Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2010 o 07:56, Ray napisał:

> żeby skilowac fishing jest inny sposób niż stać jak głupi i klikać XD :) ???


Ja nabiłem skill w fishing czekając w raidach aż się pełna grupa zbierze. Poza tym robienie
daily Dalaran i Outland fishing też pomaga. Jak się już nabije trochę skilla, powiedzmy
około 300, to można zacząć robić achivy, jak chociażby ten z wyłowieniem wszystkich monet
z dalarańskiej fontanny (The Coin Master).


Też dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 17:01, Zebek napisał:

Witam
Czy herloomy mozna przesyłać między serwerami???


Co ty jak ty to sobie wyobrażasz XD

To wygląda tak ,że herloomy wysyłasz normalnie jak gold czy inne itemy (pomiędzy swoimi Postaciami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 17:01, Zebek napisał:

Witam
Czy herloomy mozna przesyłać między serwerami???


Nie ale można przesyłać do postaci z przeciwnej frakcji, pod warunkiem, że są na tym samym serwerze. Z goldem i innymi itemami już się tak zrobić nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok.. RNG WoW-a jest zje**y.. Centralnie.. Tydzień robiłem po 1 HC dziennie dla frostów.. Przez tydzień, za każdym razem wylosowało mi HoL O_O''
7 razy z rzędu ta sama instancja..
:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 17:20, DemoBytom napisał:

Ok.. RNG WoW-a jest zje**y.. Centralnie.. Tydzień robiłem po 1 HC dziennie dla frostów..
Przez tydzień, za każdym razem wylosowało mi HoL O_O''
7 razy z rzędu ta sama instancja..
:?

Poważnie gadasz ? XD

pewnie spam jednego istantu Cię musiał znudzić co ?
Blizz ma różne widzi misie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 17:20, DemoBytom napisał:

Ok.. RNG WoW-a jest zje**y.. Centralnie.. Tydzień robiłem po 1 HC dziennie dla frostów..
Przez tydzień, za każdym razem wylosowało mi HoL O_O''
7 razy z rzędu ta sama instancja..
:?

Kiedyś jak grałem to było coś takiego jak wredny Oculus, nie mówie tu o tym czymś teraz, przez który można się przebić.
HoL wcale nie taki zły, szybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten random nie jest taki całkiem 100% random.

Random działa tylko wtedy gdy wszyscy w drużynie mieli wskazaną losową instancję. Jeśli dołączasz do grupy która już jest w środku instancji, lub też do grupy w której ktoś wskazał konkretną instancje do której chce się udać, wtedy i ty do niej trafiasz (nawet jeśli byłeś już tam zapisany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 17:20, DemoBytom napisał:

Ok.. RNG WoW-a jest zje**y.. Centralnie.. Tydzień robiłem po 1 HC dziennie dla frostów..
Przez tydzień, za każdym razem wylosowało mi HoL O_O''
7 razy z rzędu ta sama instancja..
:?


Random znaczy tu mniej więcej tyle co "wszystko mi jedno gdzie trafię". xD

Widocznie z jakiegoś powodu jest popyt na HoL wśród innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 18:34, Kadaj napisał:

Widocznie z jakiegoś powodu jest popyt na HoL wśród innych graczy.


Niezupełnie, Random Dungeon losuje dungeony ciągle z tej samej puli, tj ignoruje save''y :) Nie można zrobić wybranego dungeonu 2x dziennie, ale można go wylosować nieograniczoną ilość razy w ciągu dnia. Ja Random Dungeon nazywam Random GunDrakiem >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 18:15, Michal256 napisał:

Ten random nie jest taki całkiem 100% random.

Random działa tylko wtedy gdy wszyscy w drużynie mieli wskazaną losową instancję. Jeśli
dołączasz do grupy która już jest w środku instancji, lub też do grupy w której ktoś
wskazał konkretną instancje do której chce się udać, wtedy i ty do niej trafiasz (nawet
jeśli byłeś już tam zapisany).


Ale nawet biorąc to pod uwagę random finder nie działa dobrze. Potrafi np. wpakować drużynę w której trzy osoby miały sprzęt poniżej 4k gs do FoS HC. I o ile samego gs nie uważam za dobry wyznacznik, to jednak mówi on jakiej klasy sprzęt mają ludzie. Wrzucać tam kogoś, kto ma paktycznie wszystko ilvl 200 albo i poniżej do FoS to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wrzucać tam kogoś, kto ma paktycznie wszystko ilvl 200 albo i poniżej do FoS to porażka.

Tak samo jak ja ostatnio, tankiem lv 71 wylądowałem w jednej instancji z DPSami lv 80 (nexus normal bodaj).. Średnio ogarniętymi DPSami bo za cholerę nie potrafili patrzeć na omena - a przeaggrowanie tanka 9lv niższego jest raczej proste.. >.<''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 19:39, DemoBytom napisał:

>Wrzucać tam kogoś, kto ma paktycznie wszystko ilvl 200 albo i poniżej do FoS to porażka.


Tak samo jak ja ostatnio, tankiem lv 71 wylądowałem w jednej instancji z DPSami lv 80
(nexus normal bodaj).. Średnio ogarniętymi DPSami bo za cholerę nie potrafili patrzeć
na omena - a przeaggrowanie tanka 9lv niższego jest raczej proste.. >.<''


Wiesz, z tym jest o tyle prosto, że oni prawdopowodbnie każdego moba mogli sami załatwić i nawet nie potrzebowali tanka. Jak robiłem teraz Ahune przez ostatnie dwa tygodnie, to na swoim DK olewałem aggro i po prostu tłukłem moby jak najszybciej, a z kolei gdy tankowałem na warriorze, nie przejmowałem się zanadto, gdy coś mi się urwało. Taka walka, że utrzymanie aggro z wszystkich mobów jest ciężkie (chyba że dps szybko je ubijają i trzeba tylko zgarniać co chwila dwa nowe), zwłaszcza jeśli każdy dps postanowi bić bossa i tank musi trzymać na sobie ponad dziesięć addów, a jeszcze co chwila wyłapywać nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 19:44, pkapis napisał:

Jak robiłem teraz Ahune przez ostatnie dwa tygodnie,
to na swoim DK olewałem aggro i po prostu tłukłem moby jak najszybciej

Pozwolisz, że Cię zacytuje.
Możecie mnie nazwać czepialskim, ale jakoś chyba 80% heroiców w WotLK polegało na idź zabij, wleć w grupe tank wytankuje, heal wyhealuje, dps wystrzeli dps metery w kosmos.
Bardzo mi brakuje CC, wkurzania się o owieczkę i tanka mówiącego, że powoli z DPS bo threata nie ma ! :)
Stare dobre TBC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda, prawie o tym zapomniałem jak wchodziło sie na HC, dobrze bylo miec w grupie rogala/maga i przed pullem sap potem sheep czasem gdzies banish... ale mam nadzieje ze wroci to w kataklizmie, dla mnie juz dobra nowina jest ze epickie itemy beda naprawdę epicki, i znowu znaczenie będą miały niebieskie itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 20:03, the_bishop napisał:

tak to prawda, prawie o tym zapomniałem jak wchodziło sie na HC, dobrze bylo miec w grupie
rogala/maga i przed pullem sap potem sheep czasem gdzies banish... ale mam nadzieje ze
wroci to w kataklizmie, dla mnie juz dobra nowina jest ze epickie itemy beda naprawdę
epicki, i znowu znaczenie będą miały niebieskie itemy.

Właśnie po blue postach jak tak czytam na mmo champion, Blizzard chyba jednak doszedł do wniosku, że zbyt ułatwił jednak pewne aspekty w WotLK, ostatnio nawet było coś o generowaniu threata w Cataclysmie.
(jedyna walka dla mnie, na której ludzie musieli uważać z threatem to był Malygos...)
Ja swoją grę skończyłem, prawie zabiłem LK (bez tego śmiesznego buffa bo to też jakaś paranoja) fajnie się grało w WotLK, ale nie jestem tak usatysfakcjonowany grą jak po TBC, wrócę jak wyjdzie Cataclysm trzeba będzie dokopać Deathwingowi.
CC, marudzeniu tanka o zmniejszenie DPS i wymuszanie na rogue''u vanisha mówię tak ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 19:01, Azvar napisał:

> Widocznie z jakiegoś powodu jest popyt na HoL wśród innych graczy.

Niezupełnie, Random Dungeon losuje dungeony ciągle z tej samej puli, tj ignoruje save''y
:) Nie można zrobić wybranego dungeonu 2x dziennie, ale można go wylosować nieograniczoną
ilość razy w ciągu dnia. Ja Random Dungeon nazywam Random GunDrakiem >_>

to chyba musi działać podobny system jak w random sota... erm znaczy "random" bg, 80% sota 10%eots 10%reszta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 19:01, Azvar napisał:

> Widocznie z jakiegoś powodu jest popyt na HoL wśród innych graczy.

Niezupełnie, Random Dungeon losuje dungeony ciągle z tej samej puli, tj ignoruje save''y
:) Nie można zrobić wybranego dungeonu 2x dziennie, ale można go wylosować nieograniczoną
ilość razy w ciągu dnia. Ja Random Dungeon nazywam Random GunDrakiem >_>


Chodziło mi o to, że jeśli gracz A ma ochotę zrobić HoL, to nie czeka aż zbierze się pięć takich samych osób, lecz dobierani zostają do niego też gracze z puli random (bo im wszystko jedno). Więc jeśli takich osób mających ochotę na HoL jest więcej, a na dodatek chodzą tam codziennie, to spora szansa, że czyimś randomem będzie dzień w dzień HoL.

Oczywiście czasem to tylko złośliwość algorytmu losującego. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 23:28, Gallbaroquo napisał:

Od ściągnięcia nowego patcha wyskakuje mi error.

Nie wiem co z tym zrobić. :(



Ja tak miałem jak jedna postacią byłem w orgri potem odpaliłem grę jeszcze raz wszedłem na inną postać
i było ok a jak zrobiłem relog na tą w której był ten error to znowu wyskoczył i nie mogłem wejść na nią dopiero potem problem ustąpił

ale jeszcze możesz wejść w folder gdzie masz wowa, i tam masz opcje reprai poczekaj aż się skończy i potem odpal jeszcze raz (to jest restart addonow które były wgrane) więc poprostu po tym trzeba je wgrać ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się