Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2006 o 23:30, Stolarzz napisał:

> A coż żeś myślał, że wszyscy nagle wszystko wiedzą na dany temat. Nie mądrkuj za bardzo
bo
> się przegrzejesz.
Jak chcesz se pograc w WoWa to se go kup i graj na serwerach Blizza. Grajac na innych serwerach
jestes "zlodziejem".


On chyba zdaje sobie z tego sprawe:) Skoro pisze pirackie serwery.. Jedyne co może go tu czekać jak tak będzie pisał to degrad od moda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 00:50, Stwór napisał:

> > A coż żeś myślał, że wszyscy nagle wszystko wiedzą na dany temat. Nie mądrkuj za
bardzo
> bo
> > się przegrzejesz.
> Jak chcesz se pograc w WoWa to se go kup i graj na serwerach Blizza. Grajac na innych
serwerach
> jestes "zlodziejem".

On chyba zdaje sobie z tego sprawe:) Skoro pisze pirackie serwery.. Jedyne co może go tu czekać
jak tak będzie pisał to degrad od moda:)

chlopczyku oszalales chyba !! ale zmadrzejesz wierze w ciebie uzbieraj sobie na gre a pozniej odlkladaj po 2 zlote dzinnie i bedzie na abonament zaden problem uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 12:36, BiShopKF napisał:

Hej, benek jak ci idzie w wowa, bo z tego co pamietam niedawno zaczołeś. I kim grasz?

dobrze idziewlasnie jakies 10 min temu zrobilem17 lv jestem w gildi FX gram taurenem/szamanem i jest kozacko dzis wyjde poza dom porazpierwszy na dluzej niz 30 min bo do pracy ide :) bauahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 12:44, benek11 napisał:

> Hej, benek jak ci idzie w wowa, bo z tego co pamietam niedawno zaczołeś. I kim grasz?

>
dobrze idziewlasnie jakies 10 min temu zrobilem17 lv jestem w gildi FX gram taurenem/szamanem
i jest kozacko dzis wyjde poza dom porazpierwszy na dluzej niz 30 min bo do pracy ide :) bauahahas

sorki za brak przerw ale cos mam z klawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 12:44, benek11 napisał:

> Hej, benek jak ci idzie w wowa, bo z tego co pamietam niedawno zaczołeś. I kim grasz?

>
dobrze idziewlasnie jakies 10 min temu zrobilem17 lv jestem w gildi FX gram taurenem/szamanem
i jest kozacko dzis wyjde poza dom porazpierwszy na dluzej niz 30 min bo do pracy ide :) bauahahah


A na jakim serwie grasz? I jestes w polskiej gildi czy "zagranicznej" ;) ? Pytam bo sam niedługo wkraczam w wowa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 13:47, Seaven napisał:

No proszę, co ja słyszę. ;)
Villentrze, AB normalnie się nie rozpocznie - trzeba zebrać 15 osób po jednej i po drugiej
stronie ...


No mi tego mówić nie musisz :D Ale faktem jest że Skype by ci sie przydało zawsze wtedy przy spotkaniu moglibyśmy sobie pogadać:D
O tak jak np w Sylwestra o 3.00 na Arenie Gurubashi. Kiedy umierałem jakiś czerwony "Aesandil"przebiegł nademną ale dopiero po resie kieyd zobaczeyłem twoje zwłoki byłem pewjien ze to ty :D. jaki ten świat mały.
Swoją drogą musimy sie spieszyć bo jak widziałeś to latek troche mi przybyło, ale to dlatego że SthDevilish zabiera mnie ze sobą do MC za jakiś tydzień, dwa. :D
Ale jak nie spotkamy sie w najbliżyszym czasie (czy ty przypadkiem sesji nie masz?) no predzej czy później zestarzejszesz sie na dobre a wtedy bedzie o wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 23:30, Stolarzz napisał:

> A coż żeś myślał, że wszyscy nagle wszystko wiedzą na dany temat. Nie mądrkuj za bardzo
bo
> się przegrzejesz.
Jak chcesz se pograc w WoWa to se go kup i graj na serwerach Blizza. Grajac na innych serwerach
jestes "zlodziejem".


I tak w to nie będe grał bo nie ma nekromanty, a wg mnie powinien być w grze blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 19:54, Harmegidon napisał:

I tak w to nie będe grał bo nie ma nekromanty, a wg mnie powinien być w grze blizzarda.

NIe ma nekromanty ale tylko pod taką nazwą :P Warlock ma swojego demona jako sługe, rzuca klątwy tip. :P nie jest to to samo co w Diablo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 23:30, Stolarzz napisał:

Jak chcesz se pograc w WoWa to se go kup i graj na serwerach Blizza. Grajac na innych serwerach
jestes "zlodziejem".


Znaczy to tyle: kup WoW i nie graj, bo na blizzowych serwach są za duże pingi i się nie da. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 19:58, WoWmen napisał:

> I tak w to nie będe grał bo nie ma nekromanty, a wg mnie powinien być w grze blizzarda.

NIe ma nekromanty ale tylko pod taką nazwą :P Warlock ma swojego demona jako sługe, rzuca
klątwy tip. :P nie jest to to samo co w Diablo :P


A napisz czy chociaż przypomina tego nekromnatę z Diablo II, w tej zbroi z kościami to fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki ma na sobie pancerz ale wyglądają jeszcze bardziej mrocznie ;) a przynajmniej set Dreadmist. Jeśli wybierzesz nieumarłego warlocka to masz same kości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg patrze teraz w Honor Ranking mojego serwera i widźe że po tygodniu gry będe już w rankingu....Sergant jest w rankingu nawet xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2006 o 14:17, BiShopKF napisał:

A na jakim serwie grasz? I jestes w polskiej gildi czy "zagranicznej" ;) ? Pytam bo sam niedługo
wkraczam w wowa :)))

gildia oczywisci ejest polska i serw nazywa sie Executus jest fajo walcze teraz ostro bo jak do konca tygodnia nie bede mial 20 lv to wywalaja wszystkich ponizej 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 15:37, Snake_GMC napisał:

Niech mi ktoś napisze build dla Gnoma maga. Tak ładnie proszę...


Najlepiej bulidow poszukac w necie i wybrac dla siebie odpowiedni (rasa nie ma znaczenia).
Zanim dojdziesz do 60 poz to chyba najlepiej wszystko walic w ogien.
Na 60 poz jak chodzisz do dungeonow to dajesz w Arca 18 punktow (ulepszone arca missile, clearcast, evocation, arca explosion i counterspell) a reszte w zimno (szybszy frostbolt, szanse na crita, wieksze obrazenia od crita, lepsza nova, ice block i ice shield - reszta wg gustu)
Jak idziesz w PvP to polecam Arca 31 (podobny bulid) i fire lub frost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 21:29, Stwór napisał:

Dokładnie tak jak powiedział WoWmen... Plus to że warlock ma seksowną demonice:P ale to tylko
taki fajny dodatek:P


Takiego dokładnie chciałem mieć nekromantę właśnie z samych kości tylko mnie znowu musi krew zalać bo nie nawidzę takich powalonych mieszanek jakieś "seksowne demonice", do licha jak blizzard mógł mi to zrobić.
Spalili sobie u mnie honor prawdziwego złego nieumarłego.
A tak wogóle to może on przyzywać szkielety z trupów i potwory animować i poprostu nekromancja i animacja martwego coś w tym stylu, może ma ktoś dorą stronę internetową z informacjami.
Dla mnie profesja, która ma chyba takie zdolności to zostanie zawsze nekromantą a nie jakimś warlokiem panie WoWmenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się