Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2007 o 20:24, Zauri napisał:

czy hardcore mode bedzie dostepny od razu czy bedize go trzeba odblokowac ?? Czy kariera w
multi i w singlu jest calkiem inna (tzn. czy jak kupisz w singlu bryke to czy jak wlaczysz
multi ta bryke nadal bedziesz mial w garazu)


Nie ma czegos takiego jak solidny podzial na single i mutli. Jesteś albo nie jestes podłączony do servera. Jesli jestes jest multi jesli nie jest single. To cala roznica. Pozostale elementy poza wyscigami-multi sa takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:17, NyGgA MiLy napisał:

Jestem na TDU bardzo napalony!Kupuje napewno,ale chce wiedzieć,czy pójdzie.A jak myślicie,pójdzie
mi na low,med czy high?HDR,AA czy co tam jeszcze?


ja mysle ze pojdzie ci na twoim kompie na medium. Chyba bez HDR`u. Z AA jest roznie. W niektorych wypadkach gra tnie sie przy AA a przy HDR chodzi plynnie i gladko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:24, Zauri napisał:

czy hardcore mode bedzie dostepny od razu czy bedize go trzeba odblokowac ??

Tryb Hardcore odblokowuje się po zdobyciu rangi Champion, czyli po zrobieniu 46% gry. Mi dojście do tej rangi zajęło ponad 36h, biorąc pod uwagę, że kontynuuję karierę na sejwach z bety, gdzie przegrałem jakieś 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2007 o 20:27, Zauri napisał:


ja mysle ze pojdzie ci na twoim kompie na medium. Chyba bez HDR`u. Z AA jest roznie. W niektorych
wypadkach gra tnie sie przy AA a przy HDR chodzi plynnie i gladko.



OO,wielkie dzięki.Kupuję!Trzeba tylko skołować 60-70 złotych.Wygląda na to,że ędę musiał sprzedać kilka gier.Ale dla TDU warto!!A możecie dla mnie zamieścić zdjęcia na medium z AA x2 i bez?Ale to tylko tym,którz chcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb to oddzielny moduł w grze. Nie można w Hardcore jechać żadnego wyścigu, a co do multi, to nie wiem, bo sejwy z bety mam w singlu, a jakoś nie ciągnie mnie do zakładania nowego profilu i do grania w multi, choć wiem, że gra w multi TDU to niezapomniane przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobiłem po szole to oczywiście sprawdzic kiedy wychodzi TDu i czy wogóle jest premiera podana,, nagle szok..wielki banan na mojej cudownej gębie.Dopiero jednak teraz odważyłem się napisac posta, a dlaczego dopiero teraz? Ano dlatego , że pisząc tak około 1000 buziek w jednym poście(które mówiłby za mnie wszystko) dostałbym pewnie ostrzerzenie za spam(może degrada). (mniałem sobie kupic angielską wersję ale już niestey jej nie było). I cóż mogę powiedziec.. nie dośc że przez moje radosne skoki, dom mój juz praktycznie nie istnieje :P to już niedługo jadę kupic jakąś fajną kierownice ,spcjalnie dla tej gry. Mogę spokojnie powiedziec , że CDP stracił już minusa ,którego im przydzieliłem :D. TO JUŻ ZA TYDZIEŃ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po twoim awatarze widać że jeszcze się cieszysz.
Ja też się ucieszyłem i w 5 minut potwierdziłem i zamówiłem mój egzemplarz.
Byłem przygotowany na 20 kwietnia a tu 0.o 6 kwietnia premiera a wysyłka 3 kwietnia, byłem mile zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:00, Zauri napisał:

kariere w singlu? A po odblokowaniu tego trybu bede mogl go tez uzywac w multi?



Ale tryb singli nie jest połączony z multiplayerem, więcej gdy chcesz ukończyć grę kompletnie w 100% trzeba zagrać na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:35, exilem napisał:

/.../ to już niedługo jadę kupic jakąś fajną kierownice ,spcjalnie dla tej gry.

Logitech® Driving Force™ Pro - Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 11:10, kaganiec napisał:

mam pytanko czy moja kierownica (Saitek R100 USB Sports Wheel) będzie współpracowała z grą

Skoro są pod nią drivery to nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:02, Alexx1 napisał:

A najlepsiejsza do jazdy i tak jest klawikord(klawiatura);)

Hę..? Może klawiatura jest dobra do jazdy, ale w tylko grach ze zręcznościowym modelem jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 17:38, Goyaka napisał:

Jak sądzicie (a może wiecie), czy TDU działa lepiej, czy gorzej od NFS: Carbon? Tzn., co ma
mniejsze wymagania?

Większe wymagania ma TDU, a Carbon u mnie płynął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:14, Omega232323 napisał:

jezeli zamowie pre-order na gram.pl to moze przyjsc wczesniej niz 6 kwietnia??



Tak. Jest napisane, że w pre-orderze planowana wysyłka 3 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować