Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2009 o 14:21, Azvar napisał:

Tak swoją drogą, skoro Horda ma zmienić charakter, to dlaczego w Alliance nadal dużo
jest lalusiowatych NPC i symboli. Od czasu powrotu Variana Wrynna chyba też powinno się
coś zmienić, jak np emblem Alliance z tym złotym lwem na coś bardziej agresywnego, miasta
również powinny doczekać się jakiegoś revampu (szczególnie Stormwind i Ironforge), no
i wreszcie powinni ludziom dać prawdziwe ludzkie modele postaci...

O tak, mnie również te drobne niedoróbki graficzne i animacji zawsze trochę przeszkadzały. Pierwszą rzeczą w ogóle, którą zobaczyłem w WoW i która mi się nie podobała było to, że tarcze "latają" przy postaci zamiast być przytwierdzonymi do ich rąk/zawieszonymi w jakiś sposób na plecach. Kilka lat minęło, a Blizzard nadal nic z tym nie zrobił. Dlatego zamiast zmieniania wyglądu wody powinni wpierw dopracować pewne podstawy... Swoją drogą ta nowa woda jakoś nie wygląda według mnie specjalnie lepiej, w dodatku za bardzo się świeci i wszystko w niej się odbija, morza tak przecież nie wyglądają (nie są takie "odblaskowe"...).

Pewne faworyzowanie Hordy widać, poza tym Blizzard chyba zamierza ją nieco cofnąć umysłowo, jeśli Garrosh zostanie liderem, bo jest zwyczajnie głupszy i mnie rozsądny od Thralla. Thrall był wyjątkowo i stanowił przeciwieństwo charakteru typowego orka, a Garrosh uosabia w sobie większość negatywnych cech tej rasy. Varian przy nim jest rozsądny, bo mimo że nienawidzi Hordy (zwłaszcza orków i forsaken) to jego działania w większości są zaplanowane.

Ciekawi mnie za to co się stanie Scourge czy oficjalnie przestaną istnieć, czy Lich King może nie będzie ginął w Icecrown albo ewentualnie kto miał po nim liderować Scourge. Taka myśl mi przeszła, że skoro Outland i Northrend pozostaną niezmienione na trzeci dodatek to będą materiałem na dwa następne... Powrót Kil''Jaedena, być może tym razem prócz niego pojawiłby się wskrzeszony Sargeras (w końcu jego dusza nadal gdzieś istnieje, tylko nie ma ciała i może jego duch jest w jakimś wymiarze uwięziony).

Poza tym całkiem nowych stref będzie tylko 7, a zmiany chyba dotkną w największym stopniu Kalimdor. Zresztą już teraz zapowiedzieli, że strefy takie jak Elwynn Forest nie doczekają się praktycznie żadnych zmian, jeśli w ogóle.

I jeszcze odnośnie DK goblinów i worgenów - zupełnie nie pasują czasowo, bo questy startowe dla DK są wykonywane "w przeszłości", kiedy jeszcze goblinów i worgenów tam zwyczajnie nie mogło być, ani nie byli częścią Hordy i Alliance. Nikt też nie widział nigdzie dk tych ras, a goblinów do Northrend wybrała się pokaźna grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 16:27, Arcling napisał:

I jeszcze odnośnie DK goblinów i worgenów - zupełnie nie pasują czasowo, bo questy startowe
dla DK są wykonywane "w przeszłości", kiedy jeszcze goblinów i worgenów tam zwyczajnie
nie mogło być, ani nie byli częścią Hordy i Alliance. Nikt też nie widział nigdzie dk
tych ras, a goblinów do Northrend wybrała się pokaźna grupa.


Fakt, nie pasuje to do lore. Ale jest też druga kwestia. DK jest za dużo :P Jak w hordzie było za dużo warriorów, to Blizzard nie dał Blood Elfom warriorów. Teraz nowym rasom, też nie powinien dać DK. Bo większość ludzi co zrobi rerolla na nową rasę - weźmie DK bo od razu na 55lvlu startuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 17:00, CH1CKEN napisał:

Fakt, nie pasuje to do lore. Ale jest też druga kwestia. DK jest za dużo :P Jak w hordzie
było za dużo warriorów, to Blizzard nie dał Blood Elfom warriorów. Teraz nowym rasom,
też nie powinien dać DK. Bo większość ludzi co zrobi rerolla na nową rasę - weźmie DK
bo od razu na 55lvlu startuje ;/

Niestety może tak być, a brak jakiejś przeciwwagi w postaci drugiej hero klasy (która by dla odmiany byłaby ranged dps/healer) tylko problem ten pogłębia, bo znowu pewnie będą sytuacje gdy na serwerach będzie za dużo melee dps, a za mało ranged. Znacznie trudniej jest zrekrutować dobrego ranged dps niż melee, wiem to z doświadczenia bo gram na Sporeggarze, jednym z tych z dość niską populacją, więc takie serwery tym bardziej to dotyka.

Z drugiej strony ci co wezmą DK worgenów lub goblinów nie zobaczą questów startowych, a pewnie wielu ludzi tak zrobi, wybierając ich aby tylko wszystkie startowe questy dla nich zaliczyć :) Ja pewnie tak zrobię, bo zawsze muszę zobaczyć wszystkie questy, a rerolla i tak pewnie nie będę robił jeśli nadal będę grał, tylko zostanę przy draenei szamanie.

Prócz DK to z nowych kombinacji wydaje mi się, że worgeni druidzi będą popularni (zwłaszcza jeśli otrzymają nowe, dobre i unikalne formy), których obecności w lore nie wyjaśniono póki co. Także gnom priest może być popularny i blood elf warrior, takie są moje strzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z najciekawszych zmian dla mnie będzie to:
Most of the Talent Trees will be changed dramatically, a lot of the passive bonuses will be removed and talent trees should be more fun. (No more "Hurray! Level up! I just got 1% more hit!)

Jeżeli im wyjdzie to będzie miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 16:27, Arcling napisał:

I jeszcze odnośnie DK goblinów i worgenów - zupełnie nie pasują czasowo, bo questy startowe
dla DK są wykonywane "w przeszłości", kiedy jeszcze goblinów i worgenów tam zwyczajnie
nie mogło być, ani nie byli częścią Hordy i Alliance. Nikt też nie widział nigdzie dk
tych ras, a goblinów do Northrend wybrała się pokaźna grupa.


Ciiiii!!!!

Bo zaraz wyskoczy kolejny fanboy i zacznie pieprzyć, że tworzą lore i rozbudowują świat :) A spostrzeżenie co by nie mówić bardzo trafne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:55, Ziloh napisał:

Dla mnie trole są o wiele bardziej klimatyczne i pasujące do wowa od worgenów, worgeni
staną się takimi belfami w alliance ;/


No ja już to widzę, jak z małego królestwa Gilneas nagle zaleje nas fala Worgenów, która stanowić będzie połowę Alliance, komunikacja na czacie oczywiście będzie się odbywać za pomocą słow "lol" "wtf" "omg" "kk", bo dzieci się na to rzucą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 17:39, Azvar napisał:

> Dla mnie trole są o wiele bardziej klimatyczne i pasujące do wowa od worgenów, worgeni

> staną się takimi belfami w alliance ;/

No ja już to widzę, jak z małego królestwa Gilneas nagle zaleje nas fala Worgenów, która
stanowić będzie połowę Alliance, komunikacja na czacie oczywiście będzie się odbywać
za pomocą słow "lol" "wtf" "omg" "kk", bo dzieci się na to rzucą :)


Kurde ale walnąłem gafe, napisałem "Dla mnie trole są o wiele bardziej klimatyczne i pasujące do wowa od worgenów", chodziło mi ofc o gobliny, ;p,a le zgadzam się z Tobą co do dzieciaków ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 17:20, Jeggred napisał:

Jedną z najciekawszych zmian dla mnie będzie to:
Most of the Talent Trees will be changed dramatically, a lot of the passive bonuses will
be removed and talent trees should be more fun. (No more "Hurray! Level up! I just got
1% more hit!)

Jeżeli im wyjdzie to będzie miodzio.


Pewnie coś ala Diablo 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:08, Los_Emilos napisał:

> > http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/quest-helper.aspx
Tu masz moją ścieżkę dostępu do tego folderu: E:\Gry\World of Warcraft\Interface\AddOns

Czyli mam całą zawartość "QuestHelpera" wypakować do folderu addons ( ..\World of Warcraft\Interface\addons ---->)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się