Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

witam,
czy zna ktos jakas stronke z poradnikiem do raidow . bo niedlugo cos zaczne wiecej niz 5-man (i tak z random bo gildi niemam) a przynajmniej chce troche wiedziec jak kazdego bossa zabic.
najlepiej jakby byl taki poradnik w pl ewentualnie wmiare przejrzysty w eng.
oczywiscie cos do Trial of the Champion i moze Icecrown Citadel (wsumie nie wiem co jest latwiejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 17:07, Dominix napisał:

witam,
czy zna ktos jakas stronke z poradnikiem do raidow . bo niedlugo cos zaczne wiecej niz
5-man (i tak z random bo gildi niemam) a przynajmniej chce troche wiedziec jak kazdego
bossa zabic.



Tu trochę jest:
http://wow-space.info/wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2009 o 14:41, Hydro2 napisał:

Wiesz ja bym to rozumial gdyby tych stackow bylo tyle ile linenu, ale tu nawet 7 stackow
do wykupienia nie ma, ludzie dra sie na trade, ze za malo wool, a idioci obnizaja cene
za cos, czego i tak jest malo... To troche zle dziala na gospodarke servera bo jak cos
jest nieoplacalne to nikt nie sprzedaje, wiec mniej wool clothow bedzie...


A mnie z kolei dziwią wysokie ceny za rzeczy, które można bez żadnego wysiłku zebrać. Przecie wystarczy parę razy zrobić Stockade i ma się wełny na tony. Co innego jakieś rzadkie dobra, ale wełna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - zauważyłem, że na moim koncie battle.net pojawiło się info 7 FREE DAYS. Klikając na napis, przeglądarka przenosi mnie do strony z napisem CLAIM YOUR FREE 7 DAYS.
Pytanie.
Czy chodzi o rogala, czy 7 darmowych dni? ; D No i czy promocja ta jest ograniczona czasowo, czy równie dobrze 7 dni mogę odebrać za miesiąc.

EDIT
Och, co to?! Udało mi się DRUGI RAZ aktywować trial WotLK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 19:52, SoieR napisał:

czy jest możliwe przeniesienie ustawień recounta z jednej postaci na inne? (położenie
i ustawienia ogółem)

dobra mam, jak mogłem być taki ślepy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 12:39, Ray napisał:

To to samo co item level?

nie, ale związane- im lepszy masz gear (wyższy ilvl) tym więcej punktów "dostaje" twój gear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś, kto pokonał Saurfanga? Byłam ostatnio na ICC10 i moja grupa nie mogła go pokonać. Nakładał na losowych członków raidu taki dziwny debuff, który odbierał od groma HP co 3 sekundy, nie znikał i nie dawało się nadążyć z tegoż leczeniem.
Jak powinno się walczyć z Deathbringerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 16:43, Arande napisał:

Czy jest tu ktoś, kto pokonał Saurfanga? Byłam ostatnio na ICC10 i moja grupa nie mogła
go pokonać. Nakładał na losowych członków raidu taki dziwny debuff, który odbierał od
groma HP co 3 sekundy, nie znikał i nie dawało się nadążyć z tegoż leczeniem.
Jak powinno się walczyć z Deathbringerem?

Hmm u nas 1szy Mark(Ten debuff) rzuca na 10% hp.
Grunt to miec 2 tanków, 3 healerów, 5DPSÓW, kazdy z DPSów robi po 5k dps minimum.
Sarufanga tankuje 1 tank, z a każdym razem jak tank dostanie Rune of blood, drugi tank tauntuje . Gdy drugi tank dostaje rune tauntuje 1szy,
Co 20sec spawnuje on 2 blood beasty. Beasty sa immune na Aoe, więc 2gi tank(ten co nie tankuje bossa) może je na chwile tauntnąc a wszyscy dps musza jak najszybciej zabic beasty Używać tylko ataków 1target bo cleavy/aoe mają 90% redukcji dmgu.
na 30% sarufang się wkurza(Enrage) więc używamy BloodLusta i kontynuujemy to co do tej pory.
Ważne to żeby tankowie zmieniali się od razu po dostaniu blood runy.
Casterzy/Ranged musza byc spread out na 12yardów od siebie.
Każdy DPS minimum 5kdps(Czyli poziom Naxa)
Obowiązkowo Shaman.
Mark of the Fallen Champion(ten debuff) adaje po 10% hp co 2sec, i jest niezdispellowalny tak więc klucz do walki to znukowac Sarufanga jak najszybciej. Mark czerpie buffy z sarufanga więc gdy sarufang łapie Enrage, mark bije mocniej.
Jak już mówiłem z Dobrymi DPSami, sarufang jest na 15-20% jak używam tego marka po raz 1szy.
A marka używa tylko wtedy kiedy złapie 100rage, a rage generuje podczas walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 16:54, berth801 napisał:

Mam maga na 61 lvl , chce zrobić go pod pvp jaki bulid talentów proponujecie?

Ja proponuje dobić do 80. Skoro jednak chcesz, do pvp moim zdaniem najlepszy jest frost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbować ponownie? Reinstalacja WoWa to dla mnie wrzód na de, nie wiem czy teraz na DVD dają, ale podstawka to 5 cd, tft 4 - czy tam odwrotnie - więc jak któraś z 9 płytek jest nieco mocniej ubrudzona, to instalka się psuje i trzeba zaczynać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 22:14, KaPe napisał:

Próbować ponownie? Reinstalacja WoWa to dla mnie wrzód na de, nie wiem czy teraz na DVD
dają, ale podstawka to 5 cd, tft 4 - czy tam odwrotnie - więc jak któraś z 9 płytek jest
nieco mocniej ubrudzona, to instalka się psuje i trzeba zaczynać od początku.


Dlatego warto sobie wypalić WoW i TBC na 2x DVD (na upartego nawet na 1 x DVD DL jeżeli nagrywarka i portfel na to pozwalają) :) O ile wiem nowe wydania są już na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Wratha (tft to dodatek do W3 - mial 1 CD) mozna instalowac nie majac zainstalowanej podstawki o_O''
Od razu wratha instalujesz - sciagasz patche i dziala.. Ja swoich plytek z podstawki i TBC nigdy nie mialem w napedzie o-O'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem z battlenetu tą instalacje i gdy chcem zainstalować podstawke to znów wyskakuje error daje ss bo to może coś z moim dvd-romem albo dyskiem :F <ss na dole>

20100102003841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się