative Draught (czyli tej mikstury) na tych których mam queście uratowac, próbowałem
przenosis tą miksturę klikac kilka razy i nic :/ ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobic
? :)

http://thottbot.com/q9164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 18:06, Cat In A Bag napisał:

No, na moim serwie odbył się właśnie raid na Exodar, do głównego bossa udało się właściwie
dojść bez większych problemów, jednak Velen okazał się nieco za silny. Widać, że jest
to zabawa raczej dla 80 leveli, praktycznie przez całą walkę miałem 90% missów, a jak
coś weszło to zadało jakiś śmieszny dmg i tak może zjechaliśmy mu raptem 200k- 300k hp
i padliśmy (allaje oczywiście się do tego przyczyniły co nieco ;p). Może i dało by rade
to zrobić tylko raz, że z jakąś sensowną gildią, a nie randomem który wykonuje wszystko
nieco chaotycznie, a dwa że bez addsów i allów ;) Na 80 lvl nie powinno być w sumie dużych
problemów, gorzej będzie jednak z IF i SW, bo tam już tłocznie bywa xD


Na sporeggarze też zrobilismy raid na Exodar, zabraliśmy Velenowi jakies 58% i gdyby ne zleciało się miliard npc i ally to byśmy go zabili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, niezle niezle skoro na tych waszych realmach sa raidy pvp :D Chyba sie tam do was przezuce. Tak wogole to zamierzam zrobic nowa postac, ale nie wiem jaka klase wybrac, ma to byc jakis melee fighter. Jednak chodzi o to, ze nie wiem jaka bedzie sytuacja w dodatku. Czy moze ktos sie interesuje i wie kim sie opyla grac? Ostatnio myslalem troche o palku, ale sam nie wiem ;p Doradzcie mi cos ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się