Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Juarez: The Cartel na PC mocno opóźnione!

58 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2011 o 15:10, kodi24 napisał:

To ja może powiem jak to widzą ludzie z mojego środowiska: "w życiu nie wydam nawet złotówki
na żadną grę". Tak po prostu, bez wchodzenia w szczegóły, przy czym każdy zawzięcie gra
-cóż za zbieg okoliczności- w AC, który wcześniej krytykowany był za DRM zniechęcający
do zabawy uczciwego gracza. Tu nie trzeba niczego spłaszczać, są ludzie, których zachowania
są tak tendencyjne i powtarzalne, że nie trzeba się w tym dopatrywać wielkich filozofii,
zwłaszcza tak wybiórczo jak się to niektórym tutaj zdarza.


Oczywiście, że i takie jednostki się znajdą. Jak i tacy, którzy kupują oryginały, które ich nie interesują, w myśl zasady, że trzeba wspierać twórców. Ale mi idzie o to, że ludzie są RÓŻNI. I nie można spłaszczać ich podejścia do jednego, które nam akurat pasuje w dyskusji.

Dnia 04.07.2011 o 15:10, kodi24 napisał:

A co do samego poślizgu premiery to nie dramatyzuj jak dziecko- to raptem miesiąc. MIESIĄC.


Właśnie przez to, że gracze PC-towi długi czas "nie dramatyzowali", gdy zaczynano ich olewać (porty z konsol zamiast normalnych wersji, brak wielu dodatków dostępnych na konsolach, opóźnione premiery) to rynek jest, jaki jest. Zamiast raz a dobrze sprzeciwić się takiemu stanowi rzeczy, cały czas, jak Ty, mówili, by nie dramatyzować, że przecież to nic. A wydawcy, widząc, że ucięcie palca poszło im gładko, zaczęli dobierać się do ręki.

Tak więc wybacz, ale owszem, będę "dramatyzował". Jeśli Ty chcesz wsyzstko tak ot akceptować - luz, Twoja wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 13:13, Lordpilot napisał:

(który to klient, ale to tak na marginesie - często "wyżej sra niż dupę ma") ?

niezmiernie mnie interesuje co masz na myśli rzucając takim tekstem, bo brzmi jak to nowomodne (często gęsto o proweniencji konsolowej) jęczenie w stylu "czego chcecie od tej gry, fajna jezd i super że nie jest jak te stare części w które nawet nie grałem"

>W którym

Dnia 04.07.2011 o 13:13, Lordpilot napisał:

miejscu ? PC to pierdyliard konfiguracji, widać jeszcze nie mają tego tytułu na tyle
zooptymalizowanego, żeby wypuścić go równie doszlifowanego co wersje konsolowe, więc
chwała im po wieki za tą miesięczną obsuwę.

to teraz pytanie za 100 punktów - od kiedy to PS3 jest łatwo programowalną konsolą, że wersję na nią dało się zrobić razem z xboxową, a pecetowa to nagle wielki problem? =)
Powiedzmy sobie szczerze że techland ma widac inne priorytety (czy raczej Ubi głupawą politykę wydawniczą, bo przypadkiem ich multiplatformowe gry ZAWSZE mają przynajmniej miesiąc obsuwy na pc), a nie jakieś dziwaczne tłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale hate war sie zrobił biedny ten techland wyluzujcie
miesiąc to żadna tragedia jeśli brakuje wam gier kupcie jaką klasykę albo odkładajcie pieniądze na gorący okres październik/listopad
ja czekam na dead island ale dopiero na tanią reedycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2011 o 17:04, Tenebrael napisał:

Tak więc wybacz, ale owszem, będę "dramatyzował". Jeśli Ty chcesz wsyzstko tak ot akceptować
- luz, Twoja wola.

ale i tak najlepsza jest ta zdolność wydawców do wyciągania zupełnie odwrotnych wniosków niż powinni - ty podziękujesz bo obsuwa, ja podziękuję bo dla mnie CoJ to western a nie.. w zasadzie nawet nie wiem jak to nazwać inaczej niż "kolejny shooter we współczesności jadący na popularności marki, zief", jeszcze inny ma kilka platform w domu a że na ten tytuł ma ciśnienie to nie będzie czekał miesiąc tylko kupi wersję na xboxa.. a co pomyśli nasze kochane ubi? "sprzedało się mniej, na pewno skurwiele pościągali z neta, my im damy - następnym razem obsuwa pół roku i taki drm, że do odpalenia gry potrzebna będzie enigma, o ile w ogóle wydamy na PC" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to w takim razie powodzenia ;) Ale uwierz mi, ze miesiac poslizgu to nie jest duzo- jeszcze nie na tyle by popasc w syndrom ofiary ;) Chyba ze lubisz sado-maso, bo "przeciwstawianiem sie" to bym tego nie nazwal;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój... :) Po co porównywać tempo wydań na różne platformy? Mam tylko PC i jakoś mnie nie boli, że zagram miesiąc później niż konsolowcy.
Normalnie żałoba narodowa... Jest cała masa innych gier wartych ukończenia. Jest nawet - o zgrozo - coś takiego jak real life ;)
Zagramy później, fakt. Zmieni to coś w odbiorze samej gry? Tak naprawdę dla sporej liczby osób może to być plus - pojawią się już pierwsze recenzje. Kto wie, może ktoś z piecowej braci się dzięki temu rozmyśli i oszczędzi trochę kasy? A może kto inny zdecyduje się na "tak" i zdąży jeszcze na EK?
Nie widzę problemu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no dość, że na PC premiera opóźniona, to jeszcze mam ps3, ale nie kupie tak fajnej kolekcjonerki. Teraz mam dylemat co lepiej kupić ;p Może kupię sobie bułgarską edycję jak będę hah xD ciekawe ile będzie kosztowała ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to i tak zamierzam kupić długo po premierze w jakiejś taniej serii ;), do tego masa gier wciąż czeka w kolejce na pierwsze odpalenie/ukończenie, a w wakacje i tak mało czasu na granie, więc w ogóle mnie ten miesiąc różnicy nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratuluję Harpenowi zniżenia się do poziomu onetowego... Serio jak przeczytałem o "MOCNYM" opóźnieniu, jeszcze z wykrzyknikiem, spodziewałem się co najmniej pół roku... a tu AŻ miesiąc łolaboga świat się wali.
Co do większości tu komentujących czy ktokolwiek z was pajace chociaż przeczytał dokładnie newsa? Czy jak tylko zobaczyliście napis "opóźnienie" to już się rage załączył? Mówimy tu o miesiącu... nie o roku, nie o kilku latach... MIESIĄC dłużej i dostajemy swoją wersję, do tego jeszcze kolekcjonerkę. Serio jak widzę teksty typu "czuję się olany więc foch i nie kupuję" to dochodzę do wniosku, że ludzie mają sieczkę zamiast mózgu. Właśnie przez takich ludzi potem się mówi o słabych sprzedażach na PC, po prostu jak takiego nie będą traktowali jak pępek świata albo, O ZGROZO, śmią kazać czekać odrobinę dłużej to już jest foch... żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 22:45, Geeko napisał:

Co do większości tu komentujących czy ktokolwiek z was pajace chociaż przeczytał dokładnie
newsa? Czy jak tylko zobaczyliście napis "opóźnienie" to już się rage załączył? Mówimy
tu o miesiącu... nie o roku, nie o kilku latach... MIESIĄC dłużej i dostajemy swoją wersję,
do tego jeszcze kolekcjonerkę.


Zapytaj tych, którzy wylewali pomyje na CDP, gdy okazało się, że kolekcjonerki będą mieć kilkugodzinne opóźnienie w aktywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

założę się, że opóźnienie jest spowodowane kolekcjonerką i chęcią dopracowania tytułu. i też się mylicie, bo to konsolowcy mają w tyłek, gdyż u nich kolekcjonerki nie będzie. i dla mnie to jest zadośćuczynienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LESZ3u

Dziecko drogie, żenadą jest polityka firmy Ubisoft, która prawie zawsze wydaje gry na PC z opóźnieniem. Piratów nie ściągam bo w odróżnieniu do co niektórych zarabiam i gdy chcę coś kupić to kupuję.....Jeśli gry nie kupuję to i jej nie ściągam. Gra najważniejszą rzeczą w życiu ?? hmmm....pozostawię to bez komentarza. Może dla Ciebie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+1 Dandelion , też chciałem kolekcjonerke a tu nie ma dla X360 -_- Granie na PC nie daje mi frajdy of wielu lat więc będe musiał zadowolić się wersją tylko z bonus dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować