Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2011 o 14:22, KaPe napisał:

"Bum i kill" to może być po wipowaniu na niskich % w 4 fazie.


Mogę się mylić, HC raggiego nie widziałem, ale dla mnie to trochę bardziej naprawienie bossa niż rzeczywisty nerf..
Może wreszcie skończy się 3healowanie 25manów by zmieścić się z DPSem w p3.
A poza tym z tego co oglądałem kilka streamów z Rag HC - to nie HP i enrage zabija a raczej jeden mały błąd w p4, który momentalnie wipe''uje pół rajdu - a to się raczej nie zmieniło i nadal ludzie będą padać jak muchy bo ktoś nie uciekł w porę..
Ciekaw jestem co topowe gildie na ten temat powiedzą, bo społeczność pokroju MMO-champ jest conajmniej.. wnerwiająca przy takich tematach "omg derp derp they nerfed it to oblivion, now all that ws 0/7 normal will 1-shot it derp derp".. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 17:29, DemoBytom napisał:

Ciekaw jestem co topowe gildie na ten temat powiedzą, bo społeczność pokroju MMO-champ
jest conajmniej.. wnerwiająca przy takich tematach "omg derp derp they nerfed it to oblivion,
now all that ws 0/7 normal will 1-shot it derp derp".. >.<

Topowe gildie wiedzą swoje i nie muszą nikomu nic udowadniać. Wiedzą, że nerf jest pokaźny, ale walka dalej zawiera dziesiątki zabójczych elementów i nikt z marszu bossa nie ubije... Plus, nie potrzebują się dowartościowywać jak co niektórzy z mmoc.
Z mojego punktu widzenia, jeszcze sobie "troche" na nim powipuje i nerf tu wiele nie zmieni. Owszem, pewnie P3 będzie znacznie prostsze, ale z drugiej strony - gear zrobiłby to samo. 2 Legendary itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ten jeden kill raggiego na normal na razie wystarczy. Jak wyjdzie 4.3 to może i o tryb hc się pokuszę, ale ja nie tak do końca o tym chciałem.

Dopiero dzisiaj w trakcie "raidu" BH zauważyłem, że ten nowy boss w wersji 25man ma mniej więcej tyle HP co właśnie Ragnaros, ino w wersji 10man :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 08:04, TigerXP napisał:

Dobra zamiast narzekac dajcie mi jakis addon ktory automatycznie blokuje 1 lvle, whispy
i cokolwiek oni tam pisza :P

badboy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajną rzeczy przy tworzeniu nowej postaci, jest pozbycie się whispów od pierwszych levelów robiąc litery z klawiatury numerczynej w nicku. Np. â (alt + 1,3,1), zawsze można też zmienić nick na swoim main''ie, ale komu się chce pieniędzy tyle na głupoty wydawać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 14:14, Liarkurna napisał:

Fajną rzeczy przy tworzeniu nowej postaci, jest pozbycie się whispów od pierwszych levelów
robiąc litery z klawiatury numerczynej w nicku. Np. â (alt + 1,3,1), zawsze można też
zmienić nick na swoim main''ie, ale komu się chce pieniędzy tyle na głupoty wydawać:P

jak dla mnie znaki fonetyczne zawsze głupio wyglądały
lol@Ðĕãŧħķńĩģħŧqt
pozatym to w niczym nie przeszkadza w /w do danej osoby ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - czy warto jeszcze inwestować w World of Warcraft? W sensie kupić z powiedzmy wszystkimi dodatkami? Czy gra zaczyna podumierać?

Strasznie niepokoją mnie doniesienia dotyczące tego, jak Kataklizm negatywnie wpłynął na jakość całej gry. Są to opinie poszczególnych znajomych, stąd nie jestem jeszcze do Kataklizmu nastawiony negatywnie, a jedynie martwi mnie fakt, że nie mogę się z niego wycofać (z tego co wiem nawet posiadając tylko podstawkę będę miał zmienione krainy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 16:43, Choinix napisał:

Takie pytanko - czy warto jeszcze inwestować w World of Warcraft? W sensie kupić z powiedzmy
wszystkimi dodatkami? Czy gra zaczyna podumierać?

Gra umiera od wczesnej alfy i wszyscy konkurenci chcieliby tak umierać. Cataclysm nie zrobił szału, bo ludziska robili sobie nadzieje na znacznie więcej - plus, spora część została totalnie rozbestwiona przez poprzedni dodatek i oczekiwali fontanny epixów bez żadnego wysiłku. Jak się okazało, że poziom trudności poszedł nieco w górę, to część ludzi wymiękła. Płacz healerów po tym jak stracili swój status półbogów i musieli sobie przypomnieć, że istnieje coś takiego jak mana = najlepszy dowód. Daj palec i urwą rękę, skończyło się na ponerfowaniu połowy contentu, i w rezultacie część ludzi płacze, że nie mają nic do roboty poza farmieniem banalnych 5-tek.

Plus, formuła samej gry się w sumie nie zmieniła - no bo niby na co - stąd też niejednemu się przejadło. Dla nowej osoby to dalej dobra gra, a ewentualna konkurencja dopiero się w bólach rodzi - i nie wiadomo, czy nie skończy jak wszyscy poprzedni ''pogromcy wowa''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 16:43, Choinix napisał:

Takie pytanko - czy warto jeszcze inwestować w World of Warcraft? W sensie kupić z powiedzmy
wszystkimi dodatkami? Czy gra zaczyna podumierać?


Nie zwracaj uwagi na to co twoi kumple mówia, ani na tych tutaj forumowych placzków. Gra jest narawde dobra, dalej potrafi bawic i cieszyc gracza godzinami, dniami i miesiacami. Kupowac i grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tak post pod postem ale inaczej nie da rady :/
Szybkie pytanko odnosnie patcha 4.3 i zmiany wygladu setow, mianowicie czy jest mozliwosc kupienia s1? A jesli tak to gdzie? Swietnie wygladajacy secik maga, w zasadzie najladniejszy z wygladu, wg mnie ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 22:35, TigerXP napisał:

Sorki ze tak post pod postem ale inaczej nie da rady :/
Szybkie pytanko odnosnie patcha 4.3 i zmiany wygladu setow, mianowicie czy jest mozliwosc
kupienia s1? A jesli tak to gdzie? Swietnie wygladajacy secik maga, w zasadzie najladniejszy
z wygladu, wg mnie ofc.


http://www.wowhead.com/npc=26090 sety s1 można kupić u tej laski. szkoda...żeby dostać s1 musisz mieć tokeny na t4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 03:18, Malevyn napisał:

znacie nazwe addony ktory pokazuje ikony spelli ktore schodza z cd na srodku ekranu ??


Watcher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ten addon co szukam mial w nazwie doom cos tam.

watcher napewno nie, nie chodzi mi o rotacje tylko zejscie spelli z cd. a sexycd w ogole nie ma na curse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 14:14, Malevyn napisał:

hmm ten addon co szukam mial w nazwie doom cos tam.

http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/doomcooldownpulse.aspx

Dnia 09.09.2011 o 14:14, Malevyn napisał:

watcher napewno nie, nie chodzi mi o rotacje tylko zejscie spelli z cd. a sexycd w ogole
nie ma na curse.

http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/sexycooldown.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się