Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jak nie?! To miszcz929 się myli! Jak śmiesz marna istoto! :D
A tak serio "ynformatyków" jest sporo a teksty "Nie wydaje mi sie, zeby to bylo po polsku" i "No od czegoś jest quest helper" wymiatają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 20:57, Fumiko napisał:

Może rozważ ten battle.net? Do 12 się dostaje pingwinka :D


Podali deadline?
Z tego co czytałem to każdy kto zrobi merge dostanie pingwina nie ważne czy teraz czy kiedy będzie to wymagane, a nawet w późniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie już przestać? Ja wiem, że niektórzy to są wszechwiedzący i wkurzają ich banalne pytania. Wiem, że większość odpowiedzi na zadawane pytania można znaleźć w sieci, ale błagam, powstrzymajcie się chociaż od obrażania innych. W końcu forum jest m.in. po to by pomagać innym, nawet tym którzy przychodzą tu z błahymi sprawami, których można się z wiki w 2 sekundy dowiedzieć. A jak nie chcecie pomagać to przynajmniej powstrzymania się od komentarzy.
No wyrzuciłem z siebie to co mi od jakiegoś czasu na sercu leżało.

A teraz sprawy przyjemniejsze. Jak tam Hallow''s End? Macie już swoje miotły i zwierzaki? Bo mnie dziś spotkał niezwykły fart. Wypad na bezgłowego jeźdźca i miotła + zwierzak zaliczone ;)
Jeszcze mi do achivów zostały czapka i G.N.E.R.D.y. Tylko z tym to gorzej, nie lubie PvP :/
Zdecydowanie moim zdaniem fajniejsze i ciekawsze święto od Brefest. Przynajmniej farmienia tokenów nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 20:58, Morgahn napisał:

A tak serio "ynformatyków" jest sporo a teksty "Nie wydaje mi sie, zeby to bylo po polsku" i "No od czegoś jest quest helper" wymiatają :)


Dla mnie wystarczającą ripostą na QH od wszystkiego jest choćby:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&pid=35811
Bo od wała jest questów nieujętych w QH..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 21:06, Morgahn napisał:

ehm ale to orzech, patrz ostanie 3-4 strony i problem buildu dla dk :P


Wiem, że to orzech - mi chodziło o to, że choćby questy z eventów nie są zbyt dobrze (o ile wogóle) ujęte w QH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 20:34, Morgahn napisał:

Straszne nie mogę żyć z tym faktem :(

Za to Ty jesteś cholernie śmieszny, rozumiem że nie przeszkadza ci to że ludzie nie czytają
tego co N razy pojawia się w tym wątku tylko bronisz "studenta informatyki" który nie
wie co to google albo z nich nie korzysta bo..... nie ma czasu! :D

:D:D:D wiec odpowiedziec na jego pytanie ci sie nie chce, ale za to naskrobac smiesznego inaczej posta w ktorym probujesz sie z niego nabijac juz tak? :|

Dnia 19.10.2009 o 20:34, Morgahn napisał:

Ale fakt nick miszcz929 (słaby rating tbh skoro dopiero 929 :/ ), a z miszczem się nie
dyskutuje :)

nawet nie wiesz ile czasu myslalem nad tym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanując zdanie kolegi Daimon_Frey się powstrzymam a ty przeanalizuj to co gość napisał + to co ma na GS i potem daj znać co ci z tego równania wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah, właśnie zrobiłem konto na battle.net. Zarejestrowałem WoW i nie mogę się zalogować:|
Wpisuje nową nazwę kona [ e mail], hasło, daje enter:P Dochodzi do succees i stoi. Jak nacisnę cancel to przełącza mnie do wyboru rodzaju servera, aż wreszcie servara, ale żadnego tam nie ma...
Co ciekawe, przy pieszej próbie logowania odezwała się jakiś muzyczka i komp mi się na chwile zawiesił. Po tradycyjnych alt ctrl delete wywaliło mnie na pulpit a wow się wyłączmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 21:18, Morgahn napisał:

Szanując zdanie kolegi Daimon_Frey się powstrzymam a ty przeanalizuj to co gość
napisał + to co ma na GS i potem daj znać co ci z tego równania wyszło :)

ma 10 lat, studiuje informatyke stosowana, lubi sluchac linkink park, a jego ulubiona ksiazka jest harry potter. poza tym nie zna angielskiego. kilka stron po tym jak dostal odpowiedz nagle zjawil sie Morgahn z cietymi ripostami, ktore wniosly do tematu tyle co moje posty.
jezeli cos istotnego umknelo mojej uwadze, to daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 22:34, Arande napisał:

Moglibyście spasować i na przykład pograć w WoWa, zamiast sobie dogryzać tu na forum.
:p

Oj no dobrze :) Ehh a było tak fajnie właśnie się dowiedziałem że można studiować w wieku 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Moglibyście spasować i na przykład pograć w WoWa, zamiast sobie dogryzać tu na forum. :p"

ehh, mama pozwala mi grac jedynie w weekendy, bo mowi ze przez te glupie gry mam slabe oceny.
wiec jak narazie ta opcja odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Volvox, jakbyś mógł dodać do przyklejonego posta takie małe info, bo tak głupio wygląda ten jeden link (wiem czepiam się :P). Tylko pogrub link do FAQ i umieść to najlepiej ze 2-3 linijki pod:

Strona oficjalna gry: http://www.wow-europe.com/en/index.xml

Darmowa wersja trial: http://www.trywarcraft.com/

Abonament: 12,99 € lub 8,99 £ (w przeliczeniu na aktualny kurs walutowy)

Minimalne wymagania sprzętowe: 800 MHz, 512 MB RAM (1 GB w przypadku Macintosha i Visty), łącze internetowe szerokopasmowe, karta graficzna obsługująca DirectX 9.0c

Rozsądne wymagania sprzętowe: 2 GHz, 2 GB RAM (zalecane 4 GB dla Vista), karta graficzna Radeon x1600 / GeForce 7600

Wymagania sprzętowe do komfortowej gry: dwu- (najlepiej cztero-) rdzeniowy procesor, 4 GB RAM, karta graficzna Radeon HD 3650 / GeForce 8600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie całą szanowną brać forumową, a szczególnie członków Sojuszu i Hordy :]
Uff, dawno mnie na tym forum nie było. Bardzo dawno :p
Ale do rzeczy - otóż jestem posiadaczem gry World of Warcraft od dłuższego czasu, ale z całą szczerością przyznaję, że dotychczas moje doświadczenia z produkcją Blizzarda ograniczały się to rozgrywki na nielegalnych serwerach (pomimo wykupionej subskrypcji) - po prostu chciałem grać z kumplami.
Gra na nich nie ma jednakże większego sensu, więc postanowiłem w końcu przenieść się na serwery oficjalne i mam w związku z tym kilka pytań, a mianowicie:

- Czy jeżeli założę konto trial i natychmiast je "upgrejduję" (słowotwórstwo ftw ! ^^) do normalnego (wprowadzając klucz z BattleChesta), to 10 dni zsumuje mi się z 30 dniami gwarantowanymi przez tzw. "classic WoWa" ? Jeżeli tak, to czy te dodatkowe 10 dni będzie podlegało ograniczeniom konta trial, czy też będzie "normalne" ? Zadaję to pytanie gdyż znalazłem taką informację na innym forum i chcę wiedzieć czy jest prawdziwa, a skoro już wydałem nie takie znowu małe pieniądze na gry i pre-paida to chciałbym "wycisnąć" z nich jak najwięcej dni rozgrywki, szczególnie że chciałbym w jak najkrótszym czasie zdobyć 80 poziom.

- Posiadam TBC spatchowane do najnowszej wersji - czy po zakupie WotLK (którego planuję dokonać w okolicach 65 poziomu doświadczenia mojej postaci) będę musiał reinstalować grę, czy też po prostu zainstaluję WotLK w wersji "sklepowej" na TBC w wersji 3.x.x ?


- Czy na tym forum mogę liczyć na rekrutację do gildii ? Dla mnie kwintesencją mmo jest community, właściwie "siedzę" w tym tylko dla tych bezcennych nocnym rozmów na gildyjnych chatach itp., tak więc chciałbym poznawać WoWa w kulturalnym i ciekawym towarzystwie. Jest sens wypytywać o takie rzeczy na forach czy lepiej liczyć na łut szczęścia w grze ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się