Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2009 o 23:22, dupcio napisał:

> > witam was mam orcka warorio na 46 i nie wiem gdzie bic level molgby mi ktos
powiedziec
>
> > gdzie wszystkie zadania w ferals i tneris wykonałem
> 1. Ortografia.
> 2. Interpunkcja.
> 3. Spam.
> 4. Lenistwo.
>
> Nie powinieneś grać w WoW''a, jest przecież od 12 lat! :S
>
> Odpowiedź: Blasted Lands, The Hinterland, Searing Gorge.
mam 13 ale dziekuje

To graj :P nie wiem czego oni się czepiają ciebie :p co poradzić kozaka udawaja ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 17:33, PiotrRK napisał:

To że warkowie i rogale zanikają jest wynikiem polityki blizza, ktory już dawno udowodnił
iż nienawidzi klas melee.


Nienawidzi ich straszliwie, każdy to widzi. Najpierw wywalą warriorów i rogali, a zaraz po nich paladynów i DK. Potem jeszcze obetną druidów i shamanów, bo też mają za dużo z melee do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 17:33, PiotrRK napisał:

To że warkowie i rogale zanikają jest wynikiem polityki blizza, ktory już dawno udowodnił
iż nienawidzi klas melee.
Nawiasem mówiąc prawdziwa nazwa wow''a począwszy od patcha 2.0 to: World of Castcraft
Actually.


Tak, Blizzard wszystkich nienawidzi. To, że fury warriorzy rządzili w Naxx a potem rogue''owie w Sunwellu, to oczywiście przypadek. A jak teraz popatrzysz na WMO to w Ulduarze rogue''owie i DK są zawsze w pierwszej piątce klas i często na topie. Innymi słowy to zwyczajne QQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 23:12, Smocza napisał:

> witam was mam orcka warorio na 46 i nie wiem gdzie bic level molgby mi ktos powiedziec

> gdzie wszystkie zadania w ferals i tneris wykonałem
1. Ortografia.
2. Interpunkcja.
3. Spam.
4. Lenistwo.

Nie powinieneś grać w WoW''a, jest przecież od 12 lat! :S

Odpowiedź: Blasted Lands, The Hinterland, Searing Gorge.

a może ty nie graj w wowa ! i nie rozumiem punktu 3i 4 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2009 o 19:18, RyderxDD napisał:

a może ty nie graj w wowa !

Jezu Chryste, ale ty jesteś upierdliwy... Gdzie ja powiedziałam, że NIE może grać w WoW? Po prostu jego sposób wyrażania się/inteligencja (1. Sprawdź w słowniku jeśli nie wiesz co to znaczy; 2. Sądzę, że jesteście podobni do siebie) pasuje mi do dziecka poniżej 12 rokiem życia, ot co.

Dnia 28.04.2009 o 19:18, RyderxDD napisał:

i nie rozumiem punktu 3i 4 ;]

Z twoim IQ i ewidentnym brakiem znajomości regulaminu...

========

Takie pytanko, czy miał ktoś problem z zainstalowaniem poprawki patcha 3.1 na Viście? Bo ja się tu morduję, kiedy włącza się Blizz Updater wykrywa, że nie mam 3.1 :/ Reinstall nie pomaga, a póki czekam na odpowiedź od niebieskich to może jest jakiś domowy sposób? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 19:29, Smocza napisał:


> a może ty nie graj w wowa !
Jezu Chryste, ale ty jesteś upierdliwy... Gdzie ja powiedziałam, że NIE może grać w WoW?
Po prostu jego sposób wyrażania się/inteligencja (1. Sprawdź w słowniku jeśli nie wiesz
co to znaczy; 2. Sądzę, że jesteście podobni do siebie) pasuje mi do dziecka poniżej
12 rokiem życia, ot co.

> i nie rozumiem punktu 3i 4 ;]
Z twoim IQ i ewidentnym brakiem znajomości regulaminu...

========

Takie pytanko, czy miał ktoś problem z zainstalowaniem poprawki patcha 3.1 na Viście?
Bo ja się tu morduję, kiedy włącza się Blizz Updater wykrywa, że nie mam 3.1 :/ Reinstall
nie pomaga, a póki czekam na odpowiedź od niebieskich to może jest jakiś domowy sposób?
;]

no spoko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 19:58, Red45 napisał:

Można ściągnąć z neta WoW''a ale legalnie xD?


Tak, w postaci Trial''a. Na oficialnej stronie znajdziesz info:
www.wow-europe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 20:14, Czternasty napisał:

> Można ściągnąć z neta WoW''a ale legalnie xD?

Tak, w postaci Trial''a. Na oficialnej stronie znajdziesz info:
www.wow-europe.com



A ten full Client tez za free?Nie jestem najlepszy z angielskiego xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 20:16, Red45 napisał:

A ten full Client tez za free?Nie jestem najlepszy z angielskiego xDD


Hmm jaki full client? Normalnie sciągasz jak leci, potem logujesz się i grasz, a jak kupisz kod to masz pełną wersję i 30 dni - nic nie doinstalowujesz. Więc nie ma chyba czegoś takiego jak full client albo DEMO WoW hehe :D

Co myślicie o warku? Druid misiek jako tank niezły, jednak jak się to ma do warka - co o tym myślicie? Pomijam ostatni problem z blizzem który usilnie chce rozwalić klasy używające broni białej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja nie rozumiem o co wam chodzi z tym ze blizz nie lubi meele. Ja gram rogue i warriorem i gra mi sie świetnie. Wiadome ze na bg nie dałbym rady sam wiec mam znajomego który mnie leczy, ale satysfakcja jest. Na Naxx pierwszy ostatecznie 2 w DPS (jako warek) jestem, a nie mam niewiadoma jakiego sprzętu. U mnie w gilgi Tankami są tylko Warriorzy bo DK czy Pala wola DPS`owac. Druidzi natomiast u nas sa na sowie;p wiec ci nie powiem jak sie ma ich tankowanie do warków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie karm trolli, same zdechną...

Dnia 28.04.2009 o 19:29, Smocza napisał:

Takie pytanko, czy miał ktoś problem z zainstalowaniem poprawki patcha 3.1 na Viście?
Bo ja się tu morduję, kiedy włącza się Blizz Updater wykrywa, że nie mam 3.1 :/ Reinstall
nie pomaga, a póki czekam na odpowiedź od niebieskich to może jest jakiś domowy sposób?
;]


Ostatnio jak słyszałam o podobnym problemie, to pomogło ściągnięcie instalatora od blizzów i reinstalka wszystkiego. Ale wiem, że to trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 20:47, Czternasty napisał:

Co myślicie o warku? Druid misiek jako tank niezły, jednak jak się to ma do warka - co
o tym myślicie? Pomijam ostatni problem z blizzem który usilnie chce rozwalić klasy używające
broni białej ;D


http://img240.imageshack.us/img240/5848/wowscrnshot042809180918.th.jpg
Cos sie tak przyczepil tego ze blizz chce rozwalic melee klasy. Zobacz na ten SS. Dwie pierwsze klasy w DMG done to Palek retri i warrior Arms.

&^%$@ sake. Imageshit jak zwykle nie dziala poprawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:23, goomis74 napisał:

/.../


No nie wiem, wielu warków na 80lvl marudzi że to i tamto i mówią że robią alty... Do levelowania warka najlepiej jaki build? Możesz zapodać coś niezłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:23, goomis74 napisał:

Cos sie tak przyczepil tego ze blizz chce rozwalic melee klasy. Zobacz na ten SS. Dwie pierwsze klasy w DMG done to Palek retri i warrior Arms.


Sorry, ale warsong gulch ( i ogólnie BG) są chyba najgorszym wyznacznikiem siły danej klasy.. Tam rzadko dochodzi do pojedynków 1v1, zwykle to masowe napieprzanie w co popadnie..
Robe userzy zwykle są targetowani na początku, baaardzo dużo zależy jak kto gra - nie zawsze mamy pro graczy..
Tutaj także nie widać jak długo ktoś był na damym BG..
Ja czasem w BG jestem w czołówce (jako affli lock), a czasem na ostatnim miejscu - bardzo dużo zależy od szczęścia, od drużyny, od przeciwników (czy dobrze targetują czy nie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się