Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2009 o 03:28, Nebthtet napisał:

Poczytaj najpierw orzechowe posty nim ocenisz co się dzieje... bo ten człowiek rozwala.
Nie znajduję innych słów na jego działalność wowową :)

Owszem wiem, ze pisze te same posty dotyczace rotacji od x miesiecy, ale w dalszym ciagu nie rozumiem ludzi ktorzy zamiast przejsc obok czegos takiego obojetnie, sila sie na zarty poziomem zblizonym do gimnazjum.

@Daronn_Darker
>Nie przystawiaj się do jego literówek bo u ciebie jest ich multum, plus błędy. Mi się te żarty podobają, a wiesz >dlaczego? Bo trzeba je zrozumieć.
Najpierw polecam przeczytac posta ze zrozumieniem, a dopiero potem odpowiadac.
I nie mam pojecia w ktorym miejscu jest u mnie multum bledow i literowek(o zgrozo!), moze jestem slepy.
uwierz mi, zarty w stylu:
-i nie wiem na jakim być sepcu zeby dobry dps wyciągnąć
-Na sepcu się nie znam. To jakaś choroba?
<haha> zrozumie chyba kazdy, nawet ja. Problem w tym, ze nawet po zrozumieniu nie widze, w nich nic smiesznego, poza nieudana proba bycia fajnym, Jezeli ten kawal ma jakies ukryte przeslanie, prosze wyjaw mi je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie wiem czy wiesz, ale "Z", a "Ż" to są dwie różne literki. Pani w zerówce tak uczyła. Co do żartu, one z reguły są głupie i bezsensowne, bo to właśnie to nas śmieszy.
PS. Male zejście z tematu WoW, sorry, ja już skończyłem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam nad alchemia... mam inscription i prawdę mówiąc jest tylko ten enchant na shouldery... a alchemia daje naprawdę zarobic, inscription mialem dla enchantu bo nie miałem rep z sons of hodir, a teraz już mam, i tak się zastanawiam czy jest sens leveleowac alchemie, i ile waszym zdaniem pochłonęło by to golda ? i czy warto, czy może wylewelowac to na alcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z inskrypcji można sporo kasy wycisnąć, rób Darkmoon Cardy z Northrend, jak wyskoczy ci coś z Nobles to od razu 600-1k golda wpada :D A zamiast alchemii wytrenuj herbalizm, też sporo kasy idzie zarobić z frost lotus i ewentualnie inków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 21:17, Konrad512 napisał:

Z inskrypcji można sporo kasy wycisnąć, rób Darkmoon Cardy z Northrend, jak wyskoczy
ci coś z Nobles to od razu 600-1k golda wpada :D A zamiast alchemii wytrenuj herbalizm,
też sporo kasy idzie zarobić z frost lotus i ewentualnie inków ;)


wszystko sie zgadza co powiedziales, i tak robilem 3-4 miesiace temu i takie kokosy szly ze hej, gold sypal sie ale to sie skonczylo juz nie jest tak jak kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Spinie zarobić mozesz tylko na JC i głupocie ludzi. Kupujesz uncuted gemy po 5-40g(zależy od koloru), sprzedajesz z przebitką 10-40g. Jest to najlepsza profesja do zarobku, jak i do boostu DPSu z uwagi na Dragon''s Eye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 01:34, Miklus92 napisał:

może mi ktoś podrzucić best build dla resto droota?

No błagam ...
PvP czy PvE ? Raidy czy casual?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 13:01, DragonLord napisał:

> -mam Play Mobile 10 Gb transferu danych na miesiąc z prędkością 1 Mb, czy będę
miał
> lagi i ile mniej więcej mega pożera 1h grania
Prędkość to nie problem (przy 512 nie powinno być nigdzie problemów, może poza zatłoczonym
Wintergrasp). Trudność może być, jeżeli masz opóźnienia na łączu (to jest bezprzewodówka?).
Uruchom linię poleceń (Start>Uruchom>cmd) i wpisz "ping google.pl -t", jeżeli będziesz
miał czas powyżej 100ms (lub co gorsza utracone pakiety) możesz mieć lagi.

Za każdym razem mam powyżej 100ms ( czasem nawet 1500 ms ) - czyli World of Warcraft odpada; a tak chciałem w to zagrać - najpierw nie miałem kompa później neta jeszcze później funduszy na abonament teraz jak mam wszystko to net jest ku*wa za wolny - wiem że to nie jest kącik zażaleń ale łeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz coś takiego:
ping google.pl -t > c:\plik.txt
I po kilku chwilach zamknij i wpisz to co masz tutaj lub wrzuć plik na coś (byle nie RS, mam wewnętrzne IP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, 150ms nie jest najmniejszą przeszkodą! W WoWa spokojnie z takim pingiem pograsz! Ja mam crapowary serwer, na którym ping NIGDY nie spada poniżej 130ms (a i 350 jest tu normą...). A nie jest to wina mojego łączą, bo na innych mam 60-70ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ping rzędu 150ms w World of Warcraft mieści się jeszcze w normie, na upartego do 250 ms jeszcze można grać (ale o profesjonalnym PvP można zapomnieć), powyżej gra staje się już niegrywalna. Jeżeli po prostu ci skacze nagle do 1500 ms i potem spada, to znaczy że masz tzw lag spike''i, prawdopodobnie net gubi gdzieś pakiety, ale raczej wątpliwe żeby udało ci się ten problem rozwiązać. Niestety musisz liczyć się z koniecznością gry z internetem kablowym, który notabene nadal jest zdecydowanie najlepszą opcją do gry przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:30, the_bishop napisał:

ja tam z 250 ms wbilem 2400 w 2v2, wiec tak, da sie grac z takim ms :D


Idę o zakład, że nie grasz klasą typu meele :P U mnie jak ping podskoczy to nawet jak depczę po piętach przeciwnikowi to nie mogę użyć skilli, na battlegroundach to już niemal norma (jako Rogue musiałem kiedyś wyprzedzać przeciwników żeby użyć Ambusha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:13, Undertaker napisał:

lol, 150ms nie jest najmniejszą przeszkodą! W WoWa spokojnie z takim pingiem pograsz!
Ja mam crapowary serwer, na którym ping NIGDY nie spada poniżej 130ms (a i 350 jest tu
normą...). A nie jest to wina mojego łączą, bo na innych mam 60-70ms.

100-150ms jest do serwerów googla (gdzie ping powinien być w granicach 30). To oznacza, że do "normalnego" pingu wowa można dodać 100ms ze względu na łącze.

@Oksydan
Ja bym radził wpierw spróbować zagrać na trialu 10 dniowym (niech kolega spakuje i zgra Ci cały katalog wowa na DVD, chociaż możesz potrzebować więcej niż jedną płytkę). Wtedy zobaczysz, czy na pewno możesz grać przy takim łączu (może nie będzie tak źle w mmo, bo strzelanki możesz sobie raczej odpuścić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 09:27, Oksydan napisał:

Za każdym razem mam powyżej 100ms ( czasem nawet 1500 ms ) - czyli World of Warcraft
odpada; a tak chciałem w to zagrać - najpierw nie miałem kompa później neta jeszcze później
funduszy na abonament teraz jak mam wszystko to net jest ku*wa za wolny - wiem że to
nie jest kącik zażaleń ale łeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

Jak dla mnie żaden problem, w sytuacji gdy normalny net z jakiegoś powodu mi szwankował, przełączałem się na mobilny i nie było większych problemów - a bynajmniej nie mieszkam w miejscu gdzie funkcjonuje on rewelacyjnie. Są ludzie, którzy grają z jeszcze większymi pingami, do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Kiedyś było dużo gorzej, ale odkąd nie trzeba idealnie wcelować z nowym skillem zaraz po końcu poprzedniego, jest sporo lepiej - nawet jak masz te ułamki sekund opóźnienia, polecenie dochodzi do serwera i skill "wchodzi".
Zresztą, ping pingiem, ważniejsze by nie było dużych, częstych skoków >1000ms, bo wtedy to może być kiepsko - mobki będą się "teleportować", coś co niby jest z przodu będzie z tyłu, czy spadniesz z jakiejś góry i zabijesz postać, mimo, że pozornie zatrzymałeś się w porę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się