Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2010 o 22:12, DragonLord napisał:

> Priest czy druid lepszy jako healer do 2v2?
Po co się rozdrabniać? Disc priest+resto druid i będziecie wygrywać każdą walkę (wszyscy
pozostali będą robić disconnecty jak Was zobaczą, ew. thorns+reflective shield go go!).

A na serio, wszystko zależy od partnera.




Kogo łatwiej ogarnąć? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym strzelał w priesta, ofensywne dispele(i defensywne), jedyny sprawnie działający mana burn +zabawki w stylu mind vision i mc ;D +priest działa w znacznie wiekszej ilości setupów "ihurdso..." bo sam jestem nub ;P
a druid to tylko te hoty i cyclone, nuda ogólnie ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 13:53, Daimon_Frey napisał:

A no właśnie, dlatego zamierzam od razu ćwiczyć na instach z podstawki, przynajmniej
na tych dostępnych dla mnie. A potem kolejnych. Na razie sobie ćwicze rotacje i umiejętności
na sucho na zwykłych grupkach xD

Ok, dzięki za rady. Teraz jeszcze poczytać troche na tankspot i sprawdzić teorię w praktyce
:D


Jak już wbijesz 80-tkę i będziesz chciał tankować HC to pojawi się jeden problem - nie będziesz miał odpowiedniego gearu. To, co dasz radę zebrać z questów czy profesji raczej nie wystarczy by móc wystartować z tankowaniem chyba że najsłabszych instancji. Noowe zmiany z dungeon finderem są fajne, ale jednocześnie uderzają w tanków, bo ludzie przyzwyczajają się do tego, że tank ma sprzęt w którym nawet leczyć go za bardzo nie trzeba na przeciętnym heroiku i jak potem widzą kogoś w niebieskim to wychodzą. Sam próbowałem się bawić w tankowanie swoim DK i z niebieskim sprzętem nie dawało rady na np. ToC HC. Dlatego dla tanka lepszą drogą jest próbować się załapać do heroików jako dps i zdobywać emblemy na lepszy sprzęt. Chociaż z drugiej strony leczyłem już tanka, który nie miał nawet połowy def cap i gdy padł, a za nim dwóch dpsów, udało nam się zakończyć walkę tylko w duecie ja + rogue. :-)
Opanowanie skilli to jedno, ale sprzęt trzeba teraz szybko nadgonić, a najłatwiej się to robi jako dps, bo dpsa w niebieskich najwyżej czasami wykopią, a tanka często nie zdzierżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć znajomego healera, ktory cię i w niebieszczakach wyleczy. DPS jest na pęczki, więc jak wyjdą to żadna strata. Jak w takim duecie chodziłem, to nie było problemów, a gear wpadał szybko. Jak jeszcze znajdziesz całą grupę, która byłaby ci skłonna pofarmić ToC - jako DPS najlepiej, bo można poslakować - to już w ogóle luksus. Gear z normala nie jest może rewelacyjny, ale zdecydowanie lepszy niż niebieszczaki, instancja krótka i można bardzo szybko się nachapać. Oczywiście na takowy PUG nie ma co tu liczyć, ale jak masz paru znajomych, którzy mogą ci poświęcić pół godzinki...

Najgorszy jest start. Nie ma to nic wspólnego z jakąkolwiek trudnością tankowania, tylko totalnym rozleniwieniem ludzi, którzy wolą czekać 20 minut na tanka, by zrobić instancje w 15 minut, niż iść od razu, i zrobić w 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 01:50, KaPe napisał:

Najlepiej mieć znajomego healera, ktory cię i w niebieszczakach wyleczy. DPS jest na
pęczki, więc jak wyjdą to żadna strata. Jak w takim duecie chodziłem, to nie było problemów,
a gear wpadał szybko. Jak jeszcze znajdziesz całą grupę, która byłaby ci skłonna pofarmić
ToC - jako DPS najlepiej, bo można poslakować - to już w ogóle luksus. Gear z normala
nie jest może rewelacyjny, ale zdecydowanie lepszy niż niebieszczaki, instancja krótka
i można bardzo szybko się nachapać. Oczywiście na takowy PUG nie ma co tu liczyć, ale
jak masz paru znajomych, którzy mogą ci poświęcić pół godzinki...

Najgorszy jest start. Nie ma to nic wspólnego z jakąkolwiek trudnością tankowania, tylko
totalnym rozleniwieniem ludzi, którzy wolą czekać 20 minut na tanka, by zrobić instancje
w 15 minut, niż iść od razu, i zrobić w 25.

To ja juz wole niewiedziec jak ciezko bedzie mi zdobyc gear do resto po wbiciu 80 lvla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie łatwiej się gra druidem. HoTy + travel form kite, do tego cyclone''y czy immune na sheep.
Priest ma znacznie trudniej. Więcej umiejętności do ogarnięcia i łatwiej pada (zwłaszcza od warriora czy double dps) niż taki druid.
Wybierz w zależności jaki styl gry lubisz - druid jest bardzo defensywy (HoTy + kite), co prawda Insect Swarm i Wrath (ew. Starfire) czy Moonfire pozwalają na odrobinę ofensywy, ale i tak większość czasu uciekasz i rzucasz HoTy + Cyclone/roots.

Priest na arenie pomimo tego, że jest świetnym healerem potrafi pomóc w zrobieniu niezłego burst dmg. Połowę czasu leczysz, a drugą połowę dispellujesz, mana burnujesz i jak trzeba to DPSujesz (Holy Fire + Smite/Mind Blast + SW:Death). Nic dziwnego, że większość priestów używa Glyph of Smite do 2v2 ;p

Jeśli lubisz być bardziej defensywny - bierz druida. Jeśli wolisz także oprócz leczenia wspomóc swojego partnera całkiem niezłym dmg - bierz priesta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 10:30, CH1CKEN napisał:

Zdecydowanie łatwiej się gra druidem. HoTy + travel form kite, do tego cyclone''y czy
immune na sheep.
Priest ma znacznie trudniej. Więcej umiejętności do ogarnięcia i łatwiej pada (zwłaszcza
od warriora czy double dps) niż taki druid.
Wybierz w zależności jaki styl gry lubisz - druid jest bardzo defensywy (HoTy + kite),
co prawda Insect Swarm i Wrath (ew. Starfire) czy Moonfire pozwalają na odrobinę ofensywy,
ale i tak większość czasu uciekasz i rzucasz HoTy + Cyclone/roots.

Priest na arenie pomimo tego, że jest świetnym healerem potrafi pomóc w zrobieniu niezłego
burst dmg. Połowę czasu leczysz, a drugą połowę dispellujesz, mana burnujesz i jak trzeba
to DPSujesz (Holy Fire + Smite/Mind Blast + SW:Death). Nic dziwnego, że większość priestów
używa Glyph of Smite do 2v2 ;p

Jeśli lubisz być bardziej defensywny - bierz druida. Jeśli wolisz także oprócz leczenia
wspomóc swojego partnera całkiem niezłym dmg - bierz priesta ^^



Dzięki, przekonałeś mnie do priesta :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Z okazji świąt dostałem od blizza 7 dni gratis gdy grałem to mi się wyświetlił błąd żebym zmienił hasło to ja zmieniłem potem dostałem bana na dzień na drugi dzień to samo. I już mi nie odblokowali konta do dzisiaj napisałem e-maila do nich w kategorii reactive account bo nie wiedziałem co wybrać. Dostałem jakiś świstek maila w odpowiedzi jakieś linki z support przejrzałem wszystko i nic nie było. Co mam zrobić?? Skończy mi się kiedyś ten ban. Nigdy wcześniej nie miałem bana aż do tych darmowych 7 dni one były na 100% od nich bo mi się w koncie pokazało że taką opcje mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę blizzard się wiol na handlowanie kontami i chyba parę osób dostało emaila z wypełnieniem formularza, a kto go nie wypełni w przeciągu 7 dni dostanie bana za podejrzenie handlowania kontem i myślę ze to jest wina. Wiem że Bana na cheaty dostaje się na max 2 miesiące albo tez może być taka sytuacja ze ktoś włamał się na twoje konto i załatwił ci bana. Sam musisz się dowiedzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 20:05, destro177 napisał:

Mam 29lvl, kupiłem peta, ma 1. Czy będzie dostawał XP i awansował? Czy muszę kupować
peta na początku gdy mam niski lvl?


W sensie, że kupiłeś coś co się companion zowie? non combat pet? Te zwierzaki nie awansują i są tylko do towarzystwa.

Jedyne awansujące zwierzaki posiadają hunterzy. I ich nie kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2010 o 20:18, Daimon_Frey napisał:

W sensie, że kupiłeś coś co się companion zowie? non combat pet? Te zwierzaki nie awansują
i są tylko do towarzystwa.

Jedyne awansujące zwierzaki posiadają hunterzy. I ich nie kupują.


Faktycznie, companion:) Dzięki, to poszukam czegoś combat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 20:32, destro177 napisał:


> W sensie, że kupiłeś coś co się companion zowie? non combat pet? Te zwierzaki nie
awansują
> i są tylko do towarzystwa.
>
> Jedyne awansujące zwierzaki posiadają hunterzy. I ich nie kupują.

Faktycznie, companion:) Dzięki, to poszukam czegoś combat.


Nie ma combat petów, jedynie guardiany ale to rzadkość, na krótki czas i do tego badziewne :P
Jaką grasz klasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 20:32, destro177 napisał:


> W sensie, że kupiłeś coś co się companion zowie? non combat pet? Te zwierzaki nie
awansują
> i są tylko do towarzystwa.
>
> Jedyne awansujące zwierzaki posiadają hunterzy. I ich nie kupują.

Faktycznie, companion:) Dzięki, to poszukam czegoś combat.

Warlock ma swoje miniony , do nich kupuje sie ksiegi dajace im umiejetnosci, na chyba kazdego jest quest
Hunter pety, te z kolei maja swoje drzewka talentow, specyficzne skille no i na nich sie ta klasa opiera

Co do guardianow- to w JC sa leczace golemy, w inzynierii robot, ktory pomaga ci walczyc (ale potwor to to nie jest) na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Uzywam macra

#showtooltip Penance
/cast [target=mouseover,help] Penance
/cast Penance

Jednak mimo tego ze mam Penance na 2 levelu
Przy uzyciu macra rzucam ten czar z levelu 1

Jakas rada aby byl to level 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widze powodu dla którego miałoby tak działać, podane bez ranka czary zawsze rzucane są na maksymalnym. Teoretycznie możesz dopisać (rank 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się