Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2006 o 22:16, PharauhnMizzrym napisał:

wskrzeszać jak kapłan, obrażenia czarami ma większe niż mag (widziałem filmik jak szaman rzuca
łańcuch błyskawić zadająć pierwsze osobie 15k obrażeń drugiej 7k a trzeciej 5k, i nikt, nawet


15k??? 7k??? , w 5k ciezko bo ciezko ale moze bym przemyslal to jeszcze, a ten filmik to nie z priva czasem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 23:00, Siwy Got napisał:

> wskrzeszać jak kapłan, obrażenia czarami ma większe niż mag (widziałem filmik jak szaman
rzuca
> łańcuch błyskawić zadająć pierwsze osobie 15k obrażeń drugiej 7k a trzeciej 5k, i nikt,
nawet

15k??? 7k??? , w 5k ciezko bo ciezko ale moze bym przemyslal to jeszcze, a ten filmik to nie
z priva czasem ?

Filmik był na stronie http://www.warcarftmovies.com a uważam to za porządną stronę wiec raczej z globala. Ja tak jak cała moja i znajoma z nami gildia ma problemy z szamanami i się nie dziwie bo na BG Horda z choćby 2 szamanami ma już dużą przewagę, a przy skrajnym debiliźmie połowy Alliantów na serveże jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filmiki sa po to by tworca mogl sie powozic. Tak samo widzialem warkow z ok 8k obrazen, magow z 15k itd. Po prostu jesli ma sie najlepsze przedmioty, buffy itp itd to mozna takie cos wyciagnac.
Szamanow osobiscie nie lubie, ale nie sa oni w jakis sposob przegieci. Taki warlock np ma duzo latwiej kogokolwiek zabic a czepia sie go mniej ludzi.

Sztywny - dopiero na 60 lvl, przy raidowaniu czy chodzeniu do 5manow. Wczesniej nie jest to zbyt potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 23:32, corum_pob napisał:

filmiki sa po to by tworca mogl sie powozic. Tak samo widzialem warkow z ok 8k obrazen, magow
z 15k itd. Po prostu jesli ma sie najlepsze przedmioty, buffy itp itd to mozna takie cos wyciagnac.


Dokładnie plus to co miał na sobie przeciwnik:) mógł mnieć np. Resurection sickness;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam Warlock jest równiez bardzo silny i na PvP równiez wymiata ale jednak teraz już nie jestem takim noobkiem jakim byłem kiedyś i wiem że Szaman jest równie przegięty jak on a może nawet i bardziej. Między innymi przez fakt że warlock może użyć tylko jednej klatwy (mówie o skillach z "curse of" w nazwie) a szaman tego ograniczenia w totemach nie ma. Corum-pob dobra może i zadał 8k obrażeń ale jednej osobie, a tamten zadał 15k pierwszej a potem jeszcze dwóm następnym trtoche mniej ale i tak zabił ich na muejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 23:37, PharauhnMizzrym napisał:

Między innymi przez fakt że warlock może użyć tylko jednej klatwy

mysle ze wcale mu to nie przeszkadza, skoro klatwy nie maja nawet czasu sie rozkrecic w walce z czlowiekiem. I tak korzysta z sukkuba i robi nuke''i shadowboltami.

Dnia 22.07.2006 o 23:37, PharauhnMizzrym napisał:

a szaman tego ograniczenia w totemach nie ma.

wlasciwie to moze postawic tylko cztery, po jednym z kazdego zywiolu (ogien, woda, ziemia, powietrze).

Dnia 22.07.2006 o 23:37, PharauhnMizzrym napisał:

może i zadał 8k obrażeń ale jednej osobie, a tamten zadał 15k pierwszej a potem jeszcze dwóm
następnym trtoche mniej ale i tak zabił ich na muejscu.

no mowie: wożonko.
Nie mysl, ze mu to wychodzi tak czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 23:48, corum_pob napisał:

mysle ze wcale mu to nie przeszkadza, skoro klatwy nie maja nawet czasu sie rozkrecic w walce
z czlowiekiem. I tak korzysta z sukkuba i robi nuke''i shadowboltami.

Oj troche przeszkadza bo jednak miło by było żucić naraz taką klatwę ogłupiającą (zapomnaiłęm nazwy) na maga po czym dobić mu jeszcze Curse of Agony co go spowolni i zada obrażenia.

Dnia 22.07.2006 o 23:48, corum_pob napisał:

wlasciwie to moze postawic tylko cztery, po jednym z kazdego zywiolu (ogien, woda, ziemia,
powietrze).

A to po części zwracam honor ale drugiej strony to wystarczy aby do szamana nikt nie miał szans sie zlbiżyć.

Dnia 22.07.2006 o 23:48, corum_pob napisał:

no mowie: wożonko.
Nie mysl, ze mu to wychodzi tak czesto.


Oczywiście że nie zadają takich obrażeń zawsze ale troche mnie odstraszają takie liczby :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 23:53, PharauhnMizzrym napisał:

Oj troche przeszkadza bo jednak miło by było żucić naraz taką klatwę ogłupiającą (zapomnaiłęm
nazwy) na maga po czym dobić mu jeszcze Curse of Agony co go spowolni i zada obrażenia.

nie rozumiem po co rzucac agony na maga. Deathcoil + dwa shadowbolty za 1k+2k i maga nie ma. Co innego melee, ale ten i tak nie przejdzie succuba.

Dnia 22.07.2006 o 23:53, PharauhnMizzrym napisał:

A to po części zwracam honor ale drugiej strony to wystarczy aby do szamana nikt nie miał szans
sie zlbiżyć.

kazda klasa jest do pokonania. Niektore klasy maja latwiej, inne trudniej, ale zawsze jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odczepcie się magów :P Nie nasza wina że blizzard zaniża nasze możliwości... dajcie nam tyle hp co warriorom to zaden shaman nie wstanie... Co do shamanow. Naprawde jest to przegięte, postawi sobie 4 słupki i po moich 3 szotah po kilku sek ma spowrotem hp. To glupie, shaman nie dosc ze z broni wali prawie jak warrior we mnie, posiada cholerna tarcze, ma armor z statami ktorych nigdy nie osiagniemy! Ja soluje shamanow, ale tylko wtedy jak zadnego slupka nie postawi i mnie nie zauwazy. tutaj trzeba szybkosci i zdecydowania... jak sie zorientuje przed atakiem maga mozemy zaczac uciekac (chociaz to i tak nigdy nie wychodzi...) co do shotow. jestem magiem polowa to epiki, a moje shoty wynosza maks 1.6 k. a zeby ktos mocniej walil to okolo 2.5 k najmocniejszy jaki widzialem, chociaz crity moze sa i wieksze. Gdyby tak shamanowi obnizyc arm i mozliwosc udezenia...
Chociaz. My mamy paladynow, ale oni nie stawiaja cholernych slopkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
problemy z lagiem znikly zaraz po skanie antywirusowym. Na drugim domowym komputerze znalazl okolo 40 trojanow i backdoorow. Az sie zdziwilem, ze tym razem problem lezal nie po stronie Blizza czy TP. Byc moze czesc zlagowanych graczy ma podobny problem a jego solucja okazala sie calkiem prosta:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 10:00, Radzisz napisał:

Odczepcie się magów :P Nie nasza wina że blizzard zaniża nasze możliwości...


Nawet nic nie mów - magów mam potąd o.O^
Przykład z Testowego Serwera (gdzie każdy posiada same epickie przedmioty): Biegnę Resto Druidem (Horda) przez WSG (trzymam flagę), patrzę w lusterko i widzę, że za mną jakiś mag zsiada z mounta. Dostaję dwa razy w plecy - w odstępie sekundy 3k + 1,5k... Szkoda, że nie zdążyłem się odwrócić, bo pokazałbym mu, co o nim myślę ;).

To teraz Loladyni: zapewniam cię, że nie ma bardziej %$@!# klasy! typowego Paladyna trzeba zabić dwa razy, żeby zginął... Zwykłe leczenie można przerwać - Loladynowi można co najwyżej pokazać /rude (zwykle w takich sytuacjach zaczynam ich olewać).
Dodawanie Paladnów do Hordy to zwykła hańba. Jestem na nie! :]

Warto wspomnieć, że - w przeciwieństwie do Hordy - Alliance to przeważnie same "epiki" (przynajmniej na moim serwerze).
Nawiasem: właśnie dobiłem moim Feral Drutem do 60lvl. Sprzęt mam ogólnie słaby: niebieski + kilka zielonych - z tym, że są to przedmioty ledwo pasujące do ferala. Dopiero od środy zacznę kompletować niebieski PvP Set. Mimo to Alliance giną :]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magowie sa niezli, i nie probujcie mnie przekonac ze sa slabi. Z odpowiednim skillem i itemami potrafia zabic wszystko.

Radzisz - ale maja buffy.

MiPek - tak, na Twoim serwerze tak jest. Przewaznie jet rowno, czasem nawet z przewaga dla hordy (GB np)

No i Paladyni w hordzie - podoba mi sie historia z tym zwiazana :) Blood Elfy zlapaly Naaru i torturami zmusily ja do dania im magi swiatla. Calkiem fajnie bedzie wygladala ta istota w ich stolicy :) Czy to nie klimatyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serveze The Venture Co horda króluje tak liczebnie, jak i pod względem liczebności a takze uzbrojenie wielu ma lepsze. Niestety do tego są też strasznie chamscy i wręcz kochają nas gankować albo zabijać o wiele niższe poziomy mimo iż nie maja z tego nic poza satysfakcją iż zadają po kilka tysięcy obrażeń i zabijają mnie jednym albo dwoma ciosami, co ja nazywam po prostu playerrkillerstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 12:34, PharauhnMizzrym napisał:

Na serveze The Venture Co horda króluje tak liczebnie, jak i pod względem liczebności a takze
uzbrojenie wielu ma lepsze.


Haha, ale bzdura. Mówisz o serwerze, na którym po stronie hordy dopiero jedna gildia zrobiła całe BWL i robi AQ40, zaś po stronie ally jedna już robi Naxxramas, zaś 2 inne przeciskają się przez AQ40. To duża różnica i przestań bzdury gadać, bo po za tym to alliance ma po swojej stronie 3 dobre grupy premade na battlegroundy, gdzie horda ma tylko 1 może 2.

Dnia 23.07.2006 o 12:34, PharauhnMizzrym napisał:

zadają po kilka tysięcy obrażeń i zabijają mnie jednym albo dwoma ciosami, co ja nazywam po prostu >playerrkillerstwem.


Rofl, l2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak Allianci są u nas świetni na BG no przecież szczytem geniuszu jest fakt zę nawet na 50-60 lvlach nie potrafią się jeszcze trzymać w grupie i horda która juz się w grupie trzyma tłucze ich jak chce, jeśli dla ciebie to są dobre grupy to gratuluję. Co do Naxxramas to słyszałem że nikt na tym serveże tego jeszcze nie ukończył a w przypadku innych instancji to jeden z naszej gildii ma w The Sentenced brata i to właśnie oni spokoinie już robią te największe instancje. Po wielu spotkaniach z hordą ja jestem przekonany iż na tym serveże są oni o wiele lepsi od Alliantów. Z tymi obrażeniami przyznam troche przesadziłem, ale faktem jest że tacy z hordy którzy dla czystej satysfakcji z tego że zabijają mnie 3 ciosami są i uważam to za wredne bo oni naprawdę nie mają za to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz komu ty odpisujesz?:) Sth`Devilish Wie wiecej o The Sentenced niż ci się moze wydawać:) Można powiedzieć z przymróżeniem oka że od niego wszystko siezaczeło, jeszcze przed tą gildią;P Zresztą on sam ci napisze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja pisze to co widzę na tym serveże i to co słyszę od gildii (jak powiedziałem brat jednego z naszych tam siedzi, mogę się z tym The Sentenced mylić, nie zaprzeczam nie ma ludzi nieomylnych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie topic http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-realm-theventureco-en&t=50100&p=1&tmp=1#post50100 i przestań się wymądrzać :) A co do tego, że ktoś ciebie ubił mając przewage gearu - a czego ty się spodziewasz po serwerze RP-PvP, że np taki ork przejdzie obok ciebie, pomacha tobie i może jeszcze poda ci rękę ? ;) Zaczerpnij trochę wiedzy z faktów, a nie ciągle opowiadasz czego to ty nie słyszałeś od kolegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze się nie wymądrzam, tylko piszę co widzę po drugie ja rozumiem zabić mnie raz ale jak taki potem stoi przy moim ciele i tylko czeka aż się wskrzeszę żeby mie znowu ubić (zowie się to gankowanie :) )to już hest wredne, albo sa tacy spryciaże co czekają aż ja wygram z jakimś potworem i jak jestem osłabiony to mie dobija. Cóż ale skończmy ten głupi temat, ja się mogę mylić gram ledwo dwa miesiace a ty zakłądam ze jesteś trochę bardziej doświadczonym graczem więc możesz mieć tutaj rację :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja ochłodzę atmosferę i tym razem zadam pytanie czysto techniczne ;P

Blizzard mówi, że minimalne wymagania to 512 ramu...gracze mówią, że najlepiej jest mieć 1 GB...i tutaj moje pytania:

Czy mając 512 ramu naprawdę już można grać bez problemów na minimalnych? Jeśli są to jakie?

Mając wszystko na minimalnych ustawieniach można grać bez przycinek na 700 cuś ramu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się