Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hehe... Ja mam Athlona 2000, 512DDR i Radeona 9600XT.... Wszystkie opcje + 1280x1024.. Wszystko chodzi idealnie. Oprocz przejazki na gryfie. Ale wtedy wstaje od kompa, biore cos do picia, wracam i juz jest noramlnie:P. Podczas walk nie na njamniejszage problemu.

Mozesz sie nie martwic. 2problemy to własnie gryf i jak jestes w duyzych miastach to minimalnie przycina (ale to chyba winaa łacza)

Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 11:02, MiPek napisał:

> Odczepcie się magów :P Nie nasza wina że blizzard zaniża nasze możliwości...

Nawet nic nie mów - magów mam potąd o.O^
Przykład z Testowego Serwera (gdzie każdy posiada same epickie przedmioty): Biegnę Resto
Druidem (Horda) przez WSG (trzymam flagę), patrzę w lusterko i widzę, że za mną jakiś mag zsiada
z mounta. Dostaję dwa razy w plecy - w odstępie sekundy 3k + 1,5k... Szkoda, że nie zdążyłem
się odwrócić, bo pokazałbym mu, co o nim myślę ;).


Aha ;P To wyobraź sobie jedziesz (magiem) na koniku. nagle patrzysz stop. jakis warrior do ciebie z furia wyjezdza. probojesz zejsc z mounta ale on cie zabija szybciej... Czy to nie denerwuje? :P jak mag zacznie pierwszy oczywiscie ma ogromna przewage nad warriroem, nie uda mu sie podejsc jak mag jest dobry (do mnie nigdy nie podlazl , no jeden, ale ten mial najwieksza range w hordzie ;P). ja mam skille ktore sprawdzaja sie w instancjach i pvp... i tak bym wybil wszystkich shamanow jakbym mogl ;P ban :P
Heh, nie przesadzaj z tym ze ktos cie ubil i czekal az wrocisz. to fajna zabawa czasami :P ostatnio dopadlem tak full t1 warriora ;P zgrzal jakiegos huntera przede mna dostal 2 shooty i nie wstal :P 4 razy go ubilem zanim mi sie znudzilo, a potem jak sobie grzecznie pod zg stalem (jeszcze pvp wlaczane gram na normalu) podbiegl z 2 kolegami :P potem sie zaczelo... mielismy o 20 zg zaczac a okolo 21 wlezlismy :P 2 gildie sie bily xP czasami fajnie jest, ale jak ty sie boisz albo wolisz samemu tylko horde klepac nic nie poradze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzisz a kto powiedział, że ja lubię sam klepać hordę, jak walka jest uczciwa to proszę bardzo nie mam nic przeciwko temu(raz było tak, zę tauren o 4 poziomy wyższy zobaczył mnie jak waclze z tygrysem i powiedział "heal yourself" ja zregenerowałem życie, manę i staneliśmy wtedy w uczciwej walce i to mi się podobało) , że przegrałem to wina tego, ze jestem po prostu gorszy. Ale jak mi taka 60 podiedzie zabije raz i będzie czekał aż wstane i tak po 5-6 razy bo się człowieczkowi nędznemu nudzi i chce się na słabszych dowartościować to już nie jest zabawne i dla mnie nawet w wypadku gdy robi to alliance nie jest faina zabawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 19:53, Sztywny-pl napisał:

Może mi ktoś opisać pojedynek 35 oraz 60 lvl szamana i paladyna?


*Paladin is protected by Divine Shield*
*Paladin is casting Hearthstone*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 20:02, Sth`Devilish napisał:

> Może mi ktoś opisać pojedynek 35 oraz 60 lvl szamana i paladyna?

*Paladin is protected by Divine Shield*
*Paladin is casting Hearthstone*

Mam rozumieć, że to dowodzi o wyższości paladyna nad szamanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 20:08, Sztywny-pl napisał:

> *Paladin is protected by Divine Shield*
> *Paladin is casting Hearthstone*
Mam rozumieć, że to dowodzi o wyższości paladyna nad szamanem?


xD ... Chyba tylko pod względem głupoty/czynnika nob''owości ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 20:23, MiPek napisał:

> > *Paladin is protected by Divine Shield*
> > *Paladin is casting Hearthstone*
> Mam rozumieć, że to dowodzi o wyższości paladyna nad szamanem?

xD ... Chyba tylko pod względem głupoty/czynnika nob''owości ;).

Więc po kiego grzyba Devilish mi to napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 16:20, Radzisz napisał:

Aha ;P To wyobraź sobie jedziesz (magiem) na koniku. nagle patrzysz stop. jakis warrior do
ciebie z furia wyjezdza.


No tak - wiem, że to wkurza , bo sam próbowałem kiedyś grać typowym caster''em :). Ale "coś za coś" - czyli tzw. równowaga między klasami (przynajmniej według Blizzarda :P).

Dnia 23.07.2006 o 16:20, Radzisz napisał:

Heh, nie przesadzaj z tym ze ktos cie ubil i czekal az wrocisz. to fajna zabawa czasami :P


Na to akurat nie narzekam... Zwykle wracam do ciałka rządny zemsty i po chwili tamten ląduje na GY ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 20:35, corum_pob napisał:

> Więc po kiego grzyba Devilish mi to napisał?
bo to smieszne

Co nie znaczy, że nie można normalnie odpowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 20:41, Sztywny-pl napisał:

Co nie znaczy, że nie można normalnie odpowiedzieć ;)


nie ma ''normalnej'' odpowiedzi. kazda walka jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze 3 rzeczy decydują o tym kto wygrywa:

- zalety builda talentów atakującego i wady builda talentów broniącego się
- skill
- uzbrojenie

No i oczywiście duża dawka szczęścia, dobry komputer i porządnie zbudowane UI też pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 00:32, Sth`Devilish napisał:

W tej grze 3 rzeczy decydują o tym kto wygrywa:


Dodalbym jeszcze:
- Kto jest bardziej przygotowany (trucizny, buffy)
- Kto zaatakuje pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 20:08, Sztywny-pl napisał:

> > Może mi ktoś opisać pojedynek 35 oraz 60 lvl szamana i paladyna?
>
> *Paladin is protected by Divine Shield*
> *Paladin is casting Hearthstone*
>
Mam rozumieć, że to dowodzi o wyższości paladyna nad szamanem?



Ja powiem tak posiadam 2 postacie na 60 paladyna i warriora.Paladyn to bardzo dobra postac grupowa aury i buffy wiec z party nie bedziesz mial wiekszych problemow a co sie tyczy warriora hm swietna postac pvp i pve zalezy

ostatnio dopadlem tak full t1 warriora ;P zgrzal jakiegos huntera przede mna dostal 2 shooty i nie wstal :P

hehe to jest smieszne wiesz powines wiedziec ze t1 to jest pve a ''''prawdziwy'''' warek pvp jest glownie w sprzecie crafterski a nie t1 .Mag jest dobra postacia ale dla warka pvp jest ferst targetem...Radzisz

a wracajac do kwesti pala/szaman paladyn ma przewage defensa plate i shieldy ale za to szaman ma totemy i ankh zalezy od ciebie potestuj sobie postacie na poczatku..A i dla wszystkich poczatkujacych jak juz zaczynacie granie jedna postacia nie zmieniajcie zdania grajcie tylko 1 postacia a nie 5 na 60 to nic nie da...

A w sprawie gangowanie mam jedna mysl ci co ganguja 30 level to najwieksze cioty nie dajace sobie rady w prawdziwym pvp. Zalezy od sytulacj jak taka 30 do ciebie startuje to oczywiscie kill...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 01:39, Kolas16 napisał:

a wracajac do kwesti pala/szaman paladyn ma przewage defensa plate i shieldy ale za to szaman
ma totemy i ankh zalezy od ciebie potestuj sobie postacie na poczatku..A i dla wszystkich poczatkujacych
jak juz zaczynacie granie jedna postacia nie zmieniajcie zdania grajcie tylko 1 postacia a
nie 5 na 60 to nic nie da...

Zgadzam się tutaj, ogólnie to Blizzard te dwie klasy zrobił tak, Horda ma przewagę w PvP bo ma Szamana który na PvP jest barzo silny a za to Allianci sa dobży na PvE w party bo mają Palladyna nastawionego na to z powodu wielu jego wspomagających Aur.Takie jest w tej sprawie moje zdanie :).

Dnia 24.07.2006 o 01:39, Kolas16 napisał:


A w sprawie gangowanie mam jedna mysl ci co ganguja 30 level to najwieksze cioty nie dajace
sobie rady w prawdziwym pvp. Zalezy od sytulacj jak taka 30 do ciebie startuje to oczywiscie
kill...

No wkońcu słyszę słowa poparcia :). Tak oczywiście, że jak taka 30 okaże się samobujcą i zaatakuje 60 to bić bez zastanowienia. Ja pomimo tego nazekania oczywiście nie mówię, że z hordą nie mamy szans, sam ostatnio rozwaliłem (mająć 42 poziom) dwie Trollice magów (35 i 42 lvl), najpierw one poczekały az ja zabiję Ogra elitę (Altarac Mountains w tych ruinach mie zaatakowały) a potem jak ja miałem połowę życia to mnie ucikały i pełne radości że osłabionego stłukły, ale ja wruciłem uleczyłem się Voidem bombla walnołem na jedną Feara tak, zę wpadła w środek ogrów drugą dobiłem pierwsze jak wyszła z ogrów to ledwo żyła. Cóż wybrały sobie zły teren na walke bo prubowały mie gankowac ale zaatakowały pzy bramie więc schowałem się za murem i tam spokoinie wyleczyłem. I am God in Human Body tak skromnie się chwaląć :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 02:00, PharauhnMizzrym napisał:

Zgadzam się tutaj, ogólnie to Blizzard te dwie klasy zrobił tak, Horda ma przewagę w PvP bo
ma Szamana który na PvP jest barzo silny a za to Allianci sa dobży na PvE w party bo mają Palladyna
nastawionego na to z powodu wielu jego wspomagających Aur.Takie jest w tej sprawie moje zdanie
:).


Jak dojdziesz do chodzenia na WSG i AB na 60 lvlu to się przekonasz jak wielką przewagę dają paladyni - co komu po shamanie co i tak ginie szybko (a totemów raczej nie postawi bo marnuje mane i czas, który może spędzić na leczeniu czy zadawaniu dmg), skoro taki paladyn nie dość, że wbiega w tłum (np osób co próbują przejąć punkt kontrolny na AB/AV) i używa swoje uber AoE, to jeszcze może wbiec w dosłownie hordę przeciwników, uruchomić tego swojego bąbelka (Divine Shield, immune na wszystko przez ok 10 sec) i leczyć wszystkich w party do znudzenia? Na prawdę to nas po stronie hordy wnerwia, bo praktycznie to wygląda tak: paladyn w party ally = gwarantowane ciągłe leczenie przez 10 sek. O Blessing of Protection dla magów nie wspomnę nawet, nie mówiąc już o Lay on Hands :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha - a tak po za tym, to Retribution pally potrafi zrobić nie wyobrażalny dmg jak nosi sporo epików postawionych pod crit i dmg. Jak critnie broń i judgement na raz... ojjj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, każdy ma swoją rację ... ale nie wiem czy czytaliście fora Blizza nt dodatku BC,
ponoć my mamy mieć szamanów a horda paladynów :)
z jednej strony fajnie, bo się skończą narzekania, a z drugiej wychodzi jak na łatwiznę poszedł Blizz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ok, to powiedzcie czemu warrior na pvp jak ma polowe hp i mnie widzi zaczyna uciekac? :P Albo czemu zaden rogue i warrior nigdy sie ze mna nie duelnie? :P Ja sie ogolnie boje priestow i shamanow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się