Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Bardzo wam dziękuję za pomoc. Będę korzystał z Visy Electron, bo kurcze się przydaje, transfer postaci, zmiana nikcu itym podobne. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 15:30, Redjevel napisał:

A wie ktoś ile wyjdzie w mBanku za 1 miech lub za 2 miechy złotych?
ponieważ nie wiem czy się opłaca doładować 1 miesiąc...


Za jeden miesiąc 12.99 * aktualny kurs euro, a za 2 miesiące to tylko pre-paid bo następnie kartą możesz doładować na 3 i 6 miesięcy(odpowiednio taniej ale to sam byś musiał zobaczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy WoW pójdzie mi na łączu 256kb/s.. Możliwe, że było już kiedyś takie pytanie, ale nie chce mi się przerzucać teraz 1500 stron tego tematu. I jeszcze jedno. Ile danych przesyła się podczas godzinnej sesji w Wow-a? Bo na iPlusie mam limit przesyłu danych 3Gb i nie chce tego przekroczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można rozpocząć Pre-Paid na 2 m-ce i pod koniec pierwszego zatrzymać naliczanie czasu, zamrozić konto, po czym po tygodniu je "wznowić"? Tak się tylko zastanawiam, choć w sumie to w to wątpię bo jeszcze o czymś takim nie słyszałem :)

UWAGA na :
http://www.youtube.com/watch?v=eb90r19OK7M
Polecam ten filmik, macie 2 prepaidy darmowe, za jeden kupiony :P Żałosna próba skasowania naszego kodu...

Szkoda że rogala tak "spaścili"... a inny DPS - Mage - jak jest teraz z nim? Mam nadzieję że pozostał taki jaki był, czyli dobry :)

PS Właśnie aktywuję swojego PP pierwszy raz w tym nowym roku hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Co wy się tak uwzięliście na tego rogue? Ja gram PvP i świetnie mi to idzie;p. Są oczywiście momenty frustracji (najwięcej przy DK), ale jakoś się żyje. Żaden "klociak" spod mojego ostrza nie ucieknie. Trzeba mu tylko chwile poświecić i opanować go i jego ucieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:08, Daronn_Darker napisał:

Co wy się tak uwzięliście na tego rogue? Ja gram PvP i świetnie mi to idzie;p. Są oczywiście
momenty frustracji (najwięcej przy DK), ale jakoś się żyje. Żaden "klociak" spod mojego
ostrza nie ucieknie. Trzeba mu tylko chwile poświecić i opanować go i jego ucieczki.


Może i masz rację... Nie wiem dlaczego jakoś tam mało osób teraz gra w WoW''a, rzynajmniej serwery jakoś tak opustoszały - kiedyś było pełno ludzi praktycznie wszędzie a teraz nawet w kluczowych miatsach jest ich mało - gdzie się wszyscy podziali? To przez niedzielę, czy może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 19:47, Czternasty napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=eb90r19OK7M
Polecam ten filmik, macie 2 prepaidy darmowe, za jeden kupiony :P Żałosna próba skasowania
naszego kodu...


No niestety świat pełen jest idiotów, którzy się na to nabierają :P

Nie chce ktoś mieć darmowego prepaida? Akurat mi się jeden skończył ;)

PS. Wszyscy siedzą w Northrend, jest bardzo niewiele powodów w tej grze aby zaglądać do starych lokacji (poza miastami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:04, Azvar napisał:

PS. Wszyscy siedzą w Northrend, jest bardzo niewiele powodów w tej grze aby zaglądać
do starych lokacji (poza miastami).


Ja jestem na niskim lvl więc chyba nie będę starał się znaleźć kogoś do pomocy w levelowaniu - nie wiesz na jakim REALMIE będzie najlepiej teraz założyć konto? Swoją drogą teraz popróbuję grać aliantami... Tylko mam dylemat bo to w końcu gra od zera...
Prosiłbym o szybką odpowiedź, jaki realm teraz będzie dobry? I dlaczego? Wydaje mi się że dobry byłby taki, na którym większość graczy ma level 20-40, z wyjątkami na 1-10, 60-80... Co to znaczy recomendet? Dlaczego blizz poleca dany realm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ejo kumple!
za dwa miechy w koncu kupie prepaida, żeby aktywowac moje konto, ktore jest już frozen od roku!! Mam pytanie odnośnie doładowywania konta prepaidem. Zauwazyłem, że mamy dwie możliwości:
1. Setup Subscription
2. Add a Gamecard

Jaka opcja jest właściwa?
dzięki za odpowiedzi i do zobaczenia w świecie wowa za 2 miechy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:15, Czternasty napisał:

> PS. Wszyscy siedzą w Northrend, jest bardzo niewiele powodów w tej grze aby zaglądać

> do starych lokacji (poza miastami).

Ja jestem na niskim lvl więc chyba nie będę starał się znaleźć kogoś do pomocy w levelowaniu
- nie wiesz na jakim REALMIE będzie najlepiej teraz założyć konto? Swoją drogą teraz
popróbuję grać aliantami... Tylko mam dylemat bo to w końcu gra od zera...
Prosiłbym o szybką odpowiedź, jaki realm teraz będzie dobry? I dlaczego? Wydaje mi się
że dobry byłby taki, na którym większość graczy ma level 20-40, z wyjątkami na 1-10,
60-80... Co to znaczy recomendet? Dlaczego blizz poleca dany realm?


Zobacz jaki typ realmu Ci najbardziej pasuje i tam idź. Recommended to z reguły serwery młodsze, nie mające kolejek, no i takie na których Blizz chce powiększyć populację. Mnie się dobrze gra na the Venture Co. RP-PvP (Horda), ale są ludzie którzy z jakichś powodów pchają się wciąż na Burning Legion (nie wiem po co ale to już ich sprawa ;)). Jesli się zdecydujesz na grę na Venture, to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 22:08, Nebthtet napisał:

/.../


Wolę nowsze realmy jak już mam wybrać innny niż mój medium. Bez WotLK było lepiej, więcej ludzi i w ogóle :D

Nie mogę się zdecydować na Druida czy Shamana - obie to hybrydy, i to mnie w nich pociąga... Czy gra druidem (oczywiście chodzi o feral) nie jest aby taka jak huntem - strzał jeden, strzał drugi, jakaś opcja, strzał trzeci i gotowe? (każdy strzał jest innny, jeden posion itp.) - to jest nudne trochę...

Interesuje mnie gra DPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam szamana, z tego względu że bardziej go preferuję chociaż klasa ta posiada kilka ciekawych rzeczy, które są naprawdę fajne. 3 w 1 tzn w jednej klasie masz castera, dps melee oraz healera, zwiększone poruszanie od 20 lvla - Ghost Dog, totemy, możliwość posiadania dwóch hearthstonów, enchanty na bronie. Ciekawa i bardzo urozmaicona klasa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 22:20, Czternasty napisał:

Czy gra druidem (oczywiście chodzi o feral) nie jest aby taka jak huntem - strzał jeden,
strzał drugi, jakaś opcja, strzał trzeci i gotowe? (każdy strzał jest innny, jeden posion
itp.) - to jest nudne trochę...


Od kiedy feral = tank?

Feral = cat form i bear form
Cat form = dps, gra w stylu rogue (combo pointy, finishery, stealth, energy)
Bear form = tank, duża wytrzymałość, podobny do wariorra - rage, charge,

Restoration = tree of life form
tree of life form - healer, zwiększony healing, (niepodobny do innych healerów - głównie używa HoTów, zamiast direct healing spell)

Balance = moonkin form
Moonkin form = dps, gra w stylu castera (rzuca czary na odległość)


Polecam poszukać filmików (wysoko ocenianych - powyżej 4) z danej klasy na warcraftmovies.com i zobaczyć jak wygląda gra nią na 80lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się