Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz 2 minuty z dema gry Bioshock: Infinite!

22 postów w tym temacie

Nie wiem dlaczego ale zarówno design Elizabeth(ten z prostowanymi włosami) jak i Alicji z Madness Returns na swój chory sposób mnie podnieca xD

a co do samego video - bohater jest nieco za bardzo "dziarski", a przynajmniej takiego zgrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 19:43, Alehor napisał:

Nie wiem dlaczego ale zarówno design Elizabeth(ten z prostowanymi włosami) jak i Alicji
z Madness Returns na swój chory sposób mnie podnieca xD

Nie Ciebie jednego :D.

Co do filmiku to ponownie zacząłem się interesować tą produkcją. Dobrze, że przyjdzie na nią poczekać do przyszłego roku, bo w tym bym już nie wyrobił chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie wielka gra. Po 2 latach znów pozycja dla ambitniejszych graczy, którzy od strzelanin wymagają trochę więcej niż tępej i bezpłciowej rozgrywki. Czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że gra będzie długa (tak z 20h na normalu to moje marzenie) oraz nadal genialna pod względem fabuły i klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam, nie oglądam, nanananana! Wystarczy, że znam na pamięć przebieg misji z Battlefield 3, tym razem tego błędu nie popełnię. A na grę czekam z wypiekami na twarzy, po trailerach stwierdzam, że to będzie coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy tak narzekali iż to będzie jechanie na samej marce a tu bęc.
Ta gra cudowna będzie, już by był ten siódmy Lipca :D.
I mała rozkmina na koniec - coś mi się wydaje iż to będzie przyszłoroczna Gra Roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioShock wymaga czegoś więcej niż pozostałe FPS''y? Czekaj...nope!
Miał świetny klimat i historię ale fabuła zwyczajnie ssała. Gameplayem nie odbiegał od innych gier.
A to że udało się nakręcić ludzi na to że to gra dla ambitnych to już inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się przecudnie, szkoda tylko że jeszcze tyle trzeba czekać.No nic, ide ponownie pograć w Bio 1 i 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 22:30, SarenkaB napisał:

Miał świetny klimat i historię ale fabuła zwyczajnie ssała. Gameplayem nie odbiegał od
innych gier.


w porownaniu do takich CoDzikow, Homefrontow, albo jakis tam konsolowych cosiow z kosmitami ktorych tytulow nawe nie pamietam (ogolnie shootery ostatnich miesiecy) mechanika rozgrywki jest cholernie zlozna. Duza ilosc umiejetnosci z czego wszystkiego nie opanujesz + elementy rozwoju/ulepszanie broni + dynamiczna i zroznicowana walka czyli z roznymi przeciwnikami wlaczysz inaczej itd

Dnia 01.07.2011 o 22:30, SarenkaB napisał:

A to że udało się nakręcić ludzi na to że to gra dla ambitnych to już inna sprawa...


bo to ambitna strzelanka, z fabula (w moim osobistym rankingu best shoterow stawiam B1 i B2 zaraz za Half Lifem), wspanialym swiatem, ciezkim klimatem, rozwojem postaci, sladowymi wyborami moralnymi itd To ze Ty nie odrozniasz tego od CoDa ktory jest fabularnym szambem a gameplayowo stoi w miejscu od lat + pograza sie wciskajac na sile coraz czesciej cutscenek, znaczy ze gra jest zbyt ambitna ala Ciebie ;) Zaraz powiesz ze historia z jedynki tez ssala, co? haters gonna hate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minuta marketingowego bełkotu, minuta trzydzieści łażenia po sklepie i pół minuty kucania za biurkiem. Z czego ostatnie dwie pozycje praktycznie w całości oskryptowane. WTF, przecież nic ten gameplay nie pokazał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2011 o 11:06, EmperorKaligula napisał:


w porownaniu do takich CoDzikow, Homefrontow, albo jakis tam konsolowych cosiow z kosmitami
ktorych tytulow nawe nie pamietam (ogolnie shootery ostatnich miesiecy) >

Mi strzelało się gorzej niż w innych FPS''ach. Tak po prostu, gorszy feeling.
Ale same bronie, plazmidy i skrypty są niezłe.

Dnia 02.07.2011 o 11:06, EmperorKaligula napisał:


bo to ambitna strzelanka, z fabula (w moim osobistym rankingu best shoterow stawiam B1
i B2 zaraz za Half Lifem), wspanialym swiatem, ciezkim klimatem, rozwojem postaci, sladowymi
wyborami moralnymi itd To ze Ty nie odrozniasz tego od CoDa ktory jest fabularnym szambem

Nie wiem, nie grałem w CoD''a. Jak już mówiłem, historia BioShocka ogranicza się do dwóch zdań ale sama otoczka fabularna, historia Rapture i jego upadku jest świetna.
Nie mów że gra jest dla mnie za ambitna bo gra nie jest ambitna i nie karm głupi sraters gona srate. Wyjdzie coś co stawia na fabułę w tych czasach i od razu jest "abitne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 11:59, SarenkaB napisał:

Wyjdzie coś co stawia na fabułę w tych czasach i od razu jest "abitne".


nie wiesz co to ambicja w swiecie gier, a raczej jej brak - a nie wiesz tego bo nie grales np: w CoD - najpoularniejsze FPSy ostatnich lat, ktore to niby wyznaczaja trend, licza sprzedane egezemplarze w milionach, zgarniaja swietne recenzje za wszystko itd. Nie masz punktu odniesienia.

Dnia 02.07.2011 o 11:59, SarenkaB napisał:

Jak już mówiłem, historia BioShocka ogranicza się do dwóch zdań


pokaz lepsza historie w FPSie na przestrzeni 2-3 lat zamiast whine''owac... powtorze haters gona hate bo kazdy aspekt bioshocka i tak przeinaczysz, splycisz i jednoczesnie nie pokazesz lepszych rozwiazan u konkurencji (czego wymagalaby porzadna krytyka) - "historia ogranicza sie do dwoch zdan"... to zdanie dalo mi pewnosc, ze nie zrozumiales nawet polowy dialogow/znalezionych materialow audio i koncze rozmowe w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować