Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 21:51, Sth`Devilish napisał:

> Jest sobie postać na wowarmory (moja). Da się sprawdzić na jakim koncie ona jest?
Chodzi
> o to, ze zakładałem kilka triali i na tylko jednym zarejestrowałem grę, ale nie
pamiętam
> jaka była nazwa konta ;P
>
> Jak coś pomoże, konto: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bronzebeard&n=Kawendish


Krótka piłka: NIE. Nawet o to nie pytaj Blizzarda, bo na kilometr cuchnie to próbą scamu
:)

sądze że jeżeli podał prawdziwe dane przy rejestracji, jak i emaila to może przecież odzyskać nazwe konta jak i hasło(Przy logowaniu się na stronie jest forgot acc name/forgot password pod kaza z opcji). Ew. jeżeli napisał by maila do bliza z emailem, danymi które podał i z zdjęciem cd-keya to na 99% podali by mu nazwe konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Czy macie problemy z tym najnowszym patchem? U mnie stanęło na 95% (ok. 1.51GB) i dalej nie chce iść, to znaczy niby ściąga ale nie zapisuje w Updates mimo info na downloadzerze że no problems detected.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 10:18, PiotrRK napisał:

Witam !
Czy macie problemy z tym najnowszym patchem? U mnie stanęło na 95% (ok. 1.51GB) i dalej
nie chce iść, to znaczy niby ściąga ale nie zapisuje w Updates mimo info na downloadzerze
że no problems detected.



Tak mam to samo (jak i wile innych osób), trzeba poczekać aż Blizz da dobry plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 14:01, Sth`Devilish napisał:

Fajne będzie to, że w 3.1 prawdopodobnie będzie możliwość przełączania się pomiędzy dwoma
buildami :>
Być może wreszcie będzie koniec problemów z brakiem tanków/healerów do
instancji


Ja mam mocną nadzieję, że to będzie dostępne od samego początku, od 10-go poziomu, a nie dopiero od np. 70-go. Dla niskopoziomowych postaci to też będzie bardzo przydatne, bo do levelingu często sprawdza się zupełnie inny build niż ten, którego chcielibyśmy używać w instancjach. Np. levelowanie samodzielne warriora na Protection to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 13:50, pkapis napisał:

bo do levelingu często sprawdza się zupełnie inny build niż ten, którego chcielibyśmy
używać w instancjach. Np. levelowanie samodzielne warriora na Protection to masakra.

Tak, ale tankowanie 5-osobówek ma być zupełnie możliwe w dowolnych specach, więc nie będzie to potrzebne. Tym niemniej nie widzę powodu, żeby ograniczać to zależnie od levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:34, Corvin 0451 napisał:

Tak, ale tankowanie 5-osobówek ma być zupełnie możliwe w dowolnych specach, więc nie
będzie to potrzebne. Tym niemniej nie widzę powodu, żeby ograniczać to zależnie od levelu.

To tylko pokazuje, jak niski poziom trudności będą miały początkowe instancje. Przypomina mi to Sunken Temple, gdzie na lvl50 jako Warlock z Siphon Life i sporym gearem +shadow damage (i healerem pala) byłem MT :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:34, Corvin 0451 napisał:


Jeśli mówisz o dodatku to nie zapominaj o dual speccu. Będzie mozna mieć dwa specci i respecować sie na drugi za darmo raz dziennie. I to bez potrzeby trenera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 13:50, pkapis napisał:

Ja mam mocną nadzieję, że to będzie dostępne od samego początku, od 10-go poziomu, a
nie dopiero od np. 70-go. Dla niskopoziomowych postaci to też będzie bardzo przydatne,
bo do levelingu często sprawdza się zupełnie inny build niż ten, którego chcielibyśmy
używać w instancjach. Np. levelowanie samodzielne warriora na Protection to masakra.


Nie jest to aż tak potrzebne, tymbardziej że pierwsze większe różnice w talentach widać dopiero po ok 40 levelu i tymbardziej, że absolutnie każdą instancję do lvl 70 da się zrobić nawet z tankiem i healerem z dps buildami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 16:28, skubsa napisał:

Jeśli mówisz o dodatku to nie zapominaj o dual speccu. Będzie mozna mieć dwa specci i
respecować sie na drugi za darmo raz dziennie. I to bez potrzeby trenera ;)


A gdzieś ty wyczytał, że będzie ograniczenie do "raz dziennie" ? Jedyne informacje jakie znalazłem mówią o tym, że będzie można się respecować między walkami bez potrzeby udawania się do trenera i to, że ta opcja nie będzie dostępna w czasie walki arenowej.
Również to, że Blizz w związku z tą funkcją myśli nad wprowadzeniem takiej opcji jaką daje addon "ItemRack", ustawienie sobie setów z itemów i zmienianie ich jednym przyciskiem.

Edit: Na worldofwar.net dali screena o maintenance w USA... od 02.00 do 14.00. Jeżeli u nas będzie tak samo, to dobrze że kończe zajęcia później w Środę ... nie będę siedział przed kompem i czekał aż mi realmy wyłączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 16:42, Jeggred napisał:

Edit: Na worldofwar.net dali screena o maintenance w USA... od 02.00 do 14.00. Jeżeli
u nas będzie tak samo, to dobrze że kończe zajęcia później w Środę ... nie będę siedział
przed kompem i czekał aż mi realmy wyłączą.


Jak wprowadzali update 2.0, to przerwa się przedłużyła do 19:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak nie ściągne patcha 3.0.2 to strace coś ciekawego?? narazie ściągam patche do tego 2.4.3 czy jakoś tak i jakoś zbyt długo by mi zajeło ściąganie 1,5 gb pliczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:32, Cieju09 napisał:

Czy jak nie ściągne patcha 3.0.2 to strace coś ciekawego?? narazie ściągam patche do
tego 2.4.3 czy jakoś tak i jakoś zbyt długo by mi zajeło ściąganie 1,5 gb pliczku.


W Środę zostaje dodany patch 3.0.2 więc musisz go ściągnąć... inaczej nie będziesz mógł grać. A dodaje mnóstwo nowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:56, WorldWar3PL napisał:

A jak rozpocząć ściąganie już teraz, by być przygotowanym? Bo automatycznie jakoś mi
nie chce.
Ile zajmuje patch?


Wchodzac do gry automatycznie powinien sie zaczac sciagac. 1,5Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:56, WorldWar3PL napisał:

A jak rozpocząć ściąganie już teraz, by być przygotowanym? Bo automatycznie jakoś mi
nie chce.
Ile zajmuje patch?


Jeżeli Ci się nie chce ściągać to sprawdź czy masz taką opcje zaznaczoną.
Włącz Launchera --> Options --> zaznacz "Download after exiting i/lub while playing WoW".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak po mimo wszystkich tych bajerów mam nadzieje że 3.0 wejdzie NAJWYŻEJ tydzień przed wotlk, nie będe grał w coś co równie dobrze mogłbym mieć na jakim 1 lepszym piracie czy co... jeden wielki chaos... po co ja opłaciłem abonament na ten m-c... nie dośc żę gra JUŻ teraz jest masakrycznie nie zbalansowana pod pvp to po 3.0 będzie totalna rozwałka wszystkiego ;( (ale te nowe cienie chętnie bym zobaczył... ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się