Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 15:25, MateoKiszlo napisał:

Szczególnie fajnie gra się na Camp Giblartar - zdobyć pierwszą flagę jako PAC, nie jest doprawdy
łatwo ^^ Trzeba też w końcu sprawić sobie dodatek, bo podobno jest całkiem, całkiem.


No, zdecydowanie najciekawsza mapa w całej grze. Bije na głowę Strike at Karkand z BF2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej gram na (kolejność nieprzypadkowa) : Camp Giblartar, Cerbere Landing i Fall Of Berlin. Kocham w nich bowiem tą intensywność, bowiem, nie trzeba dobiegać/dolatywać/dojeżdżać na linię frontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest równie dobry. Za tak naprawdę grosze nie otrzymujemy dodatku lecz booster który łączy sie z grą. Przez jeden plik się wchodzi i nie trzeba zmieniać gry żeby grać w dodatkowe mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:12, Kafar napisał:

Dodatek jest równie dobry. Za tak naprawdę grosze nie otrzymujemy dodatku lecz booster


Byłem świadom jak to się nazywa, ale ... nazwałem to dodatkiem ^^ Chyba nikt przez to nie ucierpiał ? W każdym razie chętnie poznałbym opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tzn. ja o tym że to booster nie pisałem dlatego że go nazwałeś dodatkiem :) bo ja to też nazywam dodatkiem :) po prostu chodziło oto że fajnie że tak to wyszło bo się łączy z grą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 19:05, Kafar napisał:

> Dla mnie vietnam , 1942 i 2 były najlepsze , a nie jakieś roboty.To już nie wojna !!!!!!!!!!!!Co

> o tym sądzicie ?

Jak to nie wojna? a co? obchody 1 majowe ?:PPP Pograj dłużej a zobaczysz że jest tak dobra
jak poprzednik. Ja też się nie przekonałem brat mnie zmusił do grania.. no i wpadłem :))) czasami
całą noc tnę tyle fajnych sposobów i miejsc na uśmiercenie kogoś ze snajperki że ho ho :)

Dla mnie wojna to czołgi samoloty i AK a nie to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo wszystkim... mam taki problem... gra mi sie craszuje do windowsa po 2-4 sec od zacxzecia rozgrywki... znajomym sie tak nie dzieje tylko mnie... i czy to moze byc wina mojego pc...

Celeron 3.06 GHz
Radeon X1300
1GB ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:32, n4bi napisał:

yo wszystkim... mam taki problem... gra mi sie craszuje do windowsa po 2-4 sec od zacxzecia
rozgrywki... znajomym sie tak nie dzieje tylko mnie... i czy to moze byc wina mojego pc...


Celeron 3.06 GHz
Radeon X1300
1GB ram


Najlepiej jak wejdziesz na www.battlefield.pl i tam na forum zapytasz.. może znajdziesz od razu odpowiedz bo ktoś chyba takie problemy miał. Masz wszystkie nowe patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 14:58, Gothic 12 napisał:

Nie zamierzam grać w jakieś roboty!


hyhy to chodź na piechotę :PPP ja tam w BF2; BF Vietnam i BF2142 gram. W BF 1942 już mi się nie chce :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 14:59, Gothic 12 napisał:

Ty też jesteś spoko!Po co ci lista bugów ?


Bo nie wiem czy warto to kupować. W CDA bugi mnie odrzuciły, ale zdam się jeszcze na wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:45, Ecko09 napisał:

> Ty też jesteś spoko!Po co ci lista bugów ?

Bo nie wiem czy warto to kupować. W CDA bugi mnie odrzuciły, ale zdam się jeszcze na wasze
zdanie.


Moje zdanie jest takie. Wygrane mam już w bf 150h i powiem Ci jedno. To kawał gó... :) nie kupuj tego crapu już lepiej bf2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:45, Ecko09 napisał:

> Ty też jesteś spoko!Po co ci lista bugów ?

Bo nie wiem czy warto to kupować. W CDA bugi mnie odrzuciły, ale zdam się jeszcze na wasze
zdanie.


Ja bugów nie zauważam, z wyjątkiem kilku drobnych. I wierz mi, że gra się naprawdę rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, opieranie się o opinię w CDA jest delikatnie mówiąc... niewskazane...

W BF2142 walka infantry jest dla mnie znacznie przyjemniejsza niż w BF2. Także szybkość dołączania do serwera i łączenia z kontem jest znacznie lepsza. Ale to chyba już wszystkie plusy... :/
W BF2 są znacznie ciekawsze mapy, a także większa różnorodność pojazdów. Także tematyka (współczesny konflikt) jest znacznie mi bliższa niż przyszłościowe walki w BF2142.

Czekałem na BF2142 z utęsknieniem, jednak to co otrzymałem nie przykuło mnie na długo do monitora (2-3 miesiące, w BF2 grałem od premiery aż do wyjścia BF2142).

Mam nadzieję, że ET:QW będzie mogło mi godnie zastąpić Battlefield''a :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupic BF2142 ponieważ bardzo podoba mi się idea futurystycznego konfliktu. Niemniej jednak jestem osobą, która nie miała wcześniej do czynienia z gram z serii Battlefield - co nie znaczy, że nie grałem w strzelanki ;-). Chciałbym się dowiedziec czy BF jest przeznaczony tylko i wyłącznie do rozgrywki online czy jest w nim też jakiś tryb single player ? No i przede wszystkim jaki poziom trudności reprezentuje gra ? Nie jestem jakimś tam prosem i głownie gram dla przyjemności a nie dla nabijania sobie trackerów i statystyk (znane zjawisko z chocby AA), chciałbym przyjemnie spędzic czas współpracując z moimi przyjaciółmi - czy jest to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single player jest, ale gra się w nim z botami, które inteligencją nie grzeszą. Poziom trudności - zależy na jaki serwer wejdziesz. Na jednym możesz być na pierwszym miejscu, na innym będziesz w ogonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 20:45, Arclight napisał:

Single player jest, ale gra się w nim z botami, które inteligencją nie grzeszą.



Nic dziwnego. W końcu to sieciowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować