Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 11:20, Daronn_Darker napisał:

/.../
Bardzo mało osób bawi się w to, a szkoda. Polacy już najmniej. Ja jestem na serwerze
PvE, ale moja gildia i tak się bawi w RP, bo zabawnie jest.

Ok dzieki za odowiedź a mam pytanie co do tego Scrool of Resuraction ile moje konto musi byc zamrożone by ktos moglby mi wyslac Tego SOR i moje konto dostalo by Update do cataclismu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, mógłby mi ktoś wysłać scrolla? Zależy mi na tym, aby serwer był dobrze zaludniony, nie było zbyt dużo Polaków (mam złe wspomnienia z wieloma) i aby mnie wrzuciło po stronie Hordy. Prawdopodobnie wykupię abonament, więc druga strona dostanie mounta...

I jeszcze jedno pytanie, na które FAQ mi nie odpowiedział. Czy tylko jedną postać można przenieść tak na inny serwer. Bo mam maina, z którym się zżyłem, ale on się znajduje na martwym serwie. A chętnie przeniósłbym też alty. No i do tego charek 80 lvl by się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
FAQ odpowiada na te pytania... Ale niech Ci będzie. ''Nagroda" dotyczy tylko jednej postaci. Jeśli wybierzesz dajmy na to Huntera na 80 lvl to będziesz mógł go przenieść i zmienić frakcje, ale tylko na nim. Ty wybierasz postać, frakcje i serwer na którym dostaniesz nagrodę, wiec SoR może CI wysłać każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem kod na Battle chesta najpierw wyskoczył jakiś błąd cofnąłem stronę chciałem znowu wpisać klucz pisało ze wykorzystane a jak wszedłem w zakładkę z wowem to się aktywowało to już wszystko dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Trochę szkoda, no ale trudno.

Ktoś zna w takim razie ciekawy serwer po stronie Hordy? Liczy się to, żeby był dobrze zaludniony, było jakieś sensowne PvP, dobre community, mało Polaków.

I prosiłbym kogoś o SoR''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2012 o 18:23, Heimdallr napisał:

Ktoś zna w takim razie ciekawy serwer po stronie Hordy? Liczy się to, żeby był dobrze
zaludniony, było jakieś sensowne PvP, dobre community, mało Polaków.


Outland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:27, Daronn_Darker napisał:

Dawno temu Wildhammer i Xavius były dość dobrymi ośrodkami Hordy. Możesz tam spróbować.
Na tym drugim serwerze PvP jest dobre.


Wildhammer - populacja medium, Xavius - low.

Za to Outland polecony przez TigerXP ma wysoką populację, więc chyba ten serwer można wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2012 o 14:46, Heimdallr napisał:

Za to Outland polecony przez TigerXP ma wysoką populację, więc chyba ten serwer
można wybrać.


W dodatku stosunkowo malo polakow i dobre pvp, wg niektorych zrodel najlepszy server pvp w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 16:13, TigerXP napisał:


A to czasem na Outlandzie nie ma kolejek w późnych godzinach? Bo moja stara gildia chciała się przenieść na inny serwer. Jedną z propozycji był ten serwer i przez te kolejki szybko zrezygnowali.
Co do tego który serwer jest najlepszy w PvP to myśle, że Stormscale nadal wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:23, Heimdallr napisał:

Dzięki. Trochę szkoda, no ale trudno.

Ktoś zna w takim razie ciekawy serwer po stronie Hordy? Liczy się to, żeby był dobrze
zaludniony, było jakieś sensowne PvP, dobre community, mało Polaków.

I prosiłbym kogoś o SoR''a.


Sylvanas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę zrobić double, bo nie mogę edytować postu. Mam taki problem z magami. Gram Blood DK w PVP, spec ułożony pod PVP, set jak na razie za HP (cały). Warrior, Rouge, Paladin - to dla mnie pestka. Jednak problematyczne są walki z magami. Nie mogę sobie z nimi poradzić. Właściwie, to już jak na dobre uda mi się podejść Mag zjedzie mnie do 2/4 HP. Jak Mag jest noobski, to sie DS ulecze, ale ogólnie to trafiam na full CQ Gear. Jest tu jakiś Blood Dk, który wie jak dosłownie zjechać Maga? Dodam, że moja taktyka opiera się (w większości) na Death Grip + DS + HS + RS i tyle. Mam jeszcze anty stuna, ale to i tak nic nie daje, bo taki Mag może castować stuna właściwie ciągle. Zna ktoś jakąś taktykę? Głównie zależy mi na walkach na arenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 14:23, L33T napisał:

Może czasem odpal AMS?


Odpalałem nie raz, ale to i tak mało daje. Zazwyczaj dostaje stuna i tyle. Czy zmiana speca na frost mogła by mi pomóc? Szczerze mówiąc to Blood PVP mi się widzi, dobry DMG i armor + Shield za używanie DS. To wszystko sprawia, że żadna inna klasa nie sprawia mi problemu, oprócz Magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 14:31, L33T napisał:

Może pobaw się unholly ? Wzmocniony AMS, lepsze rupty, łatwiej wyłączysz np Healera.


Dobry pomysł, spróbuję. Szczerze mówiąc nigdy nie traktowałem Unholly poważnie, może czas zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 14:21, Pudzilla napisał:

Muszę zrobić double, bo nie mogę edytować postu. Mam taki problem z magami. Gram Blood DK w PVP, spec ułożony pod PVP, set jak na razie za HP (cały).


Erm, pozwól, że podkreślę 2 problemy jakie tu widzę:
>Gram Blood DK w PVP
>Mam taki problem z magami.

Pomijam, że Blood średnio nadaje się do PvP.. A magowie (zwłaszcza frost) to najlepsza kontra dla Blood. Praktycznie nie ma szans by Blood DK pokonał choćby częściowo ogarniętego frost maga. Ogólnie z ranged jest ciężko, każdy ogarnięty caster będzie kite''ował póki nie padniesz. Może i z pół godziny, ale to jest klucz do pokonania Blood DK. Dobrego maga nigdy nie trafisz DSem więcej niż raz..
Blood DK nadaje się jedynie do kontrowania innych mele.

Blood ma za małą mobilność, brak sensownego spowolnienia (ice chains używa frost run - czyli albo spowalniasz albo DSujesz), jeden death grip to za mało, brak stuna.. Po prostu się nie da.


>Dodam, że moja taktyka opiera się (w większości) na Death Grip + DS + HS + RS i tyle.

HS nie nadaje się do DPSowania - to cleave. HS ma większy dmg per GCD.. taki mały tip.

Dnia 21.05.2012 o 14:21, Pudzilla napisał:

Głównie zależy mi na walkach na arenie.


Nie chodź w Blood na areny.. No chyba, że chcesz wkur*** innych gdy mele+healer nigdy cię nie zjadą.. Ale casterzy cię tam zjedzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się