Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy za dwa tygodnie poznamy termin rozpoczęcia betatestów Diablo III?

16 postów w tym temacie

Blizzard również pod koniec lipca organizuje "zjazd" prasowy (głównie dla fansitów), na którym będą jakieś ogłoszenia. Bardzo możliwe, że w tym czasie uczestnicy będą mogli zagrać w najświeższą wersję beta Diablo 3 (tą, która jest testowana w firmie).
Klauzula poufności zostanie zniesiona 1 Sierpnia, i wtedy możemy doczekać się masy informacji na temat gry. Szkoda tylko, że diablo.incgamers.com nie zostało zaproszone. Jakoś po innych stronach nie oczekuję takiej ilości i jakości sprawozdania jaką prezentuje Flux...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie to czemu jest tutaj podany odnośnik do strony diablo3.gram.pl, skoro ta strona nie funkcjonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a oni powiedzą że testy będą zaplanowane naaaaa... następny rok. Już widzę te zasmucone twarze wszystkich tych co czekali na DIII w tym roku. Ale tak naprawdę to w sumie nie zdziwiłbym się jeżeli by podali jakiś bliższy termin jej rozpoczęcia. No i też dobrze by było jakby powiedzieli coś na temat Titana, jakieś grafiki konceptowe i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że beta testy rozpoczną się już w sierpniu i nie będzie obsuwy. Diablo 3 ma wyjść w tym roku w okresie świątecznym i nie ma przebacz :). Święta mają być diabelskie tego roku (tak wiem, brzmi to co najmniej dziwnie ;)).

Jak dla mnie nie muszą przesadzać z takim fanatycznym przywiązaniem to jakości. Błędy i tak będą, wyeliminują je kolejne patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 11:26, Zgreed66 napisał:

Beta to moze i bedzie, ale premiere przeniosa ;d

Jaką premiere przeniosą jak nie ma jeszcze daty premiery więc nie ma jeszcze czego przenosic. Gra wyjdze jak zostanie skończona jak zawsze w przypadku blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:08, kosaqz napisał:

Gra wyjdze jak zostanie skończona jak zawsze w przypadku blizzard.

To ironia była wiec spokojnie wiem, ze wypuszczają When it''s done.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zdradzą, może nie... jeśli jednak dojdzie do ujawnienia tej wyczekiwanej daty, to i tak później ją przesuną, trzeba się przyzwyczaić. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować