Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 14:09, Mike123362 napisał:

- co daje czar ritual of summoning

Przywołuje gracza do Ciebie-wymaga dwóch innych osób które pomogą w przywołaniu-klikną na portal, gracz przywoływany musi zaakceptować summon.

Dnia 31.03.2007 o 14:09, Mike123362 napisał:

- jak zdobyć succubusa ( słyszałem coś o tym, że podobno trzeba iść na drugi kontynent aż,
ale nie wiem co i jak dokładnie )

Za questa-ale to długi chain (kilka questów jeden za drugim trzeba zrobić)-jeśli grasz alliance zobacz tutaj: http://www.wowhead.com/?quest=1717 jeśli Hordą tutaj: http://www.wowhead.com/?quest=10605

Dnia 31.03.2007 o 14:09, Mike123362 napisał:

-co u Warlocka jest najważniejsze ( ktora z cech: spirit, intelligencja, strengh itp itd ?

Intellect, ew. spirit, stamina każdemu się przydaje

Dnia 31.03.2007 o 14:09, Mike123362 napisał:

-co dają "rangedowe" bronie, bo mam pare takich, umieszczam je i mam dmg w okienku rangeda,

Warlockowie (chyba) nie mogą używać ranged, jedynie różdżki-znajdź w spellbook umięjętność "shot wand" i przesuń na pasek-używaj gdy brakuje many, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 14:09, Mike123362 napisał:

-co u Warlocka jest najważniejsze ( ktora z cech: spirit, intelligencja, strengh itp itd ?


Zdecydowanie Inteligenzja i Wytrzymałość, czyli int i stamina:) Nie wiem co ja osioł stawia spirit przed staminą:) Spirit w bezpośredniej walce praktycznie isę nie przydaje.. A stamina = więcej życia;) Ja w to inwestuje i jak na razie efekty są doskonałe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 16:57, Stwór napisał:

A stamina = więcej życia;) Ja w to inwestuje i jak na razie efekty są doskonałe;)


Właściwie u każdej jednej klasy stama jest najważniejsza. Głównie rozchodzi się o drugi co do ważności współczynnik. No bo co zrobi warrior z małą ilością życia albo mage kiedy dojdzie do walki wręcz (także przy małej ilości życia)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:00, Ninja Seba napisał:

Głównie rozchodzi się o drugi co
do ważności współczynnik. No bo co zrobi warrior z małą ilością życia albo mage kiedy dojdzie
do walki wręcz (także przy małej ilości życia)? :)


Dokładnie;) A drugi to inteligencja, spirit to dodatek:)
Ninja w temacie o WoW-ie;) sa sa sa sa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spirit nie gra absolutnie ŻADNEJ roli u klas nie leczących (dlatego, że daje ledwo widoczne korzyści, nawet w przypadku dużych ilości Spirit). Dopiero taki priest czy paladyn będzie w tym mieć jakieś tam korzyści.

Co do pytania: jeśli to Demonology warlock (czyli z Soul Linkiem i innymi talentami zwiększającymi wytrzymałość warlocka jak i demona), to na najważniejsze staty składają się (w takiej kolejności): stamina (hp), +dmg i +int. Na najwyższych levelach warto zainwestować w "chance to hit with spells rate" tak aby dało minimum +3% (polecam addona RatingBuster, który to oblicza na biężąco i pokazuje w opisach przedmiotów), które pomoże w walce z przeciwnikami o wyższym levelu (choć w zasadzie to ważniejsze to do PvE niż do PvP). Oczywiście +crit także jest przydatny, jednakże w Demonology nie gra on aż tak dużej roli, ze względu na (mimo wszystko) stosunkowo niski dmg.

Jeżeli zaś jest to Destruction warlock, to najważniejsze staty to (też w tej kolejności): +dmg (oba rodzaje, nie warto koncentrować się tylko na +shadow albo tylko na +fire), +int, +crit (oczywiście też warto mieć nieco + hit i nie zapominać o stamince:) Warto wiedzieć, że do samego PvE +int (ze względu na bonus do many) może się okazać nawet ważniejzsy, gdyż z buildami typu Destruction mana leci jak woda z kranu :P

Jeżeli jest to warlock tak powyżej 60 lvlu i do PvP, to warto zainteresować się itemami ze statsami typu "Resilience rating", który zmniejsza szansę na to, że zostaniesz przez kogoś krytycznie trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No bo co zrobi warrior z małą ilością życia

No warrior jeśli jest tankiem, to raczej zdecydowanie potrzebuje staminki, chociaż to i tak wierzchołek góry lodowej, bo co mu po wysokiej staminie, skoro np będzie z byle czego zbierać uderzenia za 90% hp ?;p Więc na pewno jeszcze ważniejsze są defense, block i dodge.

Dnia 31.03.2007 o 17:00, Ninja Seba napisał:

albo mage kiedy dojdzie
do walki wręcz (także przy małej ilości życia)? :)


Blink i chodu, albo bandaże :) Albo Mana Shield :) Albo kogoś zamienić w owcę/barana/żółwia :) Albo... modlić się żeby to nie był woj/shammy z jakimś 2H ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:33, Sth`Devilish napisał:

>No bo co zrobi warrior z małą ilością życia

No warrior jeśli jest tankiem, to raczej zdecydowanie potrzebuje staminki, chociaż to i tak
wierzchołek góry lodowej, bo co mu po wysokiej staminie, skoro np będzie z byle czego zbierać
uderzenia za 90% hp ?;p Więc na pewno jeszcze ważniejsze są defense, block i dodge.

Co do warra to ja bym raczej polecił parowanie ataków przeciwnika. Gdyż Tank agi ma bardzo mało a parry może se z talentów podbić. Nie jestem tego pewien ale tak mi się wydaje że to byłoby lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 21:50, Makus89 napisał:

Ravenholdt. Duzo polakow, fajna atmosfera. Serwer RPPvP



Dobra, wszedłem ;) Dzięki za pomoc

PS. Można wiedzieć kim grasz [z jakim lvl] i jaką masz ksywkę? =) A mówią że ciekawość to pierwszy stopień do piekła... :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Warlocków: od którego lvl jest nowy demon? Chodzi mi o zmiane tego początkowego IMPa na jakiegoś lepszego, zmiana jest na 10lvl no nie? Tak w ogóle to czy umiejętności wpakowane w jednego demona trace mając drugiego? Jeśli tak to na początku nie opłaca się wpakowywać dużo drogich umiejętnosci, lepiej poczekać do jakiegoś lepszego demona ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 23:28, marcin1930 napisał:

Mam pytanie do Warlocków: od którego lvl jest nowy demon? Chodzi mi o zmiane tego początkowego
IMPa na jakiegoś lepszego, zmiana jest na 10lvl no nie? Tak w ogóle to czy umiejętności wpakowane
w jednego demona trace mając drugiego? Jeśli tak to na początku nie opłaca się wpakowywać dużo
drogich umiejętnosci, lepiej poczekać do jakiegoś lepszego demona ;)


Spokojnie, każdego demona będziesz szkolił oddzielnie:) Więc możesz mieć wszystkie maksymalnie wyszkolone jeśli tylko będziesz chciał:) A na nowe demony dostajesz standardowo questy:) Coś jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 23:28, marcin1930 napisał:

Mam pytanie do Warlocków: od którego lvl jest nowy demon? Chodzi mi o zmiane tego początkowego
IMPa na jakiegoś lepszego, zmiana jest na 10lvl no nie? Tak w ogóle to czy umiejętności wpakowane
w jednego demona trace mając drugiego? Jeśli tak to na początku nie opłaca się wpakowywać dużo
drogich umiejętnosci, lepiej poczekać do jakiegoś lepszego demona ;)

Pozdrawiam


Nowego Demona dostajesz co 10 poziomów:
lvl10 - Voidwalker
lvl20 - Succuba
lvl30 - Felhunter (Zerling z StarCraft :P)
lvl40 - Felsteed (koń 60%)
lvl50 - Felguard (Jeśli jesteś full Demonology) i Infernus
lvl60 - Dreadsteed (szyki koń 100%)
lvl70 - nic =)

Dnia 31.03.2007 o 23:28, marcin1930 napisał:

HMMM ...............czy stanieje kiedyś abonament do WOWA :p ????

Raczej nie :/ W innych krajach abonament w wysokości 11 euro miesięcznie nie jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:47, BedBoyzZz napisał:

WITAM!

Mam takie pytanie ;) słyszałem że mozna przenosic postacie z jednego czyjegos konta na inne
konto .
Czy moglby sie diowiedzec jak t zrobic?


Na stronie www.wow-europe.com logujesz się na swoje konto i tam masz "Paid Character Transfer", dzięki temu możesz przenosić postacie pomiędzy kontami, serwerami itd. ale niestety kosztuje to 19 euro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 23:57, Jojti napisał:

HMMM ...............czy stanieje kiedyś abonament do WOWA :p ????


Tak, jak 100-dolarówki zaczną rosnąć na drzewach, a krowy latać w przestworzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 02:06, Alliar napisał:

lvl10 - Voidwalker
lvl20 - Succuba
lvl30 - Felhunter (Zerling z StarCraft :P)
lvl40 - Felsteed (koń 60%)
lvl50 - Felguard (Jeśli jesteś full Demonology) i Infernus
lvl60 - Dreadsteed (szyki koń 100%)
lvl70 - nic =)


Na 60 lvl jest jeszcze Doomguard, do którego przywołania potrzebne jest kilka osób. Niestety jednak pet ten to wyłącznie bezużyteczna zabawka... Infernala chociaż można jakoś użyć na battlegroundach, ale Doomguard to totalne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, do mojego zwierzynca aliantow dolaczyla szamanka z kopytkami w zwiazku z tym czzekam na szamanskie wskazowki - ktore staty rozwijac, oraz jak najrozsadniej inwestowac pkt talentow w drzewka z gory dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że Blizzard ma pewne plany? :) Z siedziby Blizzard Entertainment wyszły jakieś przecieki jakoby w okolicach 2010-2011 roku miał wyjść sequel WoWa. Akcja ma się toczyć 500 lat później po przygodzie opowiedzianej w "jedynce". Blizzard podobno planuje również wydanie dodatku do WoW1 pod koniec 2008 roku.
Interesujące :)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się