Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A to dzieki za wasza pomoc teraz juz wiem co i jak pewnie bede korzystal z pre-paid''ow.
Moze wkoncu troche abonament obniza na WoW''a jak wejdzie teraz pare nowych gier mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 14:30, HoZar napisał:

jak pisze "1500fire"(1500 resisted) to co ? zresistowalem to obrazenia ?


Tez mnie to zawsze zastanwailo :) Ale chyba jest tak jak mowisz:
Ilosc obrazen (ile z tego zostalo zresistowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dałem mamie 150 zł i "pożyczyła" mi swoją kartę kredytową citibanku - Visa. Wbiłem na Subcription opcję za trzy miechy (po przeliczeniu te 35 euro wyniosło jakieś 141 zł) i podałem numer karty, imię i nazwisko posiadacza i te ostatnie cyfry z tyłu karty i gram od kilku dni na tym już. Jakbyście mogli doradzić to ma jeszcze kartę Visa banku PKO i Visa Electron Banku Pocztowego i Visa Raiffeisen Bank (no i Visa Citibanku). Którą najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bardzo mozliwe ze nie do konca...
jeden moj kumpel twierdzi ze to sie interpretuje tak ze dostales 3000 fire z czego 1500 bylo resisted...


dlatego pytam sie tutaj...wkoncu czesc ludzi ktorzy sie orjentuja tu zaglada.

http://img195.imageshack.us/img195/9774/wowscrnshot0522062131597ss.jpg
jak to wyslalem GMowi z pytaniem czy to jest bug to stwierdzil ze nie wie i jak sie to powtorzy to zebym im jeszcze raz wyslal
Ale gdyby to bylo tak jak moj kumpel mowi to GM chyba by mi o tym powiedzial no nie ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 11:58, Volvox napisał:

> Dzieki za odpowiedz a czy moze to byc byc Visa Electron karta mBanku przykladowo?

Niestety nie. Jesli chcesz placic z konta mBanku, to musisz miec karte internetowa (plnatna
za wydanie 20pln :( )
Inteligo daje chyba bezplatna z mozliwoscia platnosci internetowych.


Nie zgodze sie z toba... ja mam karte z mBanku za ktora nie zaplacilem nic a o tym ze mozna nia placic w internecie mozna przeczytac na stronie mBanku :

"Czy mogę płacić kartą mBanku w Internecie?

Niektóre karty mBanku umożliwiają realizowanie transakcji w Internecie (a także innych transkacji "wirtualnych" - telefonicznych i korespondencyjnych). Do takich transakcji mBank rekomenduje eKARTĘ wirtualną, wydawaną do rachunków eKONTO i izzyKONTO."

Tak wiec wydaje mi sie ze mozna placic karta mBanku za abonament w WoWie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 16:19, Makus89 napisał:

Nie zgodze sie z toba... ja mam karte z mBanku za ktora nie zaplacilem


Rozumiem, ze chodzi o zwykla Vise Electron. Czy placiles nia za WoW?
Niedlugo po premierze probowalem i nie dalo sie, wiec zamowilem wlasnie eKARTE i ona wlasnie jest platna.
PS. Moze cos sie zmienilo, bo wiem ze ludzie pisali do mBanku w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 15:44, HoZar napisał:

no bardzo mozliwe ze nie do konca...
jeden moj kumpel twierdzi ze to sie interpretuje tak ze dostales 3000 fire z czego 1500 bylo
resisted...


dlatego pytam sie tutaj...wkoncu czesc ludzi ktorzy sie orjentuja tu zaglada.

http://img195.imageshack.us/img195/9774/wowscrnshot0522062131597ss.jpg
jak to wyslalem GMowi z pytaniem czy to jest bug to stwierdzil ze nie wie i jak sie to powtorzy
to zebym im jeszcze raz wyslal
Ale gdyby to bylo tak jak moj kumpel mowi to GM chyba by mi o tym powiedzial no nie ?.


Myślę, że chodzi o to, że 1500 sobie "wchłonąłeś" a reszta zabrała Ci hp.
Mam pytanie - jaki to addon ze widzisz ile będą trwały buffy? i że hp i mana jest w liczbach? twój nick to hozarus? dlaczego wyglądasz jakbyś był elite :P i co to za addon że pokazuje wszystkich typa z raidu? dzięki za odp, bo ja mam titan panel i atlasa :P a niedługo 60 lvl i koledzy obiecują zabrać do ZG i MC :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 19:10, Radzisz napisał:

Mam pytanie - jaki to addon ze widzisz ile będą trwały buffy? i że hp i mana jest w liczbach?


Krótko i zwięźle: learn2options :P Wystarczy pogrzebać w opcjach ...

A co do tego resista ze screena: resistance działa w ten sposób, że nie tylko zwiększa szansę na pełny resist (0 dmg), ale też zmniejsza dmg z danej szkoły magii (pełny resist można sobie obliczyć tym wzorem: (Resistance) / (Lvl atakującego) * 15% = (% szans na pełny resist) ). Także fakty są takie: typowy zbieg okoliczności, że dokładnie połowa dmg została zrezistowana, GM zaś jako to GM - nie ma zielonego pojęcia o grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sth`Devilish był szybszy, ale jeszcze raz powiem poszukaj w opcjach. W Interface Options masz Buff Durations (czas buffów) i Alway display your Hp,mana,... Co do GM to ja się cieszę jak w ogóle dojdzie do niego mój ticket, bo czasem to se poczekasz..... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 19:19, Sth`Devilish napisał:

Także fakty są takie: typowy zbieg okoliczności, że dokładnie połowa dmg została zrezistowana,
GM zaś jako to GM - nie ma zielonego pojęcia o grze...


No cóż - w moim odczuciu ten ''zbieg okoliczności'' zdarza się bardzo często. Osobiście wiele razy widziałem w combat logu (szczególnie przy Ragnarosie) - że zresistowałem dokładnie połowe obrażeń. Więc pytanie - zbieg okoliczności czy tak już tam mają w Molten Core? :P

Aha - i jeszcze do Radzisza: wszystkich z raidu też możesz wyciągnąć za pomocą interfejsu gry - wystarczy wejść na zakładke raid i wyciągnąć osoby za numer grupy lub za klase :P
Ale mimo to polecam CTRaidAssist mod - do raidów jest praktycznie niezbędny - pare jego elementów zostanie dodanych w patchu 1.11, jednak BossMod wciąż jest niezastąpiony (zresztą tego nie mogą dodać, podobnie jakby zdecydowali się wbudować do interfejsu gry atlas :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2006 o 19:51, Michal256 napisał:

Aha - i jeszcze do Radzisza: wszystkich z raidu też możesz wyciągnąć za pomocą interfejsu gry
- wystarczy wejść na zakładke raid i wyciągnąć osoby za numer grupy lub za klase :P
Ale mimo to polecam CTRaidAssist mod - do raidów jest praktycznie niezbędny - pare jego elementów
zostanie dodanych w patchu 1.11, jednak BossMod wciąż jest niezastąpiony (zresztą tego nie
mogą dodać, podobnie jakby zdecydowali się wbudować do interfejsu gry atlas :P).

CT RAID ASSIST mam już od tygodnia, ale jego mozliwości nie wypróbowałem :) No, w opcjach wowa za bardzo się nie grzebię... Ale czas najwyzszy zacząć.

Mam mały problem z jednym addonem : Guild event menager. Wwalam go gdzie trzeba, odpalam, program działa bez zarzutu (addon :) ).... Tak, tylko gem działa dobrze :P Gra dostaje jakiegoś szału, zwalnia o 70%, a gdy addonna wyłączę w opcjach to po wejściu na postać, pojawiają się miliony tekstów na kanale /5 ... Nie wiem o co chodzi, ale pomógł taki programik co w wowie jest, repair się zwie chyba :P Poprostu o tym addonie musze zapomnieć?

Aha, jak odpalilem tego repaira mam teraz nawet launchera w WoWie :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 19:10, Radzisz napisał:

Mam pytanie - jaki to addon ze widzisz ile będą trwały buffy?


To mozna wlaczyc normalnie w opcjach :)

Dnia 24.05.2006 o 19:10, Radzisz napisał:

twój nick to hozarus?


Tak, taki jego nick :)

Dnia 24.05.2006 o 19:10, Radzisz napisał:

dlaczego wyglądasz jakbyś był elite :P


Bajerek w modzie :) (chociaz moze dlatgo ze to taki elitarny hunter ;))

Dnia 24.05.2006 o 19:10, Radzisz napisał:

i co to za addon że pokazuje wszystkich typa z raidu?


To RaidAssist z zestawu CT_mod. Ten mod to niemal obowiezkowa sprawa dla osob chodzacych na rajdy (wiekszosc gildii nie puszcza na rajdy ludzi bez tego).
PS. Nie trzeba sciagac calego CT_mod. Wystarczy tylko RaidAssit (przyda sie takze BossAssist)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: Czy komus udalo sie skopiowac postac na Realm testowy? Mnie od kilku dni nie udaje sie wejsc na strone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a gdy addonna wyłączę w opcjach to po wejściu na postać, pojawiają się miliony

Dnia 24.05.2006 o 21:46, Radzisz napisał:

tekstów na kanale /5 ...


Lol, a ty wiesz jak GEM działa? Żaden mod nie kontatktuej się z innym graczem od tak sobie - jeżeli już jakiś mod zbiera jakieś informacje (np. właśnie pomaga w ustaleniu eventów w gildi i rozprowadzeniu ich) - robi to za pomocą kanału. Na tym kanale są cały czas wysyłane i uaktualniane informacje na temat zdarzeń (w przypadku tego moda) - i dzieje się tak niezależnie czy mod masz włączony czy wyłączony. Jeżeli jest on włączony to po prostu te wiadomości są ukryte, a mod je sobie przetwarza. Być może to przesyłanie danych jest przyczyną spowolnienia gry. Po wyłączeniu moda - gra nie opószcza kanału - i nie trzeba robić żadnych repairów gry - wystarczy wyjść z kanału :P (komenda /leave [nazwa lub numer kanału])

I jeszcze jedna ważna sprawa - NIGDY nie mów o kanałach odnosząc się do numerów!!! Każdy może (a najprawdopodobniej ma) inną numerację! Zawsze podawaj nazwę kanału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 21:59, Volvox napisał:

Przy okazji: Czy komus udalo sie skopiowac postac na Realm testowy? Mnie od kilku dni nie
udaje sie wejsc na strone :/



Na skopiowanie postaci jest tylko jedna rada - SMAAAAAASHHHHHHH F5!!!!!!!!111111
Czyli ciągłe odświeżanie strony ;) Udało mi się w ten sposób skopiować postać - kiedyś w środku nocy :P

Ale sam serwer i tak ciągle wysiada i strasznie laguje - przez 4 dni wogóle nie działał więc nie ma co się cieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 21:59, Volvox napisał:

Przy okazji: Czy komus udalo sie skopiowac postac na Realm testowy?
Mnie od kilku dni nie udaje sie wejsc na strone :/


Mnie się udało - przedwczoraj skopiowałem postać na Realm testowy metodą podobną do tej, którą opisał Michal256 - to znaczy F5-F5-F5-... non-stop-refresh. Ale co z tego? I tak nie mogę grać. Niestety nie udało mi się wejść do testowego świata gry. Serwer prawdopodobnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 19:19, Sth`Devilish napisał:

A co do tego resista ze screena: resistance działa w ten sposób, że nie tylko zwiększa szansę
na pełny resist (0 dmg), ale też zmniejsza dmg z danej szkoły magii


Z tego co wiem czary Frost nie sa zmniejszane. Pelne trafienie, albo nic. (chyba przez to liczy sie inaczej szansa na trafienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się postać udało skopiować chyba w sobote. Na sam serwer dostałem się dopiero w środe - wtedy serwer dopiero zaczął działać jak należy, jednak dalej było pare problemów z kopiowaniem. Teraz zdaje się że wszystko działa już jak należy (8k osób w kolecje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się