Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2008 o 19:46, Valentino S.A. napisał:

jaką profesje wybrac dla łowcy ? najlepiej żeby była bardzo opłacalna, czyli żeby można
się bogacic na tym :D może górnictwo ?


Może skinning i leatherworking? Są to całkiem łatwe profesje i można skorzystać z nich samemu, a przy okazji zarobić. Albo też możesz wziąć mining i engineering- też przydatne poniekąd dla huntera. Najlepsza kasa leci natomiast chyba na enchantingu (trudne) i alchemy. Chociaż w sumie jak masz profesje rozwinięte na maksa to na wszystkim da się zarobić. Warto się jednak najpierw zastanowić co może Ci się przydać w przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:46, Valentino S.A. napisał:

jaką profesje wybrac dla łowcy ? najlepiej żeby była bardzo opłacalna, czyli żeby można
się bogacic na tym :D może górnictwo ?


Ja gram hunterem i się dorobiłem 2 postaci z 300 Flying Skill i 15k golda na chwile obecną na Engineering + Mining. A nie należę do osób które spędzają po 6-8h dziennie na farmie. Po 2 godzinach mam już dosyć.
Chociaż na obecną chwilę ciężko sprzedać skałki i primale, bo dodatek się zbliża.

Engineering jest dosyć ciekawy. Helikopter, Goggle, Extractor etc. W dodatku w WotLK z tego co widziałem będzie dosyć dużo przedmiotów na których będzie można się wzbogacić. Chociażby Motor, na którym każdy będzie mógł jeździć więc na robieniu go będzie można zarabiać.

Ale założę się, że największą kasę będzie można trzepać na Mining + Herbalism kiedy dodatek wyjdzie. Ale do tego trza mieć cierpliwość i chęci bo przełączanie co chwila Trackingu może być irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:46, Valentino S.A. napisał:

jaką profesje wybrac dla łowcy ? najlepiej żeby była bardzo opłacalna, czyli żeby można
się bogacic na tym :D może górnictwo ?

Mining jako podstwa, do tego Skinning, dzięki temu nie trzeba się przełączać pomiędzy trackingami. Branie jakiekolwiek profesji niezbierackiej wiąże się ze znacznym spadkiem dochodów, ale taki Engineering faktycznie jest przydatny, ale nie dal Huntera, który pomocy w levelowaniu nie potrzebuje (Gogle, Target Dummy, Explosive Sheep - nieźle za to się sprawdzają na rogalu), ale nie zbijesz na tym pieniędzy. Ja bym radził kupować (od vendorów) i sprzedawać (w AH) jakieś recipe, które są dostępne tylko w jednym miejscu. Na przykład gdy ja zaczynałem na nowo grać (inny serwer) to sprzedając Recipe: Lynx Steak (każdy po 30copper u vendora) w AH po 10-15g (schodził 1-2 dziennie) i do tego jeszcze parę innych (Bat Bites itp.) miałem na lvl25 już 250g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem chwilkę wotlk na max grafie to całkiem ładnie się prezentuje. Z początku trudno dostrzec różnicę, ale jak się bliżej przyjrzałem modelom postaci i zasięgowi wzroku to naprawdę fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp :) kolejne pytanie :D : jak już będe miał minerały i skóry to gdzie je sprzedawac ? można u zwykłego kupca ? drugie : mam 17 lvl i mogę kupic sobie dobrą zbroje, tyle nie wiem czy się opłaca ją kupowac czy czekac na większy lvl i na lepsza zbroję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przynudzam, ale czy takie rozdanie talentów ma sens:P?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&pid=26630
Profesja Leatherworking jest rzeczywiście taka użyteczna dla druida? Pewnie zdobywa się dużo lepsze przedmioty niż te zrobione przez siebie chociaż ulepszanie itemów brzmi interesująco. Ja kto jest:D?
Mnie osobiście interesuje alchemia i zielarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:30, Sth`Devilish napisał:

Ja jestem to w stanie tolerować, ale tylko do pewnego stopnia. Jak widze imiona tj Warclock, Shadowstep czy Draeneiwarrior to zastanawia mnie gdzie tacy byli jak rozdawali rozum i inteligencję... A imiona typu Krzysiekpl, Warriorpl, Kaplan czy Arcybiskup to już w ogóle nie napawają dumą Polaków i świadczą tylko o bardzo słabej wyobraźni niektórych ludzi...


Ech dlatego ja grywam na serwerach RP ;P
Ale z czasów Lineage pamiętam masy graczy o debilnych nickach ;P Zwłaszcza zawsze zadziwiała mnie zdolność polaków do upchnięcia całej masy przekleństw w jednym krótkim nicku:
"Rozku**itor", "Roznosiciel", "Cosieku**patrzysz" itd..
Ogólnie to z większością graczy z pl w nazwie nawet nie rozmawiam.. Szkod mojego czasu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:15, DemoBytom napisał:

> Ja jestem to w stanie tolerować, ale tylko do pewnego stopnia. Jak widze imiona
tj Warclock, Shadowstep czy Draeneiwarrior to zastanawia mnie gdzie tacy byli jak rozdawali
rozum i inteligencję... A imiona typu Krzysiekpl, Warriorpl, Kaplan czy Arcybiskup to
już w ogóle nie napawają dumą Polaków i świadczą tylko o bardzo słabej wyobraźni niektórych
ludzi...

Ech dlatego ja grywam na serwerach RP ;P


Heh, no ja też. To niestety dotyczyło serwerów RP... Nie w tak wielkim stopniu, ale jednak ludzi z brakiem wyobraźni i niezbyt rozwiniętą częścia mózgu odpowiedzialną za wymyślenie czegoś oryginalnego i ciekawego tam po prostu nie brak.

@ do wszystkich - jakie weapon enchanty są najlepsze dla Rogue do PvP? Kolega proponuje mi Mongoose na MH i Executioner na OH, ale chciałbym poznać opinie innych :)

@ żyrafa & Forgotten - herbalism jest po prostu stworzony dla druida, jako że może zbierać herby bez wychodzenia z Flight Form, a także spróbować zbierać je z instancji dzięki Stealth :) W WotLK Alchemia także będzie świetnym wyborem, szczególnie dla 00mkinów i Drzewodruidów, którzy będą otrzymywać o 20% więcej hp i many z wypitych potionów, ale tylko z tych które sami potrafią robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:07, Forgotten napisał:

Może przynudzam, ale czy takie rozdanie talentów ma sens:P?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&pid=26630
Profesja Leatherworking jest rzeczywiście taka użyteczna dla druida? Pewnie zdobywa się
dużo lepsze przedmioty niż te zrobione przez siebie chociaż ulepszanie itemów brzmi interesująco.
Ja kto jest:D?
Mnie osobiście interesuje alchemia i zielarstwo.


zależy do czego potrzebujesz. Jeżeli do levelowania do pierwsze drzewko ujdzie ale zdecydowanie lepsze jest feral(dopiero na max lev będziesz wiedział co ci się podoba i ustawisz talenty). Na początek w sumie lepiej bierz alchemie i herbalism. Łatwo się leveluje i są przydatne. Dopiero na max lev mógłbyś pobawić się w leatherworking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:46, żyrafa napisał:

zależy do czego potrzebujesz. Jeżeli do levelowania do pierwsze drzewko ujdzie ale zdecydowanie
lepsze jest feral. Na początek w sumie lepiej bierz alchemie i herbalism. Łatwo się leveluje
i są przydatne. Dopiero na max lev mógłbyś pobawić się w leatherworking.

Yyy to można zmienić później wybrane profesje:P??? Skoro tak to... super:D Zrobię jak radzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:45, Sth`Devilish napisał:

@ do wszystkich - jakie weapon enchanty są najlepsze dla Rogue do PvP? Kolega proponuje
mi Mongoose na MH i Executioner na OH, ale chciałbym poznać opinie innych :)


I dobrze mówi... chociaż ja głównie widziałem rogue''sów odwrotnie ... Executioner na MH a Mongoose na OH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:52, Forgotten napisał:

> zależy do czego potrzebujesz. Jeżeli do levelowania do pierwsze drzewko ujdzie ale
zdecydowanie
> lepsze jest feral. Na początek w sumie lepiej bierz alchemie i herbalism. Łatwo
się leveluje
> i są przydatne. Dopiero na max lev mógłbyś pobawić się w leatherworking.
Yyy to można zmienić później wybrane profesje:P??? Skoro tak to... super:D Zrobię jak
radzisz.


talenty też;) więc narazie leveluj w drzewku feral. Ewentualnie, później zmienisz sobie na inne. Ale wiadomo jak kto lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ani w becie ani na ptr ale mam wrażenie że to coś za szybko idzie... wszystko jakby takie "na szybko". Jakoś lepiej bym się czuł wiedzać że 3.0 wejdzie na maks tydzień przed dodatkiem a nie aż tyle... niegrywalne to będzie przez ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się