Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!

327 postów w tym temacie

"Status Twojego zamówienia: zamówienie nie zostało potwierdzone w terminie" kiedy ja nawet nie dostalem e-maila do potwierdzenia, pisałem do gram.pl juz wczesniej ze mam taki problem ale nie dostalem odpowiedzi, czy oznacza to ze nie dostane GW:F ? PS. Metoda płatności: za pobraniem (płatne przy odbiorze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy matwią się o paczkę "nie w terminie" i że nie zdążą na dzień tengu:

Factions to Offer Special Extended Head Start Event 26 April 2006
As a special surprise "thank you" gift to Guild Wars fans for their support of the Guild Wars Factions Pre-order, we offer an opportunity to play Factions during a new Extended Head Start Event! This event will be open to those who already have enabled a Factions Pre-order access key, and those who do so before the planned end of the Head Start Event (11:59 p.m. PDT on April 28th or 6:59 GMT on April 29th). The Extended Head Start Event will pick up where the initial event ends, and will run for an additional three days. The Extended Head Start Event will end at 11:59 p.m. PDT on May 1 (6:59 GMT May 2).

Czyli w skrócie o ile ja dobrze rozumiem: ANet przedłużyła dzień tengu do drugiego maja! - i do drugiego maja do godziny 8-mej rano bedzie można grać na samym kluczy z preorderu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienił mi się status zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki - to chyba dobrze :)
Ale następna wiadomość nie jest juz taka dobra: Przewidywana data dostawy: 4 maja :(
Nie powiem żebym się nie zmartwił bo liczyłem że jutro juz będę się cieszył rozpakowując przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok więc status mojego zamówienia jest dalej taki sam (gotowe do wysyłki), a data realizacji - uwaga - 26 kwietnia 2006 r. ;) jakiś błąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 07:49, Fagno napisał:

ok więc status mojego zamówienia jest dalej taki sam (gotowe do wysyłki), a data realizacji
- uwaga - 26 kwietnia 2006 r. ;) jakiś błąd ?


U mnie tak samo... CDP, CO SIĘ DZIEJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ktos sobie z nami w kulki polecial - albo CDP albo ANet. Wybralem przesyłke kurierska, termin wysylki piatek - to moze w sobote dojdzie, ktoś sie orientuje czy Masterlink w soboty dostarcza przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 07:42, macabra2 napisał:

Ale następna wiadomość nie jest juz taka dobra: Przewidywana data dostawy: 4 maja :(


A jaki wybrałeś tryb przesyłki? kurier czy poczta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 07:53, TommyBoy napisał:

No to ktos sobie z nami w kulki polecial - albo CDP albo ANet. Wybralem przesyłke kurierska,
termin wysylki piatek - to moze w sobote dojdzie, ktoś sie orientuje czy Masterlink w soboty
dostarcza przesyłki?


Hmm.. chyba KAZDA firma kurierska dostarcza w soboty - z tym ze trzeba jej doplacic za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 07:54, -Rafał- napisał:

> Ale następna wiadomość nie jest juz taka dobra: Przewidywana data dostawy: 4 maja :(

A jaki wybrałeś tryb przesyłki? kurier czy poczta?


kurier - dlatego jestem zaskoczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. ja po wejsciu w zamowienie mam:

Przepraszamy, ale podczas wy�wietlania tej strony wystšpił błšd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.

o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy składałeś zamówienie ? może zamówiłeś zaraz przed "wysyłką" (mam na myśli 26.04) i nie mieli dla ciebie egzemplaża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 07:56, -Rafał- napisał:

hmm.. ja po wejsciu w zamowienie mam:

Przepraszamy, ale podczas wy�wietlania tej strony wystšpił błšd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.

o.0


Strona mi się otwiera ale czy to co na niej widać to prawda?
Wczoraj jako datę realizacji miałem "2005 - 200" - nic już nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 07:58, Fagno napisał:

a kiedy składałeś zamówienie ? może zamówiłeś zaraz przed "wysyłką" (mam na myśli 26.04) i
nie mieli dla ciebie egzemplaża ?


To było do mnie? złożyłem ponad miesiac temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę to śmieszne. 26 kwietnia po 5 minutach 27 po 10 znów 26... wczoraj podobno zrobiliście 4 zmiany :( my, gracze nawet nie wiemy co się dzieje :( Jak byście napisali newsa to wszystko było by jasne, a tak to do tego tematu może 1/25 obrażonych na Was wchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 07:58, Fagno napisał:

a kiedy składałeś zamówienie ? może zamówiłeś zaraz przed "wysyłką" (mam na myśli 26.04) i
nie mieli dla ciebie egzemplaża ?



Ja też złożyłem jakiś miesiąc temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 07:58, Fagno napisał:

a kiedy składałeś zamówienie ? może zamówiłeś zaraz przed "wysyłką" (mam na myśli 26.04) i
nie mieli dla ciebie egzemplaża ?

A jesli do mnie to skladałem zamowienie 2 miesiace temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować