Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 14:08, bolo89 napisał:

panowie, wyglada ze pl wersja jest skopana.. czy komus udalo sie odkryc to miejsce? (link)



W angielskiej wersji przynajmniej u mnie nie ma tego błędu ;) więc jest to chyba rzeczywiście wina polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:21, Łukasz007 napisał:

W angielskiej wersji przynajmniej u mnie nie ma tego błędu ;) więc jest to chyba rzeczywiście
wina polskiej wersji.


Oczywiscie. W angielskiej wersji mozliwe bylo odkrycie wszystkich drog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 15:51, Idzikowski6 napisał:

Chodzi o odkrycie samej drogi w sobie czy o coś innego? Ja mam 100% dróg odkrytych, również
tamtejsze. Jest natomiast jedna trasa w TDU, którą możesz jechać, choć kończy się bramą z migającymi
X''ami, to chyba gdzieś przy lotniku albo torze (nie pamiętam dokładnie), i nawet jak ją pokonasz
to nie jest ona odznaczana na mapie jako przejechana na mapie. Mam nadzieje, że nie pokręciłem
tego za mocno ;-))))


W polskiej wersji nie mozna odblokowac ani zbadac pewnego wycinka mapy. Przy wkraczaniu na to terytorium gra sie wiesza. Przy przegladaniu mapy i robieniu zblizen tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SwenG - Sweenee - F - Ashton Martin DB9
Dead-pl - DeadPL666 - M - Shelby 500 GT
Uzik - Uzik - M - Kawasaki Ninja/Ducati 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



URLODPOWIEDZ

SwenG - Sweenee - F - Ashton Martin DB9
Dead-pl - DeadPL666 - M - Shelby 500 GT
Uzik - Uzik - M - Kawasaki Ninja/Ducati 999
maciekujek - maciprel - M - nie mam ulubionego auta:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:33, bolo89 napisał:

W polskiej wersji nie mozna odblokowac ani zbadac pewnego wycinka mapy. Przy wkraczaniu na
to terytorium gra sie wiesza. Przy przegladaniu mapy i robieniu zblizen tez.


Zaraz sprawdzę mapkę i zobacze czy u mnie też nie da się tam dotrzeć.

Ps. Przetestowałem Hardcore mode, można sobie pograć od tak na nim, dla czystej frajdy z kontroli nad samochodem, ale ścigać się z innymi to już niezła sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:08, bolo89 napisał:

panowie, wyglada ze pl wersja jest skopana.. czy komus udalo sie odkryc to miejsce? (link)


Sprawdziłem u siebie i jeżeli chodzi nam o tą samą drogę to nie ma jakiegokolwiek problemu z jechaniem nią i jej odkrywaniem, poniżej screen. Mam nadzieję, że dobrze sprawdziłem ;-))))

20070406180337

20070406180422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w moję ręcę wpadła TDU. Zamówienie złożyłem w środę, a więc nawet się uwinęli w sklepie gram.pl ;)

1. Wydanie

Krótko mówiąc: bardzo ładne. Myślałem, że będzie to gra + instrukcja, a tutaj proszę: poradnik i mapa! Dziwne jest natomiast, że gra została zdubbingowana, a na okładce widnieje napis "Polonizacja kinowa". Mi to nie przeszkadza, ale...

2. Rozgrywka

Grałem ok. 1,5 godziny i szczerze mówiąc to gra jest bardzo dobra i wciąga. W wątku o problemach technicznych widziałem wiele skarg na temat działania gry, bugów itp. Mam nadzieję, że zostanie to szybko poprawione.

Ogólnie CDP ma u mnie plusa za TDU, ale musi ją dopracować - czekam na patcha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wpiszę... ;)

SwenG - Sweenee - F - Ashton Martin DB9
Dead-pl - DeadPL666 - M - Shelby 500 GT
Uzik - Uzik - M - Kawasaki Ninja/Ducati 999
maciekujek - maciprel - M - nie mam ulubionego auta
kuko7 - kuko180493 - M - Mercedes-Benz CLK DTM AMG*

* Jestem dopiero na początku gry i w swoim garażu mam tylko dwa auta, dlatego mój wybór padł właśnie na tego Mercedesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 15:06, krzykos napisał:

> Ej doszłem do pewnego wyścigu w którym trzeba przejechać całą wyspe. Więc mam taki problem

> gdy zbliżam się do lidera wyścigu przy prędkości 350 km/h to gra drastycznie zwalnia do
okołu
> 3 klatek na sekudne wtedy wylatuje z trasy i tak w kółko, grałem ten sam wyścig ale na
minimalnych
> ustawieniach ten sam efekt i wyłączyłem wszystkie programy i co też taki sam efekt. Oto
mój
> sprzęt procesor 2400 mhz 1gb ram i karta radeon x1950pro możecie mi pomóc ?????


a zmniejszyłeś rozdzielczość



Jasne że tak na 640-480 i się tnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 19:03, awesome napisał:

> > >......

No to masz ból. MI tam wogóle to nie działa.



Tak a jakiego masz kompa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co lepiej kupić? Astona Martina DB9 Coupe, DB9 Volante czy Astona V8 Vantage? W poradniku niby najlepiej oceniany jest Vantage, ale jakoś nie ciągnie mnie do tego samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy co wolisz. Skoro do Vantage Cię nie ciągnie, ja bym wybrał DB9 Volante, jakby nie patrzeć ma lepsze osiągi od Volante jest tańszy z od niego i w końcu to Aston Martin DB9 Coupe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, odpaliłem na R9550Ex i płynnie chodzi :D Chociaż tylko 128 VRam na pokladzie.

Jeśli ktoś ma problemy z wydajnością na Ati, polecam ATITool i tam podkręcić kartę (z rozsądkiem). Zyskuje się około 7-8 fps, a więc całkiem dużo. Ponad 35 klatek mam obecnie i do przyjemnej gry wystarcza.
Aha, nie zapomnijcie ustawić odświeżania ekranu odpowiedniego dla swojego monitora, czasem to może powodować złudne wrażenie haczenia się gry.

A tak ogółem... niesamowita gra. Spełnienie moich marzeń o grze samochodowej :) za chwilę wskakuję za kierownicę mojej Alfy GT i jadę po jakieś cacuszko :D Mam 300.000 wolnej kasy :P

Jeśli chodzi o forumowy gang, to czemu nie? Ja za 2 miesiące będę zdolny do gry na maksymalnych obrotach (nowy komp, szybszy net). Obecnie, raczej wolę się nie mieszać w online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 19:22, Bratek196 napisał:

> > > >......
>
> No to masz ból. MI tam wogóle to nie działa.
>


Tak a jakiego masz kompa ???



Athlon 2000xp+, 1GB RAM, FX5200 128/128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować