Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Z wielkim trudem, ale chyba zrozumiałem o co Ci chodzi.
Nowo zdobyty zwierzak nie posiada umiejętności Twojego dotychczasowego zwierzaka. Musisz go wszystkiego nauczyć.
Aby zdobyć nowego zwierzaka nie musisz całkowicie usuwać dotychczasowego. Możesz go wsadzić do "stajni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 20:49, Daimon_Frey napisał:

Z wielkim trudem, ale chyba zrozumiałem o co Ci chodzi.
Nowo zdobyty zwierzak nie posiada umiejętności Twojego dotychczasowego zwierzaka. Musisz go
wszystkiego nauczyć.
Aby zdobyć nowego zwierzaka nie musisz całkowicie usuwać dotychczasowego. Możesz go wsadzić
do "stajni".


Aha, dzięki :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:19, marcin1930 napisał:

Mam takie pytanie: Co ten ork tu robi?! :D

Pozdrawiam


Ale sobie postać wybrałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Mam takie pytanie ;) słyszałem że mozna przenosic postacie z jednego czyjegos konta na inne konto .
Czy moglby sie diowiedzec jak t zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:19, marcin1930 napisał:

Mam takie pytanie: Co ten ork tu robi?! :D


Jeszcze bardziej interesuje mnie co ty tam robisz, a to się nazywa chyba cyber-sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł sobie-a co nie może? Liczy na to, że ktoś będzie oznaczy PvP to go pozabija xD Albo może chciał pooglądać sobie półnagie aliantki>? xP Widać, że zrozumiałeś jego intencje ^^ i dałeś mu to czego chciał, ups sorry-"dałaś"...

@BedBoyzZz
Można, ale to kosztuje jak transfer z serwera na serwera lub może więcej. Opcje masz w Account Management-Paid Character Transfer i tam wybierasz, że na inne konto jakąś postać chcesz przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:30, Makus89 napisał:

> na jakim realmie jest najwiecej polakow ?

Najwiecej polakow jest na Burning Legion ale osobiscie raczej nie polecam ci tego serwa bo
jest on przepelniony i dla wiekszosc graczy ma juz bardzo wysokie lvle.


a jaki proponujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja by ci proponowal ktorykolwiek z serwerow ktore nie sa przepelnione. Ja gram na Ravenholdzie i mam tam polska gildie w ktorej jest ponad 90 polakow z tym ze prawie wszyscy sa na 60-70 lvlu, ale widzialem tez pare polskich gildii ktore przyjmuja niskolevelowcow. Ogolnie serwer mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Wojowników:
1.Czy wojownik ma jakieś napoje zwiększające RAGE?
2.Czy będac wojownikiem opłaca się brać 2xmiecze czy pozostać przy miecz & tarcza? ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:59, marcin1930 napisał:

Pytanie do Wojowników:
1.Czy wojownik ma jakieś napoje zwiększające RAGE?
2.Czy będac wojownikiem opłaca się brać 2xmiecze czy pozostać przy miecz & tarcza? ;)

1. Nie ma żadnych napojów/zwojów zwiększających rage.
2. Lepiej używać jakąś broń two-hand, ponieważ zadają większe obrażenia niż broń one-hand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2007 o 11:29, gitarka napisał:

1. Nie ma żadnych napojów/zwojów zwiększających rage.

Aha, dzięki

Dnia 31.03.2007 o 11:29, gitarka napisał:

2. Lepiej używać jakąś broń two-hand, ponieważ zadają większe obrażenia niż broń one-hand.

W sumie to maż racje tylko że one-hand są szybsze i można nosić tarcze... mimo wszystko pozostajesz przy tych 2h mieczach? A czy mój sword specialization nie będę musiał od nowa przechodzić?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:59, marcin1930 napisał:

Pytanie do Wojowników:
1.Czy wojownik ma jakieś napoje zwiększające RAGE?
2.Czy będac wojownikiem opłaca się brać 2xmiecze czy pozostać przy miecz & tarcza? ;


A alchemi można wyprodukować napój, który daje trochę rage. Np. ten http://thottbot.com/i5633

2. Zależy do czego ma służyć. Jeżeli do tankowania to 1H + sheild jeżeli do expienia - zdania są podzielone większość bieże bulid fury i dual wield, niektórzy zostają przy bulidzie ARMS ( tak jak ja ) i używa 2h weapon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

Czy ktoś gra z was na serverze RPG na WoWie?? bo chcę się dowiedzieć czy nie przyjelibyście nowego członka ;D właśnie sobie WoWa zamówiłem i potrzebuje wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi brońmi sprawa jest prosta, tarcza = tankowanie, dwuręczniaki powszechnie uważa się za najlepsze do PvP - Mortal Strike i duży dmg w krótkim czasie, zaś jeśli chodzi o porządny, stabilny dmg, to dual wield. Przy biciu zwykłych mobów różnica między dual a 2h jest stosunkowo niewielka, bo mają one za mało hp by można się było rozkręcić, ale już na bossach różnica jest bardzo widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pare pytań odnośnie człowieka Warlocka:
- co daje czar ritual of summoning
- jak zdobyć succubusa ( słyszałem coś o tym, że podobno trzeba iść na drugi kontynent aż, ale nie wiem co i jak dokładnie )
-co u Warlocka jest najważniejsze ( ktora z cech: spirit, intelligencja, strengh itp itd ? )
-co dają "rangedowe" bronie, bo mam pare takich, umieszczam je i mam dmg w okienku rangeda, ale nic mi to nie zmienia przy ataku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 14:09, Mike123362 napisał:

Witam
Mam pare pytań odnośnie człowieka Warlocka:
- co daje czar ritual of summoning

Otwierasz portal, i razem z dwoma innymi osobami może przywołać kogoś z party do siebie, przydatna zabawka, chociaż już tak jak kiedyś, bo Meeting Stone''y też to umożliwiają i to tylko z 2 osobami.

Dnia 31.03.2007 o 14:09, Mike123362 napisał:

-co u Warlocka jest najważniejsze ( ktora z cech: spirit, intelligencja, strengh itp itd ?

Spell Damage

Dnia 31.03.2007 o 14:09, Mike123362 napisał:

-co dają "rangedowe" bronie, bo mam pare takich, umieszczam je i mam dmg w okienku rangeda,
ale nic mi to nie zmienia przy ataku ;/

Staty głównie, od biedy możesz sobie postrzelać z różdżki jak normalnej broni dystansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:59, marcin1930 napisał:

1.Czy wojownik ma jakieś napoje zwiększające RAGE?

Sam woj nie, ale alchemicy mogą tworzyć potiony dodające rage (zwiększyć nie idzie-zawsze max 100).
np. http://www.wowhead.com/?item=5631 http://www.wowhead.com/?item=5633 http://www.wowhead.com/?item=13442

Dnia 31.03.2007 o 10:59, marcin1930 napisał:

2.Czy będac wojownikiem opłaca się brać 2xmiecze czy pozostać przy miecz & tarcza? ;)

Broń jednoręczna+tarcza musisz mieć zawsze! Jak idziesz do instancji-zazwyczaj jesteś tankiem, a tank potrzebuje tarczy i broni jednoręcznej. Co do PvP czy lvlowania tarcza się nie nadaje-wybierz 2x broń jednoręczna (dual wield-od 20lvlu) lub broń dwuręczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się