Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

A teraz pytanie z całkiem innej beczki...
Jakiego pada polecacie do TDU (poza zachwalanym chillsteam''em, który trochę kosztuje) tak do kwoty ok 80 zł

I jeszcze jedno, czy wie ktoś skąd można dostać stery do Chillsteam''ma w wersji PS3 bo jeżeli tak to się chyba na niego zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:42, maciofacio napisał:

I jeszcze jedno, czy wie ktoś skąd można dostać stery do Chillsteam''ma w wersji PS3
bo jeżeli tak to się chyba na niego zdecyduję


Sam posiadam ChillStreama w wersji do PS3 i nie musiałem nic instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:51, Zauri napisał:

rumble pad 2 od logitech, tez dobry sprzet :)

a gdzie sie ustawia ze pad a nie klawiatura? bo podłączam pada a nie reaguje w grze, tylko dalej niby że klawiatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:47, Bartkula napisał:

a gdzie sie ustawia ze pad a nie klawiatura? bo podłączam pada a nie reaguje w grze,
tylko dalej niby że klawiatura

Trzeba przypisać ustawienia pada w ustawieniach sterowania w grze, zamiast klawiatury. Gra sama nie ustawi sterowania pod pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A stery od pada zainstalowałeś?

Musisz przypisać jeszcze poszczególne opcje pod przyciski pada.

Jak zainstalowałeś, a nie działa to spróbój w "menadżerze urządzeń" usunąć pada z listy zainstalowanych urządzeń i zainstaluj go jeszcze raz.


ED: spóźniłem sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem się to zdarza, ja raz tak miałem i gra przeszła w tryb offline - przy uderzaniu wozów policja zaczęła mnie ganiać w jeździe swobodnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 11:39, Citkowsky napisał:

Jak sądzicie, czy ten megacarpack znajdzie się w najbliższym czasie w extra klasyce?
Bo płacić 40zł to mi się nie uśmiecha./


Już nie przesadzaj, że 40 zł to tak dużo za dobry dodatek do genialnej gry, a poza tym jeżeli kupiłeś TDU (bo zakładam że masz oryginał)to musisz wiedzieć, że warto do tych 40 (za TopSeller) czy 100 (za premierówkę) jakie wydałeś na grę dorzucić 4 dychy i mieć dodatkowe fury do zabawy. Naprawdę waro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 12:00, maciofacio napisał:

> Jak sądzicie, czy ten megacarpack znajdzie się w najbliższym czasie w extra klasyce?

> Bo płacić 40zł to mi się nie uśmiecha./

Już nie przesadzaj, że 40 zł to tak dużo za dobry dodatek do genialnej gry, a poza tym
jeżeli kupiłeś TDU (bo zakładam że masz oryginał)to musisz wiedzieć, że warto do tych
40 (za TopSeller) czy 100 (za premierówkę) jakie wydałeś na grę dorzucić 4 dychy i mieć
dodatkowe fury do zabawy. Naprawdę waro


mam edycje premierową (nomen omen wygrana w turnieju w TDU) ale 4 dyszki za nowe bryki to dla mnie za duzo zwłaszcza ze gra mi sie dawno znudziła. tak naprawde to nie ma tam nic sensownego do robienia. 2 dychy bym jeszcze dal ale 4 to juz za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2009 o 13:31, Citkowsky napisał:

mam edycje premierową (nomen omen wygrana w turnieju w TDU) ale 4 dyszki za nowe bryki
to dla mnie za duzo zwłaszcza ze gra mi sie dawno znudziła. tak naprawde to nie ma tam
nic sensownego do robienia. 2 dychy bym jeszcze dal ale 4 to juz za duzo.


To po co pieprzysz że nie uśmiecha Ci się kupno dodatku do gry, która i tak Cię nurzy?? To jest raczej logiczne, że jak nie podoba ci się jakaś gra to nie dokładasz do niej i nie kupujesz dodatków....


BTW wie ktoś jak można zmienić nick na forum bo mój mnie trochę denerwuje (dawno go wymyśliłem i jest trochę głupi).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 18:14, maciofacio napisał:

BTW wie ktoś jak można zmienić nick na forum bo mój mnie trochę denerwuje (dawno go wymyśliłem
i jest trochę głupi).....


ne da sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że to są porty. Jak kupiłem router i miałem zablokowane w nim porty, miałem identyczną sytuację - tylko jedna osoba wokół nie miała disconnecta i co jakiś czas mnie rozłączało. Także sprawdź porty w zaporze albo w routerze, jeśli go masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie co jest z tymi serverami TDU? niby widzi sie innych graczy ale jak już chce kupić od innych wóz to "serwery TDU są niedostępne" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOIM ZDANIEM SERVERY NADAL NIE DZIAŁAJĄ LUB "POŁOWICZNIE",OD 2 TYGODNI NIE MOGĘ NORMALNIE SIĘ POŁĄCZYĆ.MOŻE KTOŚ WYSŁĄŁ ZAPYTANIE DO ATARI I IWE COŚ WIĘCEJ? PROSZE O INFO.DZIĘKI.
WROCŁAWSKI.PIAST Z TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować