Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2010 o 20:42, Grodhar napisał:

Jescze jedno, skąd oni znają maile ludzi którzy grają w WoW''a?

Nie znają. Spam leci do wszystkich. Zauważ, że tam w tym mailu, jest na dole link do WoWa, ale US, a ja gram przecież na EU. Dostaje też scam odnośnie mojego konta do gry AION, a ja w życiu w nią nie grałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi Mark of Honor z battlegroundów? Żeby zakupić jakieś specjalne przedmioty potrzebne są punkty honoru i właśnie Mark of Honor, z tym że już ich się nie zdobywa, tak przynajmniej wynika z moich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 12:32, LelandGaunt napisał:

Jak to jest z tymi Mark of Honor z battlegroundów? Żeby zakupić jakieś specjalne przedmioty
potrzebne są punkty honoru i właśnie Mark of Honor, z tym że już ich się nie zdobywa,
tak przynajmniej wynika z moich informacji.

nie potrzebne są już marki, tylko sam honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie repy z orcanes ponieważ jestem teraz juz na etapie robienia z nimi daily to ile oni ich mają ponieważ widzę tylko 3 daily dziennie i czy jest jeszcze jakaś inna możliwość robienia z nimi repy?(szybciej) lub czy może gdzieś jeszcze są daily od nich bo 3 to troszkę za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dostęp do bety zaraz po zarejestrowaniu SC2... odstąpiłbym komuś, kto bardziej jest nią zainteresowany, ale beta jest przypisana do mojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również otrzymałem dostęp do bety po rejestracji sc2 ;e

ciekawie się zapowiada ten dodatek, pograłem parę godzinek i wszystko wygląda.. inaczej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 11:31, Hydro2 napisał:

Zrobiłem sobie chwilową przerwę od wowa, coś się zmieniło przez te 2 miesiące?


Dodali 1 krótki rajd, którego nikt nie chce robić i praktycznie nie da się znaleźć grupy (na początku jakieś ogłoszenia były, ale ludzie często wipe''owali i teraz cisza). Trochę zmodyfikowali chat. Nowy bnet i realid też niby są, ale nie znam nikogo grającego w WoWa wiec nie mam pojęcia jak to działa.

W zasadzie tyle, nic innego mi się w oczy nie rzuciło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 11:31, Hydro2 napisał:

Zrobiłem sobie chwilową przerwę od wowa, coś się zmieniło przez te 2 miesiące?


Nie, ja bym radził narazie nie płacić i czekać aż do Cata. Sam właśnie tak robię, bo już nie mogę patrzeć na ICC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 11:31, Hydro2 napisał:

Zrobiłem sobie chwilową przerwę od wowa, coś się zmieniło przez te 2 miesiące?


Dodali 1-2 godzinny (zależy od umiejętności :P) raid dungeon podobny do Obsidian Sanctum, w sumie bardzo fajny :) A po za tym to tylko implementacja nowego battle.net i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 11:44, Jeggred napisał:

> Zrobiłem sobie chwilową przerwę od wowa, coś się zmieniło przez te 2 miesiące?

Nie, ja bym radził narazie nie płacić i czekać aż do Cata. Sam właśnie tak robię, bo
już nie mogę patrzeć na ICC.

Wydaje mi się, że premiera dodatku będzie mniej więcej taka sama jak z Wotlk czyli Listopad, patch pre cata za jakiś miesiąc półtora pewnie. Pożyjemy zobaczymy.
Ja już na ICC tylko 10tki robię bo ileż można ... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnie zaczyna przygodę z wow''em tylko nie wiem który serwer wybrać, możecie mi napisać na jakich serwerach gracie albo na jakich mógłbym liczyć na pomoc polskich graczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 19:01, Inferno0009 napisał:

Cześć, właśnie zaczyna przygodę z wow''em tylko nie wiem który serwer wybrać, możecie
mi napisać na jakich serwerach gracie albo na jakich mógłbym liczyć na pomoc polskich
graczy??


ja bym nie liczył na pomoc polskich graczy / no offence.
umiesz liczyć licz na siebie. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 19:01, Inferno0009 napisał:

Cześć, właśnie zaczyna przygodę z wow''em tylko nie wiem który serwer wybrać, możecie
mi napisać na jakich serwerach gracie albo na jakich mógłbym liczyć na pomoc polskich
graczy??


Jeśli ogarniasz we w miarę komunikatywnym stopniu angielski, polskich graczy i polskie gildie sobie lepiej odpuść. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się