Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2007 o 20:49, Idzikowski6 napisał:

> Czy ktoś wie gdzie można znaleźć samochody firmy Ruf?

Hmmm, przemierzyłem większość dostępnych tras, szczególnie na zewnątrz wyspy, ale na salon
z takimi wozami nie trafiłem lub nie kojarzę. Swoją drogą nic dziwnego ... jest w grze jeszcze
pare marek, których salony chciałbym odwiedzić, ale jakoś nie mogę ich namierzyć. Może później
na gramsajcie u siebie postaram się wrzucić dla chętnych jakąś mapkę z zaznaczonymi różnymi
salonami, miejscami, wyścigami itd. Postaram się to zrobić za jakieś parenaście minut.



Wystarczy na mapie zaznaczyć key locations i wyświetlą ci się domy salony sklepy itd....Marki Ruf nie widziałem najwyżej Wiessmann...Denerwuje mnie tylko to że jeśli chcesz motor musisz odnaleźć wszystkie samochodowe salony....mnie został jeden;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nawciskałem rodzicom kitu że współpracuje z Atari i muszę testować tą grę......dzęki temu gram z 12 godzin na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:02, Alexx1 napisał:

Hehe nawciskałem rodzicom kitu że współpracuje z Atari i muszę testować tą grę......dzęki temu
gram z 12 godzin na dobę.


Wiesz, szkoda tylko ze to dla Ciebie kit. Tak naprawde BETA polega na wspolpracy betatesterow z producentem wiec jesli uwazasz ze to kit to nastepnym razem nie zabieraj sie prosze za betatesty i zostaw to miejsce dla kogos bardziej odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście jestem bardzo ciekaw co tak naprawdę Atari poprawi, jeżeli wogóle tak naprawdę przeprowadzą jakieś naprawdę konkretne zmiany w grze. Bo tak szczerze mówiąc ta beta, no i owszem, błędy są, ale tak naprawdę gra się bardzo dobrze i w czasie gry raczej na niedoróbki nie zwraca się uwagi. Dlatego też ciekawe czy zmienią coś konkretnego czy nasza beta okaże się w sumie poprostu pełną wersję, którą dostaliśmy na zachętę jako reklamówkę ... w sumie ... nie wpłynie to w żaden sposób na to czy grę kupię czy też nie. Napewno zawita u mnie w dniu premiery bo zapłaciłbym w tej chwili i za tą betę gdybym mógł dalej grać bo według mnie warto, a drobne błędy można w międzyczasie naprawić za pomocą patchy. Jedyne co naprawdę mogliby usprawnić to sterowanie za pomoca kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:04, Jester napisał:

> Hehe nawciskałem rodzicom kitu że współpracuje z Atari i muszę testować tą grę......dzęki
temu
> gram z 12 godzin na dobę.

Wiesz, szkoda tylko ze to dla Ciebie kit. Tak naprawde BETA polega na wspolpracy betatesterow
z producentem wiec jesli uwazasz ze to kit to nastepnym razem nie zabieraj sie prosze za betatesty
i zostaw to miejsce dla kogos bardziej odpowiedniego.



a czy ja powiedziałem że nie współpracuję??Codziennie walę do nich e-maile z propozycjami i wydają się zadowoleni......To że mogę grać pół dnia to dla mnie coś szczególnie w ferie...przyjdzie wiosna i szkoła i czasu na granie mieć nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:17, ProChaoS napisał:

Ostatni dzień testów więc postanowiłem zrobić kilka fotek mojej 460 konnej bestii po tuningu.


Mało co widać na tych screenach. Ciemne jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:20, citekmaniak napisał:

> Ostatni dzień testów więc postanowiłem zrobić kilka fotek mojej 460 konnej bestii po tuningu.


Mało co widać na tych screenach. Ciemne jakieś


Bo samochód ma kolor ciemny, a pogoda była burzowa to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że temat dojdzie do ponad tysiąca postów jeszcze przed premierą ??? Ha znowu miałem rację ...

Szkoda że wszyscy już grają sobie w betę Test Drive : Unlimited a ja musze czekać na pudełkową wersję. Ale widzę, że bata testy już się kończą. Opinie są podzielone. Mtobi mówi, że to największy crap jaki widział, ale za to wielu innych mówi, że gra jest świetna. Cieszę się z tego. Widzę, że miałem dobre przeczucie co do jakości gry ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to koniec testów...to był najlepszy tydzień odkąd zacząłem grać w wyścigówki. Przedstawię wam moje 2 ostatnie nabytki. Jeden nie powinien być żadnym zaskoczeniem.;)

20070203143341

20070203143358

20070203143425

20070203143436

20070203143445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:26, YahooPL napisał:

Mówiłem, że temat dojdzie do ponad tysiąca postów jeszcze przed premierą ??? Ha znowu miałem
rację ...

Szkoda że wszyscy już grają sobie w betę Test Drive : Unlimited a ja musze czekać na pudełkową
wersję. Ale widzę, że bata testy już się kończą. Opinie są podzielone. Mtobi mówi, że to największy
crap jaki widział, ale za to wielu innych mówi, że gra jest świetna. Cieszę się z tego. Widzę,
że miałem dobre przeczucie co do jakości gry ... :P


Ja też mówię że to crap. I nawet nie chodzi o wymagania. grałem sobie u kolegi w to i zwątpiłem. Zadna rewolucja w grach wyścigowych. Za bardzo kwadratowa. Ale to pewnie dlatego że beta. Nie podoba mi się to wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że dajecie naprawdę fajne screeny z tej gry. Oznacza to, że są takie duże możliwości ustawienia kamery czy to coś w rodzaju Photo Mode z NFS ??? Czy może po prostu Fraps ???

citekmaniak
Odkąd pojawiłeś się w tym temacie byłeś antyfanem tej gry więc nie łudziłem się nawet, że beta coś w tej kwestii zmieni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:38, citekmaniak napisał:

Ja też mówię że to crap. I nawet nie chodzi o wymagania. grałem sobie u kolegi w to i zwątpiłem.
Zadna rewolucja w grach wyścigowych. Za bardzo kwadratowa. Ale to pewnie dlatego że beta. Nie
podoba mi się to wogóle.

Widocznie grałeś za krótko. Rewolucja to nie jest, przyznaję, ale to nie przeszkadza świetnie się bawić. Kwadratowa nie jest, no chyba, że ten kumpel ma też Crysisa - przy nim i owszem, grafika prezentuje się średnio :P. A poza tym, nie lubię, jak ktoś wypowiada się na temat gry po zagraniu w demo/krótkiej grze w fulla. Zagraj jakieś 40h, jak ja, to pogadamy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Widze, że zgadzamy się w wielu kwestiach myślowych, ale z tym Crisisem to chyba przesadziłeś. Po prostu jego kolega ma za słabego kompa na udźwignięcie wyspy Ohau. Zaraz się załamię, wszyscy grali w betę oprócz mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje fotki robię frapsem, więc tak efektownie wyglądają. Jest również możliwość obrotu kamery wokół samochodu, więc to też trochę dodaje efektu. W TDU jest photo mode, gdzie można ustawić pod jakim kątem ma być kamera, odległość od samochodu itd. Przykład foto mode z TDU pod spodem;) Dodam też inne foty.

20070203144744

20070203144837

20070203144859

20070203144915

20070203144938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:43, Cmq napisał:

> Ja też mówię że to crap. I nawet nie chodzi o wymagania. grałem sobie u kolegi w to i
zwątpiłem.
> Zadna rewolucja w grach wyścigowych. Za bardzo kwadratowa. Ale to pewnie dlatego że beta.
Nie
> podoba mi się to wogóle.
Widocznie grałeś za krótko. Rewolucja to nie jest, przyznaję, ale to nie przeszkadza świetnie
się bawić. Kwadratowa nie jest, no chyba, że ten kumpel ma też Crysisa - przy nim i owszem,
grafika prezentuje się średnio :P. A poza tym, nie lubię, jak ktoś wypowiada się na temat gry
po zagraniu w demo/krótkiej grze w fulla. Zagraj jakieś 40h, jak ja, to pogadamy :P.


Pograłem przez 3dni po jakieś4h dziennie i qmpla i znudziła mi się. nic nowego. A grafa jak dla mnie nie taka super jak wszyscy pisza. A na moim kompie mimo że spełnia minimalne wymagania gra nawet nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:48, YahooPL napisał:

/.../

Widze, że zgadzamy się w wielu kwestiach myślowych, ale z tym Crisisem to chyba przesadziłeś.
Po prostu jego kolega ma za słabego kompa na udźwignięcie wyspy Ohau. Zaraz się załamię, wszyscy
grali w betę oprócz mnie :(


Nie ma za słabego bo jego PC to:
Core 2 duo 6300
Geforce 8800GT
1,5GB RAm

Sądzę że ty nie masz takiego kompa. A ten raczej spełnia wszystkie wymagania a gra i tak nie powala na kolana. Otwieranie bocznych szyb i kupowanie domu to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:51, Blantman napisał:

Test Drive Unlimited jest spoko ale na x''sa :) Wersje na pieca z tego co slyszalem od kumpla
troszke spartolili...


Dobrze słyszałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować