Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2005 o 19:35, kilerbeez napisał:

mam takie pytanie do ludzi czytajacych CDA :P

wie ktoś może na jakim serverze gra ekipa z CDA albo po prostu ELD ? :P



Ja wiem, i mam nadzieję, ze mi wybaczą chłopaki :D.

Eld ma szamana na Argent Dawn, ale obecnie cała ekipa gra na Vashj hordą. (nicków nie znam)

CDA wybacz mi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko
ale niewiem czy one było to jest dużo stron i jestem zbyt leniwy ;/ aby każdo szukać wieć sorrki jeśli te pytanie było

więc jak mam WoW''a i moge odrazu grać te 30dni free? czy musze jeszcze dokupić Kard Paid''a?

Thx z góry i sorrki za (morzliwo) powrotke
Pozdro Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 22:39, TrollKiller napisał:

ja mam pytanko
ale niewiem czy one było to jest dużo stron i jestem zbyt leniwy ;/ aby każdo szukać wieć sorrki jeśli te
pytanie było

więc jak mam WoW''a i moge odrazu grać te 30dni free? czy musze jeszcze dokupić Kard Paid''a?

Thx z góry
i sorrki za (morzliwo) powrotke
Pozdro Troll

Masz odrazu 40 ;) jeśli użyjesz Guest Passa :D. Nie potrzebujesz prepa by aktywować konto. Wybierasz opcje płatniczą jako karte i wpisujesz nr. z jakiegoś generatora numeró (polecam darkcoding). Blizzard nie sprawdźa kart przy rejestracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 22:47, TrollKiller napisał:

o kurde aż 40? nieźle i wielkie dzienki za info ^^

Najpierw aktywujesz GUest Passa a następnie przedłużasz głównym cd-keyem w ten sposób masz 40 dni ;) Sam tak zrobiłęm bo moji znajomi mieli już WoWa więc nikt go nie chciał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko z innej strony - ile tak naprawde wynosi limit osób w party - akurat ściągnąłem starą ekipę z innych MMORPG, ale nie wiem, czy czasem nie będzie tak, że ktoś zostanie bez grupki - a tego byśmy raczej nie chcieli. Nie mówie tu ofkors o rajdach, bo zaczniemy od zera(i tak dużo nie grałem, czekając na nich), tylko o normalnych questach/instancjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 01:54, KaPe napisał:

Pytanko z innej strony - ile tak naprawde wynosi limit osób w party - akurat ściągnąłem starą ekipę z innych MMORPG, ale
nie wiem, czy czasem nie będzie tak, że ktoś zostanie bez grupki - a tego byśmy raczej nie chcieli. Nie mówie tu ofkors
o rajdach, bo zaczniemy od zera(i tak dużo nie grałem, czekając na nich), tylko o normalnych questach/instancjach.


Jest limit 5 osób, może być max 40 co prawda, ale wtedy to już jest grupa rajdowa, co uniemożliwia wykonywanie questów. Oczywiście potem, na wysokich levelach znajdą się już questy, które będzie można , a nawet trzeba będzie robić w rajdach :) Taka blokada polega po prostu na tym, że jak jest więcej niż 5 osób w grupie, to nie będzie można zbierać żadnych itemów do questa ani też dostawać kredytu za zabicie przeciwników. Co do instancji zaś - w większości nstancji aż do 60 lvl jest limit 10 osob :) Ale nadal będzie to grupa rajdowa, więc z robienia questów w takiej grupie nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 13:35, Stwór napisał:

Ty też masz łacine? Haha:) No to uczymy się jezyka który "wyszedł z mody":)


eee chyba sie rozpedziłeś, bo akurat łacina jest na topie i uczy sie jej coraz wiecej osób - tylko że z mizernym skutkiem.
Ja swoją edukacje zakończyłem pare lat temu, ale słownik nadal przy kompie lezy :D
i włąsciwie jedyne co mi pozostało to śpiewanie w tym języku.

PS polecam porozmawianie z jakimś angolem/amerykańcem po łacinie, po pierwszym zdaniu bedziecie tarzać sie ze smiechu po ziemi z powodu ich wymowy, po protu cudo (żeby ten bełkot zrozumieć bedą wam musieli to napisać hihihi) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 21:48, HellShell napisał:

> mam takie pytanie do ludzi czytajacych CDA :P
> > > wie ktoś może na jakim serverze gra ekipa z CDA albo po prostu
ELD ? :P
> >

Ja wiem, i mam nadzieję, ze mi wybaczą chłopaki :D.

Eld ma szamana na Argent Dawn, ale obecnie cała
ekipa gra na Vashj hordą. (nicków nie znam)

CDA wybacz mi :D.



Heh lol , dzieki za odpowiedz :P .

btw: Skad to wiesz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa, jeszcze jedno - czy mogę disenchantować itemki soulbound od innych? Niby handlować nimi nie można, ale skoro można enchanty nakładać przez trade, to może rozebrać też by się dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 12:04, KaPe napisał:

Aa, jeszcze jedno - czy mogę disenchantować itemki soulbound od innych? Niby handlować nimi nie można, ale skoro można enchanty
nakładać przez trade, to może rozebrać też by się dało?


Nie. Rozebrać można tylko itemy będące w twoim ekwipunku/torbach. Inaczej to by był masakra po prostu... Enchanterzy by rozwijali profesje i wzbogacali się bez większych problemów, bo np koledzy zgildii by mu oddawali te itemy. Jednym słowem - przegięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 12:04, KaPe napisał:

Aa, jeszcze jedno - czy mogę disenchantować itemki soulbound od innych? Niby handlować nimi nie można, ale skoro można enchanty
nakładać przez trade, to może rozebrać też by się dało?

Nie da się tak jak napisał Dev. Jeśli miałeś na myśli to jak dis. ithemy w instancji to rollujcie kto wygra a jakin enchanter niech otrzyma przedmiot, zamieni w składnik i da osobie wygranej. Da to na ah albo do questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Gram na The Venture Co /horda/tauren/szaman/
Tauhealer lvl 18 herb/alch
ide w kierunku leczenia [restoration] i .... co polecacie ?

No i pytanie o polską gildię.
Kto mnie przyjmie i do kogo się zwr.
Wiem że jest ''The Santenced'' - grałem z nimi raz w Barrens ale cienias przy nich byłem :]
Jaka gildia i do kogo się zgłosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, inna sprawa - pre-paid''y są *tylko* wysyłkowo dostępne? Mam na myśli of kors sprzedaż sprawdzoną, a nie jakieś allegro czy coś :) Nie można ich nabyć w jakiś empikach czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah czarna masa ze mnie w WoW''ie ^^
morze znacie jakoś www tam gdzie bym znalazł wszo? na temat jak zagrac ;p
a i male pytanko gdzie gra duzo Polaków? jaki serwer ^^

Pozdro Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 14:15, KaPe napisał:

A, inna sprawa - pre-paid''y są *tylko* wysyłkowo dostępne? Mam na myśli of kors sprzedaż sprawdzoną, a nie jakieś allegro
czy coś :) Nie można ich nabyć w jakiś empikach czy coś?


Kape jak sie orjętuje ^^ to chyba tylko w pocztowo ;/ przez Cdprojekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 14:15, KaPe napisał:

A, inna sprawa - pre-paid''y są *tylko* wysyłkowo dostępne? Mam na myśli of kors sprzedaż sprawdzoną, a nie jakieś allegro
czy coś :) Nie można ich nabyć w jakiś empikach czy coś?


tak, można je dostać tylko w sklepie cdp tzn gram.pl :). W sklepach zwykłych nie ma z przyczyny prostej -- leniom nie chce się sprzedawać towarów z zerową marżą (cdp pisał wcześniej że sprzedają to po kosztach i dlatego nie ma opcji użycia wpln).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kay, i jeszcze jedno - właśnie mi się obiło o uszy, że można zacząć grę na guest-passie i "upgrade''ować" do pełnego konta - i ma się 40 dni. Czy to oznacza 40dni *pełnego* konta, czy pierwsze 10 będzie z ograniczeniami guesta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się