Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2008 o 14:23, maciofacio napisał:

A czy w trybie offline można sie dołączać do klubów bo mam z tym problem. nie mogę żadnego
znaleść na mapie ani w żaden inny sposób.Pomóżcie, plz


Chyba nie. Kluby są specjalnie dla trybu online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:23, maciofacio napisał:

A czy w trybie offline można sie dołączać do klubów bo mam z tym problem. nie mogę żadnego
znaleść na mapie ani w żaden inny sposób.Pomóżcie, plz

Nie, w trybie off-line nie ma klubów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:25, Union Pacific napisał:

> A czy w trybie offline można sie dołączać do klubów bo mam z tym problem. nie mogę
żadnego
> znaleść na mapie ani w żaden inny sposób.Pomóżcie, plz

Chyba nie. Kluby są specjalnie dla trybu online.


Szkoda, a da się jakoś w trakcie grania zmienić profil offline w online??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tylko to:
"1. Zróbcie backup pliku z savem offline (Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/profil_offline). Najlepiej zróbcie dwie kopie tego katalogu.
2. Włączcie grę i w grze skasujcie profil offline
3. Stwórzcie nowy profil online
4. Grajcie dopóty dopóki nie dojedziecie do swojego domu (po pierwszym wyścigu - powinien pojawić się napis ''Zapisuję, proszę czekać'')
5. Wyjdźcie z gry
6. Tak dla pewności zróbcie backup tego nowo utworzonego profilu online
7. Teraz musicie ściągnąć skądś program Hex Workshop
Możecie ściągnąć np. stąd: http://www.shareup.com/getfile.php?v=&file=http%3A%2F%2Fwww.bpsoft.com%2Fdownloads%2 Fhw32v423.exe
8. Otwieracie Hex Workshop i otwieracie w nim tools -> compare
9. Jako pierwszy plik(source) otwieracie profil_offline/playersave/playersave , a jako drugi plik (target) otwieracie profil_online/playersave/playersave
10. Zaznaczacie opcję ''resynch compare'' i klikacie ok (powinny otworzyć się 2 okienka)
11. Kliknijcie na okienko, które znajduje się niżej, po czym otwieracie menu Edit -> Goto
12. W okienku, które się pojawiło wpisujecie 50, zaznaczacie opcję ''Dec''
! Upewnijcie się, że jest też zaznaczona opcja ''From beginning of file'' !

13. Zaznaczacie wszystkie cyferki od początku aż do miejsca do którego przesunął się Wam kursor (czyli do 50-tego bajta)
14. Klikacie prawym przyciskiem i wybieracie opcję ''Copy''
15. Zaznaczcie teraz okienko, które znajduje się wyżej i wybierzcie z menu Edit -> Goto
16. Tak jak za poprzednim razem wpisujecie 50, zaznaczacie ''Dec'' i ''From beginning of file''
17. Zaznaczacie wszystkie cyferki od początku aż do miejsca do którego przesunął Wam się kursor - czyli do 50-tego bajta
18. Klikacie na zaznaczone cyferki prawym przyciskiem myszy i wybieracie opcję ''Paste''
19. Teraz musicie zapisać plik - klikacie na symbol dyskietki, program powinien zapytać się czy chcecie zrobić backup, kliknijcie na opcję ''tak''.
20. Teraz kopiujecie plik ''playersave'' z folderu profil_offline/playersave, po czym kopiujecie ten plik do katalogu: Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/profil_online/playersave oraz do katalogu Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/profil_online/playersave2"

Możesz tego spróbować, choć nie wiem czy zadziała. Jeśli nie, to znaczy, że musisz grę od nowa na nowym profilu on line zaczynać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciągle problemy z serwerami.Nie mogę sie połączyć,mimo iż na tym profilu grałem w wakacje b długo w TDU.Tyle tylko ze wtedy miałem wersje premierowa teraz mam TS.Specjalnie zrobiłem sobie maila na gmail''u zalogowałem sie na nowo na GameSpy i dalej nic.Nie wiem co może być powodem moich problemów z połączeniem sie z severami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:30, Linux M napisał:

> EDIT: Poszukuje teraz Wyścigu Kawasaki - Puchar Kawasaki. Wie ktoś gdzie jest?
Południowo-zachodnie wybrzeże wyspy.

Nr 39 na poniższej mapce:

Masz może pełną wersję tej mapki;>??
Bo mi by się przydała, muszę znaleźć kilka "Transportów pojazdu" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:18, Linux M napisał:

Trzymaj. ;)
Z powodu "za dużej objętości pliku" daję link: http://home.quicknet.nl/qn/prive/ursemj/images/tdumap.jpg

Plus dodatek - elektroniczna wersja mapy dołączanej do gry:

Dzięki, drugą mapkę mam, kupowałem wersję premierową:).
Union
Jak mówił przedmówca, druga mapka jes dołączona do wersji premierowej w formie... papierowej mapy:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Znalazłem tylko to:
> "1. Zróbcie backup pliku z savem offline (Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/profil_offline).
> Najlepiej zróbcie dwie kopie tego katalogu.
> 2. Włączcie grę i w grze skasujcie profil offline
> 3. Stwórzcie nowy profil online
> 4. Grajcie dopóty dopóki nie dojedziecie do swojego domu (po pierwszym wyścigu - powinien
> pojawić się napis ''Zapisuję, proszę czekać'')
> 5. Wyjdźcie z gry
> 6. Tak dla pewności zróbcie backup tego nowo utworzonego profilu online
> 7. Teraz musicie ściągnąć skądś program Hex Workshop
> Możecie ściągnąć np. stąd: http://www.shareup.com/getfile.php?v=&file=http%3A%2F%2Fwww.bpsoft.com%2Fdownloads%2
> Fhw32v423.exe
> 8. Otwieracie Hex Workshop i otwieracie w nim tools -> compare
> 9. Jako pierwszy plik(source) otwieracie profil_offline/playersave/playersave , a jako
> drugi plik (target) otwieracie profil_online/playersave/playersave
> 10. Zaznaczacie opcję ''resynch compare'' i klikacie ok (powinny otworzyć się 2 okienka)
> 11. Kliknijcie na okienko, które znajduje się niżej, po czym otwieracie menu Edit ->
> Goto
> 12. W okienku, które się pojawiło wpisujecie 50, zaznaczacie opcję ''Dec''
> ! Upewnijcie się, że jest też zaznaczona opcja ''From beginning of file'' !
>
> 13. Zaznaczacie wszystkie cyferki od początku aż do miejsca do którego przesunął się
> Wam kursor (czyli do 50-tego bajta)
> 14. Klikacie prawym przyciskiem i wybieracie opcję ''Copy''
> 15. Zaznaczcie teraz okienko, które znajduje się wyżej i wybierzcie z menu Edit ->
> Goto
> 16. Tak jak za poprzednim razem wpisujecie 50, zaznaczacie ''Dec'' i ''From beginning
> of file''
> 17. Zaznaczacie wszystkie cyferki od początku aż do miejsca do którego przesunął Wam
> się kursor - czyli do 50-tego bajta
> 18. Klikacie na zaznaczone cyferki prawym przyciskiem myszy i wybieracie opcję ''Paste''
> 19. Teraz musicie zapisać plik - klikacie na symbol dyskietki, program powinien zapytać
> się czy chcecie zrobić backup, kliknijcie na opcję ''tak''.
> 20. Teraz kopiujecie plik ''playersave'' z folderu profil_offline/playersave, po czym
> kopiujecie ten plik do katalogu: Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/profil_online/playersave
> oraz do katalogu Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/profil_online/playersave2"
>
>
> Możesz tego spróbować, choć nie wiem czy zadziała. Jeśli nie, to znaczy, że musisz grę
> od nowa na nowym profilu on line zaczynać :)
>
Jesteś wielki!!!!Wszystko działa.Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Znalazłem tylko to:
> "1. Zróbcie backup pliku z savem offline (Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/profil_offline).
> Najlepiej zróbcie dwie kopie tego katalogu.
> 2. Włączcie grę i w grze skasujcie profil offline
> 3. Stwórzcie nowy profil online
> 4. Grajcie dopóty dopóki nie dojedziecie do swojego domu (po pierwszym wyścigu - powinien
> pojawić się napis ''Zapisuję, proszę czekać'')
> 5. Wyjdźcie z gry
> 6. Tak dla pewności zróbcie backup tego nowo utworzonego profilu online
> 7. Teraz musicie ściągnąć skądś program Hex Workshop
> Możecie ściągnąć np. stąd: http://www.shareup.com/getfile.php?v=&file=http%3A%2F%2Fwww.bpsoft.com%2Fdownloads%2
> Fhw32v423.exe
> 8. Otwieracie Hex Workshop i otwieracie w nim tools -> compare
> 9. Jako pierwszy plik(source) otwieracie profil_offline/playersave/playersave , a jako
> drugi plik (target) otwieracie profil_online/playersave/playersave
> 10. Zaznaczacie opcję ''resynch compare'' i klikacie ok (powinny otworzyć się 2 okienka)
> 11. Kliknijcie na okienko, które znajduje się niżej, po czym otwieracie menu Edit ->
> Goto
> 12. W okienku, które się pojawiło wpisujecie 50, zaznaczacie opcję ''Dec''
> ! Upewnijcie się, że jest też zaznaczona opcja ''From beginning of file'' !
>
> 13. Zaznaczacie wszystkie cyferki od początku aż do miejsca do którego przesunął się
> Wam kursor (czyli do 50-tego bajta)
> 14. Klikacie prawym przyciskiem i wybieracie opcję ''Copy''
> 15. Zaznaczcie teraz okienko, które znajduje się wyżej i wybierzcie z menu Edit ->
> Goto
> 16. Tak jak za poprzednim razem wpisujecie 50, zaznaczacie ''Dec'' i ''From beginning
> of file''
> 17. Zaznaczacie wszystkie cyferki od początku aż do miejsca do którego przesunął Wam
> się kursor - czyli do 50-tego bajta
> 18. Klikacie na zaznaczone cyferki prawym przyciskiem myszy i wybieracie opcję ''Paste''
> 19. Teraz musicie zapisać plik - klikacie na symbol dyskietki, program powinien zapytać
> się czy chcecie zrobić backup, kliknijcie na opcję ''tak''.
> 20. Teraz kopiujecie plik ''playersave'' z folderu profil_offline/playersave, po czym
> kopiujecie ten plik do katalogu: Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/profil_online/playersave
> oraz do katalogu Moje Dokumenty/Test Drive Unlimited/savegame/profil_online/playersave2"
>
>
> Możesz tego spróbować, choć nie wiem czy zadziała. Jeśli nie, to znaczy, że musisz grę
> od nowa na nowym profilu on line zaczynać :)
>
Jesteś wielki!!!!Wszystko działa.Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 08:11, Union Pacific napisał:

Ehh... szkoda, że premierówki nie kupiłem. :/ Z resztą, nawet bym wtedy nie przypuszczał,
że będę mógł grać w TDU (ówczesny PC).


Tak, mam dokładnie taki sam problem. :-/ W czasie, kiedy TDU miało swoją premierę, ja miałem komputer, na którym nie pograłbym w tą grę na minimalnych... Dopiero od miesiąca mam nowy komputer i pierwsza gra jaką kupiłem, to właśnie Test Drive Unlimited. Nawet nie przypuszczałbym, że ta gra jest tak ogromna... I ogromnie żałuję, że nie kupiłem premierowej wersji. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:51, Union Pacific napisał:

Mam mapy z różnych gier: z GTA SA i VC, Mafii, Wiedźmina ale brakuje mi właśnie tej z
TDU :/



Wydrukować w dużym formacie w jakimś studiu fotograficznym. z 2-3 dychy to będzie kosztować, ale jak Ci zależy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:51, Union Pacific napisał:

/.../


Zawsze możesz kupić premierówkę na Allegro, ale czy to ma sens? Nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować