Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2010 o 17:35, Piotrekmysza napisał:

Witam. Mam problem. Gra po 5 - 10 minutach mi się zwiesza na amen i nic nie mogę dalej
zrobić, bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam. Dodam jeszcze, że sprzęt absolutnie spełnia
wymagania.


Upewnij się że z chłodzeniem komputera jest wszystko w porządku. W te upały może to mieć ogromne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już jest temat RP - który realm polecacie? Aerie Peak zeszło na psy, to po prostu taka dzieciarnia po obu stronach, że szczęka opada. Z porządnym roleplayem i/lub nie dominującą którąś stroną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Michal256 - bindy od WLK są zapisywane na serwerze, ale czasem trick z folderami WTF działa. Spróbuj ustawić na serwie defaultowe bindy i wtedy podmień folder WTF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 18:22, Michal256 napisał:

Upewnij się że z chłodzeniem komputera jest wszystko w porządku. W te upały może to mieć
ogromne znaczenie.


Chłodzenie raczej nie ma z tym nic wspólnego. Masz jeszcze jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 19:05, Piotrekmysza napisał:

> Upewnij się że z chłodzeniem komputera jest wszystko w porządku. W te upały może
to mieć
> ogromne znaczenie.

Chłodzenie raczej nie ma z tym nic wspólnego. Masz jeszcze jakieś pomysły ?


Sprawdzałeś temperatury procesora i karty graficznej? Jeśli to nie to, to można spróbowac z wyłączynymi addonami i włączać je po koleji co relog, czasami wadliwe / przestarzałe addony powodują takie ścinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najefektywniejszy i najszybszy sposób na rozwalenie grupy rajdowej? Spullować coś podczas przerwy, gdy większość ludzi jest afk. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 20:11, Azvar napisał:

Sprawdzałeś temperatury procesora i karty graficznej? Jeśli to nie to, to można spróbowac
z wyłączynymi addonami i włączać je po koleji co relog, czasami wadliwe / przestarzałe
addony powodują takie ścinki.


Wielkie dzięki za pomoc. Wina była addonów, tylko jeszcze nie wiem którego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 23:15, Azvar napisał:

> znaczy tak jak prot warr jeszcze nie tak dawno temu?? ;> to dodajmy jeszcze pop******ą

> mobilność jeśli juz na tym jesteśmy! ot co

Żartujesz? Jak paladin tank w gearze z heroicków potrafi przeaggrować warriora tanka
w gearze ilvl251/264... Oni mają chore TPS :)

Balans w pve nie powinien mieć takiego znaczenia jaki ma, pve może robić każdy kretyn z minimalnym wysiłkiem, to że klasa jest troche słabsza czy mocniejsza nie ma znaczenia, jedynie jak cos jest op no wtedy to trzeba płakać na forum bo jakto tak? każdy chce być op uber leet 2 button dps (do dziś opłakuje nerf assa rogali T.T) jeśli sie raiduje w gronie znajomych i jako takich w miare obcykanych ludzi to chyba zrozumieją że ten czy tamten spec jest ciut gorzy i przymkną na to oko. Natomiast w pvp balans (lól) ma bardzo duży wpyw na komfort graczy i ich zdrowie psychiczne ;P ktoś powie kk ale wow to gra pve, tylko jakto tak gdyby blizz chciał aby to była gra pve nazwałby ją HelloHeroOnline a nie WoWarCraft który sugeruje bardziej że zajmujemy się wojną a nie jakimś ratowaniem staruszek.

i tak jestem "zły" jeśli to tak można ując na pve za to że kompletne backpedal no skile biegaja z sKILLmourne z 2300 ratingiem, a jeszcze niedawno nawet nie grali wogóle areny/grali na 1500 ratingu (dalej kilku gra nawet z smourne lól to ja już nei wiem jakim trzeba być beztalenciem XD nie ma dbm do pvp który by mówił jaki skil użyć i kiedy oraz gdzie stanać?? ;D) ale to wszystko przecież już było... w tbc... i blizz nic sie nie nauczył, eh

a jeśli o stun palasa idzie... to 6s z 60/40s cd... w dodatku magiczny więc można zdispelować, tak reardyny mają łątwo z warem/rogalem ale wszystko inne po prostu /lol''a na nich ;] a warr nawet i z frost magiem może stanąc do walki podczas kiedy ret fm nie ubije nigdy, chyba że jest jakaś przepaść w sprzęcie i/lub "skilu" ale to już.... że nie wspome o tym że warr/rogal+healer > ret+healer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 00:18, SoieR napisał:

i tak jestem "zły" jeśli to tak można ując na pve za to że kompletne backpedal no skile
biegaja z sKILLmourne z 2300 ratingiem


Wytłumacz jak może "no skil" zdobyć Shadowmourne''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 00:41, Azvar napisał:

Wytłumacz jak może "no skil" zdobyć Shadowmourne''a :P


"przecież każda gildia teraz ubija arthasa 25man, pfff"...

U nas w gildii są 4 shadow''s edge, nikt jeszcze nie zdobył shadowmourne >.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po jakimś roku przerwu i po zakończonej sesji wróciła ochota na wowa. W tym cały leży jak to sie mówi gnom pogrzebany. Prosił bym o odpowiedzenie w miarę sensownie na kilka pytan:
1) Zakończyłem gre przed wejściem Wratha. Moje pytanie czy zdążę zasmakować wratha przez te 3 miechy az do wyjścia Kataklizmu grając w miarę rozsądnie?
2)Czy dojście do pułapu 450 jest podobne (trudnosciowo) do tego jakie bylo w poprzednim dodatku? (Dokładnie chodzi mi o letherworking/eng)
3) Nadal pvp wymaga wyfarmienia pierwszego setu tzw "s2" a potem farmienia "s3/4"?
4) Ogółem jak wygląda sytuacja waszym zdaniem na BL-u?
5) Domyślam sie , ze tak naprawdę nie ma różnicy miedzy obecna 80 a wcześniejszą 70 wszystko tak naprawdę bez zmian jeżeli chodzi o wykonywanie daily/repa/honoru itp:D?
6) I ostatnie zdanie czy ogółem jest sens wracać do tzw "ułatwionego wowa"?
Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam Grey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 00:41, Azvar napisał:

> i tak jestem "zły" jeśli to tak można ując na pve za to że kompletne backpedal no
skile
> biegaja z sKILLmourne z 2300 ratingiem

Wytłumacz jak może "no skil" zdobyć Shadowmourne''a :P

wytłumacz mi jak w pve może być skill? ;P
w pve są tylko naby i większe naby które nie znają swoich skili i nie używają bindów ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 00:41, Azvar napisał:

> i tak jestem "zły" jeśli to tak można ując na pve za to że kompletne backpedal no
skile
> biegaja z sKILLmourne z 2300 ratingiem

Wytłumacz jak może "no skil" zdobyć Shadowmourne''a :P

To proste masz gold masz skillmourna u nas topowe gildie sprzedaja boosty LK hc wiec.. ? Skillmorne moze miec kazdy...

Tak zgadzam sie z SoieR

Naby cofajacy na backpedalu na Sindi tego widoku nie zapomne : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do nicków... :) tak więc jaka szansa istnieje że posiadając nick "wykurwiacz" zbanują mi konto ale chyba bardziej po prostu zmienią nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 08:34, Redjevel napisał:

Jeszcze do nicków... :) tak więc jaka szansa istnieje że posiadając nick "wykurwiacz"
zbanują mi konto ale chyba bardziej po prostu zmienią nick


Ciężko powiedzieć. U mnie na serwerze było paru takich, np. jakiś "rozpierdalator". Po tym jak zostali zgłoszeni już ich nie widziałem, więc chyba spora. Odpuść sobie, nie jesteś chyba małym dzieckiem, żeby cieszyło cię takie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2010 o 02:29, GreyKing napisał:

1) Zakończyłem gre przed wejściem Wratha. Moje pytanie czy zdążę zasmakować wratha przez
te 3 miechy az do wyjścia Kataklizmu grając w miarę rozsądnie?
2)Czy dojście do pułapu 450 jest podobne (trudnosciowo) do tego jakie bylo w poprzednim
dodatku? (Dokładnie chodzi mi o letherworking/eng)
3) Nadal pvp wymaga wyfarmienia pierwszego setu tzw "s2" a potem farmienia "s3/4"?


1. Tak, tak naprawdę to wchodzisz na endgame raid 3 dni po wbiciu 80, tak świetnie pomyślany jest system bojek.
2. Ja z tailorem nie miałem .problemu
3. Bez gearu pvp będziesz instagibem (naprawdę, cepy po 13k mając 18k zycia ;p)

Czy jest sens wracać to trudno mi powiedzieć, mnie cataclysm narazie strasznie odrzuca i zapowiada się, że to mój ostatni pre paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakaś dobra infomracja odnośnie Cataclysmu. Będzie nowy rodzaj broni:

Q: Will WoW ever get a new weapon type?
A. Doubtful.
A #2. Tauren will be able to dual-wield gnomes on a stick.

;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:49, DemoBytom napisał:

No wreszcie jakaś dobra infomracja odnośnie Cataclysmu. Będzie nowy rodzaj broni:

Q: Will WoW ever get a new weapon type?
A. Doubtful.
A #2. Gnome will be able to dual-wield taurens on a stick.

;P

fixed ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 12:14, SoieR napisał:

> No wreszcie jakaś dobra infomracja odnośnie Cataclysmu. Będzie nowy rodzaj broni:

>
> Q: Will WoW ever get a new weapon type?
> A. Doubtful.
> A #2. Gnome will be able to dual-wield taurens on a stick.
>
> ;P
fixed ;]


Srsly.. Chciałbym to zobaczyć.. o_O''
Mniej więcej tak się robi gnomie naleśniki, nie? Tylko w sumie jeden tauren wystarczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się