Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Co do twierdzących że obecnie palladyni są op.
Ta klasa ZAWSZE była świetna. Czy do PVE czy do PVP.
Różnica polega na tym że wcześniej grając pałą trzeba było się choć trochę postarać a teraz wystarczy pałą BYĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 20:12, Ichvander napisał:

Nie, musisz kupic pelna wersje gry (a tak naprawde kod aktywacyjny) w sklepie (empik
i takie tam)

Tyle, że ja kupiłem rok temu wersje podstawową gry i założyłem konto i skorzystałem z tych 30 dni darmowych które były z pudełkiem. Jak wchodzę na swoje konto to pojawia się komunikat, że konto jest w wersji trial i mam go zupgradować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

awwww, to w końcu warki nie są ani nigdy nie będą najsłąbszą klasą (jak kilka postów temu pisałeś) czy są? ;]
dobra teraz poważnie, wiem o co biega
imH(ofc...)o warki zasługują na odrobine miłości od blizza a nie żeby takie bąblanyny rzucały nimi po ścianach w przekonaniu że po prostu tacy są pro KLIKAJĄC swoje 3... noo teraz to już łał po prostu 4 skille ;], ponieważ war jak sam pewnie już wiesz to cholernie wymagająca klasa, szkoda że nigdy się nie zdobyłem na gre łoriorkiem... ehhh to wbicie szarża/interceptem w tłum i ww/bladestorm pwnage ;D....
szacun dla wszystkich warkó za skill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 20:17, Daronn_Darker napisał:

/.../
To nie nazywaj tego trailem, bo ludzi wprowadzasz w błąd. Twoje konto jest zamrożone
i masz wpisać kod z pp, aby wznowić i przedłożyć czas gry.

Tak pisze: Account Type: WoW Trial
Account Status: Trial
Więc tak mówie ;).
Sory, za wprowadzenie w błąd, ale to było nieumyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na moje to jest to trial.. jestes pewien, ze jak kupowales rok temu to aktywowales gre za pomoca kodu z pudelka? Moze (glupie to, no ale mozliwosc jest :P) korzystasz z innego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 20:27, Ichvander napisał:

No na moje to jest to trial.. jestes pewien, ze jak kupowales rok temu to aktywowales
gre za pomoca kodu z pudelka? Moze (glupie to, no ale mozliwosc jest :P) korzystasz z
innego konta?

Nie pamiętam co robiłem rok temu z tym kodem i pudełkiem. Wiem na pewno, że tworzyłem tylko jedno konto i tylko na jednym grałem :).
Apropo chyba by mi się bardziej opłacało kupić battlechesta, bo mam teraz podstawkę, a jak bym kupił battle chesta to bym miał dodatek i pre paid na miesiąc za około 55 zł, więc o 15 zł taniej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On skorzystał z "guest passa" - tej karty z kodem dla kolegi..

Teraz musisz wejśc w ustawienia konta i tam wybrać opcję "upgrade to retail" (czy coś takiego) i wpisać CD-Keya
z podstawowej wersji WoWa. Wtedy będziesz mieć zwykłe konto, które można przedłużać prepaidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Cd-keya w pudełku, widocznie zgubiłem, jest tylko: płyta,instrukcja 4-stronicowa, kod do rejestracji na gram.pl. Czy jakbym kupił battlechesta to bym musiał podstawkę od początku instalować? Czy tylko bym musiał doinstalować dodatek. I w tym battlecheście by był nowy kod i czy musiałbym zakładać nowe konto, czy mógłbym go użyć na starym koncie i wtedy bym miał znowu 30 dni trial? Na starym koncie mam słabe postacie, bo eksperymentowałem wtedy tylko z Wow-em, więc mi to nie robi różnicy czy na starym czy na nowym bym mógł użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 20:49, Lolnik1 napisał:

Nie mam Cd-keya w pudełku, widocznie zgubiłem, jest tylko: płyta,instrukcja 4-stronicowa,
kod do rejestracji na gram.pl. Czy jakbym kupił battlechesta to bym musiał podstawkę
od początku instalować? Czy tylko bym musiał doinstalować dodatek. I w tym battlecheście
by był nowy kod i czy musiałbym zakładać nowe konto, czy mógłbym go użyć na starym koncie
i wtedy bym miał znowu 30 dni trial? Na starym koncie mam słabe postacie, bo eksperymentowałem
wtedy tylko z Wow-em, więc mi to nie robi różnicy czy na starym czy na nowym bym mógł
użyć.


Jeżeli przypisałeś np kod z the burning crusade lub wpisałeś cd key z podstawki do konta trial nie możesz już tego cofnąć ani przypisać znowu do innego konta :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 21:30, Redjevel napisał:

Jeżeli przypisałeś np kod z the burning crusade lub wpisałeś cd key z podstawki do
konta trial nie możesz już tego cofnąć ani przypisać znowu do innego konta :d

Dlatego jak kupię battlechesta to założę nowe konto trial, wykorzystam te 7 dni, później użyje na tym nowym koncie tego kodu z battlechesta na darmowe 30 dni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2009 o 20:03, paraGaladh napisał:

Pewnyś?

"How many times can a single person try the Scroll of Resurrection?

Once."

z FAQ-u. Nie kminię już tego.
Co więcej, scroll działa na konta zupgradowane o WotLK? Bo tam ciągle przewija się "TBC
acc", ale może po prostu nie zaktualizowali.



Hmm no fakt, to co skopiowałem przedtem mówiło o tym że można otrzymać zaproszenie do tego 3 razy ale użyć można tylko raz więc lipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też chciałbym dodać swoje 3 grosze, tym razem odnośnie prot warków, a konkretniej nagród za questy w northrend. Już mnie normalnie krew zalewa jak widzę że za każdego questa jakiego do tej pory zrobiłem, z plate były tylko dwie możliwości do wyboru: albo dal warka dpsa albo dla pala. Za KAŻDYM razem. Nie było żadnego plate które zwiększałoby def rating, cokolwiek przydatnego dal prota. Tylko haste, attack power, mana per second etc.I to nawet kilka razy powtarzające się, praktycznie takie same przedmioty :/ Normalnie odechciewa mi się questować, Dodam że na ah nie ma nic na mój lvl (72) więc tak się muszę męczyć. Jak dla mnie jest to jawne olewanie protów ze strony blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 22:41, GraczZ napisał:

No, no aż 41 przedmiotów... Fiu fiu. Jest z czego wybierać.


Plate na spell power jest 43, kosmiczna roznica faktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 22:48, Fumiko napisał:

> No, no aż 41 przedmiotów... Fiu fiu. Jest z czego wybierać.

Plate na spell power jest 43, kosmiczna roznica faktycznie...

Tak ale właściwie nie w tym rzecz. Chodzi mi o to że w borean tundra i dragonblight właściwie nie uświadczysz w rewardzie plate z def rat, lub block, parry czy dodge. Questów jest od cholery i naprawdę nie dało się wcisnąć tych kilku rewardów? Jedyne 2 były w bt i trzeba było iść do nexusa. Myślę że jakby dodali kilka takich itemów to naprawdę by nikt nie ucierpiał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się