Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jak to jest z wysylaniem heirloomow na inny serwer? Cos tam kiedys mi sie obilo o uszy, ze mozna, ale obecnie nie moge znalesc zadnej informacji o tym. A jak probuje przeslac pisze, ze nie odnaleziono postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 02:07, Ichvander napisał:

Jak to jest z wysylaniem heirloomow na inny serwer? Cos tam kiedys mi sie obilo o uszy,
ze mozna, ale obecnie nie moge znalesc zadnej informacji o tym. A jak probuje przeslac
pisze, ze nie odnaleziono postaci.


Nie ma możliwości przesłania heirloomów z serwera na serwer. Blizz coś tam wspominał żeby chciał, ale to narazie niemożliwe czy coś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, dzieki. Ale nawet w sumie bez heirloomow lvluje sie tak szybko, za szok. Z profesjami az nie da sie wyrobic bez zostawania "po godzinach" w lokacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 02:07, Ichvander napisał:

Jak to jest z wysylaniem heirloomow na inny serwer? Cos tam kiedys mi sie obilo o uszy,
ze mozna, ale obecnie nie moge znalesc zadnej informacji o tym. A jak probuje przeslac
pisze, ze nie odnaleziono postaci.

Niby było, ale nikt sobie w stope nie bedzie strzelał (bliz)
Po co dać ludzią taką opcję za free skoro można brać 25 euro za transfer postaci z itemami ::P
A wiem, że sporo ludzi to robi tylko po to aby przesłać itemy.
Bliz to pazerna instytucja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy istnieje taka opcja by po dluugim czasie niekatwynego konta reaktywowac je probnie na kilka dni? pamietam, ze kiedys cos o tym slyszalem, ale nie wiem czy ta akcja nadal trwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 13:52, Almarcino napisał:

Mam pytanko - czy istnieje taka opcja by po dluugim czasie niekatwynego konta reaktywowac
je probnie na kilka dni? pamietam, ze kiedys cos o tym slyszalem, ale nie wiem czy ta
akcja nadal trwa :P

Sprawdź swoje konto. Czasami Blizzard daje graczom darmowe 7 dni jeżeli nie grali dłuższy czas. Ostatnio dostałem taki prezent po 3 miesiącach przerwy. Ale nie każdy musi dostać taki bonus z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 13:57, Jeggred napisał:

> Mam pytanko - czy istnieje taka opcja by po dluugim czasie niekatwynego konta reaktywowac

> je probnie na kilka dni? pamietam, ze kiedys cos o tym slyszalem, ale nie wiem czy
ta
> akcja nadal trwa :P
Sprawdź swoje konto. Czasami Blizzard daje graczom darmowe 7 dni jeżeli nie grali dłuższy
czas. Ostatnio dostałem taki prezent po 3 miesiącach przerwy. Ale nie każdy musi dostać
taki bonus z tego co wiem.


Dzieki. Juz ogarnalem, poprostu dodalem demo Cata i mam 10 dni gry na mojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak nie przedłużę ważności konta( bo aktualnie nie mam kasy) to coś się dzieje
po jakimś czasie, czy mogę np kupić pre-paid za kilka miesięcy i grać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2011 o 17:30, TigerXP napisał:

Nie zwracaj uwagi na to co twoi kumple mówia, ani na tych tutaj forumowych placzków.
Gra jest narawde dobra, dalej potrafi bawic i cieszyc gracza godzinami, dniami i miesiacami.
Kupowac i grac :)


Chyba nie grałeś przed wotlkiem. Gra w chwili obecnej to ruina z archaiczną grafiką olana przez producenta ze względu renomy produktu i możliwości trzepania kasy na samej nazwie. Blizzard swoimi działaniami oficjalnie pokazuje, że świat wowa ma gdzieś, bo szykują się premiery ich nowych gier, a wow ze względu na swą ugruntowaną pozycję na rynku i wyrobioną nazwę nadal jest w stanie przyciągać rzesze ludzi (zmniejszając abonament będzie ich coraz więcej, bo będą chcieli poznać smak czegoś, co wcześniej było czymś elitarnym).

Przechodząc do sedna, cataclysm to dodatek, który wniósł parę świeżych i dobrych z punku widzenia graczy zmian, natomiast jest to także dodatek, który zabił w wowie jego mocne strony, a tym samym przyczynił się do utraty subskrypcji. Blizzard nieudolnie próbuje zawyżać statystyki aktywnych kont otwierając się chociażby na rynek brazylijski (wysoka ludnośc-nieskie ceny wowa). Tak naprawdę rynek EU to jakieś 3mln aktywnych kont, ponad 5mln to chiny i reszta to USA i Am.Poł. Nie robi już takiego wrażenia, nie ?

Nadchodzi nerf Fl, dla mnie osobiście to głupota ze strony blizza i kolejne uginanie się pod presją nadzianych dzieciaków rządnych łatwych epaxów. Obecny content ma zaledwie 2,5miesiąca. Powróciłem na globa pod koniec czerwca i w tym czasie udało mi się zrobić 1 bossa na FL (wyexpiłem 2 postacie, niestety przez głupi system raidów 10m dla mojej klasy nie było miejsca w żadnej sensownej gildii na bl''u, strach pomyśleć, co byłoby na innych serwerach), chcąc dalej grać jestem skazany na czyszczenie znerfionego contentu, gdzie tu wyzwanie ?

Jeśli chodzi o to, co cataclysm popsuł to zdecydowanie opustoszył świat poza orgri/stormwind. Ludzie już nie expią jak kiedyś, teraz idzie się do głównego miasta i czeka w kolejce na dunga. Cataclysm zmienił stary świat ale co z tego skoro nikt do niego nie zagląda ? Zresztą same zmiany są jak dla mnie dość marginalne i tylko pokazują chęć zarobku jak najmniejszym nakładem pracy. Wszystkie mounty w cata to mounty z poprzednich dodatków ze zmienionymi skinami (worgeni maja dostać mounta z przed 6 lat, bez żadnychzmian graficznych, coś pięknego). PvP niezbalansowane jak nigdy (wystarczy poczytać oficjalne forum blizza, masę petycji i wątków na które blizzard pozostaje obojętny), grindowalne dailies w Molten Front (przynieś X tego, ukatywnij to i to, x 41 dni, a w zamian dostajemy odświeżonego mounta za repe w CE + marne itemy). No i oczywiście raid FL, który miał być dodany w patchu 4.1 a został wydany jako osobny patch i główny raid (po co się starac jak ludzie i tak to kupią).

Oczywiście jest tego o wiele więcej, natomiast kto gra ten widzi co się dzieje (jeżeli ktoś mówi, że wow w obecnej formie to gra na miesiące to chyba nigdy przedtem w niego nie grał/ nie widział innych gier poza wowem). Pierwsze 3 miesiące gry w wowa to koszt ok 230zł, w zamian dostajemy produkt z 10 letnią grafiką, odświeżanymi mountami/dungami/raidami i nudną do bólu formułą "świat jest w potrzebie, ocal go zabijając X bossów, wciągające jak cholera).

Posta tego adresuje do ludzi którzy chcą zacząć przygodę z wowem. Cała masa narzekań na forach nie bierze się z niczego, blizzardowi już nie zależy na rozwoju wowa. Wypuszczą jeszcze 2 dodatki aby zarobić trochę kasy na następne projekty, wiedząc, że pomimo zawartości dodatki te kupi i tak masa osób. Popatrzcie na wpływy blizzarda i na to co w wowie się zmienia. Mnie subskrypcja wygasła 2 tyg temu i najprawdopodobniej konto sprzedam, bo szkoda, żeby kasa zainwestowana w nie przepadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że wręcz przeciwnie. Jeśli pieniądze to nie problem, moment na wejście w świat WoW jest bardzo dobry.
Obecnie, dzięki revampowi stref z podstawki, levelowanie jest przyjemne jak nigdy przedtem. Do tego dochodzi fakt, iż zbliża się nerf obecnego contentu raidowego, co tylko powinno ułatwić nowej osobie wejście w świat raidowania.
Na wymaksowanie postaci i znalezienie sobie dobrej gildii, jeśli ktoś ostatecznie myśli o raidowaniu, jest akurat te kilka miesięcy przed 4.3. W tym dodatku do WoW lepszego momentu na rozpoczęcie zabawy już chyba nie będzie.

Inna sprawa, że na chwilę obecną WoW i tak nie ma żadnej sensownej konkurencji. ToR jeszcze powstaje, poza tym dalej jest jedną wielką niewiadomą. Jedyne inne mmo, jakie mógłbym z czystym sumieniem polecić, to EVE Online, ale to jest po pierwsze zupełnie inne podejście do grania, po drugie bardzo wysoka bariera w świat gry wejścia jest dla wielu osób nie do przeskoczenia i mnóstwo ludzi szybko się zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka to klasa która jest tak zbędna jeśli wolno spytać ? Cały jeden boss w FL wow... moja gildia super nie jest ale te 5/7 mam. Stary content to nie wyzwanie ? O ile patch notes nie kłamią to HC pierwszych 12 bossów jest bez zmian a aż taki łatwy nie był.

Lol grasz na BL i się dziwisz że mało ludzi ? Toż to stary serwer. 41 dni robienia daily ? O.o my te same zadania robiliśmy ? Marne itemy ? Część tych marnych itemów mam nadal i fakt nie jest to 378 ale przydają się i to bardzo.

Dnia 13.09.2011 o 17:18, jimbojim napisał:

Oczywiście jest tego o wiele więcej, natomiast kto gra ten widzi co się dzieje

Tak samo jak w większości MMO tego typu lol. Może grajmy w L2 ? Oh wait grind fest, Aion = L2 do kwardratu, AoC już darmowy bo był klapą, WaR powoli wymierają serwery, Rift na początku fajnie potem wieje nudą. To w co twoim zadaniem mamy grać ?

Dnia 13.09.2011 o 17:18, jimbojim napisał:

Posta tego adresuje do ludzi którzy chcą zacząć przygodę z wowem.

Płaczki forumowe i wujokowie dobra rada mogliby przestać zawracać tyłek osobom które jeszcze się dobrze bawią lub mają ochotę zobaczyć jak WoW wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 21:31, L33T napisał:

Jaka to klasa która jest tak zbędna jeśli wolno spytać ? Cały jeden boss w FL wow...
moja gildia super nie jest ale te 5/7 mam. Stary content to nie wyzwanie ? O ile patch
notes nie kłamią to HC pierwszych 12 bossów jest bez zmian a aż taki łatwy nie był.

Lol grasz na BL i się dziwisz że mało ludzi ? Toż to stary serwer. 41 dni robienia daily
? O.o my te same zadania robiliśmy ? Marne itemy ? Część tych marnych itemów mam nadal
i fakt nie jest to 378 ale przydają się i to bardzo.

> Oczywiście jest tego o wiele więcej, natomiast kto gra ten widzi co się dzieje
Tak samo jak w większości MMO tego typu lol. Może grajmy w L2 ? Oh wait grind fest,
Aion = L2 do kwardratu, AoC już darmowy bo był klapą, WaR powoli wymierają serwery, Rift
na początku fajnie potem wieje nudą. To w co twoim zadaniem mamy grać ?

> Posta tego adresuje do ludzi którzy chcą zacząć przygodę z wowem.
Płaczki forumowe i wujokowie dobra rada mogliby przestać zawracać tyłek osobom które
jeszcze się dobrze bawią lub mają ochotę zobaczyć jak WoW wygląda.


DK frost, 365ilvl i ponad miesiąc szukania gildii. Oczywiście byłem w paru ale albo grzałem ławę albo ludziom się na raidy nie chciało chodzić. Za czasów tbc i 25m nigdy nie miałem problemów czym bym nie grał, wyexpiłem postać ,ubrałem i zawsze normalna gildia się znajdowała, teraz starcza 1 dk na grupę a nawet i to nie jest konieczne bo są lepsi dps''i. Ludzie wolą robić 10m niż 25m bo łatwiej znaleźć ludzi, a po co komu więcej niż 1 dk w grupie ? Byłem nawet w gildiach gdzie nie było dk ale i tak mnie nie brali bo mieli lepsze klasy do dps''u.

BL to stary serwer i co z tego ? Nadal jest jednym z najbardziej zaludnionych w europie (status high).

Co do dailiesów to ile wg Ciebie trzeba zdobyć marek na mounta ? Ponad 600, jest to ponad miesiąc grania. Pierwszych vendorów możesz odblokować po bodaj 15 dniach robienia q, natomiast nagrody od nich są..... no cóż, jedyne co wziąłem to ring dla melasa i to tylko dla ilvl, bo ten z ZA był lepszy....... Nagrody są jak najbardziej nieadekwatne do czasu jaki trzeba w te q włożyć.

Idziemy dalej, czy ktoś Ci karze grać w MMO ? Czy to jedyny rodzaj gier na świecie ? Czy gry to jedyna możliwa rozrywka ? Powiewa mi w co innni grają, pisze tu tylko po to, aby uświadomić ludziom, którzy chcą rozpocząć "przygodę" z wowem, że wow to produkt odłożony na bok ciągnięty tylko dla hajsu. Gra ma nadal potencjał, głupotą jest mówienie, że po 7 latach gra jest przestarzała i ludzie odchodzą. Ludzie odchodzą, bo producent coraz bardziej olewa graczy i sam produkt, to nie to samo co 3-5 lat temu.

A co do tych dobrze bawiących się - forum to miejsce gdzie każdy ma prawo głosu (w odpowiednim tonie). To, że stwierdzam fakty to chyba nic złego ? Mnie tez wciskano kit, że global jest o wiele lepszy od privów i ludzi więcej etc.... a tak naprawdę, to na privach nie ma takich pustek poza głównymi miastami jak na globalu. Już po raz kolejny startowałem do globala po wyjściu cata, sprzedałem grę po 2 tyg bo świat był opustoszały, a balans serwera (shadowsong, horda to mniej niż 30%) doprowadzał wręcz do rozpaczy.

Tak przy okazji poczytajcie sobie na oficjalnym forum o wymarłych serwerach z których jedyną drogą ucieczki jest..... płacenie bodaj 25 euro za 1 postać. Rekomendują grę na nisko zaludnionych serwerach na których znalezienie sensownej raidującej gildii graniczy z cudem, a czasem przewaga jednej z frakcji to nawet 95%, ale oni sobie z tego nic nie robią, płać albo odejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 22:03, jimbojim napisał:

DK frost, 365ilvl i ponad miesiąc szukania gildii.

Współczuje, może zacznij korzystać z forum serwera.

Dnia 13.09.2011 o 22:03, jimbojim napisał:

BL to stary serwer i co z tego ? Nadal jest jednym z najbardziej zaludnionych w europie
(status high).

A to że na nim więcej altów niż nowych graczy to i robić się questów nie chce bo ile można? Na tą chwilę starczą mi trzy postaci na 85 bo nie widzę sensu grania pozostałym altami przez braki czasu. Ograniczam się tylko do raidów.

Dnia 13.09.2011 o 22:03, jimbojim napisał:

Co do dailiesów to ile wg Ciebie trzeba zdobyć marek na mounta ?

http://www.icy-veins.com/firelands-daily-quests#sec-1-2-3
http://www.icy-veins.com/firelands-daily-quests#sec-1-2-4
No serio crap jakich mało...

Dnia 13.09.2011 o 22:03, jimbojim napisał:

Idziemy dalej, czy ktoś Ci karze grać w MMO ?

WoW suxx wg Ciebie to podaj alternatywę.

Tak tak to nie to samo co zbieranie 2 setów na raid... albo robienie tylko za buff daną klasą. Tak kiedyś było fajnie...

Dnia 13.09.2011 o 22:03, jimbojim napisał:

Rekomendują grę na nisko zaludnionych serwerach na których znalezienie sensownej raidującej gildii.

Nie ma gildi zakładaj, szukaj w końcu trafisz.
Co do balansu frakcji a niby jak było kiedyś ? Zawsze jedna strona była w przewadze i mówiło się że dany serwer to serwer Hordy albo Ally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2011 o 17:18, jimbojim napisał:

Chyba nie grałeś przed wotlkiem. Gra w chwili obecnej to ruina z archaiczną grafiką olana
przez producenta ze względu renomy produktu i możliwości trzepania kasy na samej nazwie.


Dlatego dalej w to gra 11 mln ludzi, wszyscy graja bo gra ma renome :)
Masz sporo racji, tyle ze widzisz tylka mroczna strone gry, obiektywizmu widze malo w Tobie mlody padawanie.
Gra dalej jest swietna i mimo ze juz nie mam takiej zajawki jak na TBC to dalej w to siekam i mnie to bawi. Zreszta nie gram pve wiec 3/4 tego co napisales sie mnie nie tyczy, a pvp jest ok, jak ktos umie grac to bedzie wymiatal :P
Nie chcialbym sie bawic w internetowego psychologa, ale wygladasz na typa ktory kiedys w to bardzo duzo gral i teraz jak sie oderwal i koniecznie musi obwiescic swiatu jaki to WoW zly i niedobry. Jesli sie myle to przepraszam ale tak to wyglada, zreszta takich przypadkow jak Ty jest calkiem sporo. Mam wrazenie ze niektórzy wchodza na to forum tylko po to zeby zniechecic innych do gry :)

Pozdrawiam, a niezdecydowanych zachecam do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 22:24, L33T napisał:

Nie ma gildi zakładaj, szukaj w końcu trafisz.

W tym akurat ma rację. Na niektórych serwerach nie znajdzie się sensownej gildii, bo zwyczajnie ich już dawno nie ma lub zostały 1-2 na krzyż. Wiem, bo sam grałem na jednym z takich serwerów i od czasu WotLK już się zaczynały problemy z ludźmi (LK 25 hc padł pierwszy raz dopiero w jakieś dwa miesiące... po wyjściu Cata) a na Cata raidowanie niemal umarło (PuGi więcej czyszczą na innych serwerach niż większość gildii na moim), bo zwyczajnie nie ma już kogo rekrutować - sam widziałem na Sporeggarze jak gildie na próżno starały się rekrutować ludzi w Cata i odzewu nie było. Niemal wszyscy znajomi i najlepsze gildie transferowali gdzieś, tak więc jeśli ktoś teraz chce sensownie pograć niech wybiera jakiś ze starszych serwerów i poniżej "medium" nie schodzi. Sam zapewne transferuję od razu jeśli powrócę za jakiś czas. Tak to jest. Gra straciła część graczy i odbiło się to najbardziej na słabo zaludnionych serwerach (z kolei te lepiej zaludnione pewnie tego w ogóle nie zauważyły, zwłaszcza jeśli zostały zasilone przez tych transferujących z mniejszych). Ogólnie Blizz powinien się zabrać za łączenie serwerów i może też takich problemów by nie było gdyby również nie robili podziału językowego tylko wszyscy by grali na jednych (a jak jakiś tępy francuzik nie zna angielskiego - jego problem).
Tutaj dowód:
http://www.guildox.com/go/g.asp?a=1&r=Sporeggar-EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 22:24, L33T napisał:

> DK frost, 365ilvl i ponad miesiąc szukania gildii.
Współczuje, może zacznij korzystać z forum serwera.

> BL to stary serwer i co z tego ? Nadal jest jednym z najbardziej zaludnionych w
europie
> (status high).
A to że na nim więcej altów niż nowych graczy to i robić się questów nie chce bo ile
można? Na tą chwilę starczą mi trzy postaci na 85 bo nie widzę sensu grania pozostałym
altami przez braki czasu. Ograniczam się tylko do raidów.

> Co do dailiesów to ile wg Ciebie trzeba zdobyć marek na mounta ?
http://www.icy-veins.com/firelands-daily-quests#sec-1-2-3
http://www.icy-veins.com/firelands-daily-quests#sec-1-2-4
No serio crap jakich mało...

> Idziemy dalej, czy ktoś Ci karze grać w MMO ?
WoW suxx wg Ciebie to podaj alternatywę.

Tak tak to nie to samo co zbieranie 2 setów na raid... albo robienie tylko za buff daną
klasą. Tak kiedyś było fajnie...

> Rekomendują grę na nisko zaludnionych serwerach na których znalezienie sensownej
raidującej gildii.
Nie ma gildi zakładaj, szukaj w końcu trafisz.
Co do balansu frakcji a niby jak było kiedyś ? Zawsze jedna strona była w przewadze i
mówiło się że dany serwer to serwer Hordy albo Ally.


Chyba nie zrozumiałeś, gildie na Bl''u są ale zapotrzebowania na niektóre klasy po prostu nie ma (a fora serwerów najczęściej są wymarłe i mało kto na nie zagląda).

A co do balansu to widać jakie masz pojęcie o grze. Jest nadal kilka/kilklanascie serwerów o balansie 50/50. Czy wg Ciebie wszystko jest w porządku, gdy jedna frakcja bierze z gry pełnymi garściami, a w drugiej jedna osoba na frakcję ma recki na epickie itemy czy inne duperele ?

Itemy za dailies są crapowate, bo to 41 dni grindowania tego samego. Te itemy powinny być na poziomie 378 ilvl. Dlaczego pelerynka czy pasek dostępne za repe w AoH moga być tak łatwo dostępne ?

A co do krain to próbowałem na wielu serwerach - BL, Hellfire, Shadowsong, Frostmane, Blade''s Edge, wszedzie jest tosamo, pustki w krainach.

Do TigerXP:

PvP jest dobre ? Chyba żartujesz, jakiś miesiąc temu na forum US jeden gościu wypunktował ich genialne dzieło pod względem PvP., zebrało się tyle negatywnych głosów, że sam blizzard przyznał, że coś z tym trzeba zrobić.
W ogóle jak można mówić, że PvP jest dobre, gdy balans jest tak zj***ny ? Może PvP jest fajne dla pikników , bo sety są banalne do zdobycia, ale dla mnie to żadna przyjemność gdyz patcha na patch z herosa robi się dziewczynka do bicia dla każdego (chociażby hunt na początku cata, który nie nadawał się do niczego, dru/lock w tbc czyli team nie do pokonania, pal/dk w wotlk etc).

Co do 11mln to chyba nie znasz za bardzo statystyk a wierzysz tylko w to, co blizzard oficjalnie ogłasza.
Ponad 5mln graczy to nic innego jak je****ci gracze z chin/farmerzy, którzy zostali stworzeni do farmy golda. Spójrz na serwery EU, ok 10 serwerów high, reszta medium/low, gdzie jednak większość to low.

Do WoWa na globalu podchodziłem 3 razy. W sumie przegrałem tu z 6-7 miesięcy, ale przy 2 podejściach dochodziło do wielkiego rozczarowania. Jak widać nie jestem jednym z tych, co to mają 10 altów i grają 6 lat.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można tu edytować posty więc dodam coś jeszcze.

Nie pisze tego, bo nagrałem się w wowa i z nudów postanowiłem zrobić mały flame. Pisze to, aby uświadomić ludzi, którzy wahają się nad rozpoczęciem gry, że blizzard po prostu się nie stara. Zarabiają kupę kasy, a co dają w zamian ? Ludzie w EU/US odchodzą, a dla statystyk blizzard nastawia się na rynek azjatycki/Am.Poł tylko dla podniesienia statystyk, że niby tak wielu w to jeszcze gra. Grałem za czasów tbc i pamiętam, że wtedy zależało im na rozwoju gry. WoW w owym czasie miażdżył wszystko co się pojawiało, a to głownie za sprawą staranności i sumienności twórcy. Dziś wychodzą z założenia, że z gier, które zamierzają wydać w najbliższej przyszłości będzie większy zysk, niż z utrzymania wowa d dobrej kondycji, więc skończyli na odcinaniu kuponów, a wszystko co mogłoby odratować tę grę, kierują do swoich przyszych produkcji.

btw: nawiązując do nerfa FL, z tego co wiem, to T11 zostało znerfione po 8 miesiącach, FL po nieco ponad 2. Dosyc, że FL wielkim raidem nie jest i przy normalnej gildii zrobienie 7/7 norma nie jest wielkim problemem (a hero to tylko większe cyferki i kilka nowych umiejętności), to naprawdę trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć pogoni za kasą i jak najszybszego wypuszczenia nowego dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się