Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

O ile dobrze się orientuje w tym miejscu jest jakaś wioska (mapa nie jest odsłonięta!). Poszukaj w budynkach, na piętrach i parterach lub nawet piwnicy :P Może to być też reward za quest. Łeeee, teraz zobaczyłem, że jest ona z Darkmoon Fair-taki festyn, który raz jest w Mulgore (kalimdor), a raz w Elwynn, co dwa tygodnie. Tu masz info: http://www.wow-europe.com/en/info/basics/factions/darkmoon/
A tu daty, kiedy będzie Darkmoon Fair: http://www.wow-europe.com/en/info/basics/events/calendar.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 16:01, szycha666 napisał:

a oplaca sie zaczac od 1 lvl na BL? troche ciezko by mi sie bylo by wybici zabijac horde ale
jest podobno tam fajny klimati spox raidy

Nowe postacie polecam tworzyć na nowych serwerach. Zwłaszcza na serwerach PvP ma to duże znaczenie. Po prostu łatwiej jest wtedy levelować i robić questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wnerwia ten glupi blizard co 2 dzien mi server wylancza jak nie na 24 h to jaki monitoring co mnie to opchodzi zaplacilem chce grac !! i nawet zadnego dnia nie dostalem extra za to, dla mnie to zlodziejstwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 09:08, Gosu napisał:

Ale mnie wnerwia ten glupi blizard co 2 dzien mi server wylancza jak nie na 24 h to jaki monitoring
co mnie to opchodzi zaplacilem chce grac !! i nawet zadnego dnia nie dostalem extra za to,
dla mnie to zlodziejstwo !


Zgadzam się w stu procentach. Porażka i tyle. :/
Powinnśmy dostać dwa dni gratis. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 15:43, szycha666 napisał:

Proponuje napisac do blizzarda mysle ze was usluchaja

Chyba żartujesz! Jakby tak każdy pisał w kółko o darmowy dzień to byśmy już ich mieli...cho...cho... Blizz ma twarde podejście do graczy, jeśli idzie o kwestię maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ostatnio miałem przerwę z wow''em ale teraz kupiłem znowu:) I mam pytanie na jakim innym serwerze pvp polecacie mi zagrac, żeby było dużo polaków bo wykluczam Burning legion i żebym mógł liczyc na wsparcie:) Poza tym kolejne pytanie: jak się nazywał dokładnie ten mod titan coś tam bo juz zapomniałem:) A przydatny był no chyba, że już są jakieś lepsze:D No to tylke i proszę o szybką odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 20:21, pimpor napisał:

Poza tym kolejne pytanie: jak się nazywał dokładnie ten mod titan
coś tam bo juz zapomniałem:)

Titan Panel, dodaje współrzędne do mapy i chyba jeszcze parę innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha! coś ci sie chyba pomyliło... to ally są noobkami na tym serwie xD więc nie gadaj głupot...

PS. Darkmoon przyjeżdża raz w miesiącu ;) przynajmniej tak wynika ze stronki eventów blizza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie kiedy wchodze do Stormwind nagle dostaje laga. Nie mam zadnego pokazu slajdów, lecz nie widze zadnych innych graczy, ani nie moge walczyc i rzucać czarów :/ Mam atlona 3,2 geforce 6600gt 128, i 1024 ram-u. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 16:36, szycha666 napisał:

jest jakis mod, ktory pomaga w misjach i jak? wogle co te wasze mody daja??

Wątpie, to by popsuło zabawę (jeden pokazuje lvl dla danej misji) :P Mody pomagają-inaczej nie miałaby racji bytu :P Np. pokazuje współrzędne na mapie-łatwo coś znaleźć, pokazuje mapy instancji, pokazuje miejsca kwiatków i złóż, pokazuje ceny itemów na AH i u vendora, pokazuje liczbę osób w raidzie, ich health, status, itd., pokazuje durability przedmiotów, sugerowany czas do następnego lvlu i jeszcze masę innych przydatnych rzeczy pokazują mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się