Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Tak swoją drogą, skoro Horda ma zmienić charakter, to dlaczego w Alliance nadal dużo jest lalusiowatych NPC i symboli. Od czasu powrotu Variana Wrynna chyba też powinno się coś zmienić, jak np emblem Alliance z tym złotym lwem na coś bardziej agresywnego, miasta również powinny doczekać się jakiegoś revampu (szczególnie Stormwind i Ironforge), no i wreszcie powinni ludziom dać prawdziwe ludzkie modele postaci... Trochę tak nie fair, że już faworyzują Hordę w Cataclysm (zmiany, nowy Orgrimmar itd). A już kompletnie bym się zawiódł, gdyby w Cataclysm jakakolwiek kraina z Azeroth nie zostałaby zmieniona (biorąc pod uwagę questy tam robione i postęp czasu) i nie doczekała się nowego podkładu muzycznego, który jak wiadomo w wielu miejscach był dosyć badziewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam o zmianach jakie czekają WoWa..
i kurcze coraz mniej przypomina to dodatek.. A coraz bardziej WoWa 2..
Część zmian naprawde duża - zwłaszcza kompletnie przebudowany system statystyk O_O'' No m. power, no a. power, no mp5, hunterzy bez many... o_O''
Zobadamy..

A najgorsze, że teraz się wyprowadzam by kontynuować studia dość daleko.. I obawiam się, że Cataclysm już mi na lapku nie pójdzie.. ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 13:12, PharauhnMizzrym napisał:

W sumie fakt. Z drugiej strony brat mi teraz przypomniał, że Nocne Elfy w WoWie starały
się zasadzić nowe drzewo świata (były z tym związane nawet niektóre questy) więc to może
te drzewo Ragnaros atakuje).


Tak chciały, ale to nie o to drzewo i nie oto miejsce chodzi.
Drzewo Świata odrasta (było to zresztą widać na filmie w W3) i właśnie to drzewo Ragnaros chce spalić. To samo o które była walka w Warcracie. Z tego co oglądałem i zrozumiałem, to phasing ma pokazywać postęp w robieniu przez nas zadań (np. coraz więcej spalonego terenu na Hyjal lub coraz więcej zatopionego terenu w (chyba) Gilneas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:34, DemoBytom napisał:

Czytam o zmianach jakie czekają WoWa..
i kurcze coraz mniej przypomina to dodatek.. A coraz bardziej WoWa 2..
Część zmian naprawde duża - zwłaszcza kompletnie przebudowany system statystyk O_O''
No m. power, no a. power, no mp5, hunterzy bez many... o_O''
Zobadamy..


Ta, na Blizzconie, każde ogłoszenie usunięcia jakiejś statystyki spotykało się z masowym buczeniem na Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:38, Daimon_Frey napisał:

Ta, na Blizzconie, każde ogłoszenie usunięcia jakiejś statystyki spotykało się z masowym buczeniem na Blizza.


A ja w sumie uważam, że to może okazać się dobre..
Dziś mam nieraz bardzo duży dylemat czy lepiej iść w STA+INT czy w STA+S.Power czy w Haste itd.. Ciężko to zbalansować (zwłaszcza przy dość badziewnych nagrodach z questów)..
Odkąd wszedłem do Northrendu (74lv), poza trinkietami na locku nie zmieniłem prawie NIC od TBC o_O''
Cały czas chodzę we Frozen Shadoweave secie i nadal nic lepszego z questów nie dostałem.. Nawet niebieskie dropy z instancji nie bardzo mnie cieszą o-O''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:05, Revanchist napisał:

A co, pociągają cię włochate panie? :P

Coś w tym stylu :P. Póki co mam już taurenkę Hunterkę co jest raczej rzadkością, skoro Worgeni mogą mieć locka to pewnie zmienię rasę z belfa na worgena, oba male (kiedy będzie to możliwe), a potem przydałby się druid u Ally, gdzie odstraszały mnie głównie modele Nelfów (a u Hordy modele kotów, blegh), tylko raciala 2% dodge dla miśka szkoda będzie.

@zyje_z_zasilku
Dzięki, tego szukałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frozen Shadoweave był przegięty, dlatego teraz nie możesz nic znaleźć przed blue z 76-78. System był akurat dość łatwy, o ile nie bawiłeś się w min-maxing - hit rating do capa > sp > haste/crit/spi >>> int/sta. Nowy będzie gigantycznym wyzwaniem dla Blizza. Klasy są już dość ładnie zbalansowane pod względem możliwego dpsa w rajdach, a teraz znów wszystko się zmieni (Arpen jest przecież obecnie niezbędny, by skutecznie grać MM huntem czy feralem dps, a BM hunt potrzebuje teraz czystego AP, by ulepszyć dps peta, chociaż może z nowym systemem ten spec będzie trochę lepszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 22.08.2009 o 14:01, Los_Emilos napisał:

A czy właśnie jest coś związanego z tym nie zaliczeniem śmierci do któregoś tam lvl?


Nie przypominam sobie czegoś takiego. Zresztą survivor byłby tutaj niemal niewykonalny. 80 lvli bez zgonu to raczej niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:54, DragonLord napisał:

Frozen Shadoweave był przegięty, dlatego teraz nie możesz nic znaleźć przed blue z 76-78.


Możliwe. Fakt dla Locka jest to wymarzony secik na tym levelu :D

Dnia 22.08.2009 o 14:54, DragonLord napisał:

System był akurat dość łatwy, o ile nie bawiłeś się w min-maxing - hit rating do capa > sp > haste/crit/spi >> int/sta.


Tak, ale to jak się rajduje. Ja póki co expię + BG, więc ta stamina jest dla mnie dość ważna (bardziej niż hit rating nawet)..
No ale to moje problemy zapewne, bo wydziwiam ;P

Dnia 22.08.2009 o 14:54, DragonLord napisał:

Nowy będzie gigantycznym wyzwaniem dla Blizza. Klasy są już dość ładnie zbalansowane pod względem możliwego dpsa w rajdach, a teraz znów wszystko się zmieni (Arpen jest przecież obecnie niezbędny, by skutecznie grać MM huntem czy feralem dps, a BM hunt potrzebuje teraz czystego AP, by ulepszyć dps peta, chociaż może z nowym systemem ten spec będzie trochę lepszy).


No i dla tego mówię, że to już nie przypomina dodatku do gry a raczej jej nowe wcielenie.. Taki WoW 1.5 albo nawet więcej :P
W sumie zastanawiam się co by dla Blizza było bardziej opłacalne - wydanie WoWa 2 czy przerobienie WoWa na WoWa 2 ;] I chyba jednak to drugie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:57, Vandaeriel napisał:

Nie przypominam sobie czegoś takiego. Zresztą survivor byłby tutaj niemal niewykonalny. 80 lvli bez zgonu to raczej niemozliwe.


Tjaa Feat of Strength na serwerze PVP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:00, DemoBytom napisał:

No i dla tego mówię, że to już nie przypomina dodatku do gry a raczej jej nowe wcielenie..
Taki WoW 1.5 albo nawet więcej :P
W sumie zastanawiam się co by dla Blizza było bardziej opłacalne - wydanie WoWa 2 czy
przerobienie WoWa na WoWa 2 ;] I chyba jednak to drugie? ;>

Tylko czy graczom by to odpowiadało? Tutaj już lidzie mają kilka pistacji an 80lvl a tu trzeba było by z tym skończyć alb o zostać. Gdyby jednak ludzie zostali Blizzard by na tym stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:57, Vandaeriel napisał:

>
> A czy właśnie jest coś związanego z tym nie zaliczeniem śmierci do któregoś tam
lvl?

Nie przypominam sobie czegoś takiego. Zresztą survivor byłby tutaj niemal niewykonalny.
80 lvli bez zgonu to raczej niemozliwe.

Powoli dało by się go wykonać. Mając postać an 15lvl zginałem tylko dlatego że pisałem z kumpel (muszę w końcu nowe słuchawki sobie kupić :/ ) i gdybym nie był zajęty pisaniem dalej pewnie miałbym 0 w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:00, DemoBytom napisał:

Tak, ale to jak się rajduje. Ja póki co expię + BG, więc ta stamina jest dla mnie dość
ważna (bardziej niż hit rating nawet)..
No ale to moje problemy zapewne, bo wydziwiam ;P

Trochę, bo przed 80 raczej nie ma itemizacji pod pvp (co najwyżej możesz szukać itemów z większą pulą hp i to wszystko, na 60 wyfarmić set pvp może), a na 80 masz gotowe sety pvp, gdzie jedynie musisz wybierać pomiędzy krytem a hastem (jest jeszcze secik blue od crafterów na lvl78).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 13:12, PharauhnMizzrym napisał:

W sumie fakt. Z drugiej strony brat mi teraz przypomniał, że Nocne Elfy w WoWie starały
się zasadzić nowe drzewo świata (były z tym związane nawet niektóre questy) więc to może
te drzewo Ragnaros atakuje).


Tym nowym drzewem jest Teldrassil (strefa startowa Nelfów). Ragnaros atakuje drzewo na górze Hyjal - Nordrassil.

A powód? Chociażby dlatego że pod drzewem znajdują się wody studni wieczności. Old Godsowie chcieli je wykorzystać w połączeniu z duszą demona, aby się wyzwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Gra world of warcraft jest po angielsku i nic nie rozumiem. Słyszałem o istnieniu programu który pokazuje gdzie mamy dokończyć misję do kogo iść itp. Jeśli wie ktoś z kąd go sciągną i jak go zainstalować to prosze o szybką odpowiedź. Z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 10:37, Azvar napisał:

Ja tam nie miałem nic przeciwko kolorowemu Northrend >_> I wcale nie chciałem goblinów
jako grywalnej rasy - głowę dam, że Blizzard dał się zasugerować jakimiś trollami forumowymi,
które o to płakały, nie wierzę żeby większości graczy się to podobało.


Dla mnie trole są o wiele bardziej klimatyczne i pasujące do wowa od worgenów, worgeni staną się takimi belfami w alliance ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:10, DragonLord napisał:

Trochę, bo przed 80 raczej nie ma itemizacji pod pvp (co najwyżej możesz szukać itemów z większą pulą hp i to wszystko, na 60 wyfarmić set pvp może),


Nie chodzi mi tyle o sety PVP, ale sprzęt bardziej nadający się do PVP.
Kiedy kiedyś na BG wszedłem lockiem w całości w sprzęcie "of stamina" - przebijałem HP nawet tanków dzięki czemu byłem tam małym Bogiem ;P
Do expienia jednak już samo HP nie wystarcza..
Zaś ze zbyt małą ilością HP na BG padam po 1 stunie..

Wiem, wiem wydziwiam :P PVP przed 80, ale lubię się w to bawić :P (i szukać dziury w całym chyba też xD)

>>Ziloh
>Dla mnie trole są o wiele bardziej klimatyczne i pasujące do wowa od worgenów, worgeni staną się takimi belfami w alliance ;/

Co wy wszyscy macie do belfów? ;> Mimo wszystko są całkiem klimatyczną rasą, dla mnie nawet całkiem sensownie dołączoną do Hordy..

Co do nowych ras. Grać nimi nie zamierzam. Ani gnomo-gobliny ani wilkołaki mnie nie kręcą (choć możliwość podróży jako człowiek a walki jako worgen jest ciekawa)..
Ich dołączenie też zostało przez Blizza wytłumaczone - Worgeni do Aliance by dodać im trochę brutalnej zwierzęcości a gobliny w Hordzie by ta dostała "fun race" ;]

Choć podobało mi się pytanie (chyba na MMO champion) - jak to jest że przez cały ten czas Gobliny zza morza i worgeni trenowali z innymi DK, jednak nikt ich nigdy tam nie widział?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się