Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2010 o 23:28, Gallbaroquo napisał:

Od ściągnięcia nowego patcha wyskakuje mi error.

Nie wiem co z tym zrobić. :(



I ogólnie naprawia takie błędy poza restartem addonow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz napisala do mnie jakiś BLIZZILLIAN na /w po NIEMiecku, ze zablokuja mi konta za cytuje DEVISENHANDEL- co jest bardzo smieszne, bo nigdy nie handlowalem ani nie kupowalem golda, chyba ze wejde na okrelsona strona i podam swoje dane do konta- wydaje się ze to naciagacze ale sama grozba zablokwowania konta jest straszna hehe otrzymujecie takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 00:33, Szejku napisał:

teraz napisala do mnie jakiś BLIZZILLIAN na /w po NIEMiecku, ze zablokuja mi konta za
cytuje DEVISENHANDEL- co jest bardzo smieszne, bo nigdy nie handlowalem ani nie kupowalem
golda, chyba ze wejde na okrelsona strona i podam swoje dane do konta- wydaje się ze
to naciagacze ale sama grozba zablokwowania konta jest straszna hehe otrzymujecie takie
informacje?


Stary to jakaś lipa jest takie info się dostaje na maila
Nie martw się chociaż ja Cię rozumiem sam nie wiem co ja bym zrobił gdyby mi konto chcieli zablokować
jakiś debil się nudził i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 00:33, Szejku napisał:

teraz napisala do mnie jakiś BLIZZILLIAN na /w po NIEMiecku, ze zablokuja mi konta za
cytuje DEVISENHANDEL- co jest bardzo smieszne, bo nigdy nie handlowalem ani nie kupowalem
golda, chyba ze wejde na okrelsona strona i podam swoje dane do konta- wydaje się ze
to naciagacze ale sama grozba zablokwowania konta jest straszna hehe otrzymujecie takie
informacje?


a jeżeli chodzi o mnie czy dostawałem takie info to odpowiem Tak :

Możliwe ,że mogłem takie coś otrzymać ale zawsze jak dostanę długiego wshipa od postaci blizz-info itp
to nawet ich nie czytam to nie wiem o co w nich chodzi :) Tobie też to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 01:21, orzech76 napisał:

jakiś debil się nudził i tyle


To nie tak, że oni się nudzą. Wysyłają cię na łudząco wyglądające profesjonalnie strony, gdzie się logujesz, podając im tym samym login i hasło swojego konta lub wchodząc na tą stronę złapiesz keyloggera. Ogólnie odradzam traktowanie takich ludzi poważnie. Szkoda, że Blizzard ich nie wyłapuje - a nawet jeśli, to mało skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 19:01, Azvar napisał:

Niezupełnie, Random Dungeon losuje dungeony ciągle z tej samej puli, tj ignoruje save''y
:) Nie można zrobić wybranego dungeonu 2x dziennie, ale można go wylosować nieograniczoną
ilość razy w ciągu dnia. Ja Random Dungeon nazywam Random GunDrakiem >_>


Niezupełnie z tej samej puli. Blizz kiedyś pisał że w miarę możliwość dungeon finder stara się unikać wybierania dungeona w której jesteś już zapisany. Ale jeśli trafisz na kogoś w teamie kto wskazał konkretny dungeon, idziesz właśnie tam pomijając save''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 00:33, Szejku napisał:

wydaje się ze
to naciagacze ale sama grozba zablokwowania konta jest straszna hehe otrzymujecie takie
informacje?


Bo to sa naciagacze. Ja po otrzymaniu takiej wiadomosci skontaktowalbym sie z GM i powiedzial o tych przyjemniaczkach, ktorzy probuja konto wyludzic. Swoja droga dobrze jest zainstalowac sobie na telefonie i aktywowac na koncie BN Battle.net Mobile Authenticator. Jest to dodatkowe zabezpieczenie na wypadek zlapania kayloggera, bo nawet majac login i haslo nie mozna sie zalogowac do gry bez podania odpowiedniego kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 19:14, pkapis napisał:

Ale nawet biorąc to pod uwagę random finder nie działa dobrze. Potrafi np. wpakować drużynę
w której trzy osoby miały sprzęt poniżej 4k gs do FoS HC. I o ile samego gs nie uważam
za dobry wyznacznik, to jednak mówi on jakiej klasy sprzęt mają ludzie. Wrzucać tam kogoś,
kto ma paktycznie wszystko ilvl 200 albo i poniżej do FoS to porażka.


Mów mi więcej. Liczby z noobscore''a nic mi nie mówią.
Z tego co się orientuję, te najnowsze heroici dropią sprzęt ilvl 232. Przed wejściem do nich masz dostęp do szczątkowych części sprzętu ilvl 219 (normal icecrown 5-man, totc heroic 5-man) i jednak w znaczącym stopniu do sprzętu ilvl 200 (wszystkie pozostałe heroici). Do tego dochodzą jeszcze raidy, gdzie w Naxxramas 10 masz sprzęt ilvl 200, 25-man - ilvl 213. Ulduar raczej mało kto robi, a do totc raid nikt nie weźmie nikogo z takim sprzętem.

Więc powiedz mi - jak ty chcesz dobierać ludzi do tych icecrownowych 5-manów z lepszym gearem? Biorąc pod uwagę poziom sprzętu jaki tam dropi, stawianie poprzeczki wyżej niż na ilvl 200 nie ma sensu.

A jak taka osoba trafi na ludzi z lepszym sprzętem, to owszem - będzie w tyle w drużynie, ale ma możliwość przejścia instancji i poprawienia swojego geara. No chyba że jest tankiem, ale to nie powinna się zapisywać do dungeona jako tank w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2010 o 08:06, Michal256 napisał:

Mów mi więcej. Liczby z noobscore''a nic mi nie mówią.
Z tego co się orientuję, te najnowsze heroici dropią sprzęt ilvl 232. Przed wejściem
do nich masz dostęp do szczątkowych części sprzętu ilvl 219 (...)

Dnia 05.07.2010 o 08:06, Michal256 napisał:

Więc powiedz mi - jak ty chcesz dobierać ludzi do tych icecrownowych 5-manów z lepszym
gearem? Biorąc pod uwagę poziom sprzętu jaki tam dropi, stawianie poprzeczki wyżej niż
na ilvl 200 nie ma sensu.


Sprzęt za emblemy - obecnie trywialny do zebrania. Kupujesz w Dalaran oraz obok Koloseum. ;-)
FoS jak FoS, ale do HoR trzeba być w miarę ubranym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 07:36, Ray napisał:

> jakiś debil się nudził i tyle

To nie tak, że oni się nudzą. Wysyłają cię na łudząco wyglądające profesjonalnie strony,
gdzie się logujesz, podając im tym samym login i hasło swojego konta lub wchodząc na
tą stronę złapiesz keyloggera. Ogólnie odradzam traktowanie takich ludzi poważnie. Szkoda,
że Blizzard ich nie wyłapuje - a nawet jeśli, to mało skutecznie.


No wiem o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 10:20, orzech76 napisał:

> > jakiś debil się nudził i tyle
>
> To nie tak, że oni się nudzą. Wysyłają cię na łudząco wyglądające profesjonalnie
strony,
> gdzie się logujesz, podając im tym samym login i hasło swojego konta lub wchodząc
na
> tą stronę złapiesz keyloggera. Ogólnie odradzam traktowanie takich ludzi poważnie.
Szkoda,
> że Blizzard ich nie wyłapuje - a nawet jeśli, to mało skutecznie.

No wiem o co chodzi :)


Bo jesteś orzechem.

Polecam BadBoy, i sprawa załatwiona, wszystkie whispy od podejrzanych 1szych leveli są blokowane i raportowane, nie ma także spamu na trade.

Everything under this line means QQ Whine.
-----------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 10:45, Grodhar napisał:

> > > jakiś debil się nudził i tyle
> >
> > To nie tak, że oni się nudzą. Wysyłają cię na łudząco wyglądające profesjonalnie

> strony,
> > gdzie się logujesz, podając im tym samym login i hasło swojego konta lub wchodząc

> na
> > tą stronę złapiesz keyloggera. Ogólnie odradzam traktowanie takich ludzi poważnie.

> Szkoda,
> > że Blizzard ich nie wyłapuje - a nawet jeśli, to mało skutecznie.
>
> No wiem o co chodzi :)

Bo jesteś orzechem.

Polecam BadBoy, i sprawa załatwiona, wszystkie whispy od podejrzanych 1szych leveli są
blokowane i raportowane, nie ma także spamu na trade.

Everything under this line means QQ Whine.
-----------------------------------------------------


Dziękuje, a co do tego addnu Tacy "pozbawieni mózgu"-w sensie debile piszą z dk czasem ale to potrafią wylevelować do 2 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu do tego doszło. Ukradli mi konto. Nie żebym sie smucił, ale trochę wysiłku w to włożyłem. Założyli mi Authenticator nawet. Czy jest jakaś możliwość odzyskania konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 12:58, Daronn_Darker napisał:

No i w końcu do tego doszło. Ukradli mi konto. Nie żebym sie smucił, ale trochę wysiłku
w to włożyłem. Założyli mi Authenticator nawet. Czy jest jakaś możliwość odzyskania konta?

Nie, to już jest koniec. Mogę jedynie zaproponować założenie nowego konta...

A tak serio - boże, przecież ten temat przewijał się przez to forum milion razy już, nie wspominając o tym, że sam powinieneś wiedzieć co robić - czyt. kontakt z Blizzem, przez formularz na www (odpisują po dłuższym czasie) lub przez telefon ze skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No, straciłem głowę;p to trochę wielkie przeżycie 5 lat grac bez problemów i nagle pufff. Ciekawi mnie jedna rzecz, jak oni mogli sie dobrać do mojego konta? Przeskanowałem cały dysk i nie znalazłem żadnego keyloggera. Nikomu i nigdzie nie podawałem haseł. Nie wchodziłem na żadne zagrożone witryny. Mogę mieć ze strony Blizz jakieś problemy jeśli ten ktoś narozrabia? Juz Blizz jest powiadomiony przez kolegę ze mam konto skradzione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 13:20, Daronn_Darker napisał:

/.../
No, straciłem głowę;p to trochę wielkie przeżycie 5 lat grac bez problemów i nagle pufff.
Ciekawi mnie jedna rzecz, jak oni mogli sie dobrać do mojego konta? Przeskanowałem cały
dysk i nie znalazłem żadnego keyloggera. Nikomu i nigdzie nie podawałem haseł. Nie wchodziłem
na żadne zagrożone witryny. Mogę mieć ze strony Blizz jakieś problemy jeśli ten ktoś
narozrabia? Juz Blizz jest powiadomiony przez kolegę ze mam konto skradzione.


No jak już ktoś wyżej napisał to nie jest większy problem najlepiej jak znasz kod ostatniego pre-paida lub numer karty z której ostatnio płaciłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 08:06, Michal256 napisał:

Mów mi więcej. Liczby z noobscore''a nic mi nie mówią.


NO to trudno, generalnie GS i wowheroes to bardzo dobre wyznaczniki ogólnego sprzętu jaki postać posiada.. I nie rozumiem, czemu tylu ludzi go neguje za praktycznie samą nazwę, podczas gdy naprawdę ułatwia komunikację i rozmowę na temat sprzętu..
Gear lv 200 gearowi lv200 nie równy.. GS 5.5 gearowi 5.5 jest generalnie podobnej jakości..
Bo mimo wszystko jest spora różnica nawet między ilv 200 blue/green, a ilv 200 purple (też do zdobycia na HC)..

Dnia 05.07.2010 o 08:06, Michal256 napisał:

Więc powiedz mi - jak ty chcesz dobierać ludzi do tych icecrownowych 5-manów z lepszym gearem? Biorąc pod uwagę poziom sprzętu jaki tam dropi, stawianie poprzeczki wyżej niż na ilvl 200 nie ma sensu.


Ma jak najbardziej, właśnie biorąc pod uwagę wspomniane sprzęty za emblemy.. Nie chcę kłamać, za triumphy można mieć full T9 + pojedyńcze sprzęty..
Jeszcze tak jak w przypadku DPSa to nie ma takiego znaczenia, to już tank i healer, którzy nie są w stanie wytrzymać tych 10 fal raczej tam iść nie powinni.. W startowych sprzętach z początkowych HC będą mieć problemy w HoR, który wymaga od healera zdolności do ciągłego healowania a od tanka możliwości w miarę utzrymywania HP..

Full fioletowe sprzęty z HC powinny wystarczyć.. Da się to zebrać.. Poza tym u nas od czasu do czasu ludzie robią ToCa 10 - da się tam wkręcić.. Poza tym od czego są gildie? Tam zawsze można się dogadać na run dla altów/słabszych postaci..

Dnia 05.07.2010 o 08:06, Michal256 napisał:

A jak taka osoba trafi na ludzi z lepszym sprzętem, to owszem - będzie w tyle w drużynie, ale ma możliwość przejścia instancji i poprawienia swojego geara. No chyba że jest tankiem, ale to nie powinna się zapisywać do dungeona jako tank w tej sytuacji.


Niekoniecznie, tank też musi zdobyć gear - wchodząc jako DPS nie powinien generalnie rollować na sprzęt dla tanków.. Gearowanie tanka, grając jako DPS jest conajmniej męczące chwilami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 08:06, Michal256 napisał:

Mów mi więcej. Liczby z noobscore''a nic mi nie mówią.
Z tego co się orientuję, te najnowsze heroici dropią sprzęt ilvl 232. Przed wejściem
do nich masz dostęp do szczątkowych części sprzętu ilvl 219 (normal icecrown 5-man, totc
heroic 5-man) i jednak w znaczącym stopniu do sprzętu ilvl 200 (wszystkie pozostałe heroici).


I do sprzętu ilvl 232/245, a nawet 264 za emblemy, a także niezłego sprzętu który można kupić. Jeśli się nie wydaje na głupoty i zbiera pieniądze, to z samych questów i nagród z nich w Northrendzie można mieć po wbiciu 80-tki kilka tysięcy, co spokojnie powinno starczyć na dwie części ilvl 245 z profesji.

Dnia 05.07.2010 o 08:06, Michal256 napisał:

Więc powiedz mi - jak ty chcesz dobierać ludzi do tych icecrownowych 5-manów z lepszym
gearem? Biorąc pod uwagę poziom sprzętu jaki tam dropi, stawianie poprzeczki wyżej niż
na ilvl 200 nie ma sensu.


Nie ja chcę dobierać, tylko chcę żeby random finder dobierał. Człowiekowi który dopiero dobiera sprzęt jest wszystko jedno czy zrobi Nexus czy FoS, a nawet pewnie lepiej jeśli trafi na Nexus, bo tam ma pięć EoT, a nie dwa.

Dnia 05.07.2010 o 08:06, Michal256 napisał:

A jak taka osoba trafi na ludzi z lepszym sprzętem, to owszem - będzie w tyle w drużynie,
ale ma możliwość przejścia instancji i poprawienia swojego geara.


Jeśli trafi taka jedna? Jak najbardziej i nie mam nic przeciwko. Jeśli trafią takie trzy, to można zapomnieć. FFOS jest paskudny pod pewnymi względami - moby to głównie casterzy, których ciężko zebrać razem, a duchy pod koniec strzelają na tyle silnym AoE, że i niezły healer może mieć problem. I jeśli trafi tam drużyna w zbyt słabym sprzęcie to będą wipować często.

Dnia 05.07.2010 o 08:06, Michal256 napisał:

No chyba że jest tankiem, ale to nie powinna się zapisywać do dungeona jako tank w tej sytuacji.


A niby czemu? To znaczy że jak ktoś ma tankować, to musi najpierw zebrać bardzo dobry sprzęt? Przecież to strzelanie sobie w stopę - tak w dobrym sprzęcie nie ma powodów do robienia więcej niż jednego HC dziennie, a w pewnym momencie i EoF mu nie są już potrzebne.
Ja uważam inaczej - niech do instancji wchodzi każdy niezależnie od sprzętu, tylko niech go random finder wrzuci do czegoś, co ten człowiek ma szansę przejść w swojej roli i w drużynie która może to zrobić. Więc nie pakować do FoS kogoś, kto nie zdążył nawet kupić paru podstawowych rzeczy za EoT. Między instancjami ICC a starymi jest spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się