Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2010 o 20:13, KaPe napisał:

> Jeśli go zrównają to demo lock kompletnie przestanie być przydatny. A szaman zyska
kolejny
> powód po bloodluście by byc must-have podstawą każdego rajdu >.>''

> A jakież to powody mają rajdy teraz by brać elementala?
U nas ma 1. Jest GMem gildii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 19:45, DemoBytom napisał:

Chodzi o buffa od Demonology?
Jeśli go zrównają to demo lock kompletnie przestanie być przydatny. A szaman zyska kolejny
powód po bloodluście by byc must-have podstawą każdego rajdu >.>''

No właśnie nie jest, tak jak już tutaj wspomniano. Jeśli by te buffy zrównali to demonology warlock powinien otrzymać nieco zwiększony dps w zamian (to samo zresztą tyczy się szamanów, przydał by się mały buff, bo niby klasy hybrydowe mają robić nieco mniejszy dps, ale jakoś Blizzard nie jest tutaj zbyt konsekwentny - np. retri paladyni obecnie wymiatają z dpsem). Tylko wtedy taka zmiana miałaby sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Po ponad roku przerwy postanowiłem znów trochę pograć.Wcześniej grałem PvP,a teraz dla odmiany wybrałem PvE.Nigdy jeszcze nie grałem paladynem i mam kilka pytań.
1.Czy paladyn nadaje się na PvE i czy poradziłby sobie solo w większości questów?Zazwyczaj gram w grupie,ale ostatnio rzadko spotykam graczy chętnych i znających się na rzeczy.
2.W jakie drzewka talentów najlepiej inwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 23:32, Quistis napisał:

Witam.Po ponad roku przerwy postanowiłem znów trochę pograć.Wcześniej grałem PvP,a teraz
dla odmiany wybrałem PvE.Nigdy jeszcze nie grałem paladynem i mam kilka pytań.
1.Czy paladyn nadaje się na PvE i czy poradziłby sobie solo w większości questów?Zazwyczaj
gram w grupie,ale ostatnio rzadko spotykam graczy chętnych i znających się na rzeczy.
2.W jakie drzewka talentów najlepiej inwestować?


1.Z palcem w pupie krótko mówiąc

2.Ja polecam protrction mi się tym buildem przyjemnie bardzo grało solo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 23:37, darth_16 napisał:

Mam pytanie - czy jako człowiek mogę sobie pójść do Don(?) Morogh i wykonywać tam quest
czy musze to robić bliżej Stormwind-u?


Jasne, że możesz tam pójść i wykonywać tamtejsze questy - najlepiej, jeśli twoja klasa jest również dostępna krasnoludom, wówczas nie będziesz musiał wracać do Stormwind, by wziąć klasowy quest, ale poza tym na lajcie. ;)

PS. DUn Morogh. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 23:32, Quistis napisał:

1.Czy paladyn nadaje się na PvE i czy poradziłby sobie solo w większości questów?Zazwyczaj
gram w grupie,ale ostatnio rzadko spotykam graczy chętnych i znających się na rzeczy.

Pomiędzy protection a retribution, najlepiej w dual specu, da rade zrobić praktycznie każdy quest, z wyjątkiem może nielicznych 3-5 osobowych - ale i te da się zrobić jak się uprzeć i wypić jakiegoś potka. Retri jest szybszy, ale Protection lepiej sprawdza się na niektóre mobki questowe, szczególnie te z dual wieldem, gdzie block rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 23:32, Quistis napisał:

Witam.Po ponad roku przerwy postanowiłem znów trochę pograć.Wcześniej grałem PvP,a teraz
dla odmiany wybrałem PvE.Nigdy jeszcze nie grałem paladynem i mam kilka pytań.
1.Czy paladyn nadaje się na PvE i czy poradziłby sobie solo w większości questów?Zazwyczaj
gram w grupie,ale ostatnio rzadko spotykam graczy chętnych i znających się na rzeczy.
2.W jakie drzewka talentów najlepiej inwestować?

W tej chwili od 15 lvl można praktycznie nie wychodzić z miasta. Podstawą levelowania stały się random dungeony. Zeby mieć krótka kolejkę polecam protection (tank) albo holy (healer).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 10:10, Gallbaroquo napisał:

Szybciej wyexpie priesta czy shamana?


Shamana. Zabija dużo szybciej (zwłaszcza na wyższych levelach) i praktycznie nie kończy mu się mana. Wiem, bo mam obie te klasy na 80. Do tego dodaj heirloomy jak możesz i jest gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 00:29, Arande napisał:

> Mam pytanie - czy jako człowiek mogę sobie pójść do Don(?) Morogh i wykonywać tam
quest
> czy musze to robić bliżej Stormwind-u?

Jasne, że możesz tam pójść i wykonywać tamtejsze questy - najlepiej, jeśli twoja klasa
jest również dostępna krasnoludom, wówczas nie będziesz musiał wracać do Stormwind, by
wziąć klasowy quest, ale poza tym na lajcie. ;)

Dzięki. Już sobie poszedłem. Muszę powiedzieć, że klimat(zima) bardziej mi się podoba od ludzkich lasów :)

Dnia 24.01.2010 o 00:29, Arande napisał:

PS. DUn Morogh. ;P


Już wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś z dwoma macrami dla warka?
Pierwsze to coś takiego:
Mam chargować, a jak jest cooldown na charge, to intercept :D
a drugie:
Intercept, a jak jestem blisko celu to żeby włączał się auto attack, ale tylko włączał jeśli się da, po prostu chce mieć pod 1 2 funkcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 10:10, Gallbaroquo napisał:

Szybciej wyexpie priesta czy shamana?

W tej chwili od 15 lvl można praktycznie nie wychodzić z miasta. Podstawą levelowania stały się random dungeony.
Dla priesta najszybciej jako lekarza 9holy lub discipline), dla szamana restoration (też healer). Kolejki średnio maksymalnie minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 01:36, Mirajka napisał:

W tej chwili od 15 lvl można praktycznie nie wychodzić z miasta. Podstawą levelowania
stały się random dungeony. Zeby mieć krótka kolejkę polecam protection (tank) albo holy
(healer).


Do tego niestety trzeba mieć sporo cierpliwości, bo trafiają się też zupełni kretyni, którzy nie potrafią zrozumieć najprostszych poleceń w rodzaju "Nie używaj taunt" czy "atakuj oznaczonego czaszką". I niestety na niskich poziomach jest ich znacznie więcej niż na 80-tkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 13:04, pkapis napisał:

Do tego niestety trzeba mieć sporo cierpliwości, bo trafiają się też zupełni kretyni,
którzy nie potrafią zrozumieć najprostszych poleceń w rodzaju "Nie używaj taunt" czy
"atakuj oznaczonego czaszką". I niestety na niskich poziomach jest ich znacznie więcej
niż na 80-tkach.


Weź nic nie mów. Ostatnio trafiłem kilka razy niestety na tego samego warriora (po 20 minutach czekania), który wchodził jako tank. I nie dość, że miał sprzęt do kitu (cloth, lether, rzeczy dla casterów itp.). To nawet nie zamierzał tankować. Czekał na kogoś innego aż się ruszy. Na jakiekolwiek sugestie nie reagował, nie odzywał się. Było przynajmniej o tyle dobrze, że trafiał się w drużynie DK, który zastępował go do czasu aż da się zrobić vote kick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2010 o 13:03, Mirajka napisał:

W tej chwili od 15 lvl można praktycznie nie wychodzić z miasta. Podstawą levelowania
stały się random dungeony.
Dla priesta najszybciej jako lekarza 9holy lub discipline), dla szamana restoration (też
healer). Kolejki średnio maksymalnie minutę.


Nie zgadzam się. XP idzie sporo wolniej niż porządny questing. Plus niektóre instancje są epicko długie i nudne. Warto robić tylko jak masz tam questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się