Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2010 o 21:45, DragonLord napisał:

> spotkalem cos takiego samego- gildia invitujaca kazdego, guild chat wygladajacy jak 4chan
To nie jest styl serwera, to jest styl całego WoWa :D.


Kto nie grał na sporku, nie siedział w Dalaranie zastanawiając się jak poważne doktoraty musza mieć użytkownicy 4chana (w porównania z trade chatem) ten nie zna stylu tego serwera ;)

@Karzhan - to ta sama battlegrupa - stąd pewnie te podobieństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 21:52, DemoBytom napisał:

Kto nie grał na sporku, nie siedział w Dalaranie zastanawiając się jak poważne doktoraty
musza mieć użytkownicy 4chana (w porównania z trade chatem) ten nie zna stylu tego serwera

Chyba przesadzasz z tym sporkiem, na innych serwerach odchodzą podobne jajca. Na Nagrandzie Ally niemalże codziennie królowało [Krol Blade], na szczęście gdy zmieniłem serwer na The Venture Co (Horde) było znacznie bardziej spokojnie. Za to czasem ktoś puścił [Dirge] (ciekawe, czy epici są zależne od serwera i na innych co innego spamują).

Do czasu, aż nie wprowadzili możliwości zmiany frakcji. Przez co najmniej 2 tygodnie trade był okupowany non-stop przez gościa linkującego [First lvl80 Gnome on server] (zmienił sobie rasę na coś innego), a potem przestałem grać. Jak to dobrze, że GMowie Blizzarda pilnują reguł RP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:01, DragonLord napisał:

> Kto nie grał na sporku, nie siedział w Dalaranie zastanawiając się jak poważne doktoraty

>
Za to czasem ktoś puścił [Dirge]
(ciekawe, czy epici są zależne od serwera i na innych co innego spamują).

Akurat to samo bylo przed wotlk na burning blade, nawet pisali o tym w cda na temat artykulu zachaczajacego o mmo i to nie tylko dirge szlo, a cale skille, talenty smiesznie bylo chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:01, DragonLord napisał:

> Kto nie grał na sporku, nie siedział w Dalaranie zastanawiając się jak poważne doktoraty

> musza mieć użytkownicy 4chana (w porównania z trade chatem) ten nie zna stylu tego
serwera
Chyba przesadzasz z tym sporkiem, na innych serwerach odchodzą podobne jajca. Na Nagrandzie
Ally niemalże codziennie królowało [Krol Blade], na szczęście gdy zmieniłem serwer na
The Venture Co (Horde) było znacznie bardziej spokojnie. Za to czasem ktoś puścił [Dirge]
(ciekawe, czy epici są zależne od serwera i na innych co innego spamują).

No na spinie, jak i bladeficie spamują Dirge, krol Blade u nas nie było.
u nas Znacznie czesciej króluje "Benkz [Achiev]" , działa to na zasadzie anal [achiev] z tym że Benkz to nick przesympatycznego Druida który na pugu Totc25 zninjował cały loot z któregoś bossa(Co osoba to inny boss, więc podstaw sobie tu kogokolwiek z totc) i kazał ludzią płacić po 500g-1k jak chca dostać item :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:07, Hydro2 napisał:

Akurat to samo bylo przed wotlk na burning blade, nawet pisali o tym w cda na temat artykulu
zachaczajacego o mmo i to nie tylko dirge szlo, a cale skille, talenty smiesznie bylo
chociaz

Mówię o czasach przed możliwością linkowania skilli/talentów, wtedy królował spam jednego, z reguły jakiegoś marnego epicu.

A to, jak było śmieszne linkowanie skilli to zależy chyba od gustu, serwera, lub poziomu/braku inteligencji. W 90% zabawa polegała na "Anal [skill]", bo, jak wiadomo, w internecie jak coś jest Anal lub Gay to jest cholernie cool i w ogóle boki zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:15, Vaadeer napisał:

działa to na zasadzie anal [achiev]

No właśnie o tym mówię.

Dnia 11.01.2010 o 22:15, Vaadeer napisał:

z tym że Benkz to nick przesympatycznego Druida który na pugu Totc25 zninjował cały loot
z któregoś bossa(Co osoba to inny boss, więc podstaw sobie tu kogokolwiek z totc) i kazał
ludzią płacić po 500g-1k jak chca dostać item :).

Brzmi jak kolega bishopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale niekiedy są głupie i smieszne jak dzisiaj 1szy raz widziałem Anal [For The Children] , w ogóle nie wiedziałem o istnieniu tego achieva. My z gildią mielismy inne zabawy. Na totc 25 Normal chodziliśmy 2 x 25 osób mainy/alty/friendy itp bo to banalne było to zawsze robiliśmy /lolwave czyli 50 x lol na generalu będąc w instancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:19, DragonLord napisał:

> Akurat to samo bylo przed wotlk na burning blade, nawet pisali o tym w cda na temat
artykulu
> zachaczajacego o mmo i to nie tylko dirge szlo, a cale skille, talenty smiesznie
bylo
> chociaz
Mówię o czasach przed możliwością linkowania skilli/talentów, wtedy królował spam jednego,
z reguły jakiegoś marnego epicu.

A to, jak było śmieszne linkowanie skilli to zależy chyba od gustu, serwera, lub poziomu/braku
inteligencji. W 90% zabawa polegała na "Anal [skill]", bo, jak wiadomo, w internecie
jak coś jest Anal lub Gay to jest cholernie cool i w ogóle boki zrywać.


No tak, tym analem się dzieci podniecały... Ale kilka wieczorów na /2 w UC z dirgespamem było całkiem zabawnych - zebrało się kilkoro graczy mających naprawdę śmieszne pomysły na wykorzystanie tego. No ale tak normalnie większość tych gadek była w najlepszym przypadku nudna, a w gorszym - głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Darkspear te spamy przechodzą falami. Kiedyś jedynym spamem był Dirge, potem wspomniany Anal, a od paru miesięcy króluje in bed. Wstawia się go w połączeniu dosłownie ze wszystkim, z przewagą achievów: [Epic] in bed itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 01:16, Nebthtet napisał:

No tak, tym analem się dzieci podniecały... Ale kilka wieczorów na /2 w UC z dirgespamem
było całkiem zabawnych - zebrało się kilkoro graczy mających naprawdę śmieszne pomysły
na wykorzystanie tego. No ale tak normalnie większość tych gadek była w najlepszym przypadku
nudna, a w gorszym - głupia.

to ktoś siedzi w ud poza npc? ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 12:26, the_bishop napisał:

jak bedzie dzialal WoW na tym sprzecie http://www.allegro.pl/item857237830_hp_6735s_2x2ghz_4gb_160gb_ati_hd3200_vista_basic.html#gallery

a jezeli macie lepsze propozycje laptopow to chetnie zobacze



Mam podobnego HP, ale z grafą 9600 GT i 3GB. Spokojnie da radę na raidach 25-os. Czasem przycina, ale nie jest to nic, co powinno go zdyskwalifikować. WoW-a na 100% obsłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że olbrzymim problemem będzie grafika. Ati Mobility Radeon™ HD3200 z tego co pamiętam, służy tylko do typowych prac biurowych.

EDIT: Niestety też bardzo wolny jest dysk, przez co doczytywanie będzie wydłużone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 14:50, Los_Emilos napisał:

Wydaje mi się że olbrzymim problemem będzie grafika. Ati Mobility Radeon™ HD3200 z tego co pamiętam, służy tylko do typowych prac biurowych.

EDIT: Niestety też bardzo wolny jest dysk, przez co doczytywanie będzie wydłużone.


Bzdury - daje radę w grach także..
http://computermonger.com/ati-mobility-radeon-hd-3200-review-benchmark.html
http://www.notebookcheck.net/ATI-Radeon-HD-3200.9591.0.html
Wiem, że niektórzy grają na tych kartach i większych problemów nie mają..

Dysk twardy przy 4GB ram też nie jest problemem.. Spokojnie da się grać.

Osobiście grałem na sprzęcie z 1GB ram, wbudowaną grafą Via(z chyba 300 coś MB), z 1 rdzeniowym prockiem 1.6 GHz.. Jako DPS przy 15++ klaktach spokojnie HC robiłem.
Podany wyżej komp jest sporo lepszy - da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:19, DragonLord napisał:

A to, jak było śmieszne linkowanie skilli to zależy chyba od gustu, serwera, lub poziomu/braku
inteligencji. W 90% zabawa polegała na "Anal [skill]", bo, jak wiadomo, w internecie
jak coś jest Anal lub Gay to jest cholernie cool i w ogóle boki zrywać.


GMowie z pewnością też się przy tym nieźle bawią, bo nawet banów nie dają, a ile trzeba się nagimnastykować żeby w ogóle przekonać ich do jakichś działań, no bo oczywiście GM to w ogóle nie ma narzędzi do moderowania i wszystkie dowody trzeba mu podawać na tacy... Jak dla mnie za takie coś powinny iść perma-bany, przy czym nic nie mam do anal-sexu, miliony ludzi na pewno się nie mylą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 16:22, Azvar napisał:

Jak dla mnie za takie coś powinny iść perma-bany, przy czym nic nie mam do anal-sexu,
miliony ludzi na pewno się nie mylą :)


To jeszcze jedz g***o, miliony much...

BPNMSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 18:37, Fumiko napisał:

> Jak dla mnie za takie coś powinny iść perma-bany, przy czym nic nie mam do anal-sexu,

> miliony ludzi na pewno się nie mylą :)

To jeszcze jedz g***o, miliony much...

BPNMSP...

Ja bym sie tu bardziej zastanawial czy ma na mysli BE male czy female...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 20:23, Hydro2 napisał:

Ja bym sie tu bardziej zastanawial czy ma na mysli BE male czy female...

Hmm? Nie do końca łapię aluzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się