Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam pytanie do RL itp. Zalozmy, ze tworzycie PUGa lub guild run i brakuje Wam healera. I dojdzie ktos, kto ma 2 czesci ilvl264 gladiatory i jeden ilvl245. Nie robiloby Wam to? Bo dps i tank to 3 czesci gladiatora to chyba juz za duzo, ale healer.. potrzebuje tylko many, sp i many regen prawda? Pytam tak w razie czego, bo teraz grajac resto shammym kupilem sobie honor za stone keeper shardy i za honor back i bracy gladiatory (ilvl264) i waist ilvl 245. Maja wszystko czego trzeba (no oprocz haste rating i crit rating) ale tak to mp5, int i sp... w porownaniu do moich poprzendich ilvl200 to niebo a ziemia. I tylko zastanawiam sie, czy jak wymienie juz reszte sprzetu na jakis konkretniejszy i zostawie te 3 czesci gladiatorowe, czy na PUG bede mogl sie dostac, czy raczej beda krecic nosem bo przeciez mam pvp rzeczy na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 18:11, Ichvander napisał:

Mam pytanie do RL itp. Zalozmy, ze tworzycie PUGa lub guild run i brakuje Wam healera.
I dojdzie ktos, kto ma 2 czesci ilvl264 gladiatory i jeden ilvl245. Nie robiloby Wam
to? Bo dps i tank to 3 czesci gladiatora to chyba juz za duzo, ale healer.. potrzebuje
tylko many, sp i many regen prawda? Pytam tak w razie czego, bo teraz grajac resto shammym
kupilem sobie honor za stone keeper shardy i za honor back i bracy gladiatory (ilvl264)
i waist ilvl 245. Maja wszystko czego trzeba (no oprocz haste rating i crit rating) ale
tak to mp5, int i sp... w porownaniu do moich poprzendich ilvl200 to niebo a ziemia.
I tylko zastanawiam sie, czy jak wymienie juz reszte sprzetu na jakis konkretniejszy
i zostawie te 3 czesci gladiatorowe, czy na PUG bede mogl sie dostac, czy raczej beda
krecic nosem bo przeciez mam pvp rzeczy na sobie?


Na dobrą sprawę gs i gear nie ma znaczenia byle umiałbyś w tym zagrać na wymaganym poziomie(co do gearu to mieć znaczenia ma ale jeżeli chodzi o rajd poziom dropu 264 a posiadany 200 to wtedy jest problem) Niektórzy jak zbierają pug lub dobierają gulid run wolą mieć tą pewność żeby wszystko sprawnie wyglądało a niektórzy patrzą czy czasem się nie "znubi" Wiec to zależy od osoby zbierjącej

A co do dps-u to części pvp są wskazane jeżeli się nie ma lepszych i co najważniejsze (MA SIĘ CAPY NA WSZYSTKO) a co do tanków z tego co ja wiem nie ma gearu pvp dostosowanego pod tankowanie-przeżycie (pvp) co najwyżej bulidy pod przeżywalność a jak ktoś chce iść na rajd nie ważne w jakim zestawie itemów bulid PVE to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak się spodziwałem startówka goblinów oczywiście jest o wiele lepsza jak widziałem na początku jeździmy hod rodem i takie sprawy a jako wolf to nie za ciekawie, brytyjskie takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo nie wiem czy to odrazu będzie ich mount rasowy i na dodatek odrazu 2 osobowy ponieważ na starter dostajemy właśnie takiego "mounta"(gwizdek w tym stylu) na 1 lvl zeby wykonywać questy tak więc jeżeli dostaną go też tak na 40 lvl czy tam 20?.. to oburzenie będzie, ale nie sadze ze go dostaną ;) noo chyba ze naprawdę wiesz co mówisz ponieważ na tym filmiku jest starter goblinów noo i tam każdy takie coś ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 19:16, Redjevel napisał:

Noo nie wiem czy to odrazu będzie ich mount rasowy i na dodatek odrazu 2 osobowy ponieważ
na starter dostajemy właśnie takiego "mounta"(gwizdek w tym stylu) na 1 lvl zeby wykonywać
questy tak więc jeżeli dostaną go też tak na 40 lvl czy tam 20?.. to oburzenie będzie,
ale nie sadze ze go dostaną ;) noo chyba ze naprawdę wiesz co mówisz ponieważ na tym
filmiku jest starter goblinów noo i tam każdy takie coś ma :)


Wiem co mówię w to możesz mi wierzyć a co do 2-osobówki
to tylko stwierdziłem że ten mount (ten samochód) jest fajniejszy niż motor który JEST 2-osobowy
a ogólnie będzie on do zdobycia ,ponieważ to będzie taki sam mount rasowy jak inny ,tylko kwestia repy Jeżeli się go chce zdobyć inna rasą (hordy) tak samo jest jak Np; Tauren chce wilka Orcków to musi farmić repe u Orgrimaru z samochodem będzie idętycznie z tego co się orientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam zamiar w najbliższym czasie powrócic do WoWa na 1 miesiąc (na więcej nie mam czasu) nie mam jednak odpowiedniej karty by wykupic subskrypcję, tak więc zostaje tylko pre-paid. Ja zawsze kupowałem dwumiesięczny, ten mi jednak nie pasuje tym razem-jest jednak na allegro jeden gośc, który sprzedaje pre-paidy na jeden miesiąc za ok 53zł-i tu się pojawia idea tego posta-czy ktoś już z takiego 1 miesięcznego pre-paida korzystał i może potwierdzic jego skuteczne działanie? :P (bo dla mnie to trochę podejżane, że tylko jedna osoba na całym allegro takie pre paidy oferuje więc wolę się upewnic jakoś. :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 19:46, tkoeman napisał:

Witam.
Mam zamiar w najbliższym czasie powrócic do WoWa na 1 miesiąc (na więcej nie mam czasu)
nie mam jednak odpowiedniej karty by wykupic subskrypcję, tak więc zostaje tylko pre-paid.
Ja zawsze kupowałem dwumiesięczny, ten mi jednak nie pasuje tym razem-jest jednak na
allegro jeden gośc, który sprzedaje pre-paidy na jeden miesiąc za ok 53zł-i tu się pojawia
idea tego posta-czy ktoś już z takiego 1 miesięcznego pre-paida korzystał i może potwierdzic
jego skuteczne działanie? :P (bo dla mnie to trochę podejżane, że tylko jedna osoba na
całym allegro takie pre paidy oferuje więc wolę się upewnic jakoś. :P )


takich pre-paidow nie ma na jeden miesiąc przynajmniej ja nie słyszałem.W sklepach nie ma,Blizz nie sprzedaje. To nagle z takiego allegro miało by być ? Może sprzedawca oferuje ten jeden miesiąc pod warunkiem że po dokonaniu transakcji podasz mu swoje "passy" i on ze swojej karty to opłaci i będzie miał zysk parę ZŁ. Ja nie widzę innej metody żeby ten pre-paid jednomiesięczny miał sens a podawać passow do konta radziłbym Ci nie podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką prośbę związaną z tematem forum minimalnie

Chodzi o mój gramsajt jak mam układ (tło) to mam obrazek z TBC tylko on niestety przeszkadza w odczytaniu tego co ja w notach pisałem choć będę pisał doradzi mi ktoś coś z wolt lub tbc co by fajnie wyglądało ale jednocześnie dało się tekst na tym rozczytać za pomoc Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 20:17, orzech76 napisał:

Ja mam taką prośbę związaną z tematem forum minimalnie

Chodzi o mój gramsajt jak mam układ (tło) to mam obrazek z TBC tylko on niestety przeszkadza
w odczytaniu tego co ja w notach pisałem choć będę pisał doradzi mi ktoś coś z wolt
lub tbc co by fajnie wyglądało ale jednocześnie dało się tekst na tym rozczytać za
pomoc Dzięki

Niezłym pomysłem byłoby wypełnienie boków postaciami np. Gnomami, a środek jakimś mało rzucającym się w oczy wzorkiem / kolorem.
Musisz znać tylko rozmiar strony, dopasować i tło ładnie skleić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 19:56, orzech76 napisał:

takich pre-paidow nie ma na jeden miesiąc przynajmniej ja nie słyszałem.W sklepach nie
ma,Blizz nie sprzedaje. To nagle z takiego allegro miało by być ? Może sprzedawca oferuje
ten jeden miesiąc pod warunkiem że po dokonaniu transakcji podasz mu swoje "passy"
i on ze swojej karty to opłaci i będzie miał zysk parę ZŁ. Ja nie widzę innej metody
żeby ten pre-paid jednomiesięczny miał sens a podawać passow do konta radziłbym Ci nie
podawać

Nie on normalnie sprzdaje kody, tak jak w przypadku prepaidów na 60 dni, to nie metoda na podanie hasła komuś a on się loguje i płaci ze swojej karty. Całkiem sporo osób kupiło, nie ma nagatownych komentarzy btw.

@Redjevel
Moja przewra trwa 2-3 tygodnie, nie więcej, sorry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 20:46, tkoeman napisał:

> takich pre-paidow nie ma na jeden miesiąc przynajmniej ja nie słyszałem.W sklepach
nie
> ma,Blizz nie sprzedaje. To nagle z takiego allegro miało by być ? Może sprzedawca
oferuje
> ten jeden miesiąc pod warunkiem że po dokonaniu transakcji podasz mu swoje "passy"

> i on ze swojej karty to opłaci i będzie miał zysk parę ZŁ. Ja nie widzę innej metody

> żeby ten pre-paid jednomiesięczny miał sens a podawać passow do konta radziłbym
Ci nie
> podawać
Nie on normalnie sprzdaje kody, tak jak w przypadku prepaidów na 60 dni, to nie metoda
na podanie hasła komuś a on się loguje i płaci ze swojej karty. Całkiem sporo osób kupiło,
nie ma nagatownych komentarzy btw.

@Redjevel
Moja przewra trwa 2-3 tygodnie, nie więcej, sorry :P


To w takim razie nie jestem w stanie Ci powiedzieć ,nie spotkałem się z niczym takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 20:30, Exelius napisał:

> Ja mam taką prośbę związaną z tematem forum minimalnie
>
> Chodzi o mój gramsajt jak mam układ (tło) to mam obrazek z TBC tylko on niestety
przeszkadza
> w odczytaniu tego co ja w notach pisałem choć będę pisał doradzi mi ktoś coś z
wolt
> lub tbc co by fajnie wyglądało ale jednocześnie dało się tekst na tym rozczytać
za
> pomoc Dzięki
Niezłym pomysłem byłoby wypełnienie boków postaciami np. Gnomami, a środek jakimś mało
rzucającym się w oczy wzorkiem / kolorem.
Musisz znać tylko rozmiar strony, dopasować i tło ładnie skleić :)

To byłby ciekawy motyw, może byś mi podał swoje gg czy coś doradziłbyś mi co do tego ? :)

osobiście nie mam do tego głowy za pomoc Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomocy

Czytałem o aukcjach. Bardzo mnie to zaciekawiło, tworzę dużo przedmiotów i chciałbym je posprzedawać innym graczom ale nie wiem jak o tworzyć aukcje i posprzedawać wszystko.

Proszę o proste wytłumaczenie.
Dziękuje z góry

P.S. nie patrzajcie na błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 21:03, mistrz917 napisał:

Proszę pomocy

Czytałem o aukcjach. Bardzo mnie to zaciekawiło, tworzę dużo przedmiotów i chciałbym
je posprzedawać innym graczom ale nie wiem jak o tworzyć aukcje i posprzedawać wszystko.

Proszę o proste wytłumaczenie.
Dziękuje z góry

P.S. nie patrzajcie na błędy


Sory ,że zapytam ale to w kwesti upewnienia chodzi o AH i o CRAFTOWANE ItEMY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no stworzyłem kilka fajnych zbroi i mam kilka rzeczy z rajdów itd. I chciałbym to sprzedać w sklepach dają żałosną cenę to chciał bym na własnej aukcji sprzedać innym graczom.

Zajmuje się zdźieraniem skór i kuśnierstwem

skining i letherworking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 21:43, mistrz917 napisał:

no stworzyłem kilka fajnych zbroi i mam kilka rzeczy z rajdów itd. I chciałbym to sprzedać
w sklepach dają żałosną cenę to chciał bym na własnej aukcji sprzedać innym graczom.

Zajmuje się zdźieraniem skór i kuśnierstwem

skining i letherworking


Mówisz kosmicznym językiem czyli naszym Polskim Xd

Masz dwie opcje zorientować się po ile dany item (zbroja czy co kolwiek co chcerz opylic) i pospamować trade np WTS "linkiujesz item" --------> kilkasz na niego i shft a co do spamu nie przesadzaj :)

Druga opcja wejść na ah i sprawdzić ceny (ponowienie czyności) tylko ,że wystawić za trochę mniej (masz przy wystawieniu per item i per stack zapomniałem co się brało ale popróbuj

*****Trzecia opcja******* Daj -----------> Orzech76 XD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 21:43, mistrz917 napisał:

no stworzyłem kilka fajnych zbroi i mam kilka rzeczy z rajdów itd. I chciałbym to sprzedać
w sklepach dają żałosną cenę to chciał bym na własnej aukcji sprzedać innym graczom.

Zajmuje się zdźieraniem skór i kuśnierstwem

skining i letherworking


Jak opylisz napisz i pochwal się za ile XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem zmniejszyć zapotrzebowanie addonow do minimum, zresztą blizzard sam juz wprowadził kilka addonow do gry które są bardzo przydatne... pierwsze co chciałbym wymienić badz zastąpić jest addon "Recount", słyszałem ze mozna go zastąpić podobnie działającym addonem Skada, czy ktoś go wypróbował i może powiedzieć jaka jest różnica miedzy Recountem a nim ? i czy Gearscore również może powodować jakieś większe spadki FPS? zwłaszcza podczas walki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się