Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam pytanie:gram od niedługiego czasu,jestem jeszcze dość początkującym graczem.Dosyć przypadkowo znalazłem się w Ironforge i chcę wrócić do Stromwind.Jak to zrobic? Chodzi mi o teleport albo gryfa(choiaż gryf narazie dla mnie odrobinę za drogi).Proszę o szybka odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproś jakiegoś maga o teleport do SW. Użyj hearthsone''a (masz w plecaku-w każdym mieście jest innkeeper pogadaj z nim, a HS będzie Cię teleportował do tego miasta, jeśli jeszcze nigdy nie używałeś HS to teleportuje Cię do strefy startowej). Pomiędzy SW, a IF masz jeszcze kolejkę czy coś, ale nie wiem czy jest płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 15:43, matizek12 napisał:

Mam pytanie:gram od niedługiego czasu,jestem jeszcze dość początkującym graczem.Dosyć przypadkowo
znalazłem się w Ironforge i chcę wrócić do Stromwind.Jak to zrobic? Chodzi mi o teleport albo
gryfa(choiaż gryf narazie dla mnie odrobinę za drogi).Proszę o szybka odpowiedz!


Mozliwosci transportu:
- Gryf (tani) - W IF jest po wschodniej czesci wewnetrznego pierscienia, w SW jest 2 razy w prawo po wejsciu do miasta (zachodnia czesc trade discrict)
- Kolejka (darmowa) - Wejscie w IF jest w Thinker Town (taki jakby teleport), a w SW w Dwarfen District
- Portal maga - jakos od 40 poz magowie moga robic i dla nich to koszt ok 20s (ale ciezko moze byc znalesc maga ktoremu by sie chcialo
- Pieszo (darmowo, nie liczac tysiaca napraw) - w zasadzie dluuuuuuuuuuga i nieprzyjemna trasa ;)
- Heartstone - teleportuje do ostatnio wybrenego Inn (karczma). trzeba pogadac z karczmarzem zeby ustawic dana karczme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,no i gram sobie wowa już od dwóch dni,gierka wciagnęła mnie na maxa,jakoś łatwo,może nawet zbyt łatwo zdobywa mi się poziomy human warriorem,no ale nie ważne.Mam ponownie przyjciele do Was pytanie,chodzi mi tym razem o darmowy dodatek-battlegrounds,czy mając oryginalnego wowa 1.12 mam ten dodatek już takze zainstalowany czy może należy ściagnąć go jaki oddzielny plik i zainstalować?To jedno,drugie pytanie-jak można korzystać z tego dodatku?mam nadzieje,że nie rzuciłem nikogo tym pytaniem na kolana,ale dopiero sie uczę :P :P,dzięki,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battelground zostały dodane w patchu 1.5 i tak oczywiście posiadasz je nie musisz juz nic ściągać. Żeby udać się na Battleground-y musisz mieć przynajmniej 10lv. Po stronie Aliance znajduje się on w Ashenvale Forest a dla Hordy w Barrens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 14:23, szycha666 napisał:

>

Dokladnie z tad:
http://www.fileplanet.com/163515/160000/fileinfo/World-of-Warcraft---Blizzard-Trial-Client

A ten build to cieakwy? bo mi sie wydaje ze za malo bo do marksmaship


Wiec to wersja EU?? A jesli nie to jak zmienic z US na eu bo niepotrzebnie sciagam bo mialem US:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzic jaka mam versie gry??

Bo ja sciagam jakas ale neiwiem lepiej zeby to nie byla us bo us mam i sie wkurze bo juz ja 4 raz sciagam bo cos sie spiepszalo caly czaS:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:31, szycha666 napisał:

JEJKU mam chyba US i 4 noce pradu na nic:/ moze jakos zmienic z wersji us na eu? wogle podajcie
mi relmilist na EU moze jak dam ten an eu to cos zmieni


Da się zmienić tylko nie wiem czy to zgodne z prawem, jak się ktoś z CDP wypowie to ci powiem jak zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:49, Fang napisał:

> JEJKU mam chyba US i 4 noce pradu na nic:/ moze jakos zmienic z wersji us na eu? wogle
podajcie
> mi relmilist na EU moze jak dam ten an eu to cos zmieni

Da się zmienić tylko nie wiem czy to zgodne z prawem, jak się ktoś z CDP wypowie to ci powiem
jak zmienić.


eh juz skasowalem sciagam eu czemu ma byc niezgodne z prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi którzy kupili wersje US a potem konwertowali klucz na Europejski, zmiana klienta z US na EU to była jedyna możliwość grania potem (nie było żadnych możliwości pobrania klienta po premierze). A niektórzy to podobno na jednym kliencie, ściągniętym do beta testów amerykańskich, grali na teście amerykańskim, potem na teście koreańskim i europejskim, a na koniec zaczęli grać w retaila europejskiego :P

Ja nie miałem okazji przestetować jak to działa, bo w koreańskim teście udziału nie brałem, a między US i EU zmieniałem kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe!
czy mogby mi ktos podac stronke z tymi numerami nieprawdziwych kart platnicych?? Bo chce zalozyc konto a swojej niemam.
Oraz jak to bylo ze te 4 numery ostanie sie daje do jakiej karty z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie gram orkiem wojownikiem i mam dobry dwuręczny miecz ale nie moge go używać a u weapons mastera nie moge siętego nauczyć? czy to ma tak być czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:45, Mas-karada napisał:

mam takie pytanie gram orkiem wojownikiem i mam dobry dwuręczny miecz ale nie moge go używać
a u weapons mastera nie moge siętego nauczyć? czy to ma tak być czy co?


Musisz poszukać w innym mieście:) W różnych miastach różnych typów broni używania uczą;) Zobacz w Undercity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:45, Mas-karada napisał:

mam takie pytanie gram orkiem wojownikiem i mam dobry dwuręczny miecz ale nie moge go używać
a u weapons mastera nie moge siętego nauczyć? czy to ma tak być czy co?


Wiesz. Zależy gdzie próbowałeś się nauczyć. Z tego co pamiętam (też grałem Wariorem i chciałem się nauczyć dwuręcznych mieczy) znajdziesz go w Undercity, ale nie jestem na 100% pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz gram na Burning legion:D
Kurcze tak se gram i wypasik tylko sciagnolem gre, pisze wersja 1,9,4 potem wlonczylem cos sie sciagalo 450 mb i pisze wersja 1.2. to teraz musze sciagnac znow 1.9.4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się