Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2009 o 06:41, MTSMAFIOSO napisał:

Chyba nie zrozumiałeś tego screena :D

Albo po prostu nabija posta, nie patrząc, komu odpowiada.
Ja chciałem spytać o rozgrywkę w TDU. Gdy na początku gry prowadziłem (mój egzemplarz Test Drive Unlimited - w przypływie gniewu i dręczącej bezradności - sprzedałem) jakiś pojazd, to był on strasznie ociężały. Czy to normalne? Czy to zależy od marki auta? Jeśli okazałoby się, że nie jest tak z każdym samochodem, może kupiłbym tę produkcję ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gdy na początku gry prowadziłem jakiś pojazd, to był on strasznie ociężały. Czy to normalne?

To zależy od pojazdu właśnie. O ile początkowo dostępne pojazdy (SSR, TT itp.) można nazwać ociężałymi to już potworki z wyższych klas ( A, B, C ) napewno takie nie są ;] Oczywiście zdarzają się też odstępstwa od tej reguły, ale ogólnie rzecz biorąc nie jest ich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 12:54, igorn55 napisał:

/.../

No na samym początku jest średniawo, ale po zdobyciu pieniędzy na lepsze samochody zaczyna się prawdziwa zabawa.
Ech nigdy nie zapomnę momentu gdy z Alfy GT przesiadłem się do Enzo (transport pojazdu - najlepsze zadania w grze :)). Ja mu w gaz (bez TC) i wgniata w fotel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...]

Mam tę samą sytuację i nawet te same liczby co Ty, z tym małym wyjątkiem, że mi się tak stało po przerobieniu save''a z offline na online. Da się z tym żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Gra online ?


Bo to dziwne jestem podłączony widzę innych graczy piszę na ogólnym chacie hello all (nawet w różnych innych językach) i nikt mi nie odpowida jakby były boty, przy okazji przechodże z klasy F na E, jaki samochód z klasy E najlepszy ?, bo brat doradza tą nową Alfę z Megapacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 16:09, Pablo1989 napisał:

Ktoś Gra online ?


Bo to dziwne jestem podłączony widzę innych graczy piszę na ogólnym chacie hello all
(nawet w różnych innych językach) i nikt mi nie odpowida jakby były boty, przy okazji
przechodże z klasy F na E, jaki samochód z klasy E najlepszy ?, bo brat doradza tą nową
Alfę z Megapacka.


Skyline i nie ma 36ja :P
Co do online - na pewno masz online? Na pewno masz... np te żółte wyścigi na mapie? ;D
Jak nie chcą Ci odpowiedzieć... no cóż... zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy samochód z klasy E:
a) jeśli chcesz auto najlepsze pod względem osiągów, trakcji itp. to bezapelacyjnie Nissan Skyline.
b) jeśli do lansu to Audi A6 =] Bardzo przyjemny w jeździe ponton :D

>widzę innych graczy piszę na ogólnym chacie hello all i nikt mi nie odpowida jakby były bot

źle to zabrzmi, ale może poprostu Cię zignorowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 16:30, RazorBMW napisał:

> Ktoś Gra online ?
>
>
> Bo to dziwne jestem podłączony widzę innych graczy piszę na ogólnym chacie hello
all
> (nawet w różnych innych językach) i nikt mi nie odpowida jakby były boty, przy okazji

> przechodże z klasy F na E, jaki samochód z klasy E najlepszy ?, bo brat doradza
tą nową
> Alfę z Megapacka.

Skyline i nie ma 36ja :P
Co do online - na pewno masz online? Na pewno masz... np te żółte wyścigi na mapie? ;D
Jak nie chcą Ci odpowiedzieć... no cóż... zdarza się



Tak nawet te jadłodalnie i kluby

Może nie widzą że można swobodnej jezdzie pisać, tak czy siak naprawdzę szkoda bo chce zorganiwać wyścig NIE rankingowy, bo przeważnie są puste, ale czasem poskutuje skasowanie takiego :P, jakiś się wlecze a ja swoim przetuningowanym Audi TT walę w tyłek, i tak sprowokowany koleś jedzie za mną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem a jakąś grupą zapaleńców :P, na początku się oni ustawili w rządku przy porcie (tam gdzie pancernik jest zacumowany) a ja obok nich jadę i kazali mi spadać z tym motorem :D a ja olałem ich i waliłem każdemu :D w tył, i tak ruszyli a ja za nimi i tak wprzedzałem ich :) a oni próbują mnie ztaranować, no nic dali spokój :D, ale coś gadali przez mikrofon, więc mam pytanie to dla tego ludzie zamiast pisać na chacie to coś gadają przez mikrofon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie takich graczy/debili (bez urazy...) nie nawidze w tdu (i pewnie cala reszta klubowiczow...) ktory sie dowali i tylko przeszkadza innym graczom... nie masz kumpli do jezdzenia to znajdz sobie a nie innym psujesz zabawe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja na to poradzę że nikt ze mna nie śćiga kiedy innych wzywam na 1 vs 1 , albo nikt nie odpisuje kiedy ja piszę czy ktoś chce.

Przez co traktują mnie ja wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pablo módl się, żebyś nie spotkał mnie i moich kumpli w czasie jazdy na wyspie, bo to będą dla Ciebie ciężkie chwile jeśli zaczniesz w nas wjeżdżać ;D

Btw. może też dochodzić do takiej sytuacji, że inni nie widzą co piszesz bo mają Cie na lagu. Jakie masz łącze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey hello

Chyba piszę tutaj pierwszy raz, ale trudno. Ostatnio wróciłem do TDU, po jakieś paromiesięcznej przerwie, oczywiście save''a straciłem(i od początku ehhh). Grałem (podobno) z jakimiś osobami z tego forum xD
Lepiej by było gdybym się wypowiedział w teamcie tdu.gram.pl ale sobie tutaj piszę. Jutro pewnie o 18 będę na spotkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałbym zaprosić wszystkich, którzy lubią rywalizację w TDU do udziału w cyklicznych "zawodach" pod nazwą "Wyzwanie Tygodnia". Polega to na uzyskaniu jak najlepszego czasu na danej trasie, która dostępna jest w formie "Wyzwanie w zajeździe" przez tydzień. Po zakończeniu się danego wyzwania tworzona jest klasyfikacja i zawodnicy z miejsc 1-8 otrzymują punkty. Oprócz tego rozlosowywane są każdorazowo premie( 2 pkt i 1 pkt) , tak więc nawet nie osiągając punktowanego wyniku, można zyskać punkty. Na podstawie poszczególnych wyzwań tworzona jest klasyfikacja generalna. Obecnie trwa już 11. Wyzwanie, jednak dołączyć do zabawy można w każdym momencie i nie trzeba w tym celu wysyłać żadnego formularza ani zgłoszenia, wystarczy dodać swój czas w odpowiednim temacie.

Zainteresowanych zapraszam pod adres http://www.tdu.com.pl/forum/viewforum.php?f=131 , gdzie znajdziecie zasady zabawy jak i dyskusje na jej temat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 19:49, Matysz napisał:

A da sie bez kiierownicy, na padzie z dwoma gałkami grać wygodnie? Czy kierownica to mus?

Ja w TDU grałem na klawie, joyu a teraz właśnie na padzie. I jeśli nie piszesz często na czacie w grze i nie zmieniasz piosenek w winampie poprzez klawisze na klawiaturze to pad jest dobrym kontrolerem. Gra się zdecydowanie lepiej niż na klawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce znów unikać Pod Gradobiciem Pytań :D powiem jedno, chyba scena TDU umarła, kiedy nie było car parka, i kuzyna grałem po premierze 2 miesiace temu, ludzi było jak pęczki i ze sobą gadali, wspólnie grali, a teraz nie opłaca się pisać na chacie, i coś nawiają przez mikrofon, i nikt nawet nie gra na serwerach, jedynie sobie driftują na Raceway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować